چه انتظار از دو هفته از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمهدومین روز از دفاع استدلال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح آزمایشی منعقد کرده است. دادگاه می تواند بیش از آخر هفته – مگر اینکه فشار به تماس شاهدان موفق که در این صورت آن را می توانید در ادامه به ماه فوریه است.

در اینجا نگاهی به آنچه هنوز پیش رو:

شنبه

بیشتر دفاع استدلال. مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی در حدود 15 ساعت باقی مانده را به صورت آن. اما اعضا باید گفت که آنها نمی خواهد در همه زمان ها به آنها اختصاص داده شده و انتظار می رود آنها را به نتیجه گیری خود را باز بحث سه شنبه شب.

چهار شنبه و پنج شنبه

سوال از سناتورهای. سناتور ممکن است ارائه شده به دیوان عالی کشور قاضی جان رابرتز که قاضی در دادگاه. او را به خواندن این سوالات برای هر دو تیم حقوقی برای پاسخ به. این می تواند یک فرصت مهم را برای دموکرات ها به زور مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم دست به گریبان با پتانسیل شهادت سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و یا دیگر شاهدان بالقوه.

جمعه

یک روز بزرگ است. اگر این پیش بینی زمانی بوده است نه خط خارج سناتور خواهد با استفاده از بعد از ظهر جمعه به بحث تا چهار ساعت که آیا برای برگزاری رای خواستار شهود و یا اسناد و مدارک. اگر آنها تصمیم به تماس شاهدان سنا می تواند رای جمعه به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو مقاله از استیضاح و استیضاح روند را نتیجه گیری کرد.

یا سنا ممکن است تصمیم به تماس با یک تعداد محدودی از شاهد راه اندازی یک پتانسیل مرحله نهایی مسابقات با کاخ سفید است که هشدار داده است که این امر به دادگاه بروید به بلوک شهادت فعلی و یا سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران.

اگر سنا رای در برابر تماس شاهدان روز جمعه انتظار سریع اخراج. اما چند سناتور جمهوریخواه نشان داده اند آنها را به شنیدن از بولتون. یک اکثریت ساده متشکل دموکراتیک حزبی به علاوه چهار سناتور جمهوریخواه خواهد بود به اندازه کافی به تماس شاهدان.

اگر سنا رای به نفع تماس شاهدان تمام جدول زمانی خود را کنترل می کند. دادگاه می تواند دریافت گره خورده است تا در دادگاه; Roberts ممکن است دخالت; مذاکرات بیش از این لحاظ از شهادت چه در عمومی و یا خصوصی رسوب خواهد وارد شود – در استیضاح دادگاه خواهد بود به احتمال زیاد به گسترش در طول بازی بیل کلینتون در سال 1999 دادگاه که فقط به طول انجامید بیش از یک ماه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>