که می گوید باید دموکراتیک مقدماتی امروز – و که در حال اجرا ؟برخی از مردم در این روز سه شنبه سه شنبه دوم به عنوان آن تخته سنگ از مقدماتی اشکال عاقبت از انواع به ماموت اجرای مسابقات برگزار شد در اولین روز ماه مارس است. دیگران مراجعه به مگا شنبه سه شنبه و یا حتی در سال 2016 حداقل نیمه ماه مارس مقدماتی.

در هر صورت این یکی دیگر از رحم بعد در مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. در اینجا یک راهنمای سریع به آنچه اتفاق می افتد:

که رای گیری

میشیگان می سی سی پی, Missouri, آیداهو, داکوتای شمالی و واشنگتن تمام میزبان مقدماتی.

که دادن

میشیگان از غنی ترین جایزه در ارائه با 125 نمایندگان. واشنگتن ارائه می دهد 89, Missouri, 68, می سی سی پی 36 آیداهو 20 و داکوتای شمالی 14.

که بسته شدن

نظر سنجی در میشیگان, می سی سی پی و میسوری در 8pm ET در آیداهو و داکوتای شمالی در 10pm همکاران و در واشنگتن در 11pm ET.

که در حال اجرا

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن, ورمونت, سناتور برنی ساندرز و مبادا از رسانه ملی فراموش هاوایی کنگره Tulsi Gabbard.

که رای گیری

ترین چشم شده اند در میشیگان که در آن بایدن باز منجر شمالی از 20 امتیاز بیش ساندرز در نظرسنجی های اخیر. با توجه به پیش بینی سایت fivethirtyeight.com سابق معاون رئیس جمهور است مورد علاقه به رفت و برگشت مدیره – هر چند این انتظار ترین نژادها به تنگ شود.

که برنده

بعد از سه شنبه افزایش بایدن به دست آورد تا 670 نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها Sanders است 573 و Gabbard دو. به نفع نامزدی آشکار در این مراسم در میلواکی در ماه جولای یک نامزد خواهد شد و نیاز به 1,991 متعهد حزب نمایندگان که به طور معمول روغن مالی نامزد یک اکثریت ساده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im