چه در رئیس جمهور تهمت مالی 2021 بودجه ؟

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت پیشنهاد کرده است یک رکورد $4.8 تریلیون دلار بودجه برای 2021 سال مالی و در حالی که کنگره تصمیم می گیرد چه به صندوق سند فراهم می کند یک پنجره به کاخ سفید را صرف اولویت است.

رئیس جمهور طرح شامل حدود 2 تریلیون دلار کاهش به شبکه امنیت برنامه ها و وام دانشجویی طرح. کسانی که کاهش شامل کار جدید مورد نیاز برای خدمات درمانی فدرال کمک مسکن و مواد غذایی تمبر گیرندگان که تخمین زده می شود به قطع نزدیک به 300 میلیارد دلار در هزینه از برنامه های. بودجه نیز کاهش هزینه های فدرال ناتوانی مزایای بیمه با 70 میلیارد دلار و در برنامه های وام توسط $170 میلیارد دلار است.

کمک های خارجی پخش عمومی و برنامه های زیست محیطی نیز قطع زیر آقای تهمت پیشنهاد. او می خواهد به صرف پول بیشتر در مناطق مانند محدود کردن مهاجرت از جمله اضافی $2 میلیارد دلار برای دیوار خود را در امتداد مرز جنوبی و پول بیشتری به توسعه state-of-the-art سلاح.

دولت بودجه بار دیگر خواستار حذف یارانه فدرال وام های دانشجویی و پایان دادن به خدمات عمومی وام بخشش برنامه های تشویقی برای معلمان, افسران پلیس, دولت به کارگران و دیگر خدمتگزاران مردم است که لغو آنها باقی مانده وام های دانشجویی فدرال پس از یک دهه پرداخت. کسانی که پیشنهاد شد در بودجه سال گذشته; کنگره موفق به اتخاذ آنها.

بودجه پیشنهاد برش وزارت آموزش و پرورش را در بودجه با 7.8 درصد به $66.6 میلیارد دلار است. این نیز خواستار کاهش کار بررسی بودجه و ایجاد یک درآمد محور بازپرداخت وام برنامه به جای آنچه که تبدیل به یک آشفته بازار گیج کننده از برنامه های مختلف پرداخت. تحت مدیریت طرح وام خواهد پرداخت 12.5 درصد از درآمد اختیاری نسبت به وام های خود را به جای 10 درصد بسیاری از در حال حاضر پرداخت.

— Stacy کولی و اریکا L. سبز

بودجه پیشنهاد تغییرات زیادی به پزشکی که باعث کاهش هزینه های سلامت برنامه برای فقیر و معلول است. همراه با یک بخش از بودجه اختصاص داده شده به “اصلاح مراقبت های بهداشتی چشم انداز” آن کاهش هزینه های پزشکی و یارانه برای قانون مراقبت مقرون به صرفه با یک ترکیب تریلیون دلار است.

بودجه مشخص تغییرات است که تمایل به کاهش ثبت نام در پزشکی و دفتر بودجه کنگره تخمین زده می شود برخی از ایالت ها به معکوس خود را بسط پوشش به عقیم بزرگسالان بدون معلولیت به عنوان بخشی از قانون مراقبت مقرون به صرفه. بسیاری از خدمات درمانی بهره مند خواهد بود در معرض شرایط کار و دارایی آزمون متحده خواهد بود فشرده به بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه بیشتر تحت بودجه طرح های استراتژی است که نشان داده شده است به کاهش ثبت نام حتی در میان کسانی که واجد شرایط هستند. آمده است که حفظ خود را گسترش مدیکید تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه خواهد بود پرسید: به تدریج پرداخت سهم بیشتری از صورتحساب های پزشکی برای آن دسته از بیماران است.

بودجه را نیز کاهش می دهد, فدرال به اشتراک گذاری صرف برای همه پزشکی بیماران با تغییر قوانین در مورد چگونه متحده می تواند ارائه دهد پرداخت های اضافی به برخی از امکانات مراقبت های بهداشتی اجرا شده توسط دولت و یا شهرستان و دولت یک سیاست است که دولت در حال حاضر پیشنهاد به عنوان یک تنظیم. آن را کاهش می دهد یک جریان مالی به معنای بیمارستان است که در خدمت یک “سهم نامتناسب” از بیماران ایجاد.

این بودجه همچنین باعث می شود برخی از بسط پوشش مدیکید: آن اجازه می دهد متحده گزینه برای پوشش بستری و مراقبت از مراقبت های روانی و یا اعتیاد به مواد مخدر درمان است.

— مارگوت سانگر-Katz

برای مدیکر که رئیس جمهور بارها متعهد به ترک نخورده بودجه شامل بیش از یک دوجین طرح های پیشنهادی برای ساده کردن این برنامه و از بین بردن آنچه که در این سند به عنوان توصیف زباله. در مجموع کسانی که استراتژی های صرفه جویی در حدود یک و نیم تریلیون دلار در طول دهه است. اما این تغییرات را نمایندگی عمده تغییرات ساختاری به این برنامه را کاهش دهد که منافع و یا محدود خواهد بود واجد شرایط برای برنامه های. بسیاری از این تغییرات شدند باراک اوباما در بودجه به عنوان به خوبی.

در میان تغییرات: پزشکان پرداخت می شود همان قیمت برای خدمات صرف نظر از اینکه آنها را برای کار در یک بیمارستان و یا یک عمل خصوصی است. این همچنین شامل تلاش برای کاهش پرداخت برای دراز مدت مراقبت از بيمارستان در بيماران پس از ترخيص از منظم بیمارستان.

بودجه نشان می دهد برای اولین بار اجازه می دهد آمریکایی ها بیش از 65 به انتخاب کردن از مدیکر به طور کامل در صورتی که مایل. و آن را اجازه می دهد مزایای مدیکر ثبت نام در بالا معافیت طرح بهداشتی به کنار بیشتر پس انداز معاف از مالیات برای هزینه های بهداشت و درمان.

همچنین در کنگره به تصویب قوانین برای کاهش قیمت پرداخت شده برای داروهای تجویزی. چنین قانون باید آن را توسعه و تصویب خواهد تقریبا قطعا کاهش هزینه های مدیکر است که در میان یکی از این بودجه را پرهزينه ترين موارد است.

— مارگوت سانگر-Katz

رئیس جمهور بودجه که بودجه برای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از 9 درصد به طور کلی. اما این امر افزایش سطح بودجه برای این مرکز بیماری های عفونی فعالیت است. کاخ سفید بودجه گفت: کاهش منعکس کننده تلاش برای “تمرکز” CDC در آن ماموریت اصلی جلوگیری و کنترل بیماری های عفونی و دیگر در حال ظهور مسائل بهداشتی مانند مصرف مواد مخدر.”

این بودجه همچنین اهداف برنامه های خاص به معنای مبارزه خاص سرطان و جلوگیری از شایع بیماری های مزمن ترکیب آنها را کوچکتر و ترکیب بودجه جریان است.

— مارگوت سانگر-Katz

دولت محفوظ است برخی از عمیق ترین آن کاهش برای آژانس حفاظت از محیط زیست است که در صورت 26 درصد کاهش در بودجه و حذف از 50 برنامه آقای تهمت تلقی “بی فایده” یا duplicative.

که در مورد سطح دولت منتقل شده است به قطع E. P. A. در سال های گذشته اما کنگره به طور معمول ترمیم مقدار از بودجه. سال گذشته به عنوان مثال نمایندگان مجلس در نهایت ارائه $9.1 میلیارد دلار به این سازمان جایگزین محبوب برنامه های دولت سعی کرده بود برای از بین بردن مانند فدرال تلاش برای پاکسازی دریاچه های بزرگ و خلیج Chesapeake.

با توجه به 2021 بودجه اسناد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد کرده است $6.7 میلیارد دلار در مجموع E. P. A. هزینه های, که, کوچک شدن این سازمان به بودجه سطوح آن گذشته دیدم در طول 1990s. بودجه خلاصه ای گفت: دولت با هدف اولویت بندی “توابع هسته” مانند پرداختن به مواجهه با سرب در آب و احیای سابق سمی پاکسازی سایت. در بلوک سفت هستند و برنامه های دولت تلقی “خارج از E. P. A. هسته ماموریت” مانند پاکسازی ساحل.

بودجه اشاره نمی کند تغییر آب و هوا. همچنین متحده گمراه کننده است که آلودگی هوا تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است و بین سال 2016 و 2018 و اعتبار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با نظارت “برخی از تمیزترین هوا و آب در جهان” در حالی که از بین بردن, پاک, آب و هوا و مقررات.

پس از یک دهه از بهبود کیفیت هوا در سراسر کشور فدرال داده ها در سال گذشته نشان داد که خوب ذرات آلودگی افزایش یافته است و در دو سال گذشته است.

در همان زمان بودجه ترویج سوخت های فسیلی انرژی “بوم” در ایالات متحده از جمله افزایش در تولید گاز طبیعی و نفت خام هر دو که انتشار دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای مسئول گرم شدن کره زمین.

جمهوری خواهان در کنگره این هفته در حال آماده سازی به پرده تغییرات آب و هوایی در دستور کار است که به شدت بر بودجه برای “نوآوری” — مانند توسعه کربن جذب تکنولوژی به فروشگاه سیاره گرم دی اکسید کربن است که منتشر شده است از نیروگاه های برق یا باتری برای ذخیره انرژی خورشیدی در طول دوره از تقاضا کم است. اما تحت آقای تهمت 2021 طرح بودجه وزارت انرژی که نظارت بر چنین تحقیقات فدرال را تحت 29 درصد کاهش به تمام برنامه های مربوط به سلاح های هسته ای و دفاع.

— Teacherswithapps

دولت یک بار دیگر پیشنهاد برش بودجه برای امریکا اولیه برنامه کمک غذایی و ادامه داد: تلاش برای کاهش تعداد بزرگسالانی که می توانید واجد شرایط برای این طرح کمک های غذایی مکمل برنامه و یا ضربه محکم و ناگهانی.

بودجه کاهش ضربه محکم و ناگهانی تامین بودجه حدود 180 میلیارد دلار بین سال 2021 و تا سال 2030.

کاخ سفید شده است با ایجاد تغییرات به برنامه خود را در آن از جمله سفت الزامات واجد شرایط بودن و سرکوب می گوید که “سوء استفاده” کار نیاز به چشم پوشی. در همراهی با این رویکرد بودجه پیشنهاد یک مجموعه ای از الزامات کار برای بزرگسالان سنین 18 تا 65 سال هستند که قادر به کار به جای ساخت یک تفاوت در این که آیا این افراد را کودکان یا نه. همه بزرگسالانی که قادر به کار را به شرکت در “حداقل 20 ساعت یا بیشتر” کار و یا آموزش به منظور واجد شرایط برای مزایای.

بودجه نیز نگه می دارد آقای تهمت برانگیز “برداشت جعبه” پیشنهاد در محل ادامه به نشان می دهد که آمریکایی های فقیر که ضربه محکم و ناگهانی دریافت مزایای دریافت بخشی از سود خود را در “برداشت جعبه” پر از غذا preselected برای ارزش تغذیه ای و اقتصادی به نفع کشاورزان آمریکایی. کش ارزان تر از کره بادام زمینی, مواد غذایی کنسرو شده, پاستا, حبوبات, “قفسه ثابت” شیر و دیگر محصولات خواهد بود در حال حاضر انتخاب شده توسط دولت فدرال نه توسط مردم خوردن آن را.

یک مقام کاخ سفید گفت که این تغییرات لازم داده شده است که بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها باقی می ماند بر روی کمک های عمومی.

“با وجود قابل توجهی بهبود اقتصادی قوی در بازار کار مشارکت هنوز کاهش یافته است به prerecession سطح و بیش از حد بسیاری از مردم هنوز هم فرصت از دست رفته را به حرکت از وابستگی تا خودکفایی” بودجه گفت.

— لولا Fadulu

آقای ترامپ پیشنهاد دوباره کاهش بودجه برای وزارت مسکن و توسعه شهری از جمله برنامه های است که کمک به پرداخت هزینه برای اجاره برای کمک به افراد کم درآمد است.

بودجه پیشنهاد 15.2 درصد کاهش در تولید ناخالص اختیاری بودجه از سال 2020 و حذف چند بلوک کمک برنامه. دولت استدلال می کند که برخی از برنامه ها مانند جامعه توسعه بلوک کمک می شود و این بودجه می تواند به هدایت می شوید به اولویت های دیگر مانند امنیت ملی است. بودجه حذف انتخاب محله برنامه که جوایز کمک های مالی به محله با رو به وخامت دولتی و فدرال کمک مسکن با این استدلال که آمریکا و دولت های محلی در حال بهتر قادر به احیای محله.

آقای ترامپ نیز درخواست پول کمتری برای اجاره کمک برنامه هایی مانند مسکن انتخاب کوپن و پیشنهاد شده است که مستاجران که قادر به کار و دریافت کمک کمک 35 درصد از درآمد خود را برای اجاره به جای 30 درصد است.

— لولا Fadulu

بودجه پیشنهادی دیگر اختیاری بودجه برای وزارت بازرگانی که نظارت بر آب و جمع آوری داده های اقتصادی ترویج صادرات مسائل مربوط به ثبت اختراعات و وظایف دیگر با بیش از 37 درصد بزرگترین واحد کاهش به هر سازمان است. بیش از نیمی از این کاهش اگر چه بازتابی از کاهش هزینه های 2020 سرشماری که نمی خواهد تکرار شود در سال آینده.

بودجه نیز pares پول برای تجارت تنظیم کمک برنامه ای که اجرا می شود از طریق وزارت کار. این برنامه ارائه می دهد آموزش و حمایت از کارگران که از دست داده اند شغل خود را به عنوان یک نتیجه از برون سپاری اما این انتقاد مواجه است که آن را در واقع ممکن است تا پایان ساخت گیرندگان آن بدتر با مصرف آنها را به طور موقت از نیروی کار برای آموزش. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد کرده است که تمرکز این برنامه بیشتر در دوره های کارآموزی و آموزش ضمن خدمت.

این کاهش به وزارت بازرگانی بودجه نیز شامل های مختلف کاهش به توسعه اقتصادی و برنامه هایی که دولت می گوید در حال جاهای دیگر تکرار شده.

بودجه درخواست بودجه اضافی برای سرمایه گذاری در مناطق در نظر گرفته شده بسیار مهم برای آمریکا رقابت به ویژه فن آوری های پیشرفته از جمله هوش مصنوعی محاسبات کوانتومی پیشرفته تولیدی و مخابراتی 5G شبکه.

کاخ سفید پیشنهاد کرده است که اجازه می دهد وزارت بازرگانی به حراج بیشتر مخابرات طیف به شرکت های خصوصی یکی از مهمترین تنگناها در این کشور را تلاش برای پیشبرد 5G. تغییر می دهد شرکت های خصوصی دسترسی بیشتر به منابع کمیاب و تولید $670 میلیون دلار در طول 10 سال آینده دولت گفت.

— Ana سوانسون

آقای ترامپ درخواست بودجه 2 میلیارد دلار برای ساخت 82 کیلومتر از مرز دیوار در امتداد مرز با مکزیک به عنوان وزارت امنیت میهن سراسیمه برای تکمیل 450 کیلومتر از موانع 2021. دولت را تکمیل کرده است نزدیک به 120 مایل تا کنون تقریبا تمام آن را بر روی زمین فدرال و در مناطق که در آن وجود دارد بخش های ویران دیوار و یا وسیله نقلیه موانع.

2 میلیارد دلار به طور قابل توجهی کمتر از 5 میلیارد دلار در دیوار بودجه ای که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال یک سال پیش که منجر به پنج هفته تعطیلی دولت. در حالی که کنگره قبلا موافقت به ارائه تنها $1.375 میلیارد دلار برای ساخت دیوار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پیدا کرده است یک راه برای امن پول برای دیوار خود را بدون کسب موافقت کنگره با تغییر میلیاردها دلار از پروژه های ساخت و ساز و برنامه های مورد استفاده برای سرکوب مبارزه با مواد مخدر فعالیت است.

این پیشنهاد همچنین شامل $182 میلیون دلار به استخدام 750 ماموران مرزبانی و ساخت مراکز پردازش برای عوامل و یکی دیگر از $544 میلیون دلار به استخدام بیش از 4,600 مهاجرت و گمرک و عوامل مهاجرت, دادگاه, دادستان.

کاخ سفید بودجه شامل $3.1 میلیارد دلار به صورت روزانه به طور متوسط 60 ، 000 تخت یخ در بازداشتگاه افزایش از 54,000 کاخ سفید درخواست سال گذشته است. افزایش درخواست بودجه نشان می دهد که دولت این است که به احتمال زیاد به نگه داشتن کار برای سرکوب مهاجرت های غیر قانونی در سال آینده است.

— Zolan Kanno-Youngs

کاخ سفید پیشنهاد کرده است یک $105 میلیارد بودجه 14 درصد افزایش می دهد — برای امور جانبازان از جمله بودجه اضافی برای خودکشی, پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر خدمات و مراقبت های بهداشتی. چنین افزایش تبدیل شده اند نسبتا معمول و تمایل به لذت بردن از حمایت هر دو حزب.

با این حال کاخ سفید دوباره پیشنهاد تغییرات هزینه زندگی, محاسبات استفاده می شود که برای تعیین پرداخت حقوق بازنشستگی و دیگر جبران کند. این طرح که “دور کردن” پول بدهکار به نزدیکترین کل دلار را برانگیخته پوش بک از جانبازان و قانونگذاران که می گویند و آن را ناعادلانه محروم می سازد جانبازان از پول است.

— توماس گیبونز-نف

کاخ سفید رسما پیشنهاد حرکت سرویس از وزارت امنیت داخلی به وزارت خزانه داری.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin شده است در گفتگو با D. H. S. مقامات و اعضای کنگره برای تضمین توافق بیش از قانونی که بازگشت سرویس مخفی به خزانه که در آن وجود داشته جلوتر از امنیت ملی تقسیمات جدید رخ داده است که پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات. بودجه معتقد است که حرکت آن را “ایجاد بازده” در بررسی جرائم مالی و آماده سازی ایالات متحده به صورت “تهدیدات فردا” از جمله استفاده از cryptocurrencies به تامین مالی تروریسم است.

به نظر می رسد حمایت هر دو حزب برای حرکت اما آقای Mnuchin تمایل به ارائه اسناد و مدارک پیش از سال 2020 انتخابات است و هزینه سرویس مخفی برای محافظت از رئیس جمهور و خانواده اش پیچیده است تلاش.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد به اختصاص 2.4 میلیارد دلار به سرویس مخفی از 2.3 میلیارد دلار یک سال پیش.

— آلن Rappeport

بودجه برای وزارت امور خارجه و کمک های بین المللی برنامه خواهد بود برش توسط $3.7 میلیارد دلار یا نزدیک به 8 درصد از زمان صرف سطوح. این امر به طور چشمگیری کاهش یا از بین بردن کمک به سازمان های بین المللی از جمله سازمان ملل متحد.

کلی $44.1 میلیارد دلار صرف پیشنهاد می کند دور با وجوه احتیاطی برای هزینه های ناخواسته در خارج از کشور توسط ایالات متحده و آژانس توسعه بین المللی و 12 سازمان های دیگر که کار با وزارت امور خارجه.

آن را نیز حذف بودجه برای کمک های غذایی برنامه که مقامات به عنوان بیش از حد آهسته به پاسخگویی به نیازهای اقتصادی و توسعه حساب که مانع از کمک مستقیم به کشورهای خاص در اروپا و آسیا و آسیای بنیاد غیر انتفاعی است که افزایش حکمرانی خوب و توانمند زنان است.

برنامه های را که دریافت کمتر بودجه شامل حفظ صلح تلاش های سازمان ملل متحد خواهد بود که توسط برش $447 میلیون و ایالات متحده سالانه سهم به جهان بدن خود توسط $508 میلیون.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به مدت طولانی شکایت کرده است که ایالات متحده می پردازد 22 درصد از سازمان ملل متحد بودجه سالانه بیشتر از هر کشور دیگر. در سال 2018 دولت به پایان رسید, بودجه به سازمان ملل متحد است که کمک می کند تا پناهندگان فلسطینی و تلاش برای جلوگیری از یک ماموریت حافظ صلح در جنوب لبنان — هر دو به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال تقویت نخست وزیر بنیامین نتانیاهو پیش از انتخابات در اسرائیل است.

— لارا کثافت

دولت پیشنهاد حرکت مرکز برای محصولات توتون و تنباکو از غذا و دارو و به یک سازمان جداگانه تحت وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

آن است که یک شگفتی کامل به عنوان جو Grogan کاخ سفید از سیاست داخلی شورای اسلامی گفت: در یک کنفرانس خبری در ماه نوامبر که او فکر نمی کنم F. D. A. باید تنظیم توتون و تنباکو. اما پیشنهاد این است که به احتمال زیاد به صورت قابل توجهی اپوزیسیون در کاپیتول هیل. کنگره به F. D. A. قدرت برای تنظیم توتون و تنباکو و vaping محصولات تحت گذشت خانواده, سیگار, پیشگیری و کنترل دخانیات عمل 2009. این سال گرفته شده برای این سازمان را به اتخاذ سیاست هایی برای نظارت بر دخانیات و vaping محصولات. در آن زمان سیگار e-ظهور به عنوان یک بیماری همه گیر در میان نوجوانان است.

بودجه فعلی برای F. D. A. دخانیات مرکز $662 میلیون و رئیس جمهور بودجه می پرسد برای اضافی $100 میلیون. مدیر جدید آژانس نیاز به سنا تایید.

— شیلا کاپلان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de