آنچه که ما آموخته شده از Harvey Weinstein حکم گناه

این ممکن است یک تصمیم گیری تقسیم و Harvey Weinstein ممکن است تبرئه از جدی ترین اتهام در این مورد. اما حیرت زده بیان در چهره اش پس از هیئت داوران حکم در آمد و او قرار داده شده در دستبند در دوشنبه روشن ساخته است که آن را یک ضربه ویرانگر.

از طرف دیگر کوروش R. ونس جونیور, دادستان منطقه منهتن می تواند غرور را در حتی یک جزئی پیروزی در برابر آقای Weinstein پس از آمدن تحت سنگین, انتقاد از کاهش به تعقیب یک بار قدرتمند تولید در اوایل فرصت است.

آقای Weinstein محکوم شد در دو تا از پنج هزینه — اولین-درجه جنایی عمل جنسی و سوم-درجه تجاوز به عنف — و تبرئه روی دیگران از جمله درجه اول تجاوز و درنده تجاوز جنسی. چنین تقسیم احکام غیر معمول نیست.

آقای Weinstein, 67, چهره ها حداقل پنج سال در زندان با او محکوم عدالت James M. برک از دادگاه عالی ایالت در منهتن در جلسه تنظیم برای مارس 11. عدالت برک می تواند حکم آقای Weinstein تا 29 سال در زندان اگر او دست پایین به حداکثر مجازات حبس در این دو گناه می شمارد و سفارشات شرایط به خدمت متوالی.

در اینجا چند takeaways در مورد روز دوشنبه حکم.

اعتبار…دزیره ریوس برای نیویورک تایمز

زمانی که خانم هیلی سابق دستیار تولید در تلویزیون نشان می دهد “پروژه باند” شهادت در ژانویه او گفت یک داستان دلخراش در مورد چگونه آقای Weinstein کشیده بود او را به سمت اتاق خواب خود را پایین منهتن لافت پس از او رفت و در آنجا به ملاقات با او یک شب در جولای 2006. او گفت که او در تلاش برای جلوگیری از پیشرفت خود را با گفتن این که او از قاعدگی, اما که آقای Weinstein برگزار شده بود خود را به پایین و به زور انجام رابطه جنسی دهانی.

هیئت داوران تصمیم به محکوم کردن آقای Weinstein از درجه جنایی عمل جنسی بر اساس این حساب قابل توجه بود چرا که خانم هیلی شهادت به دور از ایده آل است. او اذعان کرد که او در آنجا ماند و در تماس با آقای Weinstein پس از آن شب که او رفته بود به دیدن او در ترایبکا Grand Hotel دو هفته بعد و تا به حال زخم داشتن رابطه جنسی با او را.

تحت بازجویی خانم هیلی گفت که حتی اگر او گریه شد در دومین برخورد جنسی او “نمی جسمی مقاومت در برابر.”

جسیکا مان بود که یک بار یک بازیگر مشتاق گفت: هیات داوران به همان اندازه داستان پیچیده است. در شهادت او شرح داده شده در جزئیات گرافیکی چگونه پس از تزریق آلت تناسلی خود را با نعوظ, دارو, آقای Weinstein گوشه او را در حمام یک هتل منهتن اتاق و تجاوز ،

مثل خانم هیلی خانم مان اذعان کرد که او تا به حال نگه داشته و در تماس با آقای Weinstein پس از حمله به او توضیح داده شده و همچنین رضایت طرفین رابطه جنسی با او را.

هیئت منصفه به اعدام محکوم آقای Weinstein سوم-درجه اتهام تجاوز به عنف که شامل ضارب داشتن رابطه جنسی با کسی بدون رضایت در ارتباط با حساب. اما آنها تبرئه او از درجه اول تجاوز به عنف که نیاز به اثبات این است که “اجباری اجبار” مورد استفاده قرار گرفت در این حمله.

این تصمیم گیری تقسیم پیشنهاد کرد که در حالی که هیئت منصفه اعتقاد خانم مان نیست کاملا رضایت به برخورد جنسی با آقای Weinstein آنها باور نمی کند که او تا به حال شده است از لحاظ جسمی مجبور به آن است.

شکستن در اشک در زمان خانم Scirorra به هیئت منصفه گفت که آقای Weinstein تحت فشار قرار دادند و راه خود را به او Gramercy Park آپارتمان در زمستان سال 1993 یا 1994 و تجاوز خود را به عنوان او لگد و مشت او را در تلاش برای فرار.

تحت نیویورک اساسنامه محدودیت ها خانم Sciorra حساب بود بیش از حد قدیمی برای محاکمه به عنوان یک جرم جداگانه. اما داستان او مورد استفاده قرار گرفت و به اتهام آقای Weinstein با دو فقره جنسی درنده حمله که شامل ضارب حمله حداقل دو قربانیان.

هیئت منصفه تبرئه آقای Weinstein از هر دو درنده حمله به اتهامات جدی ترین تعداد با هر حمل حداکثر مجازات از زندگی در زندان است.

هنوز معلوم نیست چرا هیئت منصفه تبرئه آقای Weinstein اتهام اما خانم Sciorra حساب بود مشکل خود را در راه.

او اذعان کرد مثلا که او نمی تواند به یاد بیاورید که دقیقا ماه و یا حتی سال از حمله به او توضیح داد که تا به حال گرفته شده بود. آقای Weinstein وکلا نیز بدستآمده از شهادت یکی از خانم Sciorra را دوستان قدیمی پل Feldsher که گفت که در مدت کوتاهی پس از این حادثه خانم Sciorra به حال توصیف آن به عنوان یک تجاوز به عنف اما به عنوان یک “چیز” او تا به حال انجام شده با آقای Weinstein. دفاع نیز به نام مدیر خانم Sciorra ساختمان که گفت که آقای Weinstein نمی خواهد اجازه داده شده تا به آپارتمان خود را بدون اجازه او.

اگر چه منصفه تبرئه آقای Weinstein از بیشتر اتهامات از او به اعدام محکوم و در حکم یک دستاورد قابل توجهی برای آقای ونس و دفتر خود را که در زمان یک خطر بزرگ در آوردن آقای Weinstein به دادگاه در وهله اول.

آقای ونس یک دموکرات که به مدت طولانی در نظر گرفته خود را متحد از فمینیست های تحت فشار زیادی را به یک پرونده آقای Weinstein پس از نیویورک تایمز و نیویورکر منتشر شده بمب مقالات در اکتبر سال 2017 است که جزئیات داستان از نمرات از زنانی که متهم آقای Weinstein از سوء استفاده و آزار و اذیت رسیدن به اوایل 1990s.

آقای ونس بود به خصوص مستعد ابتلا به فشار داده خود را با تاریخچه-فیلم های جنایات موارد است.

در مارس 2015 خود دادستان کاهش یافته است به پرونده اتهامات عنوان شده علیه آقای Weinstein پس از یک مدل Ambra Battilana گوتیرز, متهم او را از اتوبوس خود را در طول یک جلسه کسب و کار در پایین منهتن ، با کمک کارآگاه خانم Battilana گوتیرز بعد از ضبط آقای Weinstein ظاهر می شود به اعتراف است که او تا به حال او را لمس کرد. دادستان تصمیم گرفت که او یک مشکل شاهد زیرا او داده بود و متناقض حساب جداگانه مورد تجاوز جنسی در ایتالیا.

چهار سال پیش آقای ونس را رد کرد و تجاوز اتهامات علیه یکی دیگر از قدرتمند مرد دومینیک استراوس کان رئیس صندوق بین المللی پول در زمان پس از یک خدمتکار هتل در منهتن متهم او را از تجاوز به عنف. دوباره آقای ونس را گفت: آن را به حال شک و تردید درباره اعتبار: او تا به حال ساخته شده یک داستان در مورد یک باند تجاوز به عنف در بومی گینه نو.

پس از صدور حکم در روز دوشنبه آقای ونس به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری گفت: “این یک روز جدید به دلیل Harvey Weinstein شده است تا در نهایت پاسخگوی جنایات او متعهد است.”

دادستان ها به طور سنتی مخالف به آوردن موارد تجاوز به عنف است که در آن شاهد اعتراف به داشتن رابطه جنسی تاکنون رضايتمندی خود را از مهاجمان در زمان های دیگر.

تجاوز به عنف می کند رخ می دهد در ادامه روابط عاشقانه مثل سوء استفاده از ازدواج. اما وجود دارد تثبیت مفروضات در میان دادستان که هیئت منصفه را مشاهده شاکیان در چنین مواردی به کمتر معتبر ساخت آنها سخت برای اثبات و بنابراین تنها به ندرت به دنبال.

به کارگیری یک استراتژی بود که با موفقیت مورد استفاده در آزمایش دوم از بیل کازبی کمدین آقای ونس را دادستان متقاعد عدالت برک به اجازه دهید آنها را به شما معرفی سه اضافی شاهدان که حساب عملکرد نیست اما اتهامات خود را تقویت استدلال که آقای Weinstein تا به حال درگیر در یک الگوی رفتار توهین آمیز.

در حرکت دیگری که به نظر می رسید برای کمک به خود را در مورد یک دادستان به نام یک روانشناس پزشکی قانونی دکتر باربارا Ziv به عنوان شاهد. در شهادت دکتر Ziv به هیئت منصفه گفت که بسیاری از قربانیان تجاوز به عنف حفظ تماس با مهاجمان پس از حملات خشونت آمیز به امید عادی تجارب آسیب زا.

سرب دادستان جوآن Illuzzi همچنین برخورد سر با مشکل حساب از خانم هیلی و خانم مان در بیانیه پایانی به هیئت منصفه. خانم Illuzzi اشاره کرد که آقای Weinstein هدفمند باقی مانده در تماس با قربانیان خود را در جهت کنترل آنها.

این استراتژی خانم Illuzzi گفته بود “علامت گذاری به عنوان یک درنده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de