Whatfix اعلام کرد مراکز داده جدید و برنامه صدور گواهینامه DAP در میان رشد نمایی شرکت راه اندازی شد

[ad_1]

Whatfix اعلام کرد مراکز داده جدید و برنامه صدور گواهینامه DAP در میان رشد نمایی شرکت راه اندازی شد

Whatfix، رهبر جهانی در فضای بسترهای پذیرش دیجیتال (DAP) امروز از راه اندازی مراکز داده خود در اروپا، مستقر در شهرهای فرانکفورت، آلمان و اسلو، نروژ، خبر داد که نشان دهنده رشد قابل توجهی در بازار اروپا است. این مراکز داده جدید به Whatfix اجازه می دهد تا حفاظت از داده های مشتری را بیشتر افزایش دهد و عملکرد کلی مشتریان اروپایی را به طور قابل توجهی بهبود بخشد. بازار اروپا حدود 20 درصد از درآمد Whatfix را تشکیل می دهد.

علاوه بر این، Whatfix برنامه صدور گواهینامه پلتفرم پذیرش دیجیتال (DAP) چند لایه خود را راه‌اندازی کرد که آموزش‌های خاصی را در اختیار کارمندان، مشتریان و شرکا قرار می‌دهد که موضوعاتی را در مورد نحوه ساخت، مدیریت و استقرار محتوا در Whatfix’s DAP پوشش می‌دهد. هر یک از دوره ها دارای محتوای مجزا، دوره های پل تکمیلی و یک کتابخانه محتوای جامع است. در حال حاضر حدود 2500 زبان آموز فعال و حدود 500 کاربر تایید شده به طور فعال از این برنامه استفاده می کنند.

 

خادم باتی، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Whatfix و برنده طلای IT Cloud / SaaS در جوایز جهانی CEO گفت: “موفقیت ما در سال 2021 نشان می دهد که Whatfix و راه حل های ما برای دوره ای بهینه شده اند که با تغییر و عدم قطعیت تعریف شده است.” “با تجدید برند جامع و نقشه راه محصول تقویت شده، ما مشتاقیم فرهنگ برتری، نوآوری و تمرکز بر مشتری را ادامه دهیم تا نتایج مثبت بیشتری را برای سهامداران خود در سال 2022 ایجاد کنیم.”

 

نکات برجسته عبارتند از:

رشد و ارزش گذاری کسب و کار: در سال 2021، Whatfix به رشد درآمد 76 درصدی دست یافت که هم به برنده شدن مشتریان جدید و هم به گسترش تجارت موجود مربوط می شود. این شرکت درآمد کسب و کار جدید را تا 85 درصد در سال 2021 افزایش داد که شامل اضافه شدن چندین مشتری جدید سازمانی است که Whatfix را هم به صورت داخلی برای کارمندان و هم به صورت خارجی برای مشتریان به کار گرفته اند. اینها شامل مشتریانی مانند مایکروسافت، گروه بیمه Westland، گروه بیمه Allstate، گروه Datacom، صلیب سرخ هلند، نوشیدنی های کوکاکولا آفریقا، Geodis، Telenor، Ayr Farmers Mutual Insurance Company، Aggreko و بسیاری دیگر می شود.

 

مشتری مداری این شرکت منجر به بهترین نرخ حفظ درآمد خالص در کلاس (NRR) در 132٪ در بخش مشتریان سازمانی در سال 2021، و همچنین افزایش 250٪ در درآمد حاصل از گسترش تجارت موجود شد. این نشان دهنده افزایش قابل توجه تعداد حساب هایی است که استفاده از Whatfix را در چندین برنامه گسترش داده اند.

 

ارزش کل Whatfix در 15 ماه پس از تامین مالی سری C، 300٪ افزایش یافته است، پس از یک دور جمع آوری سرمایه موفق سری D در ژوئن 2021 به رهبری SoftBank Vision Fund 2. این شرکت در مجموع نزدیک به 140 میلیون دلار جمع آوری کرده است. این شرکت همچنین Nittio-Learn، یک سیستم مدیریت یادگیری (LMS) را در سال 2021 خریداری کرد و با تمرکز قوی بر روی سرمایه گذاری در خریدهای اضافی برای تقویت نقشه راه محصول خود، وارد سال 2022 شد.

 

تقویت محصول: با یک نقشه راه محصول واضح برای تقویت پیشنهادات خود برای مشتریان، Whatfix سه راه حل جدید را در H2، 2021 به مجموعه خود معرفی کرد.

 

تجزیه و تحلیل رفتاری – این مجموعه ای از ابزارهای تحلیلی است که برای کمک به مدیران محصول و صاحبان برنامه در درک نحوه تعامل برنامه آنها با کاربران طراحی شده است. «عملکردهای کاربر» و «بینش» راه اندازی شدند و در سال 2021 شاهد کشش فوق العاده ای در بین مشتریان بودند.

SAP روی دسکتاپ – رابط قدیمی ERP و فرآیندهای پیچیده می تواند منجر به کیفیت پایین داده بر تصمیمات تجاری شود. راهنمایی‌های لحظه‌ای از Whatfix به شرکت‌ها کمک کرد تا هزینه‌های آموزشی و پشتیبانی را در برنامه‌های وب که به برنامه‌های دسکتاپ SAP گسترش یافته‌اند، کاهش دهند.

تست خودکار – برای اطمینان از تجربه ای روان هم برای کاربر نهایی و هم برای تیم های محتوا، Whatfix آزمایش خودکار همه جریان ها را راه اندازی کرد، که در قسمت پشتیبان توسط تیم های محتوا پیکربندی شده است، که گزارشی را تولید می کند که در آن مواردی که در آن جریان شکست می خورد، مرحله دقیق پشت سر هم مشخص می شود. مشکل و اقداماتی که می توان برای رفع آن انجام داد.

رهبری فکری صنعت: در سال 2021، Whatfix میزبان دو نشست موفقیت آمیز پذیرش دیجیتال با رهبران صنعت از شرکت هایی مانند Accenture، Cognizant، Snap Inc. و دیلویت در این رویدادها بیش از 45 سخنران حضور داشتند و بیش از 3000 نفر ثبت نام کردند. علاوه بر این، Whatfix اولین راهنمای خریدار در نوع خود را برای پلتفرم‌های پذیرش دیجیتال توسط Everest Group، یک شرکت تحقیقاتی پیشرو، راه‌اندازی کرد. این مطالعه خریداران پلت فرم پذیرش دیجیتال (DAP) را مورد بررسی قرار داد تا مهم‌ترین قابلیت‌های DAP برای مشتریان و همچنین ROI ایجاد شده برای سازمان‌ها را بررسی کند.

 

رشد کارکنان: برای حمایت از رشد مداوم کسب‌وکار، Whatfix در سال 2021 تعداد کارکنان خود را در بخش‌های فروش و فناوری، از جمله استخدام‌های رهبری کلیدی، 40 درصد افزایش داد. قابل ذکر است، پاتریک آشامالا کهنه کار 22 ساله صنعت فناوری به عنوان معاون طراحی محصول در ایالات متحده به تیم پیوست. تحت رهبری او، Ashamalla یک تیم متقابل متشکل از محققان UX و متخصصان طراحی ایجاد کرده است تا راه حل هایی را در سراسر وب، دسکتاپ و پلتفرم های بومی موبایل ارائه دهند، و همچنین یک مدل تعامل با مشتری تثبیت شده است که تمرکز دائمی مصرف کننده را بر UX آنها می آورد. راه حل ها در طول چرخه عمر محصول

 

Whatfix در ادامه چشم‌انداز خود مبنی بر ارائه راه‌حل‌های مبتنی بر صنعت و دامنه، آجی کومار را به‌عنوان معاون راه‌حل‌های پیش‌فروش، کهنه‌کار صنعت با 26 سال تجربه در زمینه‌های مالی و برنامه‌های تجاری مانند ERP، EPM، SCM، HCM و CRM انتخاب کرده است. Ajay بر ایجاد رهبری گروه Whatfix در DAP در بخش‌ها و صنایع خاص تمرکز خواهد کرد.

 

گسترش تیم‌های مهندسی و فروش، Whatfix را قادر می‌سازد تا برتری فناوری و تمرکز بر مشتری را توسعه دهد.

 

جوایز: Whatfix با بیش از 20 جایزه در دسته های شرکتی، فناوری، موفقیت مشتری و کارآفرین/مجری شناخته شد. قابل ذکر است، Whatfix در Deloitte Technology Fast 500 در رتبه 143 قرار گرفت و به عنوان بالاترین رتبه پلتفرم پذیرش دیجیتال شناخته شد. در بین شرکت های Bay Area، Whatfixwas در رتبه 40 قرار گرفت. Deloitte Technology Fast 500 ™ هر ساله 500 شرکت فناوری، رسانه، ارتباطات راه دور، علوم زیستی، فین‌تک و فناوری انرژی در آمریکای شمالی را رتبه‌بندی می‌کند. تحلیلگران صنعت همچنین به رهبری Whatfix توجه کردند و از این شرکت به عنوان یک رهبر و بازیگر ستاره در ماتریس DAP PEAK گروه اورست در سال 2021 نام بردند.

 

با نگاهی به آینده، Whatfix در مسیر رشد و شتاب مستمر در سال 2022 است، با برنامه‌هایی برای تقویت حضور خود در ایالات متحده، اروپا و ANZ، در حالی که ردپای بین‌المللی خود را در کشورهایی مانند ژاپن، آسیای جنوب شرقی و هند گسترش می‌دهد. . این شرکت همچنان بر موفقیت مشتری و نوآوری مداوم محصول تمرکز لیزری دارد. سال گذشته، Whatfix دو اختراع دیگر را ارائه کرد و تعداد بیشتری را برای سال 2022 آماده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه صدور گواهینامه پلتفرم پذیرش دیجیتال (DAP)، لطفاً از Universityhome.whatfix.com دیدن کنید.

 

درباره Whatfix

Whatfix به هر کسی، در هر کجا، این امکان را می‌دهد تا با فناوری‌ای که هر روز استفاده می‌کند، موفقیت مقیاس‌پذیری داشته باشد، به دانش بیشتری دست یابد، قابلیت‌ها را گسترش دهد و بهره‌وری را برای خود و سازمان‌هایش باز کند. پلتفرم پذیرش دیجیتال Whatfix (DAP) به طور یکپارچه با برنامه‌ها ادغام می‌شود تا کاربران را قادر می‌سازد، اطلاعات و راهنمایی‌های درون متنی را برای افزایش فورا قابلیت فردی و افزایش بهره‌وری جمعی ارائه می‌کند. این سازمان دارای شش دفتر در سراسر جهان در ایالات متحده، هند، بریتانیا، آلمان و استرالیا است و با شرکت های Fortune 500 در سراسر جهان همکاری می کند. Whatfix تا به امروز 140 میلیون دلار جمع آوری کرده است و توسط سرمایه گذاران بزرگی از جمله Softbank Vision Fund 2، Sequoia Capital India و Cisco Investments حمایت می شود.

 

برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به وب سایت Whatfix مراجعه کنید.

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط هیات تحریریه ایسترن هرالد تایید یا تایید نشده است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaLevitraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma