زمانی که این دفتر است که مانند یک Biohazard آزمایشگاه

در اینجا چیزی است که آن را مانند وقتی که سیسکو کارکنان به دفتر بازگشت:

قبل از رفتن در هر روز کارگران مورد نیاز خواهد بود برای ورود به یک برنامه جدید غول پیکر, شبکه, شرکت, طراحی, و پاسخ به چند سوال در مورد سلامت خود را. آنها تا به حال تماس نزدیک در 14 روز گذشته با هر کسی که دریافت Covid-19 تشخیص و یا مشکوک به داشتن یک coronavirus عفونت است ؟ در 24 ساعت گذشته آنها را تجربه کرده و لرز و تنگی نفس و یا از دست دادن طعم و مزه و یا بوی ؟

اگر آنها گزارش خود را به سالم برنامه آنها را می دهد یک صفحه نمایش سبز است که بار خوانده شده “منتقل می کند.” اگر نه برنامه چشمک زن قرمز و آمده است: “نمی آیند به پيشگيري.”

کسانی که پاک هستند برای رفتن به دفتر متوقف خواهد شد در لابی. وجود آنها را مجبور به نشان می دهد همه روشن روی صفحه نمایش از برنامه خود را. پس از آن آنها را از طریق راه رفتن حرارتی غربال دما را بررسی کنید. هر کسی با یک تب خواهد بود و به خانه فرستاد. کسانی که بدون یکی می تواند به کار.

در حال حاضر که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود تغییرات گسترده به آمریکا و دفاتر و شرکت ها در سراسر کشور در حال آماده سازی استادانه درست شده جدید روال در نظر گرفته شده برای نگه داشتن کارکنان خود را سالم. در بسیاری از موارد این تغییرات تبدیل خواهد شد workaday دفاتر به سایت های غنی شده شبیه biohazard labs.

“این رفتن به یک تجربه بسیار متفاوت در دفتر” گفت: Fran Katsoudas سیسکو ارشد مردم افسر. “آن است که رفتن به یک مقدار زیادی از کار, اما آن را می تواند انجام شود.”

به سادگی مطابق با C. D. C. پیشنهادات ارائه خواهد شد موانع عمده ای برای بسیاری از شرکت ها به خصوص کسانی که در آسمان خراش ها و انبوه مراکز شهری.

ادغام بانک که دارای دفاتر در نیویورک و واشنگتن تصمیم گرفته است که اولین آن را به کارمندان پشت سپتامبر است و هنوز هم “هضم” C. D. C. توصیه.

“ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما خودمان به اندازه کافی زمان برای برنامه ریزی مناسب” گفت: Edgar رامنی Amalgamated اجرایی در حال اجرا به بانک بازگشت-به-کار نیروی کار. “وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات در مورد آنچه شما باید انجام دهند, اما وجود دارد مقدار زیادی از سوالات در مورد چگونه شما باید آن را انجام می دهند.”

برای مثال C. D. C. توصیه به محدود کردن استفاده از آسانسور اجتماعی را حفظ فاصله شش فوت است. Amalgamated که اجاره فضا در شلوغ ساختمان های اداری, سهام آسانسور با بسیاری دیگر از مستاجران.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

 • شاخص های سهام اروپا باز پایین تر با وجود قوی در آسیا است.
 • چگونه مالیات سود برای توسعه دهندگان می تواند نتیجه معکوس در این بیماری همه گیر.
 • صفحه اصلی افزایش قیمت ها همراه با پست-مستند تقاضا است.

“ما باید برای درک آنچه در ساختمان مدیریت طرح در حال رفتن به” آقای رامنی گفت. “آنچه آنها انجام می دهند در مورد آسانسور؟”

حتی در شرکت های که اشغال کل ساختمان آسانسور در حال یک مشکل آزار دهنده.

“این نمی تواند دو نفر در هر آسانسور در بالا افزایش یابد. که نه تنها امکان پذیر است گفت:” راب Falzon معاون رئیس در مشخصاتش که اشغال چندین ساختمان های بزرگ در نیوآرک. “این ما را به دو تا سه ساعت فقط به همه است.”

یک راه حل ممکن? مشخصاتش است با توجه به قرار دادن اشعه ماورای بنفش نور در آسانسور تا سطوح به طور مداوم ضد عفونی.

یکی دیگر از C. D. C. پیشنهاد — که شرکت محدود کردن کارکنان در استفاده از حمل و نقل عمومی — نیز عملی در شهرهایی مثل نیویورک که در آن میلیون ها نفر از مردم تبدیل به کار در راه است که قبل از همه گیر.

اعتبار…الکس ویلز برای نیویورک تایمز

“وجود دارد برخی از محدودیت های عملی برای هدایت آنها ارائه کرده ایم گفت:” جیم Underhill, مدیر اجرایی Cresa تجاری شرکت املاک و مستغلات. “متراکم در محیط های شهری شما نمی توانید هر درایو ماشین خود را در تنهایی. و در 70-داستان بالا آمدن شما نمی توانید محدود کردن دو نفر به آسانسور.”

نیز وجود دارد بسیار واقعی نگرانی در مورد اینکه آیا شدت C. D. C. دستورالعمل ممکن است نوار دفاتر از طراوت و چالاکی.

“یکی از بزرگترین دلایل برای رفتن به دفاتر است بنابراین مردم می توانند با همکاری” آقای Underhill گفت. “اما زمانی که کل قضیه این است که به دور ماندن از مردم و پوشیدن ماسک را به چالش می کشد خیلی از دلایل که چرا مردم خواهد بود به آینده.”

C. D. C. پیشنهادات و انتقادات شما به احتمال زیاد به ملاقات با سطوح مختلف از شور و شوق در نقاط مختلف کشور است. در مصاحبه های مدیران گفت که انتظار می رود تلاش برای ترویج بهداشت و اجتماعی فاصله متفاوت با منطقه و توسط اندازه ،

ویلی Walker, مدیر اجرایی Walker & Dunlop تجاری املاک و مستغلات تامین مالی شرکت گفت: مدیران از 40 دفاتر برنامه ریزی طیف گسترده ای از روش های اداره زندگی در میان یک بیماری همه گیر. در ایالات تگزاس و فلوریدا گفت: هر کس می خواهد برای رفتن به دفتر. در نیویورک و کالیفرنیا کارکنان بسیار بیشتر نگران بازگشت.

“در آبی متحده فقط دو تا سه نفر می خواهید برای رفتن به عقب در” آقای واکر گفت. “و در قرمز متحده فقط دو تا سه نفر نمی خواهید برای رفتن به عقب است.”

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 5 ژوئن 2020

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج coronavirus?

   تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است. در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس. برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال.

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.


واکر و Dunlop بازگرداندن آن کارکنان در ژوئن 15, و کسانی که بازگشت را پیدا خواهد کرد پلکسی گلاس موانع بین برخی از میز. دیگر میز را منتقل کرده اند به صورت یک دیوار به جای دیگر میز.

در عین حال آقای واکر گفت که با بسیاری از دفاتر در سراسر کشور می توان آن را سخت برای به دست آوردن همه به دنبال C. D. C. پیشنهادات.

“مختلف وجود دارد هنجارهای اجتماعی” او گفت:. “مردم در حال پیوستن به آنها و یا نه به عنوان آنها می خواهند.”

علاوه بر این برخی از C. D. C. پیشنهادات ممکن است به سادگی به پرواز در صورت از طبیعت انسان است. دستورالعمل ها را برای دست دادن, در آغوش گرفتن و مشت ضربه. آنها را تشویق ماسک پوشیده می شود در همه زمان ها حتی در جلسات. که می تواند آن را دشوار برای کارکنان به همکاری.

“آینده را برای تعامل اجتماعی و همکاری” آقای Falzon گفت. “اگر مردم به ماندن شش فوت از هم جدا و مجبور به پوشیدن ماسک, چرا ما آوردن آنها را به عقب؟”

اعتبار…Christophe Petit Tesson/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

حتی اگر واکسن و تهدید coronavirus حذف شده است آقای Falzon گفت: او انتظار دارد که کمتر از 70 درصد از مشخصاتش کارکنان برای بازگشت به کار.

“ما نه در عجله برای بازگشت,” او گفت:.

بیشتر سیسکو حدود 75,000 کارکنان مشغول به کار از راه دور برای چند ماه گذشته و خانم Katsoudas گفت: شرکت خواهد بازگرداندن کارگران به آرامی. کسانی که نمی خواهد پیدا کردن کار خود را زندگی تبدیل شده است.

این گوشی در بسیاری از سیسکو زمینه های مشترک خواهد رفت. اتاق کنفرانس خواهد بود بررسی پس از هر بار استفاده. مهندسین که قبلا نشسته اند بیش از سخت افزار نمونه کار در شیفت. و طرح طبقه باز است که تا به حال تبدیل شدن به نشانه های اداری مدرن در حال رفتن به اوراق با میز قرار گیرند دورتر از هم جدا.

“همه کسانی که چشم فضاهای باز است که ما ایجاد شده است؟” خانم Katsoudas گفت. “ما در حال حاضر رفتن به پیکربندی مجدد آنها.”

حتی پس از آن پیوستن به C. D. C. دستورالعمل خواهد بود یک چالش است.

“ما انسان را در پایان روز” آقای Underhill گفت. “ما نه روبات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>