چرا ریشه های همه گیر بنابراین بحث برانگیز است ؟

چگونه Covid-19 شروع به تبدیل شدن به طور فزاینده ای ستیز با آمریکا و دیگر متحدان نشان می دهد چین بوده است نه شفاف در مورد ریشه های وقوع.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور ایالات متحده دارای اعتبار داده می شود به این ایده است که هوش وجود دارد نشان می دهد این ویروس ممکن است فرار از آزمایشگاه در ووهان اگر چه جامعه اطلاعاتی ایالات متحده است تیز کاهش یافته است به این. جامعه علمی می گوید هیچ زمان شواهد برای این ادعا است.

این به شرح زیر گزارش می دهد که کاخ سفید شده بود فشار علیه در این ادعا یادآوری دولت بوش فشار به “اجاق گاز لوله” هوش قبل از جنگ در عراق است.

مشکل چیه با نسخه چینی?

یک موضوع خاص است که رسمی منشاء داستان اضافه کنید تا در شرایط اولیه اپیدمیولوژی شیوع نه حداقل بروز زود هنگام موارد با ظاهری هیچ اتصال به ووهان, غذاهای دریایی, بازار, که در آن پکن می گوید: شیوع آغاز شد. اگر این مردم آلوده نیست در بازار و یا از طریق تماس با ما که آلوده شدند در بازار, منتقدان بپرسید چگونه می توانم به شما توضیح این موارد ؟

این ووهان labs

دو آزمایشگاه در ووهان مطالعه بت coronaviruses آمده اند در زیر نور افکن. این ووهان موسسه ویروس شناسی (WIV) یک امنیت زیستی در سطح 4 مرکز – بالاترین برای biocontainment – و سطح 2 ووهان مرکز کنترل بیماری ها است که در واقع نه چندان دور از بازار ماهی در حال جمع آوری خفاش coronavirus نمونه.

چندین نظریه را ترویج شده است. اولین و wildest است که دانشمندان در WIV مشغول شد در آزمایش با بت coronavirus مربوط به اصطلاح ژن پیرایش و این ویروس سپس فرار کرده و انسان آلوده شده است. نسخه دوم این است که درهم و برهم امنیت زیستی در میان کارکنان آزمایشگاه و در روش شاید در مجموعه و یا دفع حیوانات نمونه های منتشر شده یک ویروس وحشی.

آیا شواهدی وجود دارد که ویروس طراحی شده بود?

علمی اجماع رد این ویروس در حال مهندسی است که تقریبا به اتفاق آراء. در نامه ای به طبیعت در ماه مارس, یک تیم در کالیفرنیا به رهبری میکروب شناسی استاد Kristian اندرسن گفت: “داده های ژنتیکی irrefutably نشان می دهد که [Covid-19] است نه مشتق شده از هر قبلا ویروس ستون فقرات” – به عبارت دیگر قالبگیری بخش های دیگر شناخته شده است.virus.

به مراتب بیشتر احتمال دارد آنها پیشنهاد شد که این ویروس به طور طبیعی پدید آمده و قوی تر شد از طریق انتخاب طبیعی است. “ما پیشنهاد می کنیم دو سناریو است که می تواند موجه توضیح منشاء Sars-CoV-2: انتخاب طبیعی در حیوانات میزبان قبل از زئونوز [حیوانات به انسان] انتقال و انتخاب طبیعی در انسان زیر زئونوز انتقال است.”

پیتر بن Embarek یک کارشناس در سازمان بهداشت جهانی در حیوانات به انسان انتقال بیماری و دیگر متخصصان نیز توضیح داد: به نگهبان که اگر شده است هر گونه دستکاری ویروس شما انتظار می رود برای دیدن شواهد و مدارک در هر دو توالی ژنی و همچنین اعوجاج در داده ها از خانواده درخت از جهش – یک به اصطلاح “شبکه بندی” اثر.

در بیانیه ای به نگهبان, James Le Duc سر از گلوستون آزمایشگاه ملی در آمریکا, بزرگترین فعال biocontainment تسهیلات در ایالات متحده علمی دانشگاه نیز ریخته و آب سرد روی پیشنهاد.

“وجود شواهد قانع کننده که ویروس جدید بود و نه نتیجه عمدی مهندسی ژنتیک و آن را تقریبا قطعا نشات گرفته از طبیعت آن بالا شباهت به دیگر شناخته شده خفاش در ارتباط coronaviruses” او گفت:.

چه در مورد یک اتفاقی فرار از نمونه به دلیل ضعیف ایمنی آزمایشگاه شیوه?

اتفاقی انتشار یک نمونه بوده و تمرکز بیشتر توجه اگر چه “مدرکی” ارائه شده است که در بهترین حالت بسیار ضمنی.

واشنگتن پست گزارش کرده است نگرانی ها در سال 2018 بیش از امنیت و مدیریت ضعف از ما مقامات سفارت که برای بازدید از WIV چندین بار اگر چه این مقاله همچنین اذعان هیچ مدرک قطعی آزمایشگاه که منبع شیوع.

Le Duc اما رنگ یک عکس متفاوت از WIV. “من سفر کرده اند و تور جدید BSL4 آزمایشگاهی در ووهان قبل از آن شروع عملیات در سال 2017- … آن است که قابل مقایسه با کیفیت و اقدامات ایمنی به عنوان گونه در حال حاضر در عملیات در آمریکا و یا اروپا.”

او همچنین در توصیف برخورد با شیعه Zhengli چینی virologist در WIV که باعث شده است تا تحقیقات به بت coronaviruses و کشف ارتباط بین خفاش ها و ویروس سارس است که ناشی از بیماری در سراسر جهان در سال 2003 توصیف او به عنوان “به طور کامل درگیر بسیار باز و شفاف در مورد کار و مشتاق به همکاری”.

مارین میلر متخصص اپیدمیولوژی که مشغول به کار با شیعه به عنوان بخشی از بودجه ویروسی پژوهش و برنامه تکرار Le Duc را ارزیابی. او گفت که او معتقد فرار آزمایشگاه تئوری بود “مطلق تئوری توطئه” و با اشاره به قرآن به عنوان “درخشان”.

مشکل با جدول و نقشه از گسترش ویروس

در حالی که کارشناسان که صحبت می کرد به نگهبان ساخته شده روشن است که درک ریشه های این ویروس باقی مانده موقت آنها اضافه شده است که وضعیت فعلی دانش اولیه گسترش همچنین ایجاد مشکلات برای فرار از آزمایشگاه تئوری.

هنگامی که پیتر Forster, یک متخصص ژنتیک در کمبریج در مقایسه توالی ژنوم ويروس جمع آوری شده در اوایل چینی شیوع و بعد در سطح جهانی – او شناسایی سه گونه های غالب.

در اوایل شیوع دو گونه به نظر می رسد شده اند در گردش در تقریبا در همان زمان – کرنش و کرنش B با C نوع بعدها در حال توسعه از گونه B.

اما در پیدا کردن این نسخه با نزدیک ترین شباهت ژنتيکی به بت کروناویروس نبود یکی از شایع ترین در اوایل مرکزی چین در شهر ووهان اما در عوض در ارتباط با پراکندگی اوایل موارد در جنوب استان گوانگدونگ است.

بین 24 دسامبر 2019 و 17 ژانویه سال 2020 فرستر توضیح می دهد که فقط سه نفر از 23 مورد در ووهان شد نوع یک در حالی که بقیه از نوع ب در بیماران در استان گوانگ دونگ با این حال پنج نفر از نه نفر پیدا شد به یک نوع ویروس است.

“این اعداد بسیار کوچک وجود” گفت: Forster “اوایل ژنوم فرکانس های تا 17 ژانویه نه به نفع ووهان به عنوان یک منبع بیش از سایر نقاط چین به عنوان مثال پنج نفر از نه Guangdong/شنژن بیمارانی که یک نوع.”

به عبارت دیگر آن هنوز هم باقی می ماند به دور از خاص است که ووهان بود و حتی لزوما جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده است.

اگر وجود دارد هیچ مدرکی مهندسی و منشاء است که هنوز هم مورد مناقشه چرا ما هنوز صحبت کردن در مورد ووهان labs نظریه?

این بیماری همه گیر را تشدید کرده است, جغرافیای سیاسی موجود مبارزات باعث یک دروغ جنگ که کشیده شده در آمریکا و چین و روسیه و دیگران.

روزنامه نگاران و دانشمندان قرار داده شده اند و توسط افراد با ظاهری علاقه هل دادن مدارک مرتبط با این ویروس را ریشه شاید به عنوان بخشی از این کمپین و برای منحرف کردن اذهان از این واقعیت است که چند دولت تا به حال یک خطا-رایگان پاسخ.

این به چه معنی هستش ؟

وضعیت فعلی دانش در مورد کوروناویروس و منشاء آن نشان می دهد به احتمال زیاد توضیح بیشتر باقی می ماند بی روح. مانند دیگر coronaviruses قبل از آن را به سادگی به انسان از طریق یک رویداد طبیعی نقطه شروع برای بسیاری در جامعه علمی از جمله سازمان بهداشت جهانی است.

آزمایش های بیشتر در چین در ماه های آینده ممکن است در نهایت ایجاد منبع از شیوع بیماری است. اما در حال حاضر آن است که خیلی زود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

علمی ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *