سفید پرواز از مغلوب ساختن پیشی جستن? آنچه تعیین کننده بایدن پیروزی می تواند مانند نگاه

ملی اخیر نظرسنجی ها نشان می دهد که جو بایدن فرمانده منجر به فرسایش دیرینه جمعیتی بخش است که مورد علاقه جمهوری خواهان به خطر انداختن خود را نگه دارید و بر روی یک ردیف از کشورهای که در آن حزب دموکرات معمولا شانس کمی برای پیروزی در انتخابات فدرال حتی جمهوری خواه پایگاه های مانند کانزاس یا آلاسکا است.

رئیس جمهور تهمت و هنوز هم مقدار زیادی از زمان برای بستن شکاف با آقای بایدن. اما با آقای بایدن سرب پایدار نیز به یک دوم ماه در میان بدتر شدن بیماری همه گیر کوروناویروس آن را با توجه به ارزش بالقوه عواقب قاطع بایدن پیروزی.

قابل توجه آقای تهمت سرب در میان رای دهندگان سفید همه اما از میان رفت. به طور متوسط او نگه می دارد فقط سه نقطه سرب در میان آنها 48 درصد به 45 درصد در سراسر به طور متوسط با کیفیت بالا, نظرسنجی تلفنی از ژوئن 1. سرب خود را در میان رای دهندگان سفید است به طور پیوسته کاهش از آوریل.

در نظر رئیس جمهور و زیان در میان رای دهندگان سفید در مقایسه با نهایی خود را در سال 2016 انتخابات گسترده پوشا تمام عمده جمعیتی دسته. در بیشتر ماه های اخیر رئیس جمهور ضرر و زیان شده اند تا حدودی باریک تر و متمرکز در میان رای دهندگان جوان با توجه به نظر سنجی. آقای بایدن ساخته شده است که هیچ سود در میان رای دهندگان بیش از سن 65 سالگی در تمام آنجا که ممکن است و به عنوان یک نتیجه و یک بار خود را متمایز سرب در میان این گروه در حال حاضر به نظر می رسد شبیه به آنچه که انتظار می رود در این ملی محیط زیست است.

در همان زمان آقای بایدن ساخته شده به سود میان nonwhite رای دهندگان. او هنوز هم گسترده ای منجر شود در این میان رای دهندگان اما شکست خود را به بهبود بیش از هیلاری کلینتون ایستاده در نهایی انتخابات 2016 چیزی است که از یک, تعجب, داده های اخیر ملی توجه به مسائل نژادی و نامتناسب اثر coronavirus در اسپانیایی و جوامع است. بسیاری از نظرسنجی شکستن نه پایین nonwhite رای دهندگان به بیشتر های خاص گروه های نژادی آنجا وجود ندارد همیشه به اندازه کافی پاسخ دهندگان برای قابل اعتماد برآورد. اما در دراز مدت تلفیقی نشان می دهد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است فروتنی بیش از حد خود 2016 ایستاده در میان هر دو سیاه و اسپانیایی رای دهندگان با قطعیت در مورد میزان قدرت خود را در میان اسپانیایی ها.

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • مغلوب ساختن پیشی جستن او را دیدم کنوانسیون به عنوان یک پتانسیل موفقیت داستان. واقعیت دخالت کرده است.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن را امضای یک فرمان اجرایی با هدف کاهش مواد مخدر آمریکا قیمت.
  • بایدن مراحل هشدار که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است سعی کنید به ‘سرقت’ انتخابات.

اگر این مسابقه را سخت تر شاید آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را گسترده دستاوردهای اجازه می دهد او را به اصلاح منجر شود در میان سفید رای دهندگان و به بهتر خود را نشان دادن در برابر خانم کلینتون در میان nonwhite رای دهندگان توسط یک حاشیه گسترده ای. آن را نیز ممکن است که یک بهبود در آقای تهمت ایستاده به طور عمده شامل نورد بازگشت آقای بایدن ترین دستاوردهای اخیر که منجر به آستین ، سود میان جوان سفید رای دهندگان و چند و یا هیچ سود در تمام میان nonwhite و رای دهندگان.

اما اگر رئیس جمهور نمی پنجه راه خود را به عقب به یک تنگ تر مسابقه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب او چهره خشن سیاسی محیط زیست بدون بسیاری از مزایای که باید عایق حزب از افکار عمومی در گذشته است. بیش از دو دهه گذشته جمهوری خواه قدرت در میان رای دهندگان سفید داده است حزب ساختاری مزایا در مجلس سنا و کالج انتخاباتی است. یک مسابقه رقابتی در میان رای دهندگان سفید را محروم جمهوری خواهان از مزایای آن تهدید به دقت ابداع gerrymanders و بالا بردن شبح قبلا unimagined ضرر و زیان در سنا است.

پس از 20 سال از نزدیک مبارزه انتخابات ریاست جمهوری آن را سخت به تصور کنید که طیف وسیعی از امکانات از جمله قاطع حاشیه پیروزی را ایجاد کنید. برای نشان دادن ما در زمان نتايج انتخابات 2016 توسط جمعیتی و محاسبه می شود چه اتفاقی می افتد اگر آن گروه حمایت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در سطح نشان داده شده در نظر سنجی های اخیر.

این نوع از تجزیه و تحلیل ارائه می دهد تنها یک ایده خشن از آنچه می تواند آشکار. جمعیتی دسته مانند “سفید رای دهندگان بدون مدرک دانشگاهی” اما مفید شامل یک گروه متنوع از رای دهندگان. آنها می توانند به حرکت در معنی جهات مختلف و هیچ دلیلی وجود ندارد که فرض کنیم که آقای بایدن قدرت خواهد بود و احساس به همان اندازه در غرب ویرجینیا و ورمونت. با اینحال, این دقیقا کاری است که این تمرین می کند. مشابه تلاش در سال های گذشته نمی توانست پیش بینی بوالهوسی واقعی نتایج انتخابات مانند آیووا در حال حرکت 15 امتیاز به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که منچستر نقل مکان کرد و فقط هشت امتیاز; یا ایندیانا در حال حرکت 22 امتیاز نسبت به باراک اوباما در سال 2008 در حالی که در اوهایو نقل مکان کرد و تنها هفت امتیاز است. این فرضی ارائه می دهد تنها یک راهنمای خشن به انواع مناطق که ممکن است رقابتی می باشد.

اما در این وضعیت آقای بایدن خواهد برد با 10 درصد و 54 درصد به 44 درصد و برنده خواهد بود 375 رای در کالج انتخاباتی از جمله تمام متحده برنده توسط آقای اوباما در سال 2012, در علاوه بر این به کارولینای شمالی گرجستان و آریزونا. آقای بایدن ضعف در میان nonwhite رای دهندگان را ترک تگزاس کوتاه تبدیل به رنگ آبی.

به ویژه در چنین فرضی آقای بایدن نیز برنده نه به 10 امتیاز در شمال میدان نبرد متحده که تصمیم گرفته در انتخابات گذشته: پنسیلوانیا و میشیگان و ویسکانسین. چهار سال پیش آقای ترامپ شانس بهتر در این کشورها از در ملی, رای مردم, اما این به طور بالقوه تعیین کننده مزیت در این نسبتا سفید متحده محو همراه با سرب خود را در میان رای دهندگان سفید.

نتیجه این خواهد بود نزدیک به زمان رای گیری به طور متوسط. شاید بیشتر تعجب آور است که چگونه آقای بایدن خواهد کرایه در یک لیست طولانی از به طور سنتی حزب جمهوری خواه ایالت ها و مناطق. او را به مبارزه در درون تک رقمی در آلاسکا, یوتا, کارولینای جنوبی, ایندیانا, مونتانا, میسوری و کانزاس است.

دوباره, این مهم است که به تاکید است که این برآورد خشن. اما چشم انداز تا حدودی رقابتی و مسابقات در این کشورها است که متحمل شده اند در رای گیری های اخیر: آقای ترامپ منجر به طور متوسط هفت امتیاز 49 درصد به 42 درصد در سال به طور متوسط 13 نظر سنجی صورت گرفته از این کشورها از اواسط ماه مارس زمانی که برنی ساندرز چپ دموکراتیک مسابقه.

این خیلی مهم که آیا آقای بایدن برنده این کشورها. اما چهار نفر از آنها جمهوری خواه برگزار شد کرسی سنا که تا این سال و قوی نشان دادن او را کمک خواهد کرد دموکراتیک شانس بیشتر پایین انتخابات. اگر دموکرات ها در واقع می تواند در برنده شدن در یک رقابت سنای, به احتمال زیاد, مونتانا, این امر مادی بهبود توانایی خود را به حکومت. آن را حتی می تواند آنها را به یک فرصت جدی برای نگه داشتن اتاق از طریق آقای بایدن را فرضی دوره اول از آنجا که جمهوری خواهان نسبتا کمی فرصت به تلنگر متحده در سال 2022 انتخابات میان دوره ای.

جمهوری خواهان در خانه نیز ممکن است در صورت عواقب شدید. در این تحلیل آقای بایدن را حمل متناوب 260 کنگره مناطق از جمله شش ولسوالی برنده توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در تگزاس است. او حتی می تواند حمل ولسوالی که در آن آقای ترامپ برنده دو رقمی در سال 2016 مانند میسوری دوم ایندیانا را پنجم آریزونا ششم فلوریدا 16 یا اوهایو 12 و 14. آقای ترامپ برنده خواهد بود یکی دیگر از مجموعه ای از 25 منطقه کمتر از پنج امتیاز در هر. بسیاری از این مناطق تنها تا حدودی رقابتی در سال 2018 midterms در حالی که بسیاری دیگر که رقابتی نیست در همه. در حال حاضر, مختلف, رتبه بندی لباس های مانند طبخ سیاسی گزارش طبقه بندی شده اند آنها را به عنوان رقابتی است.

ایده این است که دموکرات ها می تواند اجرا تا کنون جلوتر از خود نشان میدهد در طول یک اصطلاح موج انتخابات مانند سال 2018 ممکن است به نظر می رسد سخت به این باور. اما در این لحظه آقای تهمت تصویب امتیاز خالص شش امتیاز بدتر در میان رای دهندگان از آن به عنوان میان دوره ای انتخابات با توجه به megyn kelly تخمین می زند. سیاسی ملی محیط زیست است که قابل ملاحظه ای بدتر برای جمهوری خواهان از آن بود دو سال پیش و احتمال این که دموکرات ها می تواند گسترش دستاوردهای خود را بیشتر نمی توان رد کرد و در این مرحله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>