“هنگامی که ما می تواند به مدرسه برود؟’ نزدیک به 300 میلیون کودک در حال از دست رفته کلاس.

دلار هنگ کنگ — coronavirus اپیدمی رسیده عمیق تر به زندگی روزمره در سراسر جهان روز چهارشنبه با یک جارو تعطیلی همه مدارس در ایتالیا و هشدار از تعطیلی مدارس در ایالات متحده تشدید آموزشی تحول نزدیک به 300 میلیون دانش آموز در سطح جهان است.

تنها چند هفته پیش, چین, که در آن شیوع شروع شد و تنها کشور را به حالت تعلیق در کلاس. اما این ویروس به سرعت که توسط شنبه, 22 کشور در سه قاره اعلام کرده بود تعطیلی مدارس از درجات مختلف پیشرو سازمان ملل متحد هشدار می دهند که “مقیاس جهانی و با سرعت فعلی آموزشی اختلال بی نظیر است.”

دانش آموزان در حال حاضر در کره جنوبی, ایران, ژاپن, فرانسه, پاکستان و جاهای دیگر — برخی برای تنها چند روز دیگر برای هفته ها در پایان. در ایتالیا و رنج یکی از مرگبارترین شیوع بیماری در خارج از چین, مقامات گفت که آنها را تمدید تعطیلی مدارس فراتر از شمال که در آن دولت تحمیل کرده است یک مستند در شهرهای مختلف به کل ملت است. همه مدارس و دانشگاه ها بسته باقی خواهد ماند تا مارس 15, مقامات گفت.

در سواحل غرب ایالات متحده در منطقه با آمریکا بیشتر عفونت تا کنون لس آنجلس اعلام وضعیت اضطراری در چهارشنبه, مشاوره پدر و مادر به جراحی خود را برای تعطیلی مدارس در این کشور دومین عمومی منطقه مدرسه. ایالت واشنگتن است که گزارش شده حداقل 10 مرگ و میر ناشی از شیوع بسته است, برخی از مدارس در حالی که در طرف دیگر از این کشور در نیویورک موارد تازه تشخیص داده شده اند که منجر به بسته شدن چندین مدرسه نیز هست.

سرعت و مقیاس های آموزشی جنجال و هیاهو — که در حال حاضر تحت تاثیر قرار 290.5 میلیون دانش آموز در سراسر جهان, سازمان ملل متحد می گوید: — کمی موازی در تاریخ مدرن مربیان و اقتصاددانان ادعا. مدارس ارائه ساختار و حمایت از خانواده ها و جوامع و کل اقتصاد. اثر بسته شدن آنها برای هفته ها و گاهی اوقات حتی ماه ها می تواند بی حد و حصر پیامدهای برای کودکان و جوامع در مقیاس بزرگ است.

“آنها همیشه گفت:” زمانی که ما می تواند بیرون رفتن به بازی ؟ هنگامی که ما می تواند به مدرسه برود؟'” گفت: گائو Mengxian یک گارد امنیتی در هنگ کنگ که دو دختر گیر شده اند در خانه از آنجا که مدرسه متوقف شده است از ماه ژانویه است.

در برخی از کشورها دانش آموزان بزرگتر از دست رفته بسیار مهم جلسات مطالعه برای پذیرش کالج امتحانات در حالی که آنهایی که جوان را در معرض خطر سقوط در خواندن و ریاضی. پدر و مادر باید حقوق از دست رفته تلاش برای کار در خانه یا درهم به مراقبت از کودک. برخی از نقل مکان کرده اند کودکان به مدارس جدید در مناطق تحت تاثیر coronavirus از دست داده و نقاط عطف مانند مراسم فارغ التحصیلی یا آخرین روز از مدرسه.

“من نمی باید اطلاعات را ارائه دهد اما نمی تواند فکر می کنم از هر نمونه در دوران مدرن که در آن اقتصادهای پیشرفته تعطیل مدارس در سراسر کشور برای دوره های طولانی از زمان گفت:” یعقوب Kirkegaard یک عضو ارشد در موسسه پترسون بین المللی اقتصاد در واشنگتن است.

در هنگ کنگ خانواده مانند خانم گائو را باید تلاش برای حفظ برخی از ظاهر عادی.

خانم گائو 48, کار متوقف شد و به تماشای او دختران و آغاز scrimping در خانواده هزینه های خود را. او سرمایه گذاری در خارج فقط یک بار در هفته و به صرف ترین زمان کمک به دختران 10 و 8 با کلاس های آنلاین بی مهارت از طریق فن آوری است که برگ های او اشتباه گرفته شود و او را نا امید.

دولت در حال تلاش برای کمک به. ژاپن با ارائه یارانه برای کمک به شرکت ها برای جبران هزینه های پدر و مادر در نظر گرفتن زمان. فرانسه قول داده است روز 14 از پرداخت مرخصی استعلاجی به پدر و مادر از کودکانی که باید خود جدا اگر آنها هیچ چاره ای جز به تماشای کودکان خود را.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

اما این بار در حال گسترده کردن گوشه و کنار جامعه به ظاهر بیارتباط به آموزش و پرورش است. در ژاپن در مدارس را لغو مواد غذایی فله تحویل برای ناهار آنها را دیگر در خدمت صدمه زدن به کشاورزان و تولید کنندگان است. در هنگ کنگ ارتش کمک کننده داخلی رها شده است پس از بیکار خانواده های ثروتمند ثبت نام فرزندان خود در مدارس خارج از کشور.

جولیا Bossard یک زن 39 ساله مادر دو در فرانسه گفت که او تا به حال شده است مجبور به تجدید نظر در کل روال پس از او پسر مدرسه بسته شد و به مدت دو هفته برای ضد عفونی. روز خود را در حال حاضر شامل کمک به کودکان خود را با مشق شب و تمیز کاری سوپر مارکت ها برای سریع ناپدید و ماکارونی و برنج و مواد غذایی کنسرو شده. “ما تا به حال به سازماندهی مجدد خودمان را,” او گفت:.

مدرسه و مقامات دولتی را به دنبال نگه داشتن کودکان در یادگیری — و اشغال شده — در خانه. دولت ایتالیا ایجاد یک صفحه وب به معلمان دسترسی به ویدئو کنفرانس ابزار و آماده ساخته شده در طرح درس. مغولی ایستگاه های تلویزیونی در حال پخش کلاس. دولت جمهوری اسلامی ایران ساخته شده است که تمام کودکان در اینترنت, مطالب رایگان.

دانش آموزان حتی حاضر بدنی آموزش و پرورش: حداقل یک مدرسه در هنگ کنگ نیاز دانش آموزان در سالن مدرسه — به دنبال همراه به عنوان مربی نشان می دهد فشار یو پی اس های روی صفحه. هر دانش آموز کم اثبات میکند.

آفلاین واقعیت هر چند چالش برانگیز است. فن آوری موانع و اجتناب ناپذیر حواس او را پرت پاپ تا زمانی که کودکان و نوجوانان به سمت چپ به دستگاه های خود را — به معنای واقعی کلمه.

تهیرا اضطراب سخت و ناگهانی یک دختر 17 ساله و دانش آموز دبیرستان در هنگ کنگ شده است بارها و بارها در اواخر برای کلاس به دلیل اتصال به اینترنت کند است. او در حال حاضر سیاهههای مربوط در 15 دقیقه زود است.

“این فقط یک کمی شانس برای دیدن اینکه آیا شما می توانید در” او گفت:.

این کلاس درس جدید در صفحه اصلی به شمار مشکلات بیشتر برای دانش آموزان جوان تر و مسن تر مراقبان. یاقوت قهوهای مایل به زرد یک معلم در چونگکینگ یک شهرستان در جنوب غربی چین است که به حالت تعلیق در مدرسه در ماه گذشته گفت: بسیاری از پدربزرگ و مادربزرگ بودند به کمک با مراقبت از کودک به طوری که پدر و مادر می تواند به کار برود. اما پدربزرگ و مادربزرگ همیشه می دانم که فن آوری است.

“آنها هیچ راهی برای نظارت بر کودکان در یادگیری و به جای آن اجازه دهید آنها را توسعه عادات بد بودن قادر به تمرکز در زمان مطالعه” خانم قهوهای مایل به زرد گفت.

برخی از وقفه اجتناب ناپذیر هستند. پست در رسانه های اجتماعی چینی نشان می دهد معلمان و دانش آموزان صعود بر روی پشت بام ها یا معلق در هوا در خارج از همسایگان خانه در جستجوی قوی تر سیگنال اینترنت. یک خانواده در مغولستان داخلی بسته بندی شده آن یورت و مهاجرت در جای دیگر در مراتع برای بهتر اتصال به وب سایت های مجله گزارش شده است.

این تعطیلی نیز تغییر عادی عطف آموزش و پرورش. در ژاپن سال تحصیلی به طور معمول به پایان می رسد در ماه مارس است. بسیاری از مدارس در حال حاضر محدود کردن مراسم به معلمان و دانش آموزان است.

زمانی که Satoko موریتا پسر از دبیرستان فارغ التحصیل در استان آکیتا در شمال ژاپن و در مارس 1, او وجود ندارد. آن خواهد بود برای دخترش مراسم در مدرسه ابتدایی.

“دخترم از من پرسید” چه نقطه ای از حضور و ارائه سخنرانی در این مراسم بدون پدر و مادر؟'” او گفت:.

برای چوپان لاو, هنگ کنگ, دانش آموز, پایان دبیرستان آموزش و پرورش در آمد به طور ناگهانی. او روز گذشته قرار بود مارس 2, اما مدارس در هنگ کنگ نمی خواهد سر حداقل تا مارس 20.

با بسته شدن خانواده ها باید تجدید نظر چگونه آنها را در حمایت از خود و تقسیم مسئولیت های خانواده. بار کاهش یافته است به خصوص در زنانی که در سراسر جهان هنوز هم تا حد زیادی مسئول برای مراقبت از کودکان.

نگهداری از کودکان در تامین کوتاه مدت هستند و یا leery گرفتن کودکان از آمار مناطق.

11-year-old son of Lee Seong-yeon سلامت مدیریت اطلاعات در بیمارستانی در سئول کره جنوبی شده است که از کلاس بیرون از دولت به حالت تعلیق در مدارس سراسر کشور در روز دوشنبه. کره جنوبی و دارای بیشترین تعداد از coronavirus موارد در خارج از چین است.

کار از خانه هرگز یک گزینه برای خانم لی: او و همسرش نیز یک بیمارستان کارمند باید کار بیشتری وظایف از همیشه. بنابراین خانم لی را صرف هر روز هفته را به تنهایی خوردن lunchboxes از سوسیس و کیمچی برنج سرخ شده با premade توسط خانم لی.

“من فکر می کنم من ترک کار من اگر پسر من جوانتر بودند از آنجا که من نمی شده اند قادر به ترک او به تنهایی در خانه” خانم لی گفت.

او احساس می کند زندگی حرفه ای او را رنج می برند. “من سعی می کنم به کار در 6 p. m. تیز حتی زمانی که دیگران در دفتر هنوز در میز خود و من را به پسر من و او را به شام” او گفت:. “بنابراین من می دانم که هیچ راهی وجود دارد من تا به حال برای رفتن به اذعان به صورت حرفه ای در محل کار.”

برای مادران با چند تورهای گزینه های حتی بیشتر محدود است.

در آتن آناستازیا Moschos گفت که او خوش شانس بوده. زمانی که او 6 ساله پسر مدرسه بسته شد و برای یک هفته خانم Moschos, 47, یک کارگزار بیمه چپ او با پدرش بود که در بازدید از. اما اگر این مدارس بسته ماندن او ممکن است مجبور به تقلا برای کمک به.

“فرض بر این است که هر کس به کسی برای کمک به,” او گفت:. “این مورد با من. من یک مادر تنها و من لازم نیست که کمک کند در خانه است.”

حتی مادران قادر به ترک مناطق آسیب دیده مشکل پیدا کردن مراقبت از کودک. کریستینا Tagliabue یک ارتباطات کارآفرین از میلان مرکز ایتالیا شیوع به تازگی نقل مکان کرد و با او 2 ساله پسر به خانه دوم در رم. اما هیچ روز مرکز مراقبت خواهد او را قبول, پسر چون پدر و مادر دیگر نمی خواهید کسی از میلان نزدیک فرزندان خود, خانم Tagliabue گفت.

این تعطیلی در ایتالیا — که شامل مراقبت روزانه علاوه بر مدارس و دانشگاه ها — به احتمال زیاد به ایجاد مشکلات برای پدر و مادر در سراسر کشور.

خانم Tagliabue تبدیل کردن چند کار پیشنهادی او گفت: از آنجا که او قادر به کار در خانه بدون یک پرستار بچه برای کودکان و بزرگسالان.

“این درست نزدیک به مدارس, اما, است که هزینه,” او گفت:. “دولت می تواند انجام داده اند چیزی برای مادران ما نیز در قرنطینه.”

این بیماری همه گیر را متزلزل کل صنایع است که با تکیه بر این آیین از دانش آموزان در مدرسه و پدر و مادر در محل کار.

مدیران مدرسه در ژاپن شگفت زده ناگهانی تصمیم به بستن مدارس را با عجله به لغو سفارشات برای کافه تریا ناهار تابنده تامین کنندگان با ناخواسته مواد غذایی و به طور موقت غیر ضروری کارکنان.

Kazuo Tanaka معاون مدیر یچیمتا ناهار مدرسه در مرکز مرکزی ژاپن گفت: این اوراق سفارش برای مواد تشکیل دهنده را به حدود 5000 ناهار برای 13 مدارس. این امر هزینه های این مرکز حدود 20 میلیون ین نزدیک به $200,000 هر ماه که مدرسه بود, او گفت:.

“نانوایی دمیده” گفت: Yuzo کوجیما دبیر در مدرسه ملی ناهار انجمن. “دامداران و سبزیجات کشاورزان خواهد رسید. کارگران در مدرسه ناهار مراکز نمی توانند کار کنند.”

به بلانت اثرات دولت ژاپن با ارائه کمک مالی به پدر و مادر کسب و کارهای کوچک و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. اما ناهار مدرسه مقامات گفت که آنها تا به حال نه شنیده در مورد جبران خسارت برای کارگران است.

در هنگ کنگ بسیاری در میان آن قابل ملاحظه جمعیت کمک کننده داخلی شده اند و بیکاری به عنوان ثروتمند پدر و مادر باید ثبت نام کودکان در خارج از کشور.

تقاضا برای میوه در حال حاضر کاهش یافته است یک سوم زمانی که شیوع آغاز شد چرا که بسیاری از شرکت ها اجازه پدر و مادر به کار از خانه گفت: فلیکس چوی مدیر بچه نگهدار.هنگ کنگ یک پرستار بچه خدمات. در حال حاضر برخی از مهاجرت خانواده ها مجبور به ترک شهر به جای صبر کردن بستن.

“بیش از 30 درصد از پایه مشتری ما این است که غربی جاست خانواده و من از دیدن بسیاری از آنها را به آینده را به هنگ کنگ در این لحظه” آقای چوی گفت. “بسیاری از آنها را به ما اطلاع آنها خواهد شد تنها پس از ری استارت مدرسه.”

ویویان وانگ گزارش از هنگ کنگ و Makiko Inoue از توکیو است. گزارش شد کمک توسط Su-هیون لی از سئول کره جنوبی; ثابت Méheut از پاریس; Elisabetta Povoledo از رم; Niki Kitsantonis از آتن و Farnaz Fassihi و ریک گلدستون از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>