چه رفتن به؟’: میلیون ها نفر اخم به عنوان جمهوری خواهان تهدید به توقف $600 هفتگی نجات

اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان مجلس سنا باید راه خود را تقریبا یک هفته از هم اکنون ما را مبادله تصور مشکل اقتصادی برای پیشبینی ویرانگر یکی از اقتصاددانان هشدار داده اند.

برای نگه داشتن مردم در خانه امن در طول همه گیر و به حمایت از آنها در نتیجه شغل بحران کنگره در ماه مارس نهاد 600 دلار افزایش هفتگی مزایای بیمه بیکاری. مگر اینکه نمایندگان مجلس گام در پول متوقف می شود در 31 ژوئیه.

پول غیر منتظره ای قوی بهره مند شوند در یک کشور ضعیف شبکه امنیت اجتماعی. با آن محققان تخمین زده می شود در جایی بین 40% و 68% از ما کارگران می تواند بیشتر از بیکاری از آنها کار به دلیل غلظت بالایی از زیان کار در دستمزد پایین موقعیت.

جمهوری خواهان به عنوان یک نتیجه, هشدار داده اند از انبوهی از مردم “disincentivized” از بازگشت به کار. اما اقتصاددانان می گویند که بحران واقعی چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که همان کسانی که مردم $2,400 کمتر در هر ماه برای پرداخت صورتحساب اجاره و مواد غذایی.

سارا Gard شده است furloughed از آوریل از او مهمان نوازی و گفت: بدون 600 $در او و دو فرزند او خواهد بود به طور کامل وابسته به شوهرش پرداخت.

“آن را برای پوشش دادن همه چیز خوب پس چه چیزی می دهد ؟ خانه ؟ این غذا؟” Gard گفت.

هنگامی که آن را بی خطر است برای بازگشت به کار, Gard یک کار او را دوست دارد انتظار در یک شرکت او را تحسین شده است و با 15 سال. اما بدون 600 دلار افزایش, او را مجبور به تسلیم کردند حمایت به یک کار جدید در نزدیکی خانه اش در آتلانتا.

“این چنین احساس بودن در قفس و دام و هر تصمیم من باعث می شود که یک بد,” Gard گفت.

Gard, 39, است خانواده او را نان آور و او می گفت که بازگشت به کار خود را برای پول کمتر اگر آن را به معنای او می تواند در ادامه جمع آوری 600 دلار. یک استرس اضافه شده برای Gard است که در همان زمان به $600 منقضی او برنامه ریزی شده است را نیز از دست دولت بیمه بیکاری به دلیل کلاه در چه زمانی مردم می توانند آن را جمع آوری.

دولت نرخ بیکاری به طور متوسط 340 دلار در هفته – 44 درصد جایگزینی متوسط کارگر دستمزد. در کشورهای با ضعیف ترین مزایای بیکاری که نرخ پرداخت 25 ٪ و یا کمتر از متوسط کارگر دستمزد هفتگی. برای افرادی که در حال حاضر آمار کلاه, دولت, بیکاری است که همه آنها را با مگر اینکه کنگره موافقت کند یک جایگزین.

در حالی که مزایای مهلت loomed, Gard نیز مجبور به تصمیم گیری توسط 10 جولای که آیا به او را دو سال و پنج-سال-کودکان به مدرسه و یا آنها را به کلاس های آنلاین در پاییز.

او تلاش می کند به compartmentalize مسائل مختلف اما گفت: “این فقط کار متوقف می شود در برخی از نقطه, چون هر امکان به پایان می رسد: اگر تنها کسی که تا به حال انجام چیزی است که چهار ماه پیش من نمی خواهد که به تلاش برای تصمیم می گیرید اگر من بدهد تا من kindergartner به عنوان ادای احترام و یا چه ؟ یا تصمیم می گیرید که من قصد دارم به کار نمی اما اگر من که من از دست دادن خانه من ؟ همه چیز است که یکی از مهره های بازی دومینو دست زدن به دیگری. آن را فقط افتضاح است.”

اثر دومینو فراتر از Gard خانواده. بیش از یک میلیون نفر ثبت جدید نرخ بیکاری در هر هفته به مدت 16 هفته – زنان به خصوص زنان از رنگ در حال تحمل فشار از ضرر و زیان است. هنگامی که میلیون ها نفر از خانواده ها پول کمتری را صرف این گونه اقتصاد کشور است.

ناگهان پایان دادن به گسترش می تواند هزینه 2 میلیون شغل تا پایان سال, اقتصاددان جیسون فورمن هشدار داد یک کمیته مجلس در ماه ژوئن. موسسه سیاست اقتصادی حدود 5 میلیون شغل می تواند از دست رفته توسط ژوئیه 2021 اگر آن را قطع.

نیز وجود دارد که بهداشت عمومی را تهدید اگر مردم مجبور به بازگشت به کار در یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 137,000 آمریکایی ها از آنجا که آنها نمی تواند بدون مزایای بیکاری.

به دلایل ایمنی سامانتا Acuna می خواهم به در خانه. او به جای کار در تماس شیفت به عنوان یک کوکتل سرور در یک کازینو در لاس وگاس که در آن مشتریان ملزم به پوشیدن ماسک.

او زندگی با پدر و مادر او و مادر او دارای آسم اما مردم نمی توانند نوبه خود کار آنها را قبل از همه گیر و هنوز هم جمع آوری مزایای مگر اینکه آنها با دستورالعمل های خاص.

Acuna می شود 600 دلار افزایش pro-تاریخ به روز او کار نمی کند اما در صورتی که پول از بین می رود او باید برای پیدا کردن یک شغل تمام وقت به طوری که او می تواند همچنان به پرداخت هزینه برای اجاره ماشین و وام های دانشجویی و صورتحساب تلفن.

“این بیماری همه گیر است که فقط رفتن به بدتر اگر توجه نکنیم به آن” Acuna گفت. “بنابراین من فقط می خواهم به جای نگه داشتن که درآمد بنابراین من می تواند به خانه و این می تواند همه فقط سریع تر به پایان برسد.”

دموکرات ها معرفی قانونی که تمدید برنامه با محدودیت. جمهوری خواهان گفته اند که آنها در برابر 600 دلار نیست گفت: آنها چه خواهد جایگزین کردن آن با.

هر دو طرف شده است در یک هفته دو زنگ تفریح به پایان می رسد که در روز جمعه دو هفته قبل از برنامه رسمی انقضا در ژوئیه 31. برای بسیاری از افراد, اما, پرداخت در واقع توقف یک هفته قبل است.

$600 گسترش است به دور از کامل است, اما این یک راه حل خوش آمدید در یک کشور با کهنه و کمبود بودجه روبرو بیکاری سیستم که طلاب مزایای ماه پس از تشکیل پرونده ادعا می کند. در آلاباما مردم خواب شبانه در یک پارکینگ به طوری که آنها می تواند صحبت می کنند با یک نماینده از وزارت امور خارجه بیکاری آژانس.

میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست در نه برای سود ملی قانون استخدام پروژه گفت: “ما سیستمیک سوخته هر قطعه دیگر از شبکه امنیت اجتماعی, بیمه بیکاری, بیمه بیش از حد.”

همیشه گفت: پس از آخرین رکود اقتصادی, دولت, دولت ساخته شده اند مزایای سخت تر برای دسترسی و کاهش مقدار زیادی از مزایای. مراقبت عمل می کنند که شامل 600 دلار گسترش papered بیش از این مشکلات است.

بدون آن, آنها به احتمال زیاد به عقب می آیند در نیروی کامل است.

“هنگامی که سیستم در حال راه اندازی با هدف ابتلا به مردم و به دام انداختن مردم در, قطع, مردم, شما نمی توانید فقط به نوبه خود در اطراف یک شب هنگامی که شما می خواهید به پرداخت مزایای سرعت” همیشه گفت.

او گفت مداوم اسطوره که مردم جمع آوری بیکاری را به استفاده از این سیستم نادیده چقدر مهم سود است برای اقتصاد ملی است. “این یک سیستم است که تضعیف شده است و این لحظه ای که ما می توانید استفاده کنید برای قرار دادن در محل دائمی اصلاحات در حال حاضر و برای همیشه” گفت: همیشه.

تحقیقات منتشر شده در ماه ژوئن توسط بانک فدرال رزرو شیکاگو در بر داشت مردم عادی دریافت مزایای بیکاری “جست و شدت بیشتر برای کار” از مردم بیکار که نمی آنها را دریافت. “در طول آب و هوای فعلی اقتصادی یکی انتظار می تواند سهم بیشتری از بیکاران برای دریافت UI [بیمه بیکاری] مزایای و به جست و شدت بیشتر برای کار” مقاله گفت.

در اواسط ماه مارس کارن کنت گذاشته شد از شغل خود به عنوان یک کارگر کافه تریا در نیوجرسی. او شده است به دنبال شغل زیرا بدون 600 دلار او را مجبور به پیدا کردن کار. اما تا کنون او جستجوهای تنها تبدیل شده تا شغل مستقیم با مشتری تماس با چیزی که او نمی تواند چهره زیرا او به آسم و بیماری قلبی.

این 600 دلار بوده است “نجات” برای کنت 47. او هنوز هم مشغول به کار است به اندازه کافی برای حمایت از خانواده است. او همچنین از دست یک کار پاره وقت در یک رستوران است که او تا به حال, تا خانواده خود را می تواند دریافت بیمه دندانپزشکی است.

“این شروع شد به من یک پا به عقب در درب به امید من احساس من نسبت به چیزی و آنها فقط می خواهم به آن را دور” کنت گفت. “من سخت کار می کنند. من یک اسب بارکش.”

کنت یک جنگنده است. او گوشه سیاستمداران در رویدادهای عمومی و تظاهرات مردم در رسانه های اجتماعی اما او نگران است که وضعیت او و دیگران چهره است نه رسیدن به طبقه سیاسی. کنت گفت: “من احساس می کنم مانند آنها نیاز طبقه کارگر اما ما در حال گرفتن مورد ضرب و شتم پایین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net