زمانی که دیزنی بازگشایی?

لس آنجلس — آن را یک بار موفق پادشاهی حسادت از تمام زمین. اما در رخنه نامرئی تهدید.

آن می تواند خط داستان برای یک فیلم کلاسیک دیزنی. به جای دیزنی است که زندگی در آن — و خوش و خرم است که هیچ جا در چشم.

پس از یک دهه رشد دیدنی و جذاب سرگرمی کنگلومرا شده است ویران coronavirus بیماری همه گیر. آن 14 پارک (سالانه حضور و غیاب: 157 میلیون) تحویل رکورد سود در سال 2019. آنها در حال حاضر padlocked. آن فیلم studios (وجود دارد هشت) کنترل متناوب 40 درصد داخلی گیشه سال گذشته است. در حال حاضر آنها در حال نشستن در نزدیکی متوقف.

“از عالی به خوب بد زشت” مایکل Nathanson پیشرو رسانه های تحلیلگر نوشت: در گزارش دیزنی شدید واژگونی در بخت و اقبال. “رکود اقتصادی باعث درد بیشتر.”

در روز سه شنبه دیزنی جدید, مدیر اجرایی, باب Chapek و رابرت A. Iger دیزنی رئیس اجرایی را ارائه اولین ارزیابی از آسیب. دیزنی برنامه ریزی شده است به گزارش سه ماهه نتایج پس از بازار سهام بسته می شود. تحلیلگران انتظار دارند به ازای هر سهم سود 88 سنت کاهش 45 درصد است.

این مقیاس واقعی از این بیماری همه گیر و تاثیر آن بر دیزنی شناخته نمی شود و تا اواخر تابستان زمانی که آقای Chapek گزارش نتایج جستجو برای سه ماهه جاری — که دیزنی است furloughed حدود 100,000 کارکنان کاهش اجرایی پرداخت تا 50 درصد و گرفته شده 5 میلیارد دلار خط اعتباری برای تقویت نقدینگی خود را (در بالا از $8.25 میلیارد امن در ماه مارس). دیزنی هیئت مدیره باید تصمیم بگیرد در ماه ژوئن که آیا برای پرداخت این شرکت در تابستان معمول سود سهام; مدیریت بعید است که به آن توصیه می شود.

دیزنی تبدیل خود را به یک غول در طول 14 سال گذشته است. آن را خریداری پیکسار مارول و “جنگ ستارگان” حق رای دادن. اخیرا به مقاومت در برابر دره سیلیکون حمله به هالیوود دیزنی جاروب رسانه خواص مانند “سیمپسونها” و نشنال جئوگرافیک با آن $71.3 میلیارد خرید 21st Century Fox دارایی.

در حال حاضر دیزنی وسعت تبدیل به یک مسئولیت ایجاد یک ذهن ترا درهم میشکنند مجموعه ای از منابع که برخی از آنها اغلب نادیده گرفته شده: چهار TV studios که با هم تولید حدود 70 نشان می دهد; 42,000 اتاق های هتل ها و زمان-به اشتراک گذاری واحد در سراسر سه قاره; بزرگترین صدور مجوز کسب و کار با سالانه فروش کالا از $55 میلیارد دلار; یک بازوی انتشاراتی که چرخ کردن کودکان کتاب و مجله و محصولات دیجیتال در 68 کشور و 45 زبان; زنجیره ای از 25 دیزنی زبان انگلیسی مدارس در چین است.

و این فقط نوک میکی پا. در اینجا این است که نگاهی به وضعیت برخی از عملیات خود را:

خبر خوب است ؟ ABC که دیزنی خریداری شده در سال 1995 شده است outperforming رقیب شبکه های پخش در هفته های اخیر به گفته نیلسن, اطلاعات, به عنوان جوان-بزرگسالان بینندگان رفتند به راحتی مواد غذایی ABC نشان می دهد مانند “گری آناتومی” به رهبری نسبت به آن فصل 17 و “بت آمریکایی” یکی از چند سری هنوز هم تیراندازی. یک شلاق هم ویژه “دیزنی خانواده Singalong,” جذب 13 میلیون بیننده یک عدد بزرگ که بر قدرت دیزنی با نام تجاری به ویژه در میان خانواده های گرسنگی برای محتوای جدید در طول خاموش کردن. دوم singalong است که برنامه ریزی شده برای روز مادر.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

  • Costco است محدود چگونه بسیاری از استیک خریداران می توانید خرید.
  • کارناوال می گوید: این برنامه به راه اندازی مجدد کشتی در ماه اوت است.
  • نیمی از دور دوم کوچک-کسب و کار امداد اختصاص داده شده است.

هنوز ABC به فوریت نیاز به نسل جدیدی از بازدید و تیراندازی متوقف شد در 14 خلبانان. دوربین هنوز ماه دور از نورد دوباره. (نوشتن ادامه داده است.) تبلیغات تلویزیونی است که ضعف در اقتصاد ملال انگیز تحلیلگران می گویند صدمه زدن به هر دو ABC در سراسر کشور و هشت محلی ABC ایستگاه که دیزنی صاحب. سیاسی هزینه تبلیغات در پاییز خواهد شد “جبران قتل عام” آقای Nathanson گفت: در یک کنفرانس تلفنی با مشتریان.

دیزنی چهار کشتی (کل ظرفیت مسافر: 13,400) با سه بیشتر, تحت ساخت و ساز در هزینه در حدود $1 میلیارد دلار در هر. دیزنی خصوصی در جزیره کارائیب مردود Cay به عنوان یک پورت از تماس و دیزنی است که با صرف صدها میلیون دلار برای ساخت یک دوم جزیره مقصد.

اما مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در 9 آوریل تمدید آن بدون بادبان سفارش تا اطلاع ثانوی. حتی زمانی که کشتی را شروع قایقرانی دوباره تقاضا انتظار می رود که نرم. یکی از خوش شانس شکستن: کسانی که جدید دیزنی کشتی ها خواهد شد به احتمال زیاد به تعویق خواهد افتاد (اولین اصل برنامه ریزی شده برای تنظیم بادبان در سال 2022) چون آلمان کارخانه کشتی سازی ساختمان آنها بسته شده است.

دیزنی عمده جریان خدمات — Hulu و دیزنی Plus — شده اند بسیار گرم به عنوان صفحه اصلی-quarantining توده ها به دنبال سرگرمی.

دیزنی به علاوه شده است به خصوص قابل توجه است. این شرکت پیش رو فشرده با آنچه قبلا برنامه ریزی شده اجرای آن امضا جریان خدمات در اروپا در ماه مارس است. دیزنی به علاوه در حال حاضر بیش از 50 میلیون مشترک. دیزنی معرفی خدمات در بیش از 40 کشور دیگر عمدتا در آمریکای مرکزی و جنوبی تا پایان سال است.

تولید shutdown تقریبا قطعا تاخیر مارول را نشان می دهد مانند “شاهین و سرباز زمستان” که قرار بود به می رسند در ماه اوت است. اما این سرویس را ضربه بزرگ “این Mandalorian,” به پایان رسید تیراندازی فصل دوم خود را قبل از همه گیر به ایالات متحده وارد خواهد شد در پاییز در برنامه. آقای Nathanson تخمین می زند که دیزنی به همراه خواهد از دست دادن 2 میلیارد دلار در این سال با برنامه نویسی هزینه عمده.

دیزنی تئاتر Productions تا به حال 29 تولیدات در چهار قاره بودند که یا در حال حاضر در حال اجرا و یا راه اندازی شد برای باز کردن در اوایل 2021; همه در مکث. آنها طیف وسیعی از برادوی megahit “شیر شاه” که شده است در حال اجرا از سال 1997 به تور “گوژپشت نوتردام” در ژاپن است. تئاتر واحد همچنین دارای هفت دیزنی در عرصه تورهای.

تئاتر زنده است و به احتمال زیاد در میان آخرین بخش از اقتصاد به بهبود می یابند به دلیل آن را شامل اجتماعات بزرگ در فضاهای بسته و همچنین نیاز به قرار دادن هنرمندان در مجاورت با یکدیگر است. (چگونه می توانم شما فاصله اجتماعی در یک ارکستر گودال?) برادوی است که بعید به بازگشایی قبل از روز کارگر و ممکن است بازگشایی تا سال آینده.

اما بخش ادعا خوش بینی. “ما اعتقاد داریم در کسب و کار تئاتر و انتظار می رود که — هنگامی که آن را امن برای جمع آوری وجود خواهد داشت بیشتر اشتها برای آن از همیشه” سخنگوی گفت.

دیزنی لند شانگهای بسته از ژانویه در انتظار بازگشایی اصلی آن دروازه به تعداد محدودی از بازدید کنندگان در دو تا سه هفته. با فلوریدا شروع به سهولت و محدودیت های والت دیزنی, به احتمال زیاد خواهد شد را دنبال کنید.

زمانی که دیزنی جهان به تدریج بازگشایی پارک را برانگیخت انتظار می رود که خود را در درجه حرارت گرفته شده به عنوان آنها را وارد کنید و نیاز به پایه شش فوت از هم جدا در حالی که انتظار در خط برای سواری. دیزنی نمی توانیم به آن پارک پیوستن به بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و خانه های پرستاری به عنوان coronavirus نقاط داغ. “وجود دارد به مراتب بیشتر در معرض خطر از پاداش به دیزنی بازگشایی پارک بیش از حد به زودی” گفت: استیون Cahall یک Wells Fargo تحلیلگر.

مردم حتی می خواهید به جست و خیز در پارک دوباره ؟ دیزنی مدیران بر این باورند که وجود دارد بسیار زیاد مقید کردن تقاضا برای فعالیتهای عمومی با اشاره به 40,000 افرادی که swarmed کالیفرنیا, ساحل, هنگامی که آن را دوباره باز ماه گذشته.

برخی از 312 دیزنی مکان فروشگاه در ایالات متحده و اروپا و ژاپن و چین در آستانه بازگشایی از جمله چند واقع در مراکز توسط Simon Property Group. در هفته های اخیر دیزنی, فروشگاه آنلاین, ShopDisney.com دیده است سیل مشتریان جدید با اقلام مانند لباس خواب, پازل و میکی موس وفل سازان در تقاضا بالا است. در روز پنج شنبه, دیزنی, آغاز فروش پارچه ماسک صورت با شخصیت های چاپ شده بر روی آنها (20 دلار برای چهار بسته) و گفت: اولین $1 میلیون دلار سود خواهد بود اهدا به لوازم پزشکی غیر انتفاعی; این شرکت در حال حاضر رسیده است که آستانه.

“با تشکر از خدا برای ESPN. نه واقعا….”

بنیامین Swinburne, یک تحلیلگر مورگان استنلی ساخته شده است که متضاد با منطق نظر در گزارش ماه گذشته. ESPN و آن چهار خواهر و برادر کانال شده اند در مرکز دیزنی مشکلات در سال های اخیر بیشتر خانواده های برش طناب کابل. این بیماری همه گیر را ترک کرده است ESPN بدون آن معمول برنامه نویسی صدمه زدن به هر دو بینندگان و تبلیغ فروش.

اما آقای Swinburne اشاره کرد که ESPN هزینه های پایین رفته اند — هیچ زنده ورزشی برای پوشش — “بیش از جبران از دست آگهی فروش.” و ESPN هنوز هم تولید خواهد شد میلیاردها جریان نقدی برای دیزنی به دلیل هزینه های که ارائه دهندگان کابل پرداخت برای حمل آن بدون در نظر گرفتن آنچه که محتوای آن را نشان داده. (رو به رشد وجود دارد cry که در مورد ناعادلانه بودن اما.)

تمام گفته دیزنی کابل نمونه کارها شامل بیش از 300 کانال در سراسر جهان از جمله FX, تاریخ, Disney Junior, معاون, Freeform, Star, Disney Cinemagic و Nat Geo Wild.

جهانی تولید فیلم را به توقف آمد در ماه مارس و با تئاتر بسته به پایان رسید و فیلم مانند مارول “بیوه سیاه” و پیکسار را “روح” شده است به تعویق افتاد. اما دیزنی را فیلم برداری قوی بود در هالیوود قبل از خاموش شدن قرار می دهد که آن را در بهترین موقعیت برای بازیابی زمانی که تئاتر بازگشایی و دوربین شروع نورد دوباره.

سینما زنجیر مثلا امیدواریم که دیزنی بزرگ بودجه “مولان” در حال حاضر مجموعه ای برای جولای 24, رهایی کمک خواهد کرد که احیای moviegoing. “بیوه سیاه” و “روح” در مورد یک نوازنده که خود را از دست داده شیار تنظیم مجدد شده است برای نوامبر. دسامبر را در سه نسخه اصلی منتشر شده از دیزنی قرن 20 برچسب از جمله استیون اسپیلبرگ “داستان وست ساید.”

مایکل پالسون کمک گزارش از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>