سفید Counterprotesters در Franklinville, N. J., مسخره جورج فلوید را به قتل

اعتراض در نیوجرسی, شهرستان شد شبیه به کسانی که unfolded در سراسر ایالات متحده از جورج فلوید کشته شد در بازداشت پلیس: حدود 70 نفر جمع شده بودند به تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند.

اما به عنوان گروه متنوع راهپیمایی همراه دوشنبه تکان دادن نشانه و شعار در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش آن مواجه شد و توسط چندین مرد سفید که تا به حال جمع آوری شده در نزدیکی یک نشانه آن است که گفت: “تمام زندگی ماده” و در مقابل یک وانت بخور با یک پرچم آمریکا و نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن ثبت نام.

یکی از مردان فریاد زد راهپیمایان با عصبانیت در حالی که دو زانو بر گردن دیگری که رو به پایین بر روی زمین — یک تلاش آشکار برای مسخره قتل آقای فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس پس از یک افسر زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

محکومیت صحنه که دستگیر شد در ویدئو به سرعت آمد. شهردار و رئیس پلیس در فرانکلین شهرستان جنوب نیوجرسی جامعه که در آن اتفاق افتاده است با صدور بیانیه ای خواستار این قسمت “شورش” و گفت که آن را ترک کرده بودند و آنها را “وحشت زده و غمگین است.”

روز سه شنبه دولت و وزارت اصلاحات گفت: آن را به حال تعلیق یکی از کارکنان آن پس از تایید شد که او در میان گروهی که به سخره و سعی در ناراحت شد. یک مرد در این گروه دیده می شود در فیلم فیلمبرداری شد.

“ما آگاه شده است که یکی از افسران ما از بیسید زندان ایالتی شرکت در فیلمبرداری از یک نفرت انگیز و ناامید کننده تصویری که مسخره قتل جورج فلوید” اصلاحات گروه در بیانیه ای گفت که همچنین متعهد “کامل و تسریع بررسی است.”

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده

  • مقامات در سراسر کشور حرکت به ممنوعیت chokeholds و پال خواستار قطع بودجه دولت ،
  • نیوجرسی اصلاحات افسر معلق است پس از تمسخر جورج فلوید مرگ طی کردند.
  • جورج فلوید به عنوان یک پدر و پسر برادرزاده و ” سوپرمن.’

بخش نیست شناسایی مسئول اما مقامات گفت که او از سران اصلاحات افسر پلیس که در پیوست اصلاحات بخش در مارس 2002 و مشغول به کار در یک جوانان بازداشتگاه در Bordentown تا ژانویه 2019 زمانی که او نقل مکان کرد و به بیسید زندان در لیسبرگ.

رژیم صهیونیستی. فیلیپ مورفی D. به نام counterprotesters اقدامات “منفور.”

“ما نمی خواهد اجازه دهید که اقدامات چند منحرف کردن اذهان از پیشرفت ما به سوی از بین بردن نژادپرستی نظاممند” آقای مورفی در بیانیه ای گفت.

این اتحادیه که نشان دهنده نیوجرسی 6,000 اصلاحات افسران PBA محلی 105 گفت: در بیانیه ای که تحت “هیچ شرایطی آیا ما چشم پوشی و نه ما هرگز تحمل اقدامات و عبارات از تبعیض و آزار و نفرت” از نوع درگیر در توسط counterprotesters.

اواخر روز سه شنبه و فدرال اکسپرس تایید کرد که یکی از کارکنان آن نیز گرفته شده در counterprotest و تا به حال از کار اخراج شده است به عنوان یک نتیجه.

“ما نه تحمل این نوع از بد و توهین آمیز رفتار به تصویر کشیده شده در این فیلم” این شرکت در بیانیه ای گفت.

Daryan Fennal که سازماندهی این اعتراض گفت که از آن آغاز شده بود در مرکز جامعه محلی در حدود 3 p. m. و معترضان بود و پس از آن راهپیمایی بیش از دو مایل به مقر پلیس.

وجود خانم Fennal گفت: این گروه به زانو در مدت 8 دقیقه و 46 ثانیه — طول زمان سفید افسر او زانو آقای فلوید گردن — و پس از آن تا به حال یک بحث.

آن را در راه بازگشت به مرکز جامعه که در آن بسیاری از اعتراض کنندگان به حال پارک اتومبیل خود را که این گروه مواجه counterprotesters خانم Fennal, 21, گفت:.

“من گریه بلافاصله,” او گفت:. “من فکر کردن در مورد بچه ها بودند که در راهپیمایی پشت سر من. این چیزی است که به راحتی نهان.”

در علاوه بر این به تمسخر آقای فلوید مرگ او گفت: مردان در کنار جاده بود فریاد زد: “اگر جورج فلوید را پیروی او نمی تواند مرده”; “رفتن پول خود را چک”; “شروع به در حال اجرا” و “سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را به هیچ کس” به تصویب رسید.

خانم Fennal — که مادر سفید است و که در حال حاضر مرحوم, سیاه و سفید بود — گفت: این عبارات از نفرت بود نه کاهش شور و شوق خود را و یا که از دیگران برای ادامه اعتراض به بی عدالتی است.

“وجود دارد بیشتر از افرادی است که تشویق و حتی بیشتر از آن به ایستادن و اسفند در کنار ما و کمک به افرادی که در مواجهه با نظام نژاد پرستی,” او گفت:.

یکی دیگر از اعتراض برنامه ریزی شده است در فرانکلین شهرستان در روز شنبه.

جک Begg کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>