زمانی که شهر نیویورک بازگشایی? مسیر دشوار خواهد بود

چرا مسیر بازگشایی شهر نیویورک خواهد بود بسیار دشوار است

عوامل ساخته شده است که این شهر یکی از سخت ترین ضربه بر روی این سیاره — چگالی آن, جرم, حمل و نقل و گردشگری — پیچیده و بازگشت به حالت عادی.

اعتبار…دیو ساندرز برای نیویورک تایمز

حدود 190,000 مردم مورد آزمايش قرار coronavirus در شهر نیویورک بیش از دو هفته گذشته یک رکورد تعداد. افزایش تست مهم برای مهار شیوع آمد به عنوان شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد قصد دارد به استخدام یک ارتش کوچک از 1000 بیماری کارآگاهان برای پیگیری کردن مخاطبین از هر آلوده نیویورکر.

این شهر همچنین پرداخت برای هتل ها به خانه مردم که نمی قرنطینه در خود تنگ, آپارتمان, و آن را ممکن است استفاده از USTA Billie Jean King ملی تنیس مرکز در کوئینز برای همان هدف.

از دولت و کنگره آمریکا رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو است به ایجاد یک چارچوب برای بازگشایی دولت بر اساس هفت بتن و مرتبط با سلامت نقاط عطف و او خواسته است بیل گیتس در رستوران دنی مایر نیویورک نیکز صاحب James L. دولان و ده ها تن دیگر در خارج از مشاوران رده بالای نیویورک کسب و کار جهانی برای کمک به راهنمای او را به راه اندازی مجدد اقتصاد و احتمالا reimagine عمومی آموزش و پرورش است.

هنوز هم با وجود همه برنامه ها و طرح های بازگشایی شهر نیویورک باقی مانده است.

عوامل ساخته شده است که شهر آمریکا کانون این بیماری همه گیر — چگالی آن, گردشگری و وابستگی به جرم حمل و نقل — پیچیده بازگشت به هر ظاهر عادی. این شهر هنوز هم به دور از نشست های عمومی سلامت معیارهای لازم برای بازگشایی, از در دسترس مراقبت بحرانی تخت به بیمارستان جدید پذیرش برای ویروس.

در حالی که کشورهای مانند کلرادو جورجیا و تگزاس به اجازه اقامت در خانه سفارشات گذشت و کسب و کار مانند ناخن سالن و فروشگاه های خرده فروشی بازگشایی, ایالت نیویورک در حال حرکت است با احتیاط پیش بینی یک بخشی از بازگشایی بعد از این ماه بیشتر در مناطق روستایی است.

اعتبار…Brittainy نیومن/نیویورک تایمز

چگونه ممکن است آن را به راه اندازی مجدد شهر نیویورک اقتصاد ؟

“هیچ کس نمی تواند به شما بگویم” آقای کومو گفت: در هفته گذشته.

این ویروس به کشته شدن بیش از 19,000 مردم در شهر نیویورک یک کشته که بیش از کسانی که در همه اما تعداد کمی از کشورها و یا در کالیفرنیا, ایلینوی, ماساچوست, میشیگان و تگزاس ترکیب شده است. در حالی که شیوع عقب کشیدن در این شهر بیش از 1000 جدید موارد مثبت گزارش شد که حداقل سه روز در هفته گذشته در مجموع است که در حال حاضر در صدر 181,000.

کلید بازگشایی است حاوی ویروس و آن را گسترده زیرساخت های تست و تماس با ردیابی بر خلاف هر چیزی که ایالات متحده تا کنون دیده می شود و کارشناسان بهداشت عمومی می گویند.

حتی زمانی که جدید بهداشت عمومی دستگاه به طور کامل و در حال اجرا آن را صرفا ذخیره کردن پایه و اساس برای کسب و کار و ساکنان به احساس امن بازگشت به کار و بازی. ممکن است بسیاری از را انتخاب کنید به ماندن در خانه.

تصمیم گیری در مورد زمانی که برای بازگشایی شامل یک عمل متعادل: دیگر نیویورک تعطیل است, بیشتر همه گیر خواهد آباته کاهش نیاز برای تست و تماس با ردیابی که اجازه می دهد مقامات زمان بیشتری برای گسترش آن تلاش. اما آسیب های اقتصادی به شهر و دولت ادامه خواهد داد به رشد است.

بیش از 830,000 مردم باید در زمینه بیکاری در شهر نیویورک به تنهایی از اواسط ماه مارس زمانی که خاموش شروع شد و با توجه به دولت داده است.

آقای کومو گفت: معیارهای خود را در خط با توصیه از مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری را هدایت دولت را بازگشایی منطقه توسط منطقه با شهر تقریبا به طور قطع در میان آخرین به بازگشت.

اعتبار…Brittainy نیومن/نیویورک تایمز

درست بازگشایی شهرستان آقای د Blasio گفت: در این ماه باقی مانده است “چند ماه دور در حداقل است.”

برنامه ای برای چگونه برای به دست آوردن وجود دارد هنوز هم در حال خلق شدن. یک نیروی کار برگزار شده توسط شهردار برگزار شد اولین جلسه خود را از طریق کنفرانس تلفنی در اواخر ماه گذشته بود و آن را جدی “دوز رئالیسم” با توجه به جنیفر جونز Austin فدراسیون پروتستان رفاه سازمان بود که در تماس است.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

  • سه فرزند فوت کرده اند مرموز سندرم مربوط به کوروناویروس.
  • موارد جدید مرگ و میر در ادامه به رها کردن در نیوجرسی.
  • ایالت هنر موزه ها در حال آماده سازی یک-اجتماعی فاصله بازگشت برای بازدید کنندگان.

دقیقا دو هتل استفاده می شود به طور انحصاری برای جداسازی تا کنون هر چند در این شهرستان گفت: این گسترش می تواند به عنوان بسیاری از 11,000 تخت. 1000 مخاطب جدید ردیاب هستند که به عنوان بخشی از تلاش نمی خواهد استخدام شود و برای هفته ها و 1500 بیشتر مورد نیاز خواهد بود برای دیدار با آقای کومو عطف. تست ظرفیت برسد 50,000 یک روز تا ماه اوت حداقل, مقامات گفت. این تعداد هنوز هم ممکن است به اندازه کافی.

روز چهارشنبه زمانی که آقای کومو پنل خارج از مشاوران برگزار شد اولین تصویری جلسه آن شامل هیچ رئیس و مدیران کمی در راه از مشاوره و هیچ صحبت از چگونه شهر نیویورک خواهد به عقب بر گردیم روی پای خود را.

اعتبار…دیو ساندرز برای نیویورک تایمز

آقای د Blasio با این نسخهها کار از یک بیشتر خالی سالن شهرستان در پایین منهتن با یک اسکلت کارکنان صحبت به مقامات بالا در یک سری بی پایان از teleconferences و امن تصویری چت. هر روز شهردار اولیه تماس در گیری های کوچک — چه مدت برای تمدید یک مهلت قانونی برای جایگزین-جانبی-of-the-خیابان پارکینگ قوانین به عنوان مثال — و بعد یک یا دو بحث در مورد این شهر در آینده.

اما برخی از ضروری ترین سوالات مانند چگونه به تحمل بار نرمال نزدیک به شش میلیون نفر روزانه در مترو, مترو سواران و یا چگونه 1.1 میلیون کودک در مدرسه ممکن است در واقع بازگشت به کلاسهای درس هنوز به پاسخ داده شود و یا شهرستان و یا دولت است.

مدارس لغو شده است برای بقیه سال تحصیلی و شهرستان را قدرتمند معلمان, اتحادیه اروپا, ایالات فدراسیون معلمان گفت: در حال حاضر از آن انتظار می رود یک سیستم به طور گسترده ای در دسترس تست, تماس, ردیابی و تمیز کردن به صورت آماده و در حال کار قبل از آن به حمایت از بازگشایی. این اتحادیه پیشنهاد کرده است که آزمایش با داشتن مدرسه در تقسیم شیفت صبح و بعد از ظهر.

“تا زمانی که مدارس باز هستند خوب زیر مجموعه از کار نیویورکی نمی تواند ترک خانه های خود گفت:” آلیسون Hirsh بالا مشاور آقای د Blasio و یکی از چندین مسئولان شهرستان از جمله معاون شهرداران دین Fuleihan و Vicki شده است هماهنگی بازگشایی برنامه.

“وجود دارد یک بحث شود که یکی از دلایل به نگه داشتن مدارس بسته است برای ادامه به زور هر کسی که می توانید از خانه کار برای ادامه کار از خانه” خانم Hirsh گفت. “که یکی از راه های که شما می توانید کم کردن سرعت بازگشایی و کمک به حفظ تملق منحنی.”

آقای د Blasio گفته او در حال برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس در ماه سپتامبر.

مدارس شامل به عنوان بخشی از فرماندار چهارم و آخرین مرحله از هر منطقه را بازگشایی بعد از رستوران ها و هتل ها.

اعتبار…Brittainy نیومن/نیویورک تایمز

رستوران ها آسان تر مشکل را حل کند از مدارس به این دلیل که دولت می تواند با تکیه بر اشغال محدودیت گفت: جیم Malatras یک مشاور فرماندار در, ویروس, پاسخ. آیا رستوران می توانید زنده ماندن با کسانی که حدود یک سوال باز است.

وقتی که می آید به مدارس آقای Malatras گفت: دولت تا به حال نه “آن را نمیفهمد نشده است.”

“این یک منبع بالقوه عفونت,” او گفت: با استناد به دانشگاه شهر نیویورک به عنوان مثال. “چگونه شما انجام یک سالن سخنرانی در CUNY? شما نمی توانید.”

در دولت و کنگره آمریکا در آلبانی آقای کومو هنوز هم نگه می دارد خود را coronavirus جلسات در فرد با یک گروه کوچک از مشاوران از جمله آقای Malatras رئیس جمهور SUNY Empire State College; Melissa DeRosa فرماندار بالا aide; و بودجه مدیر رابرت Mujica.

خیلی از آقای کومو را بازگشایی برنامه ریزی برای شهر نیویورک شده است به رهبری دو نفر از دستیاران: Steven M. کوهن مشاور عمومی در شرکت سرمایه گذاری MacAndrews & فوربس و ویلیام Mulrow که در حال حاضر با این نسخهها کار در شرکت سهام خصوصی استون.

آقای کوهن و آقای Mulrow تا به حال ده ها تن از یک تماس با کسب و کار و املاک و مستغلات رهبران و آنها شده اند به خصوص علاقه مند به شنیدن از شرکت ها با عملیات در آسیا, به یاد بگیرند که چگونه عملیات دوباره آغاز به گفته دو نفر که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد مکالمات خصوصی.

شهرستان و مقامات دولتی صحبت می کنند اغلب, اما آقای کومو به نظر می رسد علاقه مند در حفظ دست بالا با توجه به سه نفر با دانش ارتباطات است. اخیرا دفتر خود را هشدار نمی تالار شهر در مورد آقای کومو را بازگشایی معیارهای قبل از او به تفصیل آنها را علنا هر چند این معیار می تواند در تعیین این شهرستان در آینده ای نزدیک.

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

معیارهای که شامل نگه داشتن بیمارستان جدید پذیرش برای عفونت ویروس تحت دو در هر 100 ، 000 ساکنان به طور متوسط بیش از سه روز نیست جواب خوبی برای شهر نیویورک در کوتاه مدت. همانطور که از اوایل ماه مه این شهر به بیش از دو برابر این تعداد است.

شهر به دست خود اظهار داشت: نقطه عطف برای بستری شدن در بیمارستان دیدن کمتر از 200 جدید پذیرش برای بیماری شبیه Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس برای 10 روز. اما اهداف دیگر از جمله کاهش تعداد بیماران در بخش های مراقبت و درصد مثبت coronavirus آزمون باقی مانده است دور از دسترس.

“من نمی تواند کمک کند اما احساس چالش شدید تر است در اینجا از هر جای دیگری در ایالات متحده گفت:” دکتر جیمز کرافورد معاون ارشد رئیس جمهور برای خدمات آزمایشگاهی در Northwell سلامت نیویورک بزرگترین سیستم بیمارستان که باعث شده است تا بحث در مورد تلاش های دولت برای بسیار گسترش تست برای آنتی بادی ویروس.

دور از بازگشایی مجدد این ویروس هنوز هم بسته شدن بخش هایی از نیویورک به عنوان ماه های تابستان می رسند. استخر. سواحل است. بلوک احزاب است. کنسرت.

آقای د Blasio است کار به نزدیک 100 مایل از خیابان های شهر به آن را آسان تر برای ساکنان به عمل اجتماعی فاصله. آقای کومو دستور داد که شهر مترو بس round-the-clock, سرویس, تغییر عملی برای تمیز کردن اتومبیل و حذف کسانی که در خواب آنها را, اما یکی که زده در قلب نیویورک را-همه-شب هویت.

اعتبار…تاد Heisler/نیویورک تایمز

دولت و مقامات شهرستان در حال حاضر به فکر نیاز برای اساسا روال های مختلف از جمله سیستم های حمل و نقل با محدودیت در اشغال برای قطار و اتوبوس. که می تواند نیاز مبهوت شیفت برای میلیون ها نفر از کارگران است.

“من نمی دانم که آن را به ممکن است به ساعت عجله گفت:” ریک پنبه مدیر اجرایی بندر مقامات نیویورک و نیوجرسی که در عمل رفت و آمد قطار و از منهتن.

اعتبار…جیمز Shroff/نیویورک تایمز

به بازگشایی شهر نیویورک در ماه و احتمالا سال قبل از واکسن در دسترس است نیاز به نظارت و مهر کردن ویروس در هر کجا که آن را به نظر می رسد.

رویکرد خود را بیش از حد پیچیده نیست و آن را تا مدت طولانی است که مورد استفاده برای بیماری هایی مانند سل و H. I. V. شهرستان است, برای مثال, انجام کار مشابه شامل چند هزار مورد از H. I. V. است که در حال حاضر ظهور هر سال است.

اما برای مهار ویروس و بازگشایی حتی بخشی از این شهر ممکن است نیاز به رسیدگی هزاران مورد جدید یک روز پس از آن گسترش می یابد معیارهای که می تواند آزمایش می شود.

دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه انجام یک تجزیه و تحلیل نیویورک تایمز که فرض بر این همه علامت مردم خواهد بود تست شده است و هر نتیجه مثبت منجر به آزمون از 10 تماس با ما.

در چنین سناریویی دانشگاه هاروارد به عنوان یکی مدل که پیش بینی شده 4,180 موارد جدید یک روز در شهر نیویورک در ژوئن 1; که تعداد موارد تماس بگیرید برای 35,415 نیویورکی به آزمایش می شود روزانه بیش از دو بار به عنوان بسیاری به عنوان در حال حاضر تست شده است.

در زیر بیشتر مطلوب مدل است که پیش بینی شده این شهرستان با داشتن 2,233 فتح کرد گرفته شد جدید روزانه موارد توسط ژوئن 1, نیویورک هنوز هم نیاز به در مورد 19,352 آزمون در روز, با توجه به هاروارد تجزیه و تحلیل. که 26 درصد بیشتر از مورد آزمایش قرار گرفتند در یک روز اخیر.

آقای Malatras گفت که این شهرستان در حال حاضر جلسه دولت را تست متریک حدود 8,300 یک روز یک آستانه او گفته بود بر اساس فدرال راهنمایی.

اما این مدل فرض کنیم که اجتماعی سوريه ادامه خواهد داد. هنگامی که مردم شروع به بازگشت به کار این اعداد می تواند به مراتب بالاتر است.

اعتبار…دیو ساندرز برای نیویورک تایمز

“در حالت ایده آل شما را به آزمون در هر روز,” دکتر گفت: ملیسا کوشینگ مدیر آزمایشگاه های بالینی در نیویورک-پروتستان/ویل کرنل پزشکی است. “که واقعا پاسخ این سوال: شما باید به بیرون رفتن در جامعه امروز؟”

با کاهش این ویروس را گسترش shutdown در شهر نیویورک آزاد کردن برخی از تست ظرفیت برخی از بیمارستان های خصوصی شروع به تست طیف وسیع تری از مردم نه فقط مراقبت های بهداشتی کارگران با علائم بلکه برخی بدون و برخی از خدمات اورژانس کارگران است.

خیلی بیشتر مورد نیاز است.

“تست را کنترل نمی کند و گسترش ویروس” دکتر گفت: Joshua M. journal club, معاون دین برای سلامت عمومی عمل و تعامل جامعه در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health. “آن را تست و سپس عمل است که تست را ممکن می سازد که واقعا مهم است.”

برای حرکت به مرحله بعدی که شامل ردیابی هر مخاطب تعداد موارد مثبت خواهد نیاز به آمده به شدت پایین.

در شهر نیویورک است که می تواند به عنوان چند به عنوان 100 تا 300 مورد جدید یک روز گفت: دکتر توماس فریدن مدیر سابق C. D. C. و زمانی شهر نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان. شهرستان داده ها نشان می دهد که در حالی که موارد جدید پایین آمده اند آنها هنوز هم طیف وسیعی از 600 تا 1200 در روز است.

اعتبار…Hiroko Masuike/نیویورک تایمز

در آغاز شیوع این شهر به 50 نفر برای انجام کار شناخته شده به عنوان تماس با ردیابی. در حال حاضر آن را تا 200. شهر استخدام حداقل 1000 نفر را برای ردیابی برنامه در روز جمعه آقای د Blasio جدید اضافه عارضه در حال حرکت کار از وزارت بهداشت و درمان که به مدت طولانی آن را انجام داده به این شهر بیمارستان های عمومی سیستم.

نیاز می تواند بسیاری از زمان ها بیشتر است. آقای کومو را معیارهای به نام برای بیش از 2500 ردیاب برای شهر نیویورک است. آقای د Blasio قول داد برای رسیدن به آستانه است که در ماه ژوئن.

مقامات اذعان کرد که بسیاری از بیش از است که می تواند مورد نیاز. در ووهان چین برای اولین بار در شهرستان به ارمغان آورد توسط ویروس و مقامات مستقر در نهایت ارتش 9,000 تماس با ردیاب.

تماس با ما بودن ترسیم تحت یک دولت-اجرای برنامه را شامل نمی شود مردم مانند غریبه در مترو تنها کسانی که با آنها یک فرد آلوده صرف 30 دقیقه یا بیشتر در عرض 48 ساعت از شروع بیماری.

“شما باید به اولویت بندی حداقل در آغاز گفت:” دکتر کلی Henning, متخصص اپیدمیولوژی که منجر بهداشت عمومی برنامه در بلومبرگ Philanthropies است که کمک به دولت برای استخدام تماس با ردیاب.

این کار چالش برانگیز است, در بخشی به دلیل آن می تواند به معنای درخواست کسی نیست به بیرون رفتن برای دو هفته و اگر آنها نمی تواند منزوی در خانه به انجام این کار در یک هتل و یا حتی یک مجموعه ورزشی راه اندازی برای این منظور است.

آقای د Blasio گفته است که تنیس مرکز در کوئینز زمانی که آن است که دیگر نیاز به اورژانس بیمارستان را تبدیل به انزوا تسهیلات در راه استادیوم در چین خدمت کرده است که نقش.

اعتبار…هیلاری سویفت برای نیویورک تایمز

مقامات گفت که نیویورک بود فکر بالقوه اقدامات تهاجمی شاغل در جاهای دیگر مانند به اصطلاح نزدیکی ردیابی با استفاده از تلفن همراه داده ها چیزی در کره جنوبی تلاش کرده است.

اما به راستی موثر حاوی ویروس کارشناسان گفت: بدون علامت مخاطبین نیز نیاز به آزمایش می شود زیرا آنها می توانند با تصویب ویروس. که استراتژی تست دیده شده است به عنوان موثر در کره جنوبی و تایوان و سنگاپور.

نیویورک مقامات هنوز پیشنهاد در نظر گرفتن که در مرحله.

اعتبار…گرگ Vigliotti برای نیویورک تایمز

کسب و کارهای کوچک و بزرگ را به کشف کردن راه های جدید کار در یک جهان که در آن ویروس ممکن است هنوز هم در خفا انجام دادن در هر تعامل انسان. که در آن مردم انجام شغل خود را و چگونه آنها با هم کار کنند ؟ هنگامی که کار می کنند ؟ که می رود به دفتر و کسی که در خانه باقی می ماند? می تواند مردم بود ساخته شده برای رفتن به محل کار اگر مدارس باز نمی شود ؟

اولین پاسخ ممکن است پدیدار شود که محدودیت شروع به سهولت در برخی از بخش هایی از ایالت نیویورک برای دو صنعت — ساخت و تولید — که باقی مانده اند تا حدی باز از طریق خاموش کردن. تجربیات کسانی که کسب و کار مفید ارائه می کنند اگر ناقص نقشه راه برای چالش های پیش رو.

سه شیفت به جای یکی. متوسط چک. هیچ جلسات بزرگ. سپر و چهره نگهبانان بین کارکنان مشغول به کار در نزدیکی هر یک از دیگر. نمک و فلفل شیکر حذف از سالن های غذاخوری. استفاده مجدد از بطری های آب ممنوع است. استرن کلمات برای همکاران که ایستاده بیش از حد نزدیک زمانی که آنها صحبت کنید.

در دنده حرکت سازنده مستقر در سیراکیوز که ضروری است و در آنجا ماند باز از طریق خاموش کردن مدیران نشان داد که آنها تا به حال برای مقابله با نگرانی انسان: ترس.

“این چیزی است که ما آموخته است که در اوایل,” Dean لانه این شرکت گفت. “هر کس می ترسم.”

برای مبارزه با ترس آقای لانه گفت شرکت او تا به حال شده است در به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد این ویروس به طور گسترده و به سرعت ایجاد یک سیستم برای ارسال پیام های متنی برای هر کارمند. تا کنون هیچ کس در دنده یک حرکت’ کارخانه تا به حال آزمایش مثبت, او گفت:.

شرکت های دیگر کشف شده اند استفاده از دستگاه های پوشیدنی برای کارکنان است که وزوز به عنوان یک یادآوری اجتماعی را حفظ فاصله و پیگیری کارکنان مکان برای کمک به با تماس با ردیابی هر کسی باید آلوده شوند.

در La Guardia فرودگاه که در آن یک تلاش بازسازی همچنان ادامه دارد و در میان شیوع تقریبا 20 کارگران آزمایش مثبت برای این ویروس در نیمه ماه مارس گفت: Gary LaBarbera رئيس جمهور از ساخت و ساز و معاملات Council of Greater New York. که باعث شد این بندر اقتدار اجرا می شود که سایت توسعه دهنده و گروه های کارگری به آمده تا با یک ایمنی جدید طرح.

در حال حاضر ماسک صورت مورد نیاز در همه زمان ها در سایت; گردان برداشته شد به نفع تماس با ما-ورود رایگان امتیاز. و اگر یک فرد آزمایش مثبت برای ویروس, ساخت و ساز متوقف می شود در این منطقه که در آن او کار منطقه است ضد عفونی و کسانی که کار با آن فرد باید در خانه بمانند برای 14 روز.

از آنجا که سیستم جدید به تصویب رسید, تعداد مثبت آزمون در سایت کاهش یافته است به “کم تک رقمی” هر هفته گفت: آقای پنبه بندر اختیارات رهبر است.

“این بسیار دشوار است به نیاز خود قرنطینه” آقای LaBarbera گفت. “اما به من دانش کارگران در حال مصرف آن بسیار جدی هستند و پس از هدایت.”

جفری C. ذرت و جسی مک کینلی کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>