خلاف کاران شکایت تنظیم برای بلند کردن درب در مغلوب ساختن پیشی جستن فشار به فشار محکوم مواد مخدر

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را غرق در افکار که آیا تمیز کردن مردم ریه ها با مواد ضد عفونی کننده درمان ممکن است coronavirus باعث اضطراب عمومی اما ممکن است رییس جمهور هل دادن از داروهای ضد مالاریا است که به مراتب بیشتر آسیب پایدار به خود دولت.

وجود ساختمان پیش بینی بیش از محتوای آینده whistleblower شکایت توسط دکتر ریک روشن که هفته گذشته به طور ناگهانی حذف به عنوان رئیس دولت فدرال دفتر کار بر روی یک واکسن برای Covid-19.

این قابل درک است که روشن است که هنوز هم کار بر روی جزئیات شکایت قبل از خوابیدن آن را با وزارت بهداشت و خدمات انسانی’ بازرس کل.

روشن یک واکسن متخصص ادعا کرده او برداشته شد و به عنوان رئیس پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا) چرا که او در برابر تلاش برای گسترش استفاده از هیدروکسی کلروکین و کلروکين به درمان Covid-19. داروهای تایید شده برای درمان مالاریا هنوز به اثبات موثر برای این استفاده کنید اما بارها و بارها ترویج تهمت است که آنها را به نام یک “تغییر بازی”.

“من صحبت کردن در آنجا برای مبارزه با این ویروس مرگبار, علم – و نه سیاست یا cronyism – اتحاد منجر به راه” روشن در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد او نگران بود در مورد “تلاش برای صندوق به طور بالقوه خطرناک مواد مخدر ترویج شده توسط کسانی که با ارتباطات سیاسی”.

Dr Rick Bright, the former head of Barda.

روشن وکلا, لیزا بانک ها و دبرا کاتز پس از آن ادعا کرد که مشتری خود را تحت فشار قرار دادند از کار خود را صرفا به این دلیل او “در برابر تلاش برای ارائه دسترسی نامحدود به طور بالقوه خطرناک مواد مخدر از جمله کلروکين مواد مخدر ترویج شده توسط دولت به عنوان یک اکسیر اما که تست نشده و احتمالا کشنده استفاده می شود که نادرست”.

انتظار می رود که روشن شکایت هنگامی که وحی را روشن سیاسی توسط اعمال فشار تهمت و دولت در مقامات بهداشت به بازگشت رئیس جمهور جارو ستایش از مواد مخدر به عنوان یک سلاح کلید در برابر Covid-19.

با توجه به گزارش رسانه ها از جمله Vanity Fair مقامات دولت تحت فشار قرار دادند برای استفاده گسترده از هیدروکسی کلروکین با وجود FDA هشدار, در حالی که همچنین تدوین یک روایت که در آن روشن بود از نقش خود پس از mistreating کارکنان خود را. وکلای او رد این خصوصیات.

نبرد بین تهمت و مبهم رسمی که مسئول کمی شناخته شده است و مجموعه ای به لمس بر موضوعات گسترده تر است که بارها و بارها نابود و لگدمال کردن در این انتخابات ریاست جمهوری به طور خاص درمان علمی مشاوره و استفاده از دولت فدرال برای ترویج نظرات شخصی رئیس جمهور بیش از کارشناسان.

“دکتر روشن است قوی دانشمند او یک رهبر رویایی او را قادر به تصمیم گیری او انجام کارها و او معتقد است و او می ایستد قوی علم” نیکول Lurie سابق دستیار وزیر در وزارت بهداشت و خدمات انسانی با سی ان ان گفت. “من فکر می کنم این است که در مورد چیزی بزرگتر از هیدروکسی کلروکین. من فکر می کنم این واقعا در مورد گوش دادن به علمی نظر علمی چشم انداز و ایستاده برای قوی علم است.”

مقامات در وزارت بهداشت و خدمات انسانی باید مورد اختلاف روشن و حساب و اشاره کرد که از او منتقل شده است به نقش مهم مدیریت مشارکت عمومی-خصوصی در توسعه واکسن و درمان است. وقتی پرسیده شد که در مورد, روشن, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال هرگز شنیده از عنوان تلاش برای پیدا کردن یک واکسن برای ویروس است که در حال حاضر باعث بیش از 60 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده است.

رئیس جمهور بارها به دفاع از استفاده از هیدروکسی کلروکین پس از مطالعه در مقیاس کوچک در فرانسه است که نشان داد برخی از بیماران مبتلا به Covid-19 پاسخ داد و پس از مصرف آن است. مطالعات نشان داده اند مخلوط یا منفی نتایج با پژوهش و ارتباط آن با مشکلات قلبی و دیگر شرایط جدی اگر نه اجرا به درستی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در 19 مارس دارو می تواند “واقعا باور نکردنی” در مبارزه با کروناویروس و آن شب برای اولین بار نسخه برای هیدروکسی کلروکین شد 46 بار نرخ روز هفته به طور متوسط با توجه به تجزیه و تحلیل. افزایش تقاضا برای مواد مخدر نگران کارشناسان بهداشت عمومی در مورد آسیب جدی ناشی از استفاده از آن و همچنین در مورد افراد با شرایط مانند لوپوس – ثابت هدف برای هیدروکسی کلروکین – رو به یک کمبود در عرضه است.

دو روز پس از روشن اعلام خود را برنامه ریزی شده خلاف کاران شکایت غذا و داروی آمریکا (FDA) هشدار علیه استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین. داروهای تنظیم کننده هشدار داده می شود تعدادی از عوارض جانبی “از جمله جدی ریتم قلب مشکلات است که می تواند تهدید کننده زندگی”.

FDA صادر اضطراری با استفاده از دستور اجازه می دهد تا مواد مخدر برای استفاده در بیمارستان ها تحت شرایط خاصی اما تنظیم کننده گفت: آنها باید استفاده نمی شود در خارج از این زمینه.

آزمایش های بالینی برای ایجاد استفاده ایمن از مواد مخدر برای اهداف جدید معمولا چند سال یک فرایند کلروکين و هیدروکسی کلروکین رفته اند و نه از طریق. داروهای FDA متحده “نشان داده نشده است به امن و موثر برای درمان و یا جلوگیری از Covid-19”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>