صندلی چرخدار محدود داماد می ایستد و برای اولین بار به رقص با همسرش در عروسی خود را


صندلی چرخدار محدود داماد می ایستد و برای اولین بار در یک دهه به رقص با همسرش در عروسی خود را در عاطفی فیلم

  • شانس Veazey بود فلج از کمر به پایین پس از روروک مخصوص بچه ها موتور برخورد
  • عاطفی فیلم را نشان می دهد و آنها را به رقص ‘Because You Loved Me’ توسط Celine Dion
  • مهمانان شنیده تشویق آنها به عنوان دیده بان شانس و مولی حرکت به موسیقی

یک صندلی چرخدار محدود داماد ایستاده بود برای اولین بار در یک دهه با کمک دوستان خود را به رقص با همسرش در عروسی خود را در عاطفی فیلم است.

سابق, کالج, بیس بال, بازیکن شانس Veazey از تیفتون گرجستان فلج شده بود و از کمر به پایین زمانی که او درگیر در یک روروک مخصوص بچه ها موتور برخورد در آتن گرجستان در سال 2009.

که او با زندگی تغییر صدمات از جمله شدت آسیب دیده ستون فقرات و شکستگی به 10 مهره در پشت خود را.

اما فقط بیش از ده سال بعد با کمک سه نفر از دوستان Rhett هاموند کودی Cottle و جان, سفید, شانس, گل رز به پای او برگزار شد و آهسته رقصید خود را به آهنگ های مورد علاقه, ‘Because You Loved Me’ توسط Celine Dion.

Former college baseball player, Chance Veazey, from Tifton, Georgia, prepares to get out of his wheelchair for the first time in a decade to dance with his wife Molly (right)

سابق, کالج, بیس بال, بازیکن شانس Veazey از تیفتون گرجستان آماده به خارج از صندلی چرخدار برای اولین بار در یک دهه به رقص با همسر خود مولی (سمت راست)

هیچ کس غیر از او سه نفر از دوستان و جدید همسر مولی می دانست که در مورد رقص که تا به حال شانس تمرین با سه بار خود را به زودی به شود همسر.

در این ویدئو فیلم برداری توسط داماد عمه مهمان شنیده می شود تشویق آنها به عنوان دیده بان شانس حرکت به موسیقی در حالی که در آغوش مولی.

در نهایت او گریان مادر داربی می آید به رقص یک لحظه او هرگز فکر نمی کردم اتفاق می افتد پس از فرصت وحشتناک تصادف.

صحبت های بعد از عروسی, شانس گفت: ‘آن را جادویی ترین لحظه زندگی من تا این نقطه.

تنها چیزی که تا کنون بالای این خواهد بود که اولین فرزند ما متولد شده است یک روز. آن احساس عالی بود ایستاده در بالای مالی و داشتن سر او روی سینه من.

‘این نوع آسیب می تواند گاهی اوقات شما احساس کمتر از یک مرد. این می تواند بسیاری از شما.

Chance rose to his feet, held his wife and slow danced to their favorite song, 'Because You Loved Me' by Celine Dion

شانس گل رز به پای او برگزار شد و آهسته رقصید خود را به آهنگ های مورد علاقه, ‘Because You Loved Me’ توسط Celine Dion

“من همیشه بالید خودم بودن مرد خانواده و مراقبت از خانواده ام اما برای اولین بار من احساس آن را در خارج و نه فقط در داخل.

من فقط این کار را برای من و همسر من, اما من می خواستم به آن را برای همه است. از 380 مردم وجود دارد و هر یک از آنها شده است در این سفر با من از حادثه. من می خواستم به آن را برای آنها را فقط به اندازه خودم.

‘بیش از هر چیز اگر من می خواستم به آن را انجام دهد برای پدر و مادر من. من نمی خواهد که من امروز بدون آنها و من می خواستم آنها را برای دیدن پسر خود ایستاده بلند در روز عروسی خود.

‘من می خواستم مادر من قادر به رقص با پسرش مانند آن را باید. من بیشتر هیجان زده برای دیدن واکنش او و آن را نا امید نیست.

‘آن بسیار احساسی و در عین حال نشاط بخشی لحظه در زمان که من آرزو می کنم من می تواند به توقف برای همیشه لطفا برای.’

در سال 2009 قبل از تصادف, شانس, شده بود, امیدوار, کالج, بازیکن بیس بال در آستانه تبدیل شدن به یک نویسنده به عنوان یک baseman.

اما خود دانشگاه گرجستان ورزشی حرفه ای کوتاه قطع شد و در اکتبر 28, 2009 زمانی که او منحرف برای جلوگیری از یک ماشین چرخش به چپ در مقابل او.

به عنوان او تلاش برای جلوگیری از ماشین و روروک مخصوص بچه ها خود تضعیف و سقوط کرد و به سمت ماشین.

No one other than his three friends and new wife, Molly, knew about the dance, which Chance had practiced three times with his soon-to-be wife

هیچ کس غیر از او سه نفر از دوستان و جدید همسر مولی می دانست که در مورد رقص که تا به حال شانس تمرین با سه بار خود را به زودی به شود همسر

او با عجله به بیمارستان جایی که او تحت عمل جراحی برای ایجاد ثبات در ستون فقرات خود را.

شانس گفت: ‘دنیای من خرد شد. من تا به حال تنها در یوگا 3 ماه. من زندگی رویای من بود و در مورد شروع به عنوان یک دانشجوی سال اول در پایه دوم برای یکی از بیس بال برنامه ها در کشور است.

‘پس از این حادثه نه تنها بیس بال بود از من گرفته شده اما تا بود این راه من بود به این جهان آورده.

“من تا به حال به یاد بگیرند برای زندگی یک زندگی کاملا متفاوت.’

احتمال شروع راه طولانی برای توانبخشی با حمایت از خانواده اش و سپس دختر مولی.

با وجود این اخبار ویرانگر که او هرگز دوباره راه رفتن او در ادامه مطالعات خود را در کالج.

اما دو سال پس از حادثه مالی و احتمال شکست به دلایل نامربوط به تصادف. اما پس از یک دوره طولانی از هم جدا آنها در نهایت آشتی رابطه خود را.

In the video filmed by the groom's aunt, guests can be heard cheering as they watch Chance move to the music while embracing Molly

در این ویدئو فیلم برداری توسط داماد عمه مهمان شنیده می شود تشویق آنها به عنوان دیده بان شانس حرکت به موسیقی در حالی که در آغوش مولی

فرصت توضیح داد: ‘ما به غیر از شش سال زیادی ندارد تماس بگیرید. من او را چند بار در سال زمانی که ما به خانه برای تعطیلات به دیدن خانواده های ما, اما یکی از ما همیشه می تواند در یک رابطه است.

‘آن را تا سال 2018 است که ما هر دو مجرد بودند و فرصت خود را ارائه شده است.

“ما تصمیم به رفتن در یک تاریخ و بقیه سابقه است. ما بلافاصله می دانستند که این بود برای ما. آن همه چیز در مورد زمان بندی.

‘ما دو کاملا متفاوت مردم از ما جوان بودند و گنگ در کالج. همانطور که شما مسن خود را به اخلاق ارزش ها و چیزهایی که شما قدردانی در زندگی تمایل به تغییر است.

بنابراین همه ستاره ها اتفاق افتاده است فقط به چین برای ما بعد از آن در زندگی است.’

Chance was left with life-altering injuries, including a severely damaged spine and a fracture to the 10th vertebra in his back

شانس باقی مانده بود با زندگی تغییر صدمات از جمله شدت آسیب دیده ستون فقرات و شکستگی به 10 مهره در پشت او

زن و شوهر در نهایت تعیین تاریخ برای عروسی خود را و به عنوان تاریخ به خود جلب کرد نزدیک فرصت تصمیم گرفت او می خواست به انجام کاری خاص برای مناسبت.

طناب زدن در سه نفر از دوستان خود او شروع به تمرین خود را برای اولین بار رقص با آنها در حمایت از او.

پس از سه تلاش می کند تا او احساس آماده به انجام آن در روز – اما این زن و شوهر تصمیم به نگه داشتن آن مخفی و تعجب دوستان و خانواده خود را.

به عنوان compere خود را اعلام کرد اولین رقص, شانس, دوستان دیده می شود نشسته بر روی دو صندلی با یک شکاف در وسط.

به عنوان چند تن از اعضای مخاطبان نگاه متعجب و متحیر شانس چرخ صندلی خود را در میان – و با موسیقی رفتن او افزایش می یابد به پا خود را.

عاطفی مولی ساعت قبل از پیوستن به فرصت در آغوش آنها به عنوان سنگ جلو و عقب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>