چه انتظار از مارس شغل گزارش: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه با افزایش 2.5 میلیون شغل است.
  • سهام افزایش بازیابی امید بازگشت.
  • قیمت نفت تجمع به عنوان اوپک دیده می شود گسترش تولید کاهش برای یک ماه دیگر.
  • ‘ساخته شده در امریکا’ از 1818, Brooks Brothers ممکن است نیاز به یک جدید کارت ویزیت.
  • مستاجران’ مشکلات قرار می دهد استرس در تجاری املاک و مستغلات.

بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه با افزایش 2.5 میلیون شغل است.
توسط الا Koeze·نرخ اشتغال در حال تنظیم فصلی. | منبع: اداره آمار نیروی کار

نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گفت غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار.

اقتصاددانان انتظار داشتند که نرخ افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است.

اقتصاد اضافه شدن 2.5 میلیون شغل پس از از دست دادن رکورد از 20.7 میلیون در ماه آوریل است.

“این بهبود در بازار کار منعکس محدودی از سرگیری فعالیت های اقتصادی است که محدود در مارس و آوریل” وزارت کار گفت: در انتشار آن است.

در این گزارش اشاره کرد که “اشتغال به شدت افزایش یافت در اوقات فراغت و مهمان نوازی و ساخت و ساز و آموزش و پرورش و خدمات بهداشتی و خرده فروشی” حتی به عنوان شغل در دولت ادامه داد: کاهش است.

بسیاری از اقتصاددانان انتظار دارند که نرخ بیکاری خواهد شد شروع به سهولت به عنوان متحده بازگشایی و کسب و کار تماس با کارکنان به کار می کنند. اما آن را به مراتب طولانی تر برای اقتصاد به صعود از سوراخ از آن را به سقوط به آن.

سهام افزایش بازیابی امید بازگشت.

اعتبار…Charly Triballeau/Agence France-Presse — Getty Images

وال استریت راه اندازی شد برای تجمع در روز جمعه به عنوان سهام در سراسر جهان افزایش یافت امیدوار است که حمایت دولت را حمایت از بهبود اقتصادی.

سهام ایالات متحده آتی نشان از افزایش در باز و بازارهای سهام اروپا شد و 1 تا 2 درصد بالاتر است. قیمت اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده کمتر بود در نشانه دیگری از بهبود تمایلات بازار.

سهام ایالات متحده کاهش یافت و روز شنبه پس از دولت آمریکا گفت: به طور کلی تعداد کارگران در دولت بیکاری رول افزایش یافته بود در هفته گذشته. خبر بد تر است انتظار می رود به بعد و در روز جمعه هنگامی که دولت ایالات متحده خود را منتشر اشتغال بررسی است. نرخ بیکاری انتظار می رود که به سنبله به 20 درصد است.

اما سرمایه گذاران در روز جمعه در واکنش به نشانه ها در سراسر جهان است که کسب و کار به آرامی اما به طور پیوسته به حالت عادی بازگشت و همچنین تلاش های تازه بانک مرکزی اروپا برای تقویت اقتصاد منطقه.

سهام در حال حاضر بالاتر قبل از دولت

در ایالات متحده آمریکا کشور بزرگترین شرکت های هواپیمایی در حال آماده سازی برای یک وانت در کسب و کار. آمریکا خطوط هوایی, خطوط هوایی دلتا و یونایتد ایرلاینز گفت: در این هفته آنها را به کار گیرند بیشتر به پرواز در ماه جولای به شهرهای ایالات متحده در نظر گرفته شده محبوب تابستان, لکه تعطیلات. قیمت سهام حمل و همه به شدت بالاتر در این هفته است.

سرمایه گذاران همچنین نگاه مثبت در گزارش که تجارت جنگ آتش بس بین ایالات متحده و چین برگزاری بود با وجود وخیم تر شدن تنش ها بین واشنگتن و پکن است.

قیمت نفت تجمع به عنوان اوپک دیده می شود گسترش تولید کاهش برای یک ماه دیگر.

قیمت نفت در روز جمعه افزایش یافت بر انتظارات است که سازمان کشورهای صادر کننده نفت روسیه و دیگر تولید کنندگان به توافق برسند و در روز شنبه برای گسترش تولید خود را با کاهش قیمت یک ماه بیشتر از ماه ژوئیه. این کشورها اصل توافق در مارس 12 به وضعیت تولید یک ترکیب 9.7 میلیون بشکه در روز یا حدود 10 درصد از عرضۀ جهانی در زمان عادی. تولید شد و قرار است شروع به افزایش به تدریج پس از ماه ژوئن است.

تولید کنندگان انتظار می رود برای دیدار با کنفرانس ویدئویی شنبه به توافق بر توسعه و مسائل دیگر تحلیلگران گفت. اوپک هنوز تایید کرد که در این جلسه رخ خواهد داد.

تحلیلگران می گویند که گسترش این کاهش می تواند قرار داده و بیشتر به سمت بالا بلند در قیمت نفت که در حال حاضر به شدت افزایش یافته از خود مارس شیرجه رفتن. روز جمعه قیمت نفت خام برنت که معیار بین المللی شد و تا حدود 3 درصد به $41.22 در هر بشکه رسید در حالی که قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت کلید خام آمریکا شد تا حدود 2 درصد است.

‘ساخته شده در امریکا’ از 1818, Brooks Brothers ممکن است نیاز به یک جدید کارت ویزیت.

اعتبار…Karsten مورن برای نیویورک تایمز

در اواخر ماه مارس برادران بروکس بود باران با ستایش پس از اعلام این امر استفاده از آن در لباس های کارخانه ها در ایالات متحده به تجهیزات حفاظت شخصی برای کمک به مبارزه با کروناویروس.

در حال حاضر این کارخانه ها ممکن است تبدیل به تلفات از coronavirus و آینده Brooks Brothers — نه به ذکر است هویت خود را به عنوان نهایی “ساخته شده در امریکا” با نام تجاری یکی که لباس پوشیدن روسای جمهور و روسای سابق دوستیابی به جیمز مدیسون — نامشخص است.

برادران بروکس, برنامه ای برای ذخیره کردن حدود 700 نفر از کارکنان این تابستان در کارخانه در ماساچوست و نیویورک و کارولینای شمالی است. این شرکت همچنین در تلاش برای پیدا کردن خریداران برای کارخانه ها تا اواسط ماه جولای و انتظار دارد که به آنها نزدیک اگر آن را نمی تواند.

در یک مصاحبه کلودیو Del Vecchio, 63 ساله ایتالیایی صنعتگر خریداری شده که برادران بروکس در سال 2001 و مسئول دستیابی به کارخانه در ماساچوست صحبت کرد و برای اولین بار در مورد این تصمیم به محروم از عمودی ساخته شده-در-امریکا زنجیره تامین است.

“من احساس بسیار بد در مورد این” آقای Del Vecchio گفت. اما او افزود: “این کارخانه ساخته شده است هرگز پول برای ما و در این لحظه تمام منابع نیاز به نگهداری و ذخیره شده را به مطمئن شوید که ما می تواند در طرف دیگر از بحران است.”

مستاجران’ مشکلات قرار می دهد استرس در تجاری املاک و مستغلات.

اعتبار…جورج Wylesol

در مواجهه با ياوه فروش است که در حال حاضر منجر به ده ها میلیون نفر از اخراج شرکت ها در حال تلاش برای مذاکره مجدد خود را از دفتر و خرده فروشی اجاره — و در برخی از موارد امتناع از پرداخت — به امید کاهش سربار خود و زنده ماندن در بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ. این است با توجه به افزایش شدید مذاکرات با صاحبان ساختمان که در حال تلاش برای نگه داشتن خط در برای اجاره ترس است که افزایش فرصتهای شغلی و کاهش درآمد می تواند تهدیدی برای بقای خود.

Simon Property Group, بزرگترین مرکز اپراتور در ایالات متحده این هفته شکایت شکافصاحب زنجیره های خرده فروشی که شامل نیروی دریایی و جمهوری موز برای حدود 66 میلیون دلار در پرداخت اجاره به صورت مه و ژوئن با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل دلاور در این هفته است.

در بسیاری از موارد قوی ترین مستاجران — کسانی که قادر به پرداخت — در حال رانندگی سخت ترین برای تخفیف. آنها عبارتند از نام تجاری شرکت LVMH, لوکس کالا کنگلومرا که صاحب Sephora و رسانه های دیگر و استارباکسکه تا به حال $2.6 میلیارد دلار از پول نقد در دست در پایان ماه مارس خواهد بود و باید کمی مشکل فروش سهام یا اوراق قرضه به جمع آوری پول بیشتر.

فراتر از تاثیر فوری کسب و کار بسته شدن در مستاجرین درآمد بزرگتر سوالات از جمله در حال حاضر وخیم روند برای مراکز خرید و مراکز, چگونه در کار و رفتار مصرف کننده ممکن است تغییر پس از همه گیر و اثرات اخیر غارت و خرابکاری در خرده فروشی دالان. خواهد شد و شرکت ها نیاز به فضای بیشتری به طوری که کارکنان می توانید گسترش و یا آنها را کمتر نیاز به دلیل نیاز کمتر دفاتر در تمام ؟

یک نیشگون گرفتن و کشیدن به سهام جایزه اضافه می کند میلیون ها نفر به یک C. E. O. پرداخت بسته است.

اعتبار…جیم Lo Scalzo/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

Raytheon فن آوری یکی از بزرگترین پیمانکاران دفاعی به تازگی قطع حقوق برای هزاران نفر از کارکنان به عنوان همه گیر ديگر کسب و کار. در حدود همان زمان آن را نیز بی سر و صدا ساخته شده یک تغییر به پرداخت بسته آن اجرایی, Gregory J. Hayes که می تواند به افزایش درآمد خود را در آینده توسط میلیون ها دلار.

جمعه گذشته پس از بسته شدن بازار ریتون افشا در یک پرونده است که آن را به حال بهینه سازی آن چگونه محاسبه سهام خاص مربوط به پرداخت بدهکار به مدیران ارشد و کارکنان است. پر کردن نیست دولت با چه آقای هیز و یا دیگران ایستاده بود بهره مند شوند.

این تغییر منجر به حدود 12.5 میلیون سود برای آقای هیز خود را در اخیر سهام جایزه Raytheon بعد نیویورک تایمز گفت. این شرکت گفت: این تغییر لازم بود تا اطمینان حاصل شود که آقای هیز و 3,900 کارکنان — حدود 2 درصد از نیروی کار خود را از دست دادن جبران آنها در حال حاضر اعطا شده است.

اما برخی از تحلیلگران گفت: تغییر و تضعیف Raytheon تعهد به استفاده از پرداخت برای حفظ مدیران منافع در خط با کسانی که از سهامداران. داد و ستد عمومی شرکت های تحت فشار به ساختار سهام مربوط به جبران خسارت در راه است که باعث ایجاد انگیزه برای مدیران به بهبود طولانی مدت عملکرد و نه فقط به دنبال غنی سازی خود را در کوتاه مدت.

سازگاری: در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد.

  • شکافیکی از بزرگترین خرده فروشان ایالات متحده با آن اسم قدیمی نیروی دریایی و موز جمهوری زنجیره ای روز شنبه اعلام کرد که فروش خالص در سه ماهه اول کاهش یافت 43 درصد به $2.1 میلیارد دلار و در آن نوشته شده از دست دادن خالص $932 میلیون. این شرکت که حدود 2,800 فروشگاه در آمریکای شمالی و گفت که آن را تا به حال بازگشایی بیش از 1500 مکان و انتظار “اکثریت” از فروشگاه ها باز شود تا پایان ماه ژوئن است.

  • کسادکسب و کار پلت فرم های ارتباطی گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده که خود را برای اولین بار-درآمد سه ماهه 50 درصد افزایش یافت به $201.7 میلیون از همان آخرین دوره سال است. سرویس چت گزارش از دست دادن 2 سنت در هر سهم در سه ماهه به پایان رسید که در تاریخ 30 آوریل بهبود بیش از یک از دست دادن 23 سنت سهم در سه ماهه اول سال 2019. اما نتایج نا امید سرمایه گذاران که در انتظار رشد بیشتر در گیر و سهام آن سقوط 15 درصد در بعد از ساعات معاملاتی.

گزارش شد کمک توسط کونور Dougherty, پیتر Eavis بن Casselman, Anupreeta دس از پا افتادن Eavis ونسا فریدمن محمد هادی Sapna Maheshwari گرگوری اشمیت, کارلوس تجدا و کوین Granville.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>