که در آن Xi? چین رهبر دستورات Coronavirus مبارزه از امن ارتفاعات

ووهان چین — جمهوری خلق چین در strode روی صحنه قبل از نياز مخاطبان در تالار بزرگ مردم در پکن کمتر از سه هفته پیش trumpeting موفقیت های او در فرمان چین از طریق پر سر و صدا سال و امیدوار کننده “نقطه عطفی” پیشرفت در سال 2020 است.

“هر فرد چینی هر عضو از کشور چین باید احساس افتخار برای زندگی در این عصر” او اعلام کرد به کف زدن در روز قبل از سال جدید قمری تعطیلات. “ما پیشرفت نمی خواهد متوقف توسط هر طوفان و tempests.”

آقای یازدهم هیچ اشاره ای خطرناک جدید کروناویروس که در حال حاضر گرفته شده محکم نگه دارید در کشور است. به عنوان او صحبت کرد, دولت قفل کردن ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر در یک کوره تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس از از مرکز آن است.

Coronavirus بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 700 نفر در چین از روز شنبه و بیمار ده ها هزار نفر می آید به عنوان آقای یازدهم تلاش کرده است با یک میزبان از دیگر چالش ها: کاهش, اقتصاد کلان, تظاهرات در هنگ کنگ انتخابات در تایوان که رد پکن و طولانی جنگ تجاری با ایالات متحده است.

ووهان Coronavirus نقشه: ردیابی گسترش شیوع

این ویروس بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و تعدادی از کشورهای دیگر است.

در حال حاضر آقای یازدهم چهره شتاب بحران بهداشتی است که هم سیاسی است: عمیقی تست از سیستم استبدادی او ساخته شده است را در اطراف خود در طول هفت سال گذشته. به عنوان دولت چین در تلاش برای مهار این ویروس به دلیل افزایش نارضایتی عمومی با عملکرد خود تغییراتی که آقای یازدهم آورده در می تواند آن را دشوار برای او را به فرار از سرزنش است.

“این یک شوک بزرگ برای مشروعیت حزب حاکم. من فکر می کنم آن می تواند تنها در دوم ژوئن 4 حادثه سال 1989. آن بزرگ گفت:” Rong Jian یک نویسنده در مورد سیاست در پکن با اشاره به مسلح سرکوب تظاهرات میدان تیان آن من که در آن سال.

“بدون شک در مورد کنترل قدرت” او افزود: “اما شیوه کنترل و عواقب آن صدمه دیده خود مشروعیت و اعتبار است.”

آقای یازدهم خود به رسمیت شناخته شده است آنچه در خطر تماس با شیوع “یک آزمون بزرگ چین سیستم و ظرفیت برای حکومت.”

در عین حال چین به عنوان نبرد با کروناویروس تشدید آقای یازدهم قرار دادن این کشور, شماره 2, رهبر, لی کچیانگ در اتهام رهبری گروه دست زدن به اورژانس به طور موثر تبدیل او به چهره عمومی دولت پاسخ. این آقای لی که در سفر به ووهان به مراجعه به پزشکان است.

آقای یازدهم در مقابل فروکش از نمایش عمومی برای چند روز. بود که بدون سابقه هر چند آن ایستاده بود در این بحران پس از قبلی رهبران چینی استفاده کرده بود بار از فاجعه سعی کنید برای نشان دادن یک مطلب مشترک را لمس کنید. تلویزیون دولتی و روزنامه ها تقریبا همیشه منجر شود با تملق گوی پوشش از آقای شی جین پینگ با هر حرکت.

که عقب نشینی از کانون توجه برخی از تحلیلگران گفت: نشانه های تلاش های آقای یازدهم به عایق خود را از مبارزات انتخاباتی است که ممکن است شبهه و رسم عمومی خشم. در عین حال آقای یازدهم به تثبیت قدرت sidelining و یا از بین بردن رقبا وجود دارد چند نفر از چپ به سرزنش هنگامی که چیزی می رود اشتباه است.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. در 5 سال 2020

  • چه Coronavirus و چقدر خطرناک است ؟
   خوانده شده در دستگاه تنفسی ویروس از جمله علائم آن و چگونگی آن منتقل می شود.
  • چقدر بد می تواند وقوع بود ؟
   در اینجا شش عامل کلیدی است که تعیین خواهد کرد که آیا می توان آن را شامل.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   شما می توانید مسیر خود را movementwith این نقشه است.
  • چگونه است که ایالات متحده تحت تاثیر قرار?
   شده اند وجود دارد حداقل یک دوجین موارد است. آمریکا شهروندان و دارندگان اقامت دائم که پرواز به ایالات متحده از چین در حال حاضر موضوع به یک دو هفته ای قرنطینه.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   چندین کشور از جمله ایالات متحده را دلسرد سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.بسیاری از مسافران گذاشته شده اند در برزخ در حالی که به دنبال تغییر و یا لغو رزرو.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید.

سیاسی “من فکر می کنم او کشف کرد که با داشتن مجموع دیکتاتوری قدرت یک حرکت نزولی این است که زمانی که چیز اشتباه یا خطر بالا رفتن اشتباه سپس شما همچنین باید به یاد تمام مسئولیت” ویکتور گفت: Shih استادیار در دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو که مطالعات سیاست چین.

خیلی از جمعیت کشور شده است گفت: برای ماندن در خانه و کارخانه ها بسته باقی می ماند و شرکت های هواپیمایی را کاهش خدمات. کارشناسان هشدار می دهند که coronavirus می تواند با شدت بهم زدن اقتصاد اگر نه به سرعت موجود است.

دولت نیز با مشکل کنترل ان است. آقای یازدهم در حال حاضر چهره های غیر منتظره ای شدید نارضایتی عمومی است که حتی چین, دقیق دستگاه سانسور شده قادر به سرکوب ها در کامپیوتر است.

مرگ یک چشم پزشک در ووهان دکتر لی Wenliang بود که مقصر برای هشدار پزشکی خود را در مدرسه همکلاسی گسترش خطرناک بیماری جدید در ماه دسامبر به راه انداخته است یک تورنت از مقید کردن عمومی و اندوه و خشم بیش از دولت و مدیریت بحران است. چینی دانشگاهیان راه اندازی حداقل دو دادخواست در پی دکتر لی از مرگ هر فراخوانی برای آزادی بیان.

رسانه های دولتی هنوز هم تصویر آقای یازدهم که در نهایت در کنترل و بدون هیچ نشانه ای است که او چهره یک چالش جدی از درون رهبری حزب. بحران هر چند در حال حاضر آلوده چین را به عنوان یک ابرقدرت در حال ظهور کارآمد و پایدار و قوی است که در نهایت می تواند رقیب ایالات متحده است.

چقدر این بحران ممکن است تضعیف آقای Xi سیاسی ایستاده باقی مانده است دیده می شود اما می تواند به تضعیف موقعیت خود را در اجرا دیگر به عنوان او آماده به احتمال زیاد در دوره سوم به عنوان حزب کمونیست دبیر کل در سال 2022.

در سال 2018 آقای یازدهم موفق به کسب تایید برای حذف قانون اساسی محدودیت در مدت خود را به عنوان رئيس جمهور کشور ساخت طرح خود را برای یکی دیگر از دوره پنج ساله به نظر می رسد ،

اگر آقای یازدهم می آید از این بحران سیاسی ناامن عواقب غیر قابل پیش بینی هستند. او ممکن است باز به سازش در درون حزب نخبگان. و یا او ممکن است دو برابر کردن در امر راه را ساخته اند که او در چین قدرتمند ترین رهبر در نسل.

“شی جین پینگ گرفتن در قدرت است و نه نور” گفت: Jude Blanchette فریمن صندلی در چین انجام مطالعات در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

“در حالی که این ham-fisted پاسخ به این بحران بدون شک می افزاید: بیشتر لکه دار کردن به Xi تصدی در دفتر” آقای Blanchette افزود: “تدارکات سازماندهی و رهبری چالش در برابر او باقی می ماند و توانمند است.”

در روزهای اخیر با وجود کمبود ظاهر عمومی, دولت, رسانه ها به تصویر کشیده آقای یازدهم به عنوان یک خستگی ناپذیر فرمانده. این هفته آنها شروع به تماس با دولت در مبارزه با ویروس “مردم جنگ” یک عبارت استفاده می شود در مقام بازخوانی آقای شی جین پینگ با تماس تلفنی با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه.

وجود دارد افزایش نشانه هایی که تبلیغات در این زمان است که اثبات کمتر قانع کننده است.

سال جدید قمری پذیرش در پکن که در آن آقای یازدهم صحبت شد یک منبع محبوب و خشم و نمادی از یک دولت به کندی پاسخ به درد و رنج در ووهان. آقای یازدهم و دیگر رهبران به نظر می رسد شده اند غافلگیر شده توسط شدت از این بیماری همه گیر.

مقامات ارشد تقریبا قطعا مطلع شده است از بحران در حال ظهور در زمان ملی مقامات بهداشت گفت: سازمان جهانی بهداشت در دسامبر. 31 اما نه آقای یازدهم و نه دیگر مقامات در پکن به اطلاع عمومی است.

آقای شی جین پینگ برای اولین بار اذعان اپیدمی در آمد Jan. 20 زمانی که مختصر دستورالعمل صادر شده تحت نام خود را. اولین حضور عمومی خود را پس از مستند ووهان در Jan. 23 آمد و دو روز بعد زمانی که او ریاست جلسه حزب کمونیست را بالا بدن دفتر سیاسی کمیته دائمی که نشان داده شد در طول تلویزیونی چین. “ما مطمئن هستیم که قادر به پیروزی در این نبرد” او اعلام کرد.

بازگشت به تلفات شد 106. آن را به عنوان گل رز, آقای یازدهم مجاز دیگر مقامات را بیشتر قابل رویت نقش. آقای شی جین پینگ فقط ظاهر شده اند جلسه بازدید کنندگان خارجی در سالن بزرگ مردم یا ریاست حزب کمونیست جلسات.

در Jan. 28 آقای شی جین پینگ در دیدار با مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی Tedros Adhanom Ghebreyesus و گفت: دکتر Tedros که او “شخصا به کارگردانی” دولت پاسخ. بعد از گزارش در رسانه های دولتی حذف و عبارت و گفت: به جای آن که آقای یازدهم دولت بود “در مجموع کارگردانی” پاسخ.

پس هیچ چیزی در مورد چگونه آقای یازدهم را به تصویر کشیده است در رسانه های دولتی اتفاق می افتد حادثه به نیشگون گرفتن و کشیدن پیشنهاد یک تلاش عمدی برای تاکید بر مسئولیت مشترک است.

آقای یازدهم به نظر نمی رسد در رسمی پخش دوباره برای یک هفته — تا زمانی که یک اسکریپت بسیار جلسه روز چهارشنبه با استبدادی رهبر کامبوج هون سن.

شواهد کمی وجود دارد که آقای یازدهم داده است تا قدرت در پشت صحنه. آقای لی برتر در رسمی اتهام رهبری گروه را به این بحران و دیگر مقامات گفته اند که آنها سفارشات خود را از آقای Xi. این گروه با مقامات که از نزدیک زیر نظر آقای یازدهم و بخشنامه تاکید بر اقتدار خود را.

“راه این بیماری همه گیر است که به کار گرفته شده در حال حاضر از بالا فقط مناسب نیست با این استدلال وجود دارد که روشن تغییر جهت بیشتر جمعی مشورتی رهبری گفت:” هالی اسنیپ به آکادمی همکار در دانشگاه گلاسکو که مطالعات سیاست چین.

مقیاس نارضایتی و پتانسیل چالش برای آقای یازدهم می تواند با اندازه گیری مکرر و منابع آنلاین به حادثه هسته ای چرنوبیل. بسیاری از آنها تحت پوشش بیننده بررسی های محبوب تلویزیونی و مینی سریال به همین نام است که هنوز هم در دسترس برای جریان در داخل چین است.

“در هر عصر و هر کشور هم همین طور است. پوشش همه چیز را از بالا” یک منتقد نوشت.

اتحاد جماهیر شوروی از سال 1986 در کشور های مختلف از چین در سال 2020 است.

دولت اتحاد جماهیر شوروی بود foundering هنگامی که در چرنوبیل اتفاق افتاده است گفت: سرگئی Radchenko یک استاد روابط بین الملل در دانشگاه کاردیف در ولز که نوشته شده است به طور گسترده در شوروی و چین سیاست است.

“مقامات چینی, در مقابل, در حال نشان دادن توانایی مقابله تمایل به اقدامات بی سابقه ای — لجستیکی شاهکارهای است که در واقع ممکن است افزایش این رژیم مشروعیت” او اضافه شده است.

آقای Radchenko در مقایسه با آقای یازدهم اقدامات به کسانی که از قبلی رهبران در لحظات بحران: مائو تسه تونگ پس از انقلاب فرهنگی و یا دنگ ژیائوپینگ * پس از سرکوب میدان تیان آن من.

“او را به انجام آنچه مائو و دنگ انجام داده اند در شرایط مشابه: پله پشت به سایه در حالی که باقی مانده بصورتی پایدار و محکم در دست گیرند.”

کریس باکلی گزارش از ووهان و استیون لی مایرز از پکن است. کلر فو و کهربا وانگ کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>