‘سفید به عنوان جهنم’: پورتلند معترضان با مغلوب ساختن پیشی جستن اما آنها گرفتی سیاه زندگی مهم است ؟Teal Lindseth بررسی دریا مادران او در مورد منجر به جرقه خط.

“من در این جمعیت و من نمی بینم بسیاری از مردم سیاه و سفید,” تاسف 21 ساله آمریکایی آفریقایی فعال. “اورگان سفید به عنوان جهنم است. Whitewashed.”

Lindseth کرده است یکی از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضاتی که همچنان برای نزدیک به 60 روز بدون وقفه در یک شهر است که به تمسخر عنوان “کمی بیروت” بر شدت تظاهرات علیه دیدار با جورج هربرت واکر بوش چهار دهه پیش است.

پورتلند سمان است که شهرت در مغلوب ساختن پیشی جستن دوران به عنوان تظاهرات تکامل یافته به مرحله یک شبانه با فدرال طرف مقابل باید ارسال توسط رئیس جمهور برای پایان دادن به آنچه که او به عنوان هرج و مرج.

اما پرتلند یکی دیگر از شهرت در کنار آن رادیکال تصویر. که از سفید شهر بزرگ در آمریکا در یک دولت با یک قانون اساسی که پس از منع آمریکایی های آفریقایی تبار از زندگی وجود دارد. یک 1850s قانون مورد نیاز مردم سیاه و سفید به “شلاق” یک بار در سال به آنها را تشویق به ترک اورگان و اعضای Ku Klux Klan تا حد زیادی کنترل می شود پورتلند شورای شهر بین جنگ های جهانی. مسکن به طور موثر به تفکیک در بخش های بزرگی از شهر است.

بسیاری از امروز معترضان می گویند حمایت خود را برای عدالت نژادی در یک شهرستان که در اداره پلیس دارای سابقه نامتناسب کشتن آمریکایی های آفریقایی تبار رانده است حداقل در بخشی از یک تلاش برای کفاره برای اورگان نژادپرستانه گذشته است. اما به عنوان پورتلند جنگ بازی در مرحله ملی و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استوکس ناآرامی برای استفاده سیاسی برخی از رهبران سیاه و سفید در حال پرسیدن که منافع تلویزیونی شبانه درگیری واقعا خدمت می کنند و چه آنها که ادامه ای در هزینه از منافع است.

رئیس پورتلند شعبه انجمن ملی برای پیشرفت رنگین پوست (NAACP) اد Mondainé هشدار داد که زندگی مهم جنبش در این شهرستان در حال coopted توسط “ممتاز مردم سفید” با دیگر برنامه های. او گفت: درگیری با ماموران فدرال فرستاده شده توسط رئیس جمهور هستند کمی بیش از یک “عینک و حواس پرتی است که هیچ چیز برای علت سیاه برابری”.

Mondainé متهم گروه جوان سفید مردم در خط مقدم مقابله با ماموران فدرال از افزایش به مغلوب ساختن پیشی جستن طعمه و با استفاده از مبارزه نژادی و بی عدالتی به تحریک یک مبارزه در پیگیری علل دیگر مانند ضد سرمایه داری.

“فرزندان ممتاز در حال رقص در مراحل کسانی که زندگی خود را برای این جنبش,” او گفت: نگهبان.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعزام از وزارت امنیت داخلی (DHS) و گروه ضربت reinvigorated تظاهرات در پورتلند به عنوان ماموران فدرال در استتار ربوده معترضان کردن خیابان ها در بینام و وانت و به شدت ضرب و شتم دیگران است.

خشم در این شهر و سراسر کشور در چه smacked از دولت پلیس تاکتیک تنها سوخت تظاهرات که نمی دلگیر رئیس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه تصاویر از معترضان در کلاه و ماسک گاز به مقابله با ماموران فدرال به عنوان شواهدی از یک شهر تاخت و تاز کردن توسط آنارشیست ها و antifa, و دموکرات ها را به عنوان دو درمانده و یا همدستی در هرج و مرج است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح شده حول و حوش با تعهد به ارسال یک “موج” از نیروهای فدرال به دیگر دموکراتیک-اجرا در شهرهایی مانند شیکاگو به ظاهر برای سرکوب اسلحه کشتار. او گفت: عملیات افسانه به نام بعد از چهار سال به ضرب گلوله در شهر کانزاس را ببینید هزاران نفر از ماموران اف بی آی آمریکا خدمات مارشال و دیگر سازمان های مستقر برای پایان دادن به یک “داد و بیداد خشونت”.

شهرداران از شیکاگو, لس آنجلس, آتلانتا و 11 سایر شهرستانها نوشت: به دولت در روز سه شنبه متهم جمهور سوء استفاده از قدرت و ادعا که “اجرای قانون فدرال در حال اعزام برای اهداف سیاسی” در میان سوء ظن است که مغلوب ساختن پیشی جستن است و بیشتر علاقه مند به ایجاد درگیری از پایان دادن به آن در اجرا تا انتخابات.

“یک جانبه استقرار این شبه نظامی از نوع نیروها به شهرهای ما کاملا مغایر با سیستم ما از دموکراسی و ما یکی از اساسی ترین ارزش” آنها نوشت.

شهرداران نیز گفت: آنها ناراحت بودند در اقدامات ماموران فدرال در پورتلند خواستار عدم مناسب شناسایی و حیواناتی از معترضان از خیابان “سرد”.

“این تاکتیک انتظار ما از یک رژیم اقتدارگرا – نه ما دموکراسی” در این نامه گفت.

Mondainé که منجر به تجمع روز پنج شنبه به “بازگرداندن تمرکز” به سیاه و سفید زندگی می کند موضوع گفت: “خالی جنگ” بودند خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن در دستور کار این دلیل که رئیس جمهور ایجاد تئاتر سیاسی برای انتخابات استفاده کنند. او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است طعمه معترض در پورتلند به نور فیوز در یک نژادپرست صهیونیستی در سراسر کشور قبل از انتخابات ریاست جمهوری.

“ما باید برای تغییر آن روایت است. ما نمی توانیم اجازه teargas و گلوله های لاستیکی تعریف لحظه ای که ما در حال حاضر. ما باید دست گرفتن لحظه ای و اطمینان از جهان که در این زمان نژاد پرستی دیگر نمی خواهد زندگی می کنند,” او گفت:.

یک لکه تیره

Mondainé و دیگر رهبران سیاه و سفید می خواهید به تغییر تمرکز از تظاهرات در پورتلند به یکی از ماندگارترین میراث اورگان را نژادپرستانه گذشته – اصلاحات از یک اداره پلیس با سابقه ای طولانی از خشونت در برابر ظاهرا لیبرال شهر نسبتا کوچک, سیاه, جمعیت که دیده است یک افزایش شدید در قتل آمریکایی آفریقایی تبار مردان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به قدرت رسید.

آمریکایی های آفریقایی تبار را فقط 6 درصد از پورتلند 650,000 اما اختصاص 30 درصد از تیراندازی توسط پلیس بیش از سه سال گذشته است. مردم سیاه و سفید نیز چندین بار برابر بیشتر احتمال دارد به بازداشت و یا متوقف شده است. اداره پلیس ثابت شده است به طوری ماشه خوشحال است که دولت اوباما در آن قرار داده شده تحت دادگاه فدرال نظارت اگر چه آن sidestepped موضوع مسابقه در انجام این کار است.

اما آمریکایی های آفریقایی تبار در پورتلند تردید باقی می ماند که در شهرستان و یا اداره پلیس متعهد به تغییر, به خصوص هنگامی که ماموران پلیس متهم به جانبداری راست در گروه هایی مانند افتخار پسران که به طور منظم با استفاده از شهر به عنوان یک پلت فرم برای تظاهرات دانستن آن را ایجاد میکند.
Members of the Proud Boys and other rightwing demonstrators march in Portland on 17 August 2019.

اتهاماتی که به زور تحمل نئو-فاشیست همدردی جدید نیست. منتقدان توجه مورد را علامت کروگر به خصوص تیره رنگ در اداره پلیس و دولت شهرستان.

در حدود 2000 سپس پورتلند پلیس گروهبان ساخته شده حرم در یک پارک عمومی به پنج سربازان نازی از جمله یک عضو از هیتلر اس اس و یک جنایتکار جنگی. کروگر میخ پلاک با نام خود را به آنچه که او به نام “Ehrenbaum” یا افتخار درخت. آنها به طوری که او می تواند آنها را از جاده در هنگام رانندگی به کار به عنوان یک افسر پلیس و او آنها را نگه داشته جلا.

حرم باقی مانده در پارک برای چندین سال تا کروگر آن را حذف هنگامی که او هدف فدرال پرونده های حقوقی برای استفاده از نیروی بیش از حد در برابر ضد جنگ عراق میدهد. پورتلند دفتر دادستان ذخیره شده از پلاک تا زمانی که آنها کشف شد سال بعد توسط امور داخلی محقق شده است.

که منجر به یک بررسی به این نتیجه رسیدند که کروگر آورده “بی اعتبار و ننگ” بر پورتلند پلیس و شهرستان. اما او نگه داشته کار خود را پس از مختصری پرداخت نشده تعلیق غیر قانونی ارسال پلاک در اموال عمومی و بعدها به کاپیتان و معاون تیم ملی.

کروگر بستری پوشیدن لباس نازی کرد و آن را به خاطر منافع خود را در تاریخ است. او گفت: این پلاک به افتخار آلمانیها نظامی دلاوری خود جنایت علیه بشریت است.

“بسیاری از مورخان نظامی را بنا مشابه اذکار سراسر جهان,” او ادعا کرد در زمان.

او یک کاپیتان در اداره پلیس تا اخیر خود در دوران بازنشستگی.

مردم فشار پلیس اصلاحات را دیدم کروگر ادامه داد: اشتغال و ارتقاء به عنوان بازتابی از ارزش های یک پلیس با یک اعتبار برای خشونت. به وزارت دادگستری اوباما در نهایت مداخله بیش از سطح تیراندازی پلیس در پورتلند, باعث, مورد هارون کمپبل در سال 2010.

جوان را برادر مرده بود پیش از آن در روز. کمپبل خانواده می ترسید او ممکن است خودکشی و به نام پلیس. ماموران که رفت به او را به سرعت ایجاد شده است که او را یک تهدید برای خود و یا هر کس دیگری و حتی رد و بدل نشاط در متن پیام قرار داده است که هر کس در سهولت. اما یک دوم واحد پلیس وارد به عنوان کمپبل پدید آمده از یک ساختمان است. آنها به ضرب گلوله او را با یک کیسه لوبیا.

هنگامی که او به طور غریزی رسیده که در آن او شده بود و ضربه ماموران گفت که او قرار بود برای یک تفنگ و گلوله او مرده است. کمپبل غیر مسلح.

رهبر حقوق مدنی جسی جکسون به نام کمپبل قتل “اعدام”. پورتلند هیئت منصفه گفت که این افسر که او و عمل در چارچوب قانون اما این معنی نیست که او بی گناه است.

“این بسیار دشوار است برای ما به عنوان یک هیئت منصفه به عنوان ما همدردی دروغ با Campbell خانواده و خلق و خوی جامعه است. به عنوان یک گروه ما با خشم در آنچه اتفاق افتاده است” هیئت منصفه گفت: در نامه ای به دادستان منطقه. این شهرستان پرداخت کمپبل خانواده $1.2 m.

دولت اوباما خواستار اصلاحات قرار می گیرد و در اداره پلیس تحت دادگاه فدرال نظارت در سال 2014. اما در یک حرکت برخی از منتقدان مشکوک بود به صرفه جویی در پورتلند دموکراتیک رهبری از خجالت وزارت دادگستری گفت: Campbell ضرب گلوله کشته شده بود چرا که پلیس تا به حال یک الگوی با استفاده از نیروی بیش از حد در برابر مردم با مشکلات روحی و روانی نیست چرا که او سیاه بود. کمپبل خانواده مخالفت کرد.

‘اغلب ارتباط تنش’

یک وزارت دادگستری گزارش یافت “یک الگوی خطرناک استفاده از زور در برابر افرادی که مطرح شده کم و یا هیچ تهدید” اما چه کسی تا به حال بیماری های روانی. این شامل مورد 42 ساله موزیسین با اسکیزوفرنی جیمز Chasse که به ضرب گلوله کشته شد چندین بار با یک تیزر و ضرب و شتم به شدت توسط پلیس او تا به حال یک سوراخ ریه, 16 شکسته دنده و 26 استخوان شکسته در همه. او درگذشت.

در یک مورد دیگر پورتلند پلیس بارها و بارها tasered مسلح و غیر مسلح که اقدام عجیب چرا که او مبتلا به ديابت اضطراری است.

اگر چه وزارت دادگستری sidestepped یک تحقیق کامل از نژاد پرستی توسط پورتلند پلیس آن را توجه داشته باشید “اغلب تنش رابطه” بین نیرو و آفریقایی جامعه است. آن وجود دارد گفت: گسترده ادراک در میان مردم سیاه و سفید از دهها و پلیس “حفاظت از سفید عامیانه و پلیس سیاه عامیانه”.

دن Handelman از پورتلند Olaasm که نظارت بر افغانستان گفت: هشت سال از وزارت دادگستری نظارت است و نه اساسا چگونه پورتلند پلیس عمل می کنند در حالی که توافق بین شهر و دولت فدرال نیاز به سیاست های جدید و آموزش آن را اندازه گیری که آیا آنها موفق هستند.

“اگر پورتلند پلیس همچنان به استفاده از خشونت در برابر عموم آنها هنوز در انطباق با آن قرارداد. برخی از تغییرات ساخته شده اند? بله. اما آن چه آن را دریافت کنید در ریشه مشکلات و مسائلی که مردم نگران بودند ، نه در همه,” او گفت:.
Federal police officers in Portland on 23 July.

Handelman گفت که اگر هر چیزی, وضعیت بدتر شده است.

“ما تا به حال نه در واقع تا به حال یک اثر تیراندازی یک آمریکایی آفریقایی تبار Portlander توسط پلیس بین اوایل سال 2010 و فوریه سال 2017 است که نسبتا قابل توجه است. هفت سال کشش با هیچ مرد سیاه و سفید بودن کشته شدند. پس از آن وجود داشته است حداقل پنج تیراندازی از آمریکایی های آفریقایی تبار و چهار نفر از آنها درگذشت,” او گفت:.

“برای من بخشی از آن است که وضعیت ملی است که ما در آن هستیم. که در انتخابات از رئیس جمهور تهمت نوع پاره پاره گروه کمک از نژاد پرستی بود که حباب در زیر سطح کشور برای یک زمان بسیار طولانی است.”

پاسخ پلیس به تظاهرات در پورتلند بعد از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس در ماه مه تقویت درک است که این نیروی مقاوم در برابر تغییر و پرسش در مورد پاسخگویی.

در روز های اخیر, Portland, شهردار, Ted چرخ ساخته شده است که نشان می دهد در تلویزیون ملی از افشاگری مغلوب ساختن پیشی جستن استقرار نیروهای فدرال متهم جمهور از انجام “جنگ شهری” در شهرستان خود را. اما زمانی که چرخ تبدیل به صحبت می کنند در یک تظاهرات روز چهارشنبه مواجه خصومت از تظاهرکنندگان که متهم او را از نفاق.

شهردار همچنین کمیسر پلیس شهر. در ماه مه ویلر اعلام وضعیت اضطراری در پی افزایش اعتراضات بیش از فلوید مرگ که دیدم مغازه شکست و برخی از غارت. منتقدان را متهم به پلیس زیاده بودن بیش از حد سریع به آتش teargas به شکستن تظاهرات تا زمانی که یک قاضی فدرال منع استفاده از آن به جز که در آن پلیس اعلام شورش.

زمانی که چرخ وارد شده در چهارشنبه, تظاهرات یک تظاهرات خالی یک کیسه صرف teargas قوطی در پاهای خود را به دیگران فلفلی او را با سوالات و اتهامات خود را در مورد نظارت پلیس است. بعد شهردار مواجه با یک مجموعه از تمسخر او پس از محکوم کرد ماموران فدرال برای یک بی دلیل شلیک teargas که در سمت چپ او برای نفس نفس نفس زدن.
Demonstrators protest in Portland on 22 July.

Teressa Raiford آفریقایی آمریکایی بنیانگذار شلیک نمی پورتلند متهم شهردار با استفاده از حضور ماموران فدرال به عنوان پوشش خود را برای شکست خود را به آدرس پلیس اصلاحات.

“رهبران ما در حال حاضر می گویند: ‘دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به شما و ما در مورد مراقبت از شما. اما مردم در خط مقدم متوجه ما بودند که حمله توسط آنها را قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به حمله به ما,” او گفت:. “آنها در حال تلاش برای ادعا می کنند که آنها ایستاده به عنوان متحدان با معترضان. آن سیاسی است. آنچه که شما در حال دیدن با شهردار بودن با اسپری teargas است که تبلیغات سیاسی.”

Raiford گفت پرتلند و رهبری سیاسی نمی مراقبت به طور قابل ملاحظه ای تغییر سیستم پلیس زیرا بسیاری از شهرستان بود و راحت با سیاست هایی که وزارت دادگستری اشاره کرد محافظت از سفید پوستان و پلیس با سیاه پوستان است.

‘این همه لیبرال شهرستانها شدید نابرابری’

شکست بسیاری از شهرهای آمریکا اجرا شده توسط دموکرات ها به آدرس اصلاح نژادی مغرضانه پلیس آویزان سیاسی دموکراتیک leaderships که ادعا می کنند برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند به مسائل مبارزه است.

داداش نم که شده از نزدیک مشاهده پلیس اصلاحات به عنوان یک عضو از یک شهرستان کمیته توصیه می کند که چگونه پلیس و بودجه صرف شده است گفت: عدم وجود اراده سیاسی نشان دهنده واقعیت های اقتصادی است.

“همه این لیبرال شهرستانها شدید نابرابری نابرابری اقتصادی و وجود یک عمده نژادی ابعاد به آن است. تا زمانی که ما این نوع از نابرابری اقتصادی ما در حال رفتن به برخی از فرم پلیس بود,” او گفت:.

نم گفت: وجود یک الگوی موفق تر سفیده gentrifying سیاه و سفید پرتلند محلات و سپس خواستار افزایش پلیس که اغلب باعث می شود باقی مانده آفریقایی ساکنان احساس نا امنی.

“فقط روز دیگر وقتی که من شهادت در شورای شهر وجود دارد که مردم از ایروینگتن محله شکایت به شورای شهر در مورد افراد بی خانمان است که درگیر در فعالیت های غیر قانونی و در واقع فراخوانی برای پلیس به انجام کاری که بدان معنی است که criminalise آنها و رفت و برگشت آنها را در جایی.

“این چیزی است که اتفاق می افتد در تمام این دموکراتیک لیبرال شهرستانها. نابرابری بسیار رشد کرده و راه ما در حال خرید و فروش است که از طریق سخت تر انجام ندادی.”

اما نم فکر می کند که مقیاس از اعتراض های مردمی بیش از فلوید مرگ در نهایت ممکن است تحت فشار قرار دادند دولت به گرفتن جدی در مورد اصلاحات از جمله “قابل توجهی” کاهش به پلیس بودجه برای آن تیم های شبه نظامی و اجرای مناسب غیرنظامی نظارت.

در حال حاضر هر چند توجه و در پورتلند باقی می ماند متمرکز در شبانه تئاتر در خارج از دادگاه فدرال – و که در آن تهمت را هدف بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>