چه چیزی را در روز کارگر از ترامپ و بایدن تماشا کنید

LA CROSSE, Wis. — روز کارگر kickoff سنتی به فصل مبارزات انتخاباتی پاییز است، اما در این سال تعطیلات نشان دهنده چیزی بیشتر: اولین بار هر دو نامزد برای معاون رئیس جمهور خواهد شد در دنباله دار در همان روز در همان ایالت باشد.

مایک پنس معاون رئیس جمهور و سناتور کامالا هریس روز دوشنبه در انتهای مخالف ویسکانسین خواهند بود، میدان نبردی که به طور فزاینده ای برای نقشه انتخاباتی رئیس جمهور ترامپ ضروری است.

در سال ۲۰۱۶ چند ایالت رقابتی تر وجود داشت، اما هیچ باخت به اندازه ویسکانسین برای دموکرات ها ویرانگر نبود. میشیگان آن ها آمدن را دیدند و بیهوده مسابقه دادند تا در پایان مسابقه نجات پیدا کنند و باراک اوباما رئیس جمهور سابق و خود هیلاری کلینتون را برای تجمعات ساعت ۱۱ فرستادند. و دموکرات ها هرگز پنسیلوانیا را قبول نکردند و خانم کلینتون و آقای اوباما در آستانه انتخابات کمپین را در فیلادلفیا به پایان رسیدند.

اما خانم کلينتون با اطمينان به موفقيت پس از آن که آقای اوباما دو بار با سهولت دولت را حمل کرد، (در)معروف در ويسکانسين در کشش نهائی مبارزات انتخاباتی مبارزات انتخاباتی نکرد. آقای ترامپ تنها ۴۷ درصد آرا را به دست آورد، اما این کافی بود تا با کمتر از ۲۳ هزار رای این ایالت را به دست آورد. مسابقه در ویسکانسین، معلوم شد، برای آنچه در سال های ۲۰۰۰ و ۲۰۰۴ اتفاق افتاد، زمانی که نتایج به طور مشابه نزدیک بود، درست تر از حاشیه های ناهنجار آقای اوباما بود.

بسیار به تسکین دموکرات های ویسکانسین، جوزف آر بایدن جونیور در حال گرفتن دولت برای اعطا نیست. در اولین سفر مبارزات انتخاباتی خود در دوران کروناویروس در خارج از دلاویر و پنسیلوانیا – خانه و کشورهای همسایه او – معاون سابق رئیس جمهور از کنوشا، ویس بازدید کرد، هفته گذشته، دیدار با خانواده جیکوب بلیک، مرد سیاه پوست که ماه گذشته توسط پلیس به ضرب گلوله کشته شد.

با این حال در حالی که دموکرات ها بازپس گیری ویسکانسین را دلسرد می کنند، ضروری تر است که آقای ترامپ آن را در ستون خود نگه دارد. اگر او هر ایالت دیگری را که در سال ۲۰۱۶ اسیر کرده بود در اختیار داشته باشد، رئیس جمهور باید حداقل یکی از سه ایالت محوری بیگ ده را به دست آورد تا مدعی انتخاب مجدد شود: میشیگان، پنسیلوانیا یا ویسکانسین. با مبارزات انتخاباتی خود را به طور فزاینده ای در مورد توانایی خود را برای برنده شدن دوباره در میشیگان نگران, جایی که آن را کاهش داده است تبلیغات خود را, ویسکانسین و پنسیلوانیا بافندگی حتی بزرگتر. و اگر آقای بایدن بتواند در وضعیت تولد و اوایل دوران کودکی اش کمی قوی تر از خانم کلینتون دوید و پنسیلوانیا را برد، امیدهای آقای ترامپ ممکن است به طور کامل به ویسکانسین استراحت کند.

انتظار می رود مايک پنس معاون رئيس جمهوری آمريکا در جريان ديدار روز دوشنبه خود از رشد اقتصادی ويسکانسين پيش از برخورد همه يران اعتبار… Amr Alfiky/The New York Times

آقای پنس و خانم هریس این روز را در نقاط بسیار مختلف ایالت با مخاطبان بسیار متفاوت خواهند گذرانند.

معاون رئیس جمهور در حال صحبت با کارکنان در تعاونی برق لبنیات در لا کراس، یک شهر رودخانه می سی سی پی به شدت سفید در لبه غربی ایالت است. خانم هریس که از زمان پیوستن به بلیط دموکرات ها اولین سفر خود را به یک ایالت میدان جنگ انجام می دهد، با کارگران و رهبران اتحادیه و همچنین بازرگانان و کشیش های آفریقایی-آمریکایی در میلواکی، قطب سیاه پوستان این ایالت دیدار می کند.

انتظار می رود هر کدام بر اقتصاد تمرکز کنند و آقای پنس از رشد شغلی دولت پیش از همه گیر کروناویروس و خانم هریس تمجید کرد و دست زدن دولت به ویروس و تاثیر ناشی از آن بر اقتصاد را نقد کرد.

با این حال ماموریت های سیاسی آنها متفاوت است. معاون رئيس جمهوری اميدوار است از رای دهندگان در بخش تاريخی دمکراتيک ويسکانسين، که آقای ترامپ از پیشینيان جمهوريخواه خود پیشی گرفت، درخواست استيناف کند، به اين اميد که دوباره ريشه های سياسی خود را کنار بگزارند. خانم هریس به نوبه خود برای پیروزی بر جمهوری خواهان به میلواکی به شدت دموکرات سفر نمی کند. او امیدوار است دموکرات های سیاه پوست را در شهری که به مراتب کمتر از آن ها در سال ۲۰۱۶ نسبت به دو کمپین برنده آقای اوباما حاضر شدند، بالا برد.

خانم هریس چند بار با آقای بایدن در دلاویر ظاهر شده، در واشنگتن سخنرانی کرده و برخی مصاحبه های با دقت انتخاب شده را انجام داده است. اما در اکثر موارد، او از نظر در هفته های پس از انتخاب چلپ چلوپ چلوپ خود را عقب نشینی کرده است. این به طرز وحشتناکی تعجب آور نیست – جفت در حال اجرا معمولا بیشترین توجه را در روزهای بلافاصله پس از انتخاب آنها جلب می کند، و آقای ترامپ پوشش خبری سیاسی را تحت الشعاع قرار می دهد.

با این حال، سفر خانم هریس در روز دوشنبه اولین باری خواهد بود که او با رای دهندگان ایالتی میدان جنگ ظاهر می شود و واقعا، اولین باری است که از زمان انتخاب ش در هر نوع محیط خودجوش قرار دارد. چنین انجمن های forte او نیست — او بهتر است کار از اظهارات آماده شده — بنابراین دستیاران ارشد آقای بایدن خواهد شد نگه داشتن چشم نزدیک در چگونه او از نزدیک به نقاط صحبت کردن خود را می چسبد. که می تواند کمک به شکل دادن به ماهیت حوادث او در کشش نهایی مبارزات انتخاباتی انجام می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>