آنچه که به سازمان دیده بان برای در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه در روز سه شنبه

رئیس جمهور تهمت وکلا خود را کامل سومین و آخرین روز از شفاهی در روز سه شنبه بسته بندی یک دفاع که به دنبال به توافق معقول شک و ارائه آنها را با جایگزین توضیحات برای رئیس جمهور اقدامات نسبت به اوکراین است.

تکلیف خود را رشد بیشتر دشوار است روز یکشنبه پس از وحی که رامین جان بولتون سابق کاخ سفید مشاور امنیت ملی نوشت: در مقاله منتشر نشده که آقای ترامپ حاضر به رها کمک نظامی به اوکراین تا زمانی که این کشور ارائه تحقیقی اطلاعات در مورد رقبای سیاسی خود. که تأیید میکند یک عنصر مرکزی از سوء استفاده از قدرت به اتهام علیه آقای ترامپ که او را متهم با استفاده از موقعیت خود را به فشار یک قدرت خارجی به دخالت از طرف او در سال 2020 انتخابات.

در حال حاضر سوال این است که آیا افشای حرکت خواهد کرد به اندازه کافی سناتور جمهوریخواه به پیوستن به دموکراتها و در صورت اصرار بر تماس با آقای بولتون به عنوان شاهد در استیضاح محاکمه.

آنچه که ما در حال انتظار برای دیدن: یک جمع از رئیس جمهور دفاع قانونی از جمله یک استدلال قوی در برابر تماس شاهدان که ریختن بیشتر نور بر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن ، تیم حقوقی خود را به دنبال خواهد به درایو صفحه اصلی استدلال که این خانه ساخته شده از یک جنس بنجل و موردی سنا نیاز ندارد و در رسیدن و تقویت آن با شنیدن شواهد جدید.

هنگامی که ما به احتمال زیاد به آن را ببینید: دادگاه تشکیل خواهد شد در 1 p. m. و می تواند کشش به شب. آقای تهمت وکلا استفاده کرده اند کمتر از نیمی از 24 ساعت آنها اختصاص داده شده, اگر چه آنها در حال انتظار نمی رود که به تمام وقت خود را.

چگونه به آن را دنبال کنید: نیویورک تایمز کنگره و کاخ سفید تیم خواهد بود پس تمام تحولات است. بازدید nytimes.com برای پوشش در طول روز است.

اخبار آقای بولتون آینده کتاب فرود آمد مانند یک بمب در وسط استیضاح محاکمه عصبی برخی از جمهوری خواهان که شکایت خصوصی است که آنها تا به حال شده است blindsided توسط کاخ سفید و snarling برنامه ریزی برای یک حرکت سریع به یک تبرئه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اوایل به عنوان جمعه.

جمهوری خواه میانه رو مانند سناتور میت رامنی از یوتا و سوزان کالینز از مین در حال حاضر بیشتر از همیشه به رای شاهدان اگر چه روشن نیست که آیا مانند دیگران لامار الکساندر تنسی منتقل شدند توسط آشکار است. هنوز هم روز دوشنبه چندین بیشتر محافظه کار جمهوری خواهان ابراز جدید باز بودن به شنیدن از شاهدان نشان می دهد که آقای بولتون حساب ممکن است تغییر بازی.

سناتور میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی و اکثر رهبر, هشدار همکاران خود را به آرام باقی می ماند و رزرو قضاوت اما جمهوری خواهان در حال حاضر زمزمه در میان خود در مورد پتانسیل مذاکره بیش از شاهدان و دموکرات — که تنها نیاز به چهار جمهوریخواهان برای پیوستن به آنها در رای گیری برای شنیدن شواهد جدید — در حال تشدید فشار.

به عنوان آقای تهمت تیم کاری آن مورد و آرام بحث همچنان بر سر اینکه آیا به تماس شاهدان سناتور در حال تبدیل توجه خود را به خود را در اولین فرصت به شرکت فعالانه در استیضاح محاکمه در طول 16 ساعت پرسش و پاسخ جلسه.

تحت قوانین سناتور — که سوگند به سکوت در طول استیضاح محاکمه خواهد شد ارسال شده به خانه استیضاح مدیران و رئیس جمهور قانونی تیم از طریق رئیس دادگستری رابرتز, جان G. جونیور که ریاست دادگاه. رئیس دادگستری رابرتز را بخوانید سوالات با صدای بلند متناوب بین جمهوری خواهان و دموکرات ها.

سوال این است که یک فرصت برای سناتورها برای به دست آوردن درک بهتر از واقعیات ارائه شده در طول شفاهی, اما آنها همچنین فرصتهای راهبردی برای هر طرف به تمرکز بر روی جنبه های مورد بیشتر به نفع آنها است. این روند می تواند آغاز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان آقای تهمت حقوقی تیم کامل خود را ارائه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>