چه تگزاس نگاه می خواهم بدون Obamacare

اعتبار…مارک گراهام برای نیویورک تایمز

تگزاس در میان موجی از coronavirus موارد خواسته دیوان عالی کشور در روز پنج شنبه به لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه.

اگر موفق به دادگاه چالش می تواند از بین بردن سلامت قانون حمایت از شرایط از پیش موجود. و به عنوان بسیاری از 23 میلیون آمریکایی می تواند از دست دادن پوشش.

تگزاس مدت طولانی است که در مرکز این مبارزه است. آن منجر 18-دولت ائتلافی در به چالش کشیدن Obamacare به قانون اساسی. یک دادگاه فدرال وجود دارد به نفع حکومت تگزاس در سال 2018 یک تصمیم است که تعجب بسیاری از کارشناسان حقوقی. طرح دعوی در دادگاه خرس دولت نام بیش از حد: تگزاس v., ایالات متحده است.

چه چشم انداز مراقبت های بهداشتی تگزاس اگر این چالش موفق شد? آن را سخت به تصور دولت بدون Obamacare — شما تنها نیاز به نگاه به عقب در حدود یک دهه پیش به قبل از قانون وجود داشته است.

تگزاس بيشترين نرخ بیمه در کشور قبل از قانون مراقبت مقرون به صرفه و هم امروز. این است که عمدتا به دلیل تگزاس شرکت ندارد در سلامت قانون را گسترش مدیکید.

در عین حال حتی بدون گسترش Obamacare به ارمغان آورد در مورد افزایش قابل توجهی در پوشش تگزاسی. تگزاس بدون Obamacare است که در آن حدود یک میلیون و بیشتر مردم در حال ایجاد. فرد حق بیمه ممکن است در واقع کاهش در بخش های بزرگ به این دلیل که برنامه ای که شامل کمتر منافع و انکار پوشش به کسانی که با شرایط موجود از قبل.

این تغییرات خواهد آمد در لحظه ای که Obamacare به افزایش اهمیت است. بسیاری از میلیون ها نفر که شغل از دست داده اند و این بیمه است که می آید با آن در حال انتظار برای انتقال به خرید خود را در پوشش خبری این بازار منحصر به فرد. یک گزارش از موسسه شهری تخمین می زند که 1.6 میلیون به 3 میلیون تگزاسی را از دست خواهد داد و حمایت کارفرما پوشش به عنوان یک نتیجه از رکود اقتصادی است.

گزینه های خود را نگاه کنید واقعا متفاوت و بدون, Obamacare.

در سال 2010 قانون مراقبت مقرون به صرفه گذشت تگزاس به حال بیمه نرخ 23.7 درصد است. که کار می کرد به نزدیک به شش میلیون تگزاسی بدون بیمه.

در آن زمان گسترده تغییرات در نحوه متحده فرار, فردی و بیمه بازار. حدود 16 میلیون نفر از جمله یک میلیون تگزاسی رو پوشش از طریق این بازار و تگزاس به حال یکی از این کمتر-تنظیم ،

تگزاس, برای مثال, مجاز شرکت های بیمه به اتهام زنان حق بیمه بالاتر از مردان (یک تمرین بود که ممنوع و یا محدود در 12 کشورهای دیگر عمدتا در شمال شرقی آنهایی که). بازار منحصر به فرد بیمه می تواند انکار پوشش به کسانی که با شرایط موجود از قبل. فرد متوسط بازار برنامه ریزی که در اطراف زمان آمد با $222 حق بیمه ماهانه. این طرح نیاز به پوشش های گران قیمت از مزایای مانند زایمان و یا داروهای تجویزی.

تگزاس را اجرا پرخطر, استخر, تاسیس در اواخر دهه 1990 است که در آن کسانی را تکذیب کرد در این بازار منحصر به فرد می تواند به دنبال پوشش. اما بیماران به دنبال پوشش خواهد چهره یک سال دوره انتظار به ثبت نام و حق بیمه دو بار به عنوان بالا به عنوان کسانی که در کل بازار بیمه. دوک سلامت عدالت درمانگاه برآورد این طرح تا به حال تنها 24,972 ثبت نام به عنوان از 2011 سهم کوچکی از 4.5 میلیون ساکنان تگزاس با شرایط از پیش موجود.

پس از شروع قانون مراقبت مقرون به صرفه به بازار در سال 2014 تگزاس’ بیمه کاهش پیدا کرد و در حدود پنج درصد است. تعداد بیمه تگزاسی افزایش یافته است و حدود یک میلیون نفر از مردم با توجه به داده ها از قیصر بنیاد خانواده.

پوشش سود شد بزرگترین در میان مردم از درآمد متوسط افراد مسن و اقلیت نژادی. بیمه نرخ اسپانیایی تگزاسی افزایش 10.9 درصد بین سال های 2013 و 2016 با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله آمریکایی بهداشت عمومی. در طول همان دوره پوشش افزایش 12.1 درصد تگزاسی بین 50 تا 64 سال و 10.2 درصد برای کسانی توصیف سلامت خود را به عنوان “نمایشگاه و یا ضعیف است.”

اکثر تگزاسی به دست آوردن پوشش انجام داده اند تا از طریق سلامت, قانون بیمه بازار. حق در تگزاس تمایل به کمتر از آن در جای دیگر در این کشور وجود داشته است برخی از افزایش در سال های اخیر است. قیمت ماهانه از یک midlevel فرد طرح بازار افزایش یافته است به $462 این سال از $359 در سال 2017.

قیمت ها به طور قابل توجهی بالاتر از آن وجود داشته است که قبل از Obamacare و, در سراسر کشور, گران قیمت حق بیمه مدت طولانی است که یک نقطه درد برای قانون مراقبت مقرون به صرفه. اما این برنامه وجود دارد که در حال حاضر ارائه طیف گسترده ای از منافع و نمی تواند محدود سالانه یا مزایای مادام العمر. که یک کلید تجارت که Obamacare را معماران احساس ارزش ساخت: نیاز است که بیمه پوشش طیف گسترده ای از شرایط پزشکی حتی اگر این بدان معنی است که برنامه های گران تر شد.

آن را کاملا روشن است که تگزاسی که خرید خود را پوشش هستند و در واقع پرداخت بیشتر یا. در تگزاس 91 درصد از Obamacare ثبت نام دریافت یارانه های دولت فدرال است که کاهش هزینه های ماهانه خود را حق بیمه و 59 درصد دریافت کمک مالی را کاهش می دهد که خود را deductibles و شرکت پرداخت.

برخی احتمالا به دست آورد تا از طریق پوشش بهداشت و سلامت دیگر قانون مقررات مانند نیاز است که برنامه های بهداشتی نگه داشتن وابستگان ثبت نام تا زمانی که آنها به نوبه خود 26. حدود 3.1 میلیون افراد جوان در سراسر کشور به دست آورد تا از طریق پوشش است که ارائه در سلامت قانون سه سال اول اما دولت در سطح ثبت داده ها در دسترس نیست.

تگزاس’ تصمیم به شرکت در سلامت قانون مدیکید گسترش قابل توجهی محدودیت سلامت قانون دسترس وجود دارد. قیصر بنیاد خانواده تخمین می زند که 1.5 میلیون کم درآمد تگزاسی خواهد بود واجد شرایط برای پوشش اگر تگزاس شرکت کردند.

البته تگزاس و کشورهای دیگر می تواند آمد تا با یک طرح به جای قانون مراقبت مقرون به صرفه. تا کنون که اتفاق افتاده است: به عنوان تگزاس تریبیون گزارش داد دولت قوه مقننه آماده نیست جایگزینی طرح قبل از adjourning در پایان 2019.

بدن است که مطابق با هر سال دیگر را تشکیل دوباره تا 2021.