هنگامی که بلومبرگ به نوبه خود در برابر توقف-و-Frisk? زمانی که او برای رئيس جمهور.

روز قبل از او اعلام کرد انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر Michael R. بلومبرگ شهردار نیویورک از سال 2002 از طریق سال 2013 در کنار یکی از امضا سیاست: توقف-و-frisk که در آن افسران پلیس متوقف و جستجو میلیون ها نفر از نیویورک اکثریت قریب به اتفاق از آنها سیاه و سفید و یا اسپانیایی بود و نه مرتکب جرم و جنایت است.

اما به عنوان مبارزات انتخاباتی خود رشد کرده است — او واجد شرایط در روز سه شنبه این هفته بحث دموکراتیک و توقف-و-frisk تبدیل به یک اصلی قطعه مهمات برای مخالفان خود آقای بلومبرگ آغاز شده است به این مفهوم را میرسانند که او هم در برابر این سیاست بسیار زودتر از او.

او همچنین اعتبار برای نزدیک به ناپدید شدن این عمل در زمان او در پایان سال 2013 (عمل کاهش یافت زیرا از یک دادگاه که در نتیجه آقای بلومبرگ به شدت مخالف) و ادعا کرد که تنها دلیل او نمی عذر خواهی قبل از 2019 بود که هیچ کس او را در مورد آن (درست نیست).

در واقع آقای بلومبرگ در دفاع از توقف-و-frisk در طول زمان خود به عنوان شهردار و ادامه داد: برای انجام این کار به طور مداوم و بارها و بارها برای نزدیک به شش سال پس از آن — از جمله در مصاحبه ای که ماه قبل از او وارد انتخابات ریاست جمهوری.

در یک کنفرانس خبری در مارس 2012 زمانی که یک خبرنگار از او پرسید که اگر او ناراحت چگونه بحث توقف-و-frisk بود آقای بلومبرگ گفت:

“هنگامی که شما انجام رای گیری, درک من این است که نظرسنجی ها نشان می دهد حمایت عمومی برای تاکتیک های ما شده ایم با استفاده از برای پایین آوردن جرم و جنایت است. همیشه وجود دارد رفتن به کسی که مخالف است و آنها حق دارند اما اگر شما تا به حال برای انجام یک متعادل داستان من فکر می کنم شما می خواهم پیدا کردن آن است که اقلیتی از مردم که نمی مانند تاکتیک.

ما بسیار مراقب باشید به دنبال قانون است. ما که در آن جرم و جنایت است. اگر سیستم مدرسه ما بهتر بود و اگر ما نگه داشته و کار با خانواده ها برای کمک به آنها در بالا بردن کودکان خود را, شاید روزی ما نمی خواهد که جرم و جنایت. اما در حال حاضر ما متاسفانه در برخی از جوامع است.”

آقای بلومبرگ در ادامه به پیشنهاد این سیاست تا به حال نجات جان هزاران نفر — هر چند یک مطالعه منتشر شده در سال آینده خواهد پیدا کردن که تنها 6 درصد از متوقف می شود از سال 2009 تا سال 2012 تا به حال منجر به دستگیری و 0.1 درصد در محکومیت خشونت و جنایت. و او گفت که نه او و نه کمیسر پلیس ریموند W. کلی خواهد عذرخواهی می کنیم برای آن است.

“هنگامی که ما به مردم همیشه فکر می کردم که جرم و جنایت در پایین سنگ و آن را نمی تواند به هر پایین تر است. من فکر می کنم عقل متعارف بود که جرم و جنایت را در این شهر.

در صورتی که تا به حال درست بوده است و اگر ما تا به حال فقط برگزار شد به دستاوردهای است که رودی جولیانی دولت به شهرستان آورده و او را به طور چشمگیری کاهش جرم و جنایت وجود دارد می تواند یکی دیگر از 5600 نفر مرده امروز. … هیچ کس باید بپرسید ری کلی به عذر خواهی او را به رفتن نیست و نه من — برای صرفه جویی در 5,600 زندگی می کند.

من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که توقف سوال و frisk شده است یک بخش ضروری از N. Y. P. D. کار است.”

در یک سخنرانی در مسیحی در مرکز فرهنگی بروکلین آقای بلومبرگ اذعان اعتبار برخی از انتقادات و گفت که او و آقای کلی مشغول به کار بودند به اصلاحات به عمل است. اما او حاضر به ترک آن.

“ما همچنین با ارسال یک پیام به مجرمان: اگر ما شک شما ممکن است حمل اسلحه ما شما را متوقف خواهد کرد. از طریق آن متوقف می شود و پلیس باید بهبود هزاران اسلحه بیش از دهه گذشته ده ها هزار نفر از سلاح های دیگر. بدون شک وجود دارد آن متوقف می شود باید زندگی را نجات داد.

در حال حاضر من درک می کنم که چرا برخی از مردم می خواهم ما را به توقف ساخت متوقف می شود. مردم بی گناه که در حال متوقف می توان درمان disrespectfully. که قابل قبول نیست. اگر شما انجام داده ام هیچ مشکلی شما سزاوار چیزی جز احترام و حسن نیت ارائه میدهد از پلیس.

کمیسر پلیس کلی و من هم معتقدم که ما می تواند انجام یک کار بهتر در این منطقه و او برقرار تعدادی از اصلاحات به انجام این کار است. اعتقاد ما بر این است که وقتی که می آید به ساخت متوقف می شود — به قرض گرفتن یک عبارت از رئیس جمهور کلینتون — عمل باید توصیه نمی به پایان رسید. که کار در حال حاضر آغاز شده و کمیسر کلی گفته است که او به طور کامل انتظار می رود تعداد متوقف می شود به کاهش است.”

به عنوان رقیب به جای او به عنوان شهردار ساخته توقف-و-frisk یک کمپین موضوع آقای بلومبرگ متهم آنها را از “بازی سیاست با زندگی مردم” و گفت: در یک سخنرانی به پلیس رهبران:

به عنوان جریان دادگاه فدرال مورد نشان دادن است برای هر هدف ناظر برای دیدن, N. Y. P. D. انجام متوقف می شود بر اساس دیدن چیزی مشکوک یا شهود شرح مظنون در هر تصورات از پیش پنداشته و یا بر اطلاعات دموگرافيک که شما توقف پیر زنان به عنوان اغلب به عنوان شما را متوقف مردان جوان است. که نه دنیای واقعی.

اگر N. Y. P. D. انجام شده متوقف می شود و جمع آوری اطلاعات مبتنی بر اطلاعات دموگرافيک و نه واقعی منجر اسلحه خواهد بود در همه جا در شهر ما هزاران نیویورکی که امروز زنده خواهد بود مرده و تروریست ها ممکن است به خوبی موفق شده اند در حمله به ما باز است.”

او در ادامه به محکوم کردن یک شورای شهر پیشنهاد به ممنوعیت پروفایل نژادی ادعا می کنند که اگر یک شاهد عینی توصیف مجرم از جرم به عنوان “20 چیزی سفید مرد با پوشیدن یک آبی, ژاکت” این قانون را افسران نادیده گرفتن نژادی شناسایی و “جلوگیری از 80 سال سیاه اگر آنها با پوشیدن ژاکت آبی.”

“این قانون است که بر اساس نادرست اتهام که N. Y. P. D. نامتناسب توقف مردان جوان از رنگ. اما همانطور که می دانید متوقف می شود ساخته شده بر اساس شرح مظنون و مشکوک فعالیت های تنها. و این واقعیت تلخ است که در خیابان های شهر ما 90 درصد از قتل مشکوک و قتل قربانیان سیاه پوست و لاتین و سیاه پوستان و اسپانیایی در حال اکثریت قریب به اتفاق متهمان در سایر جرایم خشونت آمیز.

حقیقت امر این است که در مقایسه متوقف می شود به طور کلی جمعیت است فقط منطقی نیست. مقایسه متوقف می شود به شهود شرح متهمان و شناسایی فعالیت های مشکوک که با هم منعکس نژادی و قومی تفکیک فعالیت های جنایی است که چه چیزی مهم است. و اعداد قرار داده و به دروغ به اتهامات نژادپرستانه. در واقع درصد متوقف می شود از سیاه پوستان کمتر از سفید پوستان و آسیایی ها در هنگام تنظیم برای جرم و جنایت گزارش شده است.”

در نظرات را به خود جلب کرد که یک واکنش قوی در زمان آقای بلومبرگ گفت: در یک نمایش رادیویی است که در واقع پلیس متوقف و frisked بیش از حد تعداد کمی از مردم از رنگ.

“آنها فقط در حفظ و گفت:” من آن را نامتناسب درصد از یک گروه قومی خاص.’ که ممکن است. اما آن را نامتناسب درصد از کسانی که شاهدان و قربانیان توصیف به عنوان ارتکاب قتل است. در آن صورت من فکر می کنم ما به طور نامتناسبی جلوگیری از سفید پوستان بیش از حد و اقلیت های بیش از حد کوچک. این دقیقا برعکس آنچه آنها می گویند. من نمی دانم که در آن آنها به مدرسه رفت اما مطمینا یک ریاضی دوره و یا یک منطق دوره است.”

وال استریت ژورنال گزارش اضافی نظرات:

“برای سال در حال حاضر منتقدان تلاش کرده اند به استدلال می کنند که اقلیت هستند متوقف نامتناسب. اگر شما نگاهی به جرم اعداد است که فقط درست نیست. اعداد دروغ نمیگویند. … من درک می کنم که ما در یک کمپین فصل و هر کس می خواهد برای انجام کاری مناسب برای مبارزات انتخاباتی خود را به جای کمک به ما برای خروج از این وضعیت وحشتناک که در آن نامتناسب درصد از جرم مرتکب شده توسط یک گروه از بچه های جوان که فقط لازم نیست که هر گونه آینده است.”

در نیویورکر مصاحبه آقای بلومبرگ گفت:

“من می خواهم پیشنهاد به شهردار بعدی هر کس از آن است که صرفه جویی در زندگی است که مهم ترین چیزی که بیشتر از pandering. توقف-و-frisk نشان داده شده است که نه تنها, اما موثر ترین ابزار در گرفتن اسلحه از دست بچه ها.”

پس از یک قاضی فدرال حکم داد که نیویورک را با استفاده از توقف-و-frisk بر خلاف قانون اساسی بود آقای بلومبرگ شکایت در یک مصاحبه رادیویی: “چه نشانی از او می دانم در مورد پلیس? کاملا صفر است. ایمنی خود و ایمنی کودکان خود را در حال حاضر در دست برخی از کاری که می کند باید تخصص به آن را انجام دهد.”

او همچنین به یک سخنرانی طولانی در دفاع از سیاست.

“من خوشحالم که ما در سرعت برای دیگری کم سابقه از تیراندازی و قتل در این سال به دلیل ما افسران پلیس به دنبال قانون و پیروی از جرم و جنایت. آنها مبارزه با جرم و جنایت در هر کجا که جرم اتفاق افتاده است و آنها نگران نباشید اگر کار خود را مطابقت ندارد تا به یک آمار نمودار. به عنوان یک نتیجه امروز ما کمتر اسلحه کمتر از تیراندازی و قتل کمتر. در واقع قتل هستند 50 درصد کمتر از سطح آنها 12 سال پیش زمانی که ما به چیزی هیچ کس فکر ممکن است در آن زمان.

Stop-سوال-frisk که دادگاه عالی ایالات متحده پیدا کرده است به قانون اساسی است که بخش مهمی از این موفقیت. آن را گرفته است برخی از 8,000 اسلحه کردن خیابان ها در طول دهه گذشته و برخی از 80,000 سلاح های دیگر. … ما کمترین درصد از نوجوانان به حمل اسلحه از هر شهرستان عمده در سراسر کشور ما است.

احتمال متوقف شدن عمل به عنوان حیاتی بازدارنده. … این واقعیت است که کمتر اسلحه در خیابان ها در حال حاضر نشان می دهد که تلاش های ما موفق بوده است و فقط وجود ندارد که متوقف شود-سوال-frisk زندگی های بی شماری را نجات داده است. و ما می دانیم که بسیاری از کسانی که زندگی را نجات داد, براساس, آمار, شده, سیاه و اسپانیایی مردان جوان است.

مدت کوتاهی پس از حکم دادگاه آقای بلومبرگ در دفاع از توقف-و-frisk در مصاحبه ای با مجله نیویورک.

“قاضی اشتباه است. ما نمی نژادی برفلد ما رفته ایم که در آن جرم و جنایت است. من لازم نیست که هر گونه شک و تردید است که او معکوس خواهد شد حق دور. سوال این است که ما جانشین ادامه نبرد ؟

من نمی تونم درگیر در دولت بعدی نه باید I. اما چیزی که من قطعا من نمایش ها شناخته شده است. … نکته غم انگیز است که هیچ کس مایل به بحث در مورد این است که بسیاری از ما جرم است در دو محله: جنوب برانکس مرکزی بروکلین. تمام اقلیت مردان 15 تا 25. ما باید برای انجام کاری در مورد آن. و مگر اینکه شما در گرفتن اسلحه از دست خود را, شما نمی خواهید به قادر به انجام هر کاری است.”

آقای بلومبرگ رفت و به یک کلیسا در هارلم در اواخر سال 2013 برای دفاع از سیاست. در اینجا این است که حساب خود را از یک سخنرانی دو سال بعد در Aspen Institute:

“دو Decembers پیش من در سال گذشته در برخی وزیر از یک کلیسای باپتیست در هارلم دعوت من به صحبت در مورد توقف-و-frisk. و من هرگز به نوبه خود یک فرصت برای توضیح به رای دهندگان آنچه که ما در حال انجام است. گاهی اوقات مردم آن را دوست دارم گاهی اوقات آنها نمی, اما من رفت. و در حالی که من نشسته وجود دارد معرفی وی به من گفت به جماعت ‘شما می دانید اگر هر یک از شما را متوقف و frisked بچه های خود را قبل از آنها بیرون رفت و در شب شهردار نمی خواهد که به.’ و بنابراین من می دانستم که من که قرار بود به OK.”

هنگامی که او در نهایت عذرخواهی کرد سال بعد آقای بلومبرگ خواهد اعتبار برای تقریبا بین بردن توقف-و-frisk پایان تصدی خود (روند تا حد زیادی مربوط به چالش های قانونی که او مخالف). در واقع او هنوز هم به یک full-بویژه دفاع از توقف-و-frisk در یک سنگ نورد مصاحبه پس از او سمت چپ ،

“تقریبا همه قتل جوان هستند اقلیت مردان قتل جوان اقلیت مردان است. آن را مانند 90 درصد است. را از خشونت خانگی; پس از آن هیچ چیز باقی مانده است. … بنابراین شما رفتن به آن مکان که در آن جنایات گزارش شده شما نگاه برای افرادی است که نگاه مانند شرح و سپس شما با استفاده از خوب کار پلیس است. وجود دارد هیچ دلیلی برای آنها را متوقف کند ؟ دادگاه ها می گویند اگر شما عمل مخفیانه و یا وجود یک برآمدگی در جیب خود و یا چیزی که شما آنها را متوقف کند. و آنچه اتفاق می افتد این است که بچه ها یاد بگیرند که ” من نمی خواهید برای حمل یک تفنگ.'”

وقتی مصاحبه کننده به ارمغان آورد تا حاکم است که عمل “نقض حقوق اساسی از سیاه پوست و لاتین در نیویورک آن را به عنوان اعمال” آقای بلومبرگ پاسخ داد:

“خوب, این چیزی است که پلیس انجام دهد. که این کار. اگر شما نیست که شما نمی خواهید برای همیشه متوقف کند کسی. و در واقع یک قاضی بود و حکومت است که آن را تبعیض آمیز. ما استدلال — و من 100 درصد متقاعد شده آن را به دست آورد در دادگاه تجدید نظر — که این درست نیست. ما در حال هدف قرار دادن هر مسابقه. بیمار چیزی که در جامعه ما این است که عاملان و قربانیان جا که توضیحات 90 درصد از آنها. که در آن ما باید با تمرکز تلاش های ما.

ما دو چیز واقعا: کمتر حبس به دلیل ایجاد کنید کمتر جنایتکاران و توقف-و-frisk. اگر شما تا به حال انجام داده است که در 12 سال گذشته 9,000 بیشتر قتل های صورت گرفته در شهر نیویورک و همه آنها را مناسب که شرح نر اقلیت های 15 تا 25. فقط فکر می کنم در مورد قتل عام. فکر می کنم در مورد خانواده. … من در آن نگاه بسیار با دقت و من 100 درصد متقاعد شده است که همانطور که توضیح داد به من توسط وکلای ما مطابق با قانون است که ما کار درست انجام می دهند و ما را نجات داد 9,000 زندگی می کند.

شما در واقع می توانید یک لیست از کسانی که 9,000 زندگی می کند. آن خواهید بود لیست جالب توجه است. این چیزی است که ما باید انجام دهید — اجرای تبلیغ با نام 9000 نفر است.”

آقای بلومبرگ است “9,000 زندگی” رقم فرضی: آماری برون یابی از گذشته و حال نرخ جرم و جنایت. ممکن است که او ادعا می کند برای شناسایی افراد خاص که زندگی را نجات داد.

در یک کلیپ صوتی از سخنرانی خود در موسسه آسپن که گردش به طور گسترده ای در این ماه آقای بلومبرگ گفت:

“این بحث اما اولین چیزی که — 95 درصد از قتل خود را و قاتلان و قربانیان قتل یک جا M. O. شما فقط می توانید توضیحات زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس است. آنها مرد هستند اقلیت های 15 تا 25. که درست در نیویورک درست در تقریبا در هر شهر در آمریکا و این که در آن جرم و جنایت واقعی است.

شما رو به گرفتن اسلحه از دست مردم که در حال کشته شدن است. … بچه ها فکر می کنم آنها در حال رفتن به کشته به هر حال از آنجا که همه دوستان خود را در حال کشته شدن, به طوری که آنها فقط نمی هر گونه دراز مدت تمرکز و یا هر چیزی. این یک شوخی به یک تفنگ آن را یک شوخی به ماشه.”

او گفت: دیگر شهرستانها بالاتری قتل نرخ از نیویورک به دلیل “آنها نرفته اند پس از ترساندن بچه ها برای گرفتن اسلحه از آنها. بسیاری از مردم دوست ندارند این واقعیت که آنچه شما انجام, اما این چیزی است که متوقف می شود این است.”

“قرار دادن این پلیس که در آن جرم و جنایت است که بدان معنی است که در اقلیت محله. یک نتیجه ناخواسته است که مردم می گویند ” اوه خدای من شما در حال دستگیری کودکان و نوجوانان برای ماری جوانا, آنها, تمام اقلیت ها.’ بله این درست است. چرا ؟ چون ما قرار داده و تمام پلیس در اقلیت محله. بله این درست است. چرا ما آن را انجام دهید ؟ زیرا که در آن همه جرم و جنایت است.

اولین چیزی که شما می توانید انجام دهید برای مردم است تا آنها را متوقف کند کشته شدن. ما یک محاسبه که چگونه بسیاری از مردم شده اند مرده اگر ما تا به حال به پایین آورده نرخ قتل و اسلحه کردن خیابان ها و راه شما دریافت اسلحه از بچه ها دست به پرتاب آنها را در برابر دیوار و frisk آنها. چرا که پس از آن آنها می گویند, “من نمی خواهید به گرفتار’ به طوری که آنها را نمی تفنگ. آنها هنوز هم تفنگ, اما آنها آن را ترک در خانه.”

پس از کشش طولانی که در آن او نمی برجسته دیدگاهها برای توقف-و-frisk آقای بلومبرگ تایید کرد در مصاحبه با نیویورک تایمز (که بخشی از آن منتشر شد در آن زمان) که او هنوز هم اعتقاد بر این بوده است که سیاست های مناسب در طول تصدی خود. او اجازه می دهد هر چند که شرایط ممکن است متفاوت باشد در حال حاضر.

“ما از آن استفاده می شود در یک نقطه در زمان که در آن وجود دارد خیلی افتضاح نفر به قتل یکدیگر و آن را یک روش است که ما استفاده می شود که با حمایت بسیاری از افرادی که گفت:” نگاه ما فقط برای جلوگیری از این قتل عام بدون توجه به آنچه.’ و بر اساس آن ما تکامل یافته را به استفاده از تکنیک های دیگر. اما نرخ قتل به طور چشمگیری پایین آمد و آنچه من در این است که تعداد زیادی از مردم که زندگی را نجات داد شد با گرفتن بچه ها به حمل اسلحه زیرا آنها ترس به متوقف شود.

به اداره پلیس شهر نیویورک است که به خوبی موفق و مانده در چارچوب قانون. و من می توانم به شما بگویم که هر پلیس همه چیز را کاملا اما من فکر می کنم این یک تکنیک است که مناسب بود در آن زمان. کار من این بود که به انجام همه چیز را من می تواند به توقف قتل است.”

زمانی که فشار بر این واقعیت است که نرخ جرم و جنایت نگه داشته در حال سقوط پس از, بیل د Blasio شهردار شد و رها توقف-و-frisk آقای بلومبرگ اذعان کرد روند اما گفت:

“نگه داشتن در ذهن همه این مسائل ساخته شده است آنچه انجام شد. بنابراین شما فقط می توانید می گویند تکنیک های شما را بعد از بچه ها می ترسند برای حمل اسلحه های مختلف از روش های زیر استفاده کنید اگر آنها از ترس به حمل اسلحه است.”

در طی یک پرسش و پاسخ جلسه در United States Naval Academy, یک midshipman خواسته آقای بلومبرگ آنچه که او می گویند به سیاه و لاتین در جوامع تحت تاثیر توقف-و-frisk. آقای بلومبرگ گفت: پلیس “قطعا انتخاب نیست کسی با نژاد” و افزود:

“ما متمرکز نگه داشتن کودکان از رفتن را از طریق سیستم تادیبی — بچه ها که راه می رفت و در اطراف به دنبال مانند آنها ممکن است یک تفنگ حذف اسلحه از جیب خود و متوقف کردن آن است. … نتیجه شد که در طول سال نرخ قتل در شهر نیویورک رفت و از 650 سال به 300 سال زمانی که من سمت چپ. … آن را به یک برنامه است که ما تا به حال و پس از آن زمانی که تعداد زیادی از اسلحه ما مصادره شروع به سقوط و افراد چپ اسلحه های خود را در خانه ما دم که خاموش است.”

فقط یک ماه قبل از او در کنار توقف-و-frisk آقای بلومبرگ در دفاع از آن در واشنگتن پست مصاحبه و استدلال کرد که آن را تا به حال در واقع کمک به جوامع اقلیت.

“من آمد به یک وضعیت که در آن یک افتضاح بسیاری از مردم کشته شدند افتضاح بسیاری از افراد دیگر و آن این بود که همه تقریبا در یک جامعه است. و من فقط گفت: ما در حال رفتن به انجام هر کاری ما می توانیم برای جلوگیری از قتل عام. اولین چیزی که توقف آن را صادر کرد. و ما را پایین آورده حبس رای در زندان یک سوم عمدتا اقلیت بچه ها. ما به ارمغان آورد پایین نرخ قتل با 50 درصد از 600 به 300 قتل و شما می دانید که کشته شده اند.”

در آستانه انتخابات ریاست جمهوری اعلام ایستاده در همان کلیسا که در آن او در دفاع توقف-و-frisk در سال 2012 آقای بلومبرگ در کنار سیاست برای اولین بار.

“من نمی توانید تاریخ را تغییر دهید. اما امروز من می خواهم شما بدانید که من می دانم در آن زمان من اشتباه بود و من متاسفم. … من آمده ام به درک چیزی است که من تلاش برای اعتراف به خودم: من چیزی اشتباه است. من چیزی که مهم است واقعا اشتباه است. من را درک نمی کنند آن تاثیر کامل متوقف می شود که دارا بودند در سیاه و لاتین در جوامع است. من کاملا با تمرکز بر صرفه جویی در زندگی می کند اما همانطور که می دانیم نیت خوب به اندازه کافی خوب نیست.”

آقای بلومبرگ تصریح کرد عذرخواهی خود را در مصاحبه با رادیو فردا را گیل پادشاه و اذعان کرد که ادامه کاهش جرم و جنایت پس از توقف-و-frisk به پایان رسید تضعیف استدلال خود که آن را به حال شده است لازم است.

“ما overzealous در آن زمان به آن را انجام دهد. قصد ما این بود که برای انجام هر چیزی که ما می تواند به توقف قتل عام, قتل هستند. آنچه تعجب آور است این است که ما متوقف به انجام یک کمی فکر کردیم و جنایت را بالا برود. آن را نمی; آن پایین رفت. باید می توانست و می تواند در به دنبال بازگشت, من نمی تواند کمک کند که. در من ساخته شده است یک اشتباه است. من متاسفم. من عذرخواهی می کنیم.”

زمانی که خانم شاه به ذکر است که زمان آقای بلومبرگ عذرخواهی پرسش های مطرح شده در مورد آن صداقت آقای بلومبرگ دروغ ادعا کرد: “خب هیچ کس از من خواست در مورد آن تا زمانی که من شروع به در حال اجرا برای رئیس جمهور, بنابراین در می آیند.”

مردم از او خواسته بود تا در مورد آن حداقل چهار بار در بین زمانی که او به سمت چپ و وقتی که او شروع به در حال اجرا برای رئيس جمهور از جمله دو بار در سال 2019 به تنهایی و او در دفاع از آن در هر زمان.

در بیانیه ای پس از انتشار صدا از خود 2015 Aspen Institute سخنرانی آقای بلومبرگ گفت که او “گرفته شده مسئولیت” اما به طور همزمان به دنبال بازی کردن مسئولیت خود گفت: توقف-و-frisk predated زمان خود به عنوان شهردار.

“من به ارث عمل پلیس از توقف-و-frisk و به عنوان بخشی از تلاش های ما برای جلوگیری از خشونت اسلحه در آن بود بیش از حد. در آن زمان من سمت چپ من را قطع و آن را به عقب 95 درصد اما من باید آن را انجام داده ایم سریع تر و زودتر. من متاسفم که من و از من عذرخواهی کرد و من گرفته اند مسئولیت برای مصرف بیش از حد طولانی برای درک تاثیر آن را بر سیاه پوست و لاتین در جوامع.”

این بیانیه دروغ ضمنی یک بار بیشتر که آقای بلومبرگ آغاز شده بود به رد سیاست “زمان” او در سمت چپ اتاق.

الکساندر سوختگی کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im