در حالی که ویروس موج گرجستان فرماندار شکایت شهردار آتلانتا برای جلوگیری از, ماسک قوانین

در طول فصل از این بیماری همه گیر از والیان و رهبران محلی را bickered در زمان شدت بیش بهترین راه برای حفاظت از سلامت عمومی است. اما شاید هیچ جایی دیده است این اختلافات شکستن به خصومت کاملا مانند گرجستان این هفته به اوج خود رسید که در فرماندار پر کردن طرح دعوی در دادگاه در برابر شهردار پایتخت دولت و موتور اقتصادی.

روز جمعه یک روز پس از تحت پیگرد شهردار آتلانتا الزامی ویروس-مبارزه با قوانین که سختگیرانه تر از خود رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ گفت: او را نمی ایستادگی کردن به عنوان شهردار “فاجعه بار سیاست های تهدیدی برای زندگی و امرار معاش از شهروندان ما.” آقای کمپ یک جمهوری خواه ایستاده بود را از تصمیم خود برای شکایت شهردار Keisha لنس کف و اعضای شورای شهر در طول حرکت خود را به نیاز به ماسک و برگرداندن این شهر به محدود بازگشایی فاز.

خانم کف یک دموکرات که آزمایش مثبت برای این ویروس خودش پاسخ داد: در روز جمعه با استقبال از مبارزه است.

“ما او را در دادگاه” او گفت: ان بی سی “امروز” نشان می دهد این ادعا فرماندار “تجاوز خود را در مرزهای” با به چالش کشیدن خود را سفارش دهید.

مبارزه کلمات رد و بدل شد به عنوان ویروس موارد در گرجستان رسیده بالاتر از این هفته به طور متوسط بیش از 3,100 موارد اعلام شده در هر روز. حدود 1100 از کسانی که به طور متوسط در حال شناسایی در منطقه آتلانتا در سراسر چهار ایالت پرجمعیت ترین شهرستانهای استان است. مرگ و میر در کشور نیز رو به افزایش دوباره پس از دو هفته بهبود می باشد.

شده اند وجود دارد دشمنی در کشورهای دیگر بیش از ماسک ها و اقدامات محدود کننده به معنای مهر کردن ویروس اما در گرجستان درگیری میان آقای کمپ و خانم پایین آمده است در آنچه ممکن است در بدترین زمان ممکن که ساکنان دولت در حال سقوط بیمار در تعداد رکورد و به دنبال رهبران خود را برای راهنمایی.

آقای کمپ ادعا کرده است که اختیارات قانونی برای مجموعه ای از قوانین ایالتی در حالی که خانم کف اصرار او به دنبال راهنمایی از کارشناسان بهداشت عمومی یک ادعای حمایت از یک گزارش توزیع شده توسط کاخ سفید coronavirus نیروی کار که به صراحت توصیه می شود گرجستان “دستور ایالت پوشیده از پارچه پوشش صورت در خارج از خانه.” خانم کف ممکن است دست بالا را از نظر سیاسی در این ویژه مبارزه با توجه به نظر سنجی که به طور معمول نشان داده شده پشتیبانی گسترده ای برای مهاجم, روش های حاوی ویروس که آیا رفتن به آرامی در دوباره باز کردن و یا نیاز به ماسک.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • کالیفرنیا فرماندار اعلام کرد قوانین که نیروی بیشتر مدارس برای شروع سال با آموزش مجازی.
  • دولت و رهبران محلی موضوع گریم هشدار به آمریکا در مورد خرد سوابق و مرگ و میر افزایش یابد.
  • جایی که آمریکایی ها با پوشیدن ماسک? بررسی نقشه ما.

“فرماندار کمپ در حال ساخت یک استدلال حقوقی است که درست است” گفت: برایان رابینسون بود که سخنگوی ناتان مقابله سابق جمهوری خواه فرماندار. “این بسیار سختتر تعیین مدت طولانی است که ساخت سیاسی محاسبه است. شاید هر دو آنها به پایگاه خود را.”

در حالی که آقای کمپ به دنبال پاسخ به این ویروس شده است که پشتیبانی توسط برخی در حق او مواجه شده است و بیشتر شک و تردید در پذیرش توسط عموم مردم. تصمیم خود به بازگشایی زیادی swathes از اقتصاد گرجستان در ماه آوریل به طور گسترده ای را محکوم کرد — حتی رئیس جمهور تهمت و گفت که “خیلی زود”— هر چند وجود دارد نشانه آن است که گرجی ها رشد کرده بود کمتر مخالف در هفته است که به دنبال.

هفته گذشته خانم کف دستور آتلانتا به بازگشت به فاز یکی از بازگشایی طرح و مورد نیاز, ماسک صورت ، فرماندار به سرعت مقابله که خانم کف را تنها یک پیشنهاد است.

آقای کمپ اولین ایالت اجرایی منظور در مارس به صراحت overrode هر گونه محدودیت های محلی که منحرف از دولت دستورالعمل. این موضوع از ماسک حکم رفت يکديگر اعلام کردند که در سفارش اولیه و شهرستانها در سراسر کشور صادر کرده است چهره-پوشش الزامات در هفته های اخیر.

اما زمانی که فرماندار گسترش خود را اجرایی منظور در روز چهارشنبه او شامل زبان خاص تعلیق هر محلی دستور مربوط به ماسک های صورت که سختگیرانه تر از یک پیشنهاد قوی است که گرجی ها آنها را می پوشند.

این اعمال ماسک سفارشات در حداقل یک دوجین از شهرهای مختلف در سراسر کشور. اما در حالی که مقامات شهرستان در دشت آتن و در جای دیگر در گرجستان اصرار داشت که خود را محلی سفارشات در محل باقی مانده است آقای کمپ در روز پنج شنبه ظ کت و شلوار در برابر شهردار و اعضای شورای یک شهر به تنهایی: آتلانتا.

آقای کمپ تاکید کرد در یک کنفرانس خبری در روز جمعه که مردم در گرجستان باید پوشیدن ماسک — عینک خود را قبل و بعد از پله به تریبون — اما او نمی خواست به زور کسی را به انجام این کار.

“در حالی که ما همه توافق دارند که با پوشیدن یک ماسک موثر است, من با اعتماد به نفس است که گرجی ها نمی نیاز به یک دستور به انجام کار درست” او گفت: بعد از اضافه کردن که او تا به حال یک “نگرانی” در مورد مردم به خصوص افراد جوان با تکیه بیش از حد بر دولت به آنها بگویید چه کاری انجام دهید.

ریشه های درگیری بین فرماندار و شهردار ممکن است عمیق تر از یک بحث بیش از ماسک.

در حالی که خانم کف و آقای کمپ مجبور به غلبه بر تفاوت های سیاسی مشترک فرمانداران و شهرداران شهرستان در گذشته آشفته هفته ها و ماه با یک اتفاق همه گیر و تظاهرات در خیابان های این تنش ها رشد قابل ملاحظه ای. ملی مشخصات خانم پایین شده است که در کشاکش به عنوان یک پتانسیل دموکراتیک معاون نامزد ریاست جمهوری بطور قابل توجهی رشد کرده و همچنین.

“همه شهرداران با هم شده اند در تلویزیون آنجا که او گفت:” شرلی فرانکلین بود که شهردار آتلانتا از سال 2002 تا 2010. “و در عین حال در اینجا شما باید یک فرماندار که در وزارت امور خارجه که به سختی برنده انتخابات است.”

“این برای تلفن های موبایل مانند خالص سیاست به من گفت:” خانم فرانکلین گفت.

رابطه بین آتلانتا شهرداران و گرجستان فرمانداران همواره پیچیده حتی در زمان, در زمان, اما زمینه های مشترک شده است که اغلب در بر داشت در کمتر آتش زا مسائل مانند توسعه اقتصادی است. این معاملاتي رفاقت بود به خصوص قابل توجه با خانم کف را سلف Kasim نی سیاه, حزب دموکرات بود که از یار رابطه با رژیم صهیونیستی است. ناتان معامله یک جمهوری خواه است.

عصر قطبش ساخته شده است این نوع از روابط ، آقای کمپ که دقت برنده باشند با عملکرد قوی در میان سفید روستایی رای دهندگان اولین مادام العمر جمهوری خواه برای انتخاب فرماندار گرجستان در بیش از یک قرن است. و بر خلاف آقای نی که مشغول به کار برای سال در کنار جمهوری خواهان در مجلس قانونگذاری ایالتی خانم کف اتحاد خود را صرف فعالیت های سیاسی در دولت شهرستان.

هنوز هم وجود دارد, نشانه های یک رابطه سالم یک بار آقای کمپ گرفت ، در شاید مهم ترین ژست حمایت فرماندار آشکارا کاهش یافته است به قرض دادن حمایت خود را برای یک جمهوری خواه طرح را در سراسر این شهر Hartsfield جکسون در فرودگاه بین المللی, قوانین که رهبران شهر را دیدم به عنوان یک شتاب برای آن گوهر تاج. این طرح شکست خورده است.

اما این همکاری به نظر می رسید به فرای به عنوان همه گیر خروشان و ناآرامی را در آتلانتا خیابان ها به خصوص پس از یک افسر پلیس به ضرب گلوله 27 ساله سیاه Rayshard بروکس در ماه ژوئن. خانم کف علنا انتقاد فرماندار برای بلند کردن پناهگاه در محل سفارشات ایالت در ماه آوریل و برای بسیج گارد ملی در آتلانتا پس از خشونت چهارم جولای آخر هفته.

در اوایل این هفته رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در بازدید از این شهرستان و نشان داده شد در فرودگاه بدون ماسک که خانم کف گفت: در سی ان ان مصاحبه “آیا نقض قانون در شهر است.” فرماندار منظور تعلیق محلی, ماسک, حکم به دنبال آن است که شب.

برای گرجی در تلاش برای زنده ماندن در یک کشنده فصل مناقشه این است که کمی بیشتر از یک بیمار-توصیه حواس پرتی.

تره پری صاحب وزوز قهوه و واینهاوس در جنوب غربی آتلانتا گفت که او فکر فرماندار باید زمان بیشتری را صرف تمرکز بر حفظ گرجی امن تر از چیدن مبارزه با شهردار بیش از ماسک.

پس از همه, آقای Perry, 44, شده است اجرای یک ماسک مورد نیاز خود کافی شاپ برای هفته ها پس از آن بازگشایی ماه گذشته. اگر کسی می آید بدون ماسک کارمند مودبانه دست آنها یکی است. اگر یک مشتری به امتناع آقای پری گفت: او بخواهید آنها را به ترک.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که مشتریان ما امن هستند و ما کارکنان امن هستند,” او گفت:. “من به چشم پوشیدن از فروش اگر من به کسی به نوبه خود دور اگر آنها لازم نیست که یک ماسک بر روی.”

میچ اسمیت کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im