آنچه ما خروج از پاریس آب و هوا توافق به معنیتیوی جهان خواهد بود به تماشای ما انتخابات ریاست جمهوری در روز سه شنبه 3 نوامبر اما تنها 24 ساعت بعد دیگری است که بسیار مهم اخبار رویداد هنگامی که ما را به طور رسمی ترک پاریس مورد آب و هوا.

مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه مدیریت برداشت در حال حرکت با یک نامه به سازمان ملل متحد و در یک تصادف از زمان ما را به خروج از روز پس از انتخابات پیوستن ایران و ترکیه به عنوان تنها کشور بزرگ به شرکت در این توافقنامه است.

سری قراردادن

آنچه که در پاریس آب و هوا توافق ؟

پس از چند دهه از مذاکرات تمام 197 کشور جهان توافق کردند که به طور داوطلبانه برش حرارتی به دام انداختن آلودگی است که باعث بحران آب و هوا. تنها تعداد انگشت شماری است نه تصویب کرد.

آن است که توسط بسیاری دیده می شود به عنوان حداقل تلاش جهان نیاز به ایجاد برش در تولید گازهای گلخانه ای – اما هنوز هم در زمان های به یاد ماندنی دیپلماتیک فشار به معامله.

آمد آن هم در پاریس در سال 2015 تحت سازمان ملل متحد در چارچوب کنوانسیون تغییر آب و هوا. آمریکا تیم مذاکره کننده – از جمله پس از آن وزیر امور خارجه, جان کری – درهم سعی کنید به حزب جمهوری خواه ضد توافق.

رئیس جمهور اوباما بود که بخشی از 11 ساعت تلاش, تماس, دور, دیگر رهبران جهان برای پیوستن به گفت: در سخنرانی خود “ملاقات ما لحظه ای به نام” این یک نقطه عطف در حالی که به اذعان بیشتر انجام می شود نیاز به.

توافق رسمی هدف این است که به نگه داشتن جهان از تبدیل شدن به 2C داغتر از قبل از صنعتی شدن. اما آن جاه طلبی است که برای محدود کردن گرمایش به 1.5 C بهترین-صورت-سناریوی دانشمندان ببینید لغزش دور از دسترس است.

هر کشور موافقت خود را تنظیم اهداف و گزارش در حال پیشرفت است.

بنابراین قرارداد کار ؟

شده اند وجود دارد برخی از دستاوردها در کاهش تولید گازهای گلخانه ای اما کار کشور تا کنون انجام داده اند که به اندازه کافی برای محدود کردن افزایش دما به 2C. جهان در حال حاضر در مورد 1C داغتر از قبل از صنعتی دوره است.

با وجود توافق پاریس این است که در مسیر تبدیل شدن به اطراف 3C داغتر. در حال حاضر انسان ها رنج می برند از آنچه آنها انجام داده اند را مختل آب و هوا. و در عین حال بیشتر حرارت باعث شدید تر موج گرما سریع تر افزایش سطح آب که سیل شهرستانها عمده و شدید آب و بلایای طبیعی است که فشار دولت پاسخ.

.

چه اتفاقی می افتد اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دوباره انتخاب می شوند ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد یک کنفرانس خبری در کاخ سفید به باغ گل رز در ماه ژوئن 2017 زمانی که او قول داد برای خروج از این توافقنامه گفت: آن را ناعادلانه به ما. را ترک و پس از آن مذاکرات شروع به دوباره آن را وارد کنید و یا یک جدید پیمان “در نظر است که عادلانه به ایالات متحده”.

“من انتخاب شد به نمایندگی از شهروندان پیتسبورگ, نمی, پاریس,” او گفت: (شهردار پیتسبورگ در پاسخ گفت: شهر ایستاده بود با پاریس).

مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند نمی تواند بلافاصله ترک کرد – او می تواند انجام این کار تنها پس از انتخابات نوامبر در یک تغییر ناگهانی از زمان.

بنابراین در 4 نوامبر سال 2019 ایالات متحده آغاز شد اما روند به خروج از معامله و ارسال به سازمان ملل متحد اطلاع رسانی است که آن را به طور رسمی برداشت در 4 نوامبر سال 2020 است.

چه خواهد جهان اگر بشر نتواند و گرمایش soars فراتر از 2C?

فقط در یک 2C داغتر جهان, با توجه به یک تجزیه و تحلیل از 70 همکار بررسی مطالعات انجام شده توسط کربن مختصر:

  • دریاها می تواند افزایش به طور متوسط 56 سانتی متر و یا نزدیک به 2.

  • 30m مردم در مناطق ساحلی می تواند آب گرفتگی در هر سال توسط 2055.

  • سی و هفت درصد از جمعیت صورت می تواند شدید heatwave حداقل هر پنج سال.

  • 388m مردم می تواند در معرض کمبود آب و 195m خواهد شد در معرض خشکسالی شدید.

  • ذرت محصول می تواند به سقوط 9 درصد 2100.

  • جهانی سرانه تولید ناخالص داخلی می تواند 13 درصد توسط 2100.
A man wipes his face with a towel while standing on subway platform in New York, US, on Saturday, July 20, 2019 amid forecasts of a heat wave

اتحاد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سعی در مقابله با بحران آب و هوا?

پاسخ کوتاه این است: هیچ.

در طول چهار سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تضعیف تلاش های بین المللی آب و هوا با شدت حمایت از سوخت های فسیلی است. در داخل کشور مغلوب ساختن پیشی جستن است لغو و یا تضعیف اصل عمده مقررات است که به منظور تشویق یک تغییر به دور از نفت و گاز و زغال سنگ و به سمت تمیز کننده منابع انرژی است. او را حذف کرده است اوباما-دوران قوانین نیاز به کاهش کربن برق و اتومبیل. او گسترش فرصت ها برای حفاری و استخراج معدن.

چه اتفاقی می افتد اگر تهمت برنده مجدد؟ –

با چهار سال دیگر به عنوان رئیس جمهور تهمت می تواند قفل در این تغییرات بیشتر به تأخیر انداختن عمل در زمانی که دانشمندان می گویند آن است که به فوریت مورد نیاز است.

به ما وعده داده شده برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای 26 درصد به 28 درصد کمتر از سطح سال 2005 تا سال 2025. این کاهش به معنای شد فقط آغاز تلاش های آمریکا.

بسته به اینکه چگونه عمیقا اقتصاد آمار Covid-19 گیر ما می توانید ببینید آن تولید گازهای گلخانه ای رها کردن بین 20 درصد و 27 درصد کمتر از سطح سال 2005 تا سال 2025 با توجه به تجزیه و تحلیل اقتصادی شرکت فولاد ، در حالی که ما از لحاظ فنی می تواند رسیدن به آنچه در آن متعهد آن کاهش تقریبا به اندازه کافی برای غرفه داری جهانی گرمایش. اگر هر کشور تلاش در تاریخ همتراز با ما اهداف جهان را هنوز دریافت 3C یا 4C داغتر با توجه به تجزیه و تحلیل مستقل با این اقدام آب و هوا ردیاب.

حتی بدون دولت آمریکا قدرت بخش منتقل شده و دور از زغال سنگ و به سمت ارزان تر گاز طبیعی و انرژی های تجدید پذیر – کمک به رها کردن. اما کاهش فراتر از آنچه رادیوم پروژه احتمالا نیاز به قوانین جدید و مشوق از سوی دولت.

چه اتفاقی می افتد اگر جو بایدن است انتخاب می شوند ؟

بایدن بلافاصله حرکت دوباره به پاریس توافق که می تواند در حدود 30 روز است. معاون سابق رئیس جمهور مشخص شده است بلند پروازانه آب و هوا طرح توجیهی اما بیشتر از آن نیاز به ثبت نام خارج از کنگره. پیشنهاد خود را خواهد بود تقریبا غیر ممکن است برای پیاده سازی اگر دموکرات ها را کنترل سنا. آب و هوا قابل توجهی قانون دشوار خواهد بود به تصویب حتی اگر دموکرات ها را مجبور به یک اکثریت در مجلس سنا و مجلس و بایدن در کاخ سفید است.

بایدن گفت: او را در حال حرکت تنظیم برنامه ای برای برش ما تولید گازهای گلخانه ای به شبکه صفر تا سال 2050 – که در تاریخ همتراز با آنچه دانشمندان می گویند هر ملتی در جهان نیاز به انجام برای جلوگیری از بدترین بحران آب و هوا.

او می خواهد سیستم برق به کربن-رایگان 2035. او می گوید که سرمایه گذاری $2tn در پاک کردن زیرساخت های انرژی و آب و هوا, اقدامات صرف تا آنجا که ممکن است در چهار سال اول خود را در دفتر. فرض دموکراتیک نامزد خواهد decarbonize ساختمان, سرمایه گذاری در راه آهن با سرعت بالا و سعی کنید به ما تولید کننده وسایل نقلیه الکتریکی.

آنچه در معرض خطر برای جهان اگر ما برگ ؟

اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و انتخاب مجدد و ما همچنان در خارج از پاریس توافق کشورهای دیگر ممکن است کمتر احتمال دارد به دنبال تهاجمی آب و هوا اقدامات است. آمریکا بزرگترین تاریخی عامل تغییرات آب و هوایی حتی اگر آن را نگه می دارد فقط 4 درصد از جمعیت جهان است.

چین بزرگترین جریان امیتر. آن را به طور چشمگیری کاهش داخلی آن تولید گازهای گلخانه ای رشد اگر چه آن را نیز در بودجه جدید نیروگاه های زغال سنگ در کشورهای در حال توسعه.

با ما از تصویر چین می تواند بیشتر نفوذ ژئوپولیتیک از جمله در مذاکرات آب و هوا. آن را نیز می تواند به نفع تا حد زیادی از انرژی پاک تولید به خصوص اگر ما همچنان به سقوط.

حتی اگر ما دولت ملی فعال است آب و هوا در تلاش سبز, فکر آمریکا و محلات به احتمال زیاد گرد هم می آیند به ادامه تعهد عمل به جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de