آنچه معلمان اتحادیه های کارگری در حال مبارزه برای به مدارس در طرح های جدید سال

به عنوان ملت سر به سمت یک هرج و مرج back-to-school فصل با مقامات تلاش بیش از زمانی که برای بازگشایی کلاس های درس و نحوه تعامل با کودکان آنلاین, معلمان اتحادیه های کارگری در حال بازی در یک نقش قدرتمند در تعیین شکل از آموزش و پرورش عمومی به این بیماری همه گیر در ادامه به خشم.

معلمان در بسیاری از مناطق در حال مبارزه برای دیگر تعطیلی مدارس و قوی تر الزامات ایمنی و محدودیتی برای آنچه که آنها نیاز به انجام این کار در کلاس های درس مجازی, در حالی که جاری شدن سیل در رسانه های اجتماعی و دولت capitols خود را با نگرانی و تهدید به راه رفتن کردن شغل خود را اگر کلید خواسته برآورده نمی شود.

در روز سه شنبه این کشور را دومین معلمان اتحادیه مطرح سهام به طور چشمگیری با اجازه آن محلی و ایالتی فصل به اعتصاب اگر مناطق خود را ندارد کافی احتیاطی — مانند نیاز به ماسک و به روز رسانی سیستم های تهویه — قبل از بازگشایی کلاس های درس. در حال حاضر معلمان اتحادیه های کارگری شکایت فرماندار فلوریدا بیش از آن است که دولت تلاش به نیاز مدارس به ارائه حضوری آموزش.

اما حتی به عنوان اتحادیه های کارگری خود را اعمال نفوذ آنها در صورت زیاد و فشار سیاسی به دلیل گسترده اذعان که پدر و مادر به کار نیاز به عملکرد سیستم مدرسه و آموزش از راه دور موفق بسیاری از کودکان در این بهار تعمیق شکاف دستاورد نژاد و درآمد.

با سال تحصیلی مجموعه ای برای شروع در ماه آینده در بسیاری از کشور پدر و مادر از جان گذشته برای معلمان برای ارائه بیشتر تعاملی چهره به چهره آموزش این سقوط هر دو آنلاین و که در آن امن در فرد است. اما بسیاری از اتحادیه های کارگری در حالی که نگرانی در مورد ایمنی از کلاس های درس نیز مبارزه برای محدود کردن مقدار از زمان است که معلمان مورد نیاز بود در فیلم در طی یک روز است.

این اتحادیه ها “واقعا در پشت پاشنه خود را در این زمینه گفت:” رابین دریاچه مدیر مرکز در بازسازی عمومی آموزش و پرورش, پژوهش و حمایت از گروهی که گاهی اوقات طول می کشد موقعیت های خلاف اتحادیه های کارگری. او نگران است که نیازهای فوری از کودکانی که از لحاظ جسمی نمی با حضور در مدرسه برای بسیاری از سال در حال گرفتن از دست داد. “من احساس می کنم ما درمان کودکان و نوجوانان به عنوان آلت در این بازی است.”

فشار از رئیس جمهور تهمت و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos که اعتماد توسط بسیاری از مربیان سخت کرده است مخالفت بسیاری از معلمان به بازگشت به کلاس های درس حتی در مکان های که در آن ویروس تحت کنترل است. آنها ادعا می کنند که رهبران سیاسی در حال قرار دادن نیازهای اقتصاد بالاتر از ایمنی خود و هل دادن مدارس برای بازگشایی بدون راهنمایی کافی و یا حمایت مالی.

“این وحشتناک زیانی به پدر و مادر به کودکان و نوجوانان به مربیان که اساسا در سمت چپ نگه داشتن کیسه و تلاش برای کشف این” گفت: Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا که رای به حمایت از اعضای خود را که انتخاب می کنید به اعتصاب در حالی که تاکید بر این که چنین اقداماتی باید “آخرین رفت و آمد مکرر.”

حدود 70 درصد از معلمان آمریکایی بودند اعضای اتحادیه در سال 2016. مربیان برخوردار بوده اند قابل پشتیبانی والدین در سال های اخیر در طول یک سری از تعطیل از جمله در حزب جمهوری خواه به رهبری متحده در حمایت از دستمزد بالاتر و بیشتر بودجه مدارس.

اما در حال حاضر با اقتصاد کندوپاش و بسیاری از پدر و مادر در تلاش برای تعادل کار و مراقبت از کودک در حالی که نظارت از راه دور, یادگیری, معلمان که مقاومت در برابر خواسته های به نظر می رسد بیش از ویدئو و یا برای کار در کلاس های درس که در آن آن را به عنوان امن خطر چیز ساییده شده آن سخت-برنده اوراق قرضه.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • ویروس مرگ و میر در ایالات متحده تاپ 150,000.
  • Gohmert آزمایش ویروس (و سرزنش یک ماسک برای آن) ارسال Capitol Hill racing برای ردیابی تماس با ما.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “ما واقعا نمی مراقبت در مورد مذاکره یک بازیابی لایحه به جای هل دادن برای باریک تر بسته کمک.

برخی از منتقدان دیدن معلمان اتحادیه های کارگری به عنوان تلاش برای آن را داشته باشد هر دو راه: تمایلی به بازگشت به کلاس های درس, اما همچنین مقاوم در برخی از مناطق به ارائه یک روز کامل از راه دور مدرسه از طریق ابزارهایی مانند زنده تصویری — نوع تعاملی آموزش آنلاین است که بسیاری از والدین می گویند فرزندان خود نیاز پس از تماشای آنها دست و پا کردن در بهار.

رهبران اتحادیه اشاره می کنند که بسیاری از معلمان در بالا و فراتر رفت ساعت کار گذاشته شده در اورژانس کار توافق شد که به سرعت هم کشیده پس از coronavirus بسته مدارس در ماه مارس است. اعضای خود را ارائه پشتیبانی فنی به خانواده و پاسخ به ایمیل ها و پیام های متنی از دانش آموزان و والدین در اواخر شب به رهبران می گویند.

در حال حاضر کسانی که نمایندگان باید تعادل نگرانی از اغلب-چابک عضویت در برابر نیازهای فوری کودکان آسیب پذیر و اغلب رقابت مطالبات محلی و مقامات دولت فدرال. مسائل پیچیده پدر و مادر مخالف به شدت در مورد آنچه آنها می خواهند از مدارس در طول بیماری همه گیر.

ژوئیه نظرسنجی در بر داشت که 60 درصد از والدین پشتیبانی می کند تاخیر در بازگشایی مدرسه تا زمانی که این ویروس را تحت کنترل است. نظرسنجی ها نشان می دهد که سیاه پوست و لاتین در خانواده هایی که دچار نامتناسب از همه گیر ابراز نگرانی بیشتر در مورد بازگشت به مدرسه از سفید پدر و مادر بلکه بیشتر نگران علمی و اجتماعی آموزش آنلاین.

در شهر نیویورک که در آن coronavirus caseload در حال حاضر نسبتا کم یک ماه ژوئن پدر و مادر’ بررسی نشان داد که اکثر پاسخ دهندگان حداقل تا حدودی مایل به فرستادن فرزندان خود به فیزیکی کلاس های درس با وجود ترس معلمان.

اعتبار…Spencer Platt/گتی ایماژ

Dionn Hurley, زندگی می کند که در برانکس جنوبی گفت: او 18 سال که مبتلا به اوتیسم است “پسرفت یک سال و در یک ماه” پس از مدارس توقیف. “بچه های ما باید در شخص یادگیری,” او گفت:.

او و شوهرش هر دو ضروری کارگران شده اند که رفت و آمد در سراسر شهر به شغل خود را پس از همه گیر آغاز شد. او معتقد معلمان باید همان را انجام دهید کافی احتیاطی.

“همه ما می دانیم وجود دارد یک بیماری همه گیر. آن را تحت تاثیر قرار همه,” خانم هرلی گفت. “شما نمی توانید فقط در حفظ و گفت: می ترسم. ما همه می ترسم.”

نمایندگان اتحادیه ها گفت: آنها آگاه بودند از کسانی که احساسات و نیازهای واقعی در پشت آنها. که باعث می شود کار مذاکره برای اعضای خود به خصوص دشوار است.

“من نمی خواهد می گویند که معلمان اتحادیه رهبر است شغل اکثر مردم می خواهم که در این لحظه گفت:” مایکل Mulgrew جمهور ایالات فدراسیون معلمان در شهر نیویورک بزرگترین معلمان محلی’ اتحادیه در کشور است.

فشار از کالیفرنیا به لحاظ سیاسی قدرتمند معلمان اتحادیه کمک فشار رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به دستورالعمل اعلام اوایل این ماه است که نیاز به بسیاری از دولت های منطقه پوشش بیش از 80 درصد از جمعیت آن به شروع مدرسه از راه دور باز کردن کلاس های درس فقط یک بار عفونت های جدید و کاهش بستری شدن در بیمارستان به اندازه کافی در یک منطقه است.

لس آنجلس, ملت, دومین مدرسه منطقه در حال حاضر تصمیم به شروع سال حاضر به دلیل افزایش عفونت. در حال حاضر اتحادیه و مدیران درگیر در مذاکره جلسات از طریق زوم با یکی از stickiest امتیاز از مشاجره که چگونه بسیاری از ساعت در هر روز معلمان باید مورد نیاز برای آموزش زنده از طریق ویدئو.

Cecily Myart-کروز رئیس جمهور ایالات معلمان لس آنجلس اتحادیه گفت: او را درک مزایای — او را تماشا او را پسر خود تعامل با معلمان حاضر در بهار خاموش — اما او استدلال می کرد که یک روز مدرسه بیش از تصویری را امکان پذیر نمی شود برای هر دو دانش آموزان و یا معلمان (اگر چه برخی از مدارس خصوصی آن استقبال کرده اند).

“شما نمی خواهید برای دیدن افراد درگیر” او گفت:. “کودکان و نوجوانان خواهد شد خاموش است.”

اتحادیه اولویت خانم Myart-کروز گفت: شامل حصول اطمینان از راه دور مشاوره بهداشت روان است که در دسترس دانش آموزان و معلمان پرداخت برای کار از خانه هزینه های خود را به روز رسانی اتصال به اینترنت.

در شهرستان ساکرامنتو Unified School District سابقه بی اعتمادی بین اتحادیه و دولت منجر به یک سری از تکرار خرابی در مذاکرات در طول این بیماری همه گیر.

منطقه باز خواهد شد در یک کنترل از راه دور-تنها حالت در سپتامبر. 3 و پیشنهاد کرده است که درس تحویل داده زندگی می کنند بیش از صوتی یا تصویری باید ثبت شود برای خانواده ها برای دسترسی در زمان است که مناسب برای آنها. اما این اتحادیه اعتراض استدلال که ضبط درس می تواند نقض حریم خصوصی برای مربیان و دانش آموزان و خانواده ها به دلیل اشکال جسمانی خودت منع کن می تواند ارسال شده و بازدید خود را بدون اجازه صریح و روشن.

در بهار اتحادیه استدلال به نفع ارائه مقاله بیشتر مواد به دانش آموزان این مورد که آن را ناعادلانه به تکیه به تکنولوژی بالا در یادگیری زمانی که برخی از دانش آموزان فاقد لپ تاپ و دسترسی به اینترنت است.

در سراسر کشور این احتمال وجود دارد که بسیاری از دانش آموزان را تجربه ترکیبی از آنلاین و حضوری آموزش و پرورش این سال تحصیلی گاهی اوقات در طول همان هفته. که بدان معنی است که معلمان نیاز به انجام دو بسیار متفاوت شغل: تدریس در کلاس های درس و آنلاین.

مناطق بدون چانه زنی جمعی مانند ماریتا Ga., باید انعطاف پذیری بیشتری اختصاص بیش از معلمان نقش و طرح به کارکنان خود را از راه دور برنامه های آموزش با مربیان که نشان داده اند مهارت در تعامل با دانش آموزان آنلاین.

اما اتحادیه های کارگری در جاهای دیگر از جمله در میامی-Dade County چهارم کشور را به بزرگترین منطقه در حال مقاومت در برابر آن مدل و گفت: معلمان خود را با نگرانی های بهداشتی باید در اولین فرصت به کار آنلاین از خانه.

اعتبار…باب خود/فلوریدا تایمز اتحادیه از طریق آسوشیتد پرس

در این بهار که coronavirus بسته کلاس های درس اضطراری توافق بین منطقه و اتحادیه های مورد نیاز معلمان برای تعامل با دانش آموزان خود را برای حداقل سه ساعت در روز است که می تواند شامل تماس های تلفنی و یا پاسخ به ایمیل.

پدر و مادر باید پس از روشن ساخته است که به اندازه کافی با توجه به آلبرتو کاروالهو میامی سرپرست. “یکی از بزرگترین نگرانی های بود که چقدر از یک زمان دشوار است آنها از نظر مدیریت زمان را با فرزندان خود,” او گفت:, و اضافه کرد که این منطقه در انتظار معلمان به ارائه چیزی نزدیک به یک مدرسه به طور منظم بعد از این سقوط با آموزش بیش از ویدئو.

اتحادیه های کارگری محلی جمهور Karla هرناندز-تشک گفت: اعضای حاضر به دنبال یک سنتی, برنامه, اما بسیاری از معلمان با بیان اضطراب در مورد آنها چگونه و خانه های خود را نگاه دوربین در طول زندگی, آموزش.

“اگر یک معلم احساس نمی راحت و معلم امن نیست در روش آنها در حال رفتن به شکوفا و بهترین خود را,” او گفت:.

در اورنج کانتی دیگر بزرگ فلوریدا منطقه که شامل اورلاندو یک نگرانی عمده برای این اتحادیه است که معلمان شاغل در مدارس ممکن است انتظار می رود به طور همزمان پخش خود درس زندگی به دانش آموزان در خانه و پاسخ به کودکان هر دو در فرد و عملا.

“شما نمی توانید پیگیری از مردم از راه دور و در مقابل شما در همان زمان گفت:” وندی L. Doromal رئیس جمهور از اورنج کانتی, کلاس درس, انجمن معلمان.

شهر نیویورک بزرگترین کشور منطقه یکی از معدود سیستم های بزرگ در کشور برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس و حتی بخشی از زمان این سقوط. آقای Mulgrew محلی معلمان اتحادیه رهبر, کمک مسئولان حل و فصل در یک رویکرد است که اجازه می دهد کودکان به گزارش به کلاس های درس یک تا سه بار در هفته.

اما در این هفته از این طرح رونمایی شد, آقای مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای بازگشایی کلاس های درس اتحاد بزرگ در حال رشد زنگ در میان مربیان در مورد بازگشت به کار و برخی از آنها تهدید به مرحله یک بیمار است.

در سالن شهر با اعضای هفته گذشته آقای Mulgrew انداخت قصد او کمک به ایجاد بی نظمی گفتن معلمان او در حال حاضر باور آن است که امن برای مدارس برای بازگشایی جسمی در ماه سپتامبر وجود ندارد و عمده بودجه هجوم به پرداخت بیشتر برای پرستاران و ارتقا سیستم های تصفیه هوا.

“من آماده به انجام هر کاری که ما باید انجام دهیم اگر ما فکر می کنیم که مدارس امن نیست و این شهر مخالف با ما” آقای Mulgrew گفت: در تماس است.

مقامات شهرستان گفت: آنها گرفتار کردن گارد هنگامی که آقای Mulgrew حمایت از بازگشایی در بخشی به دلیل این شهرستان در حال حاضر توافق کردند که به تعدادی از اقدامات ایمنی از جمله نیاز به ماسک و اجتماعی فاصله در کلاس درس و اجازه می دهد تا معلمان بیش از 65 سال و کسانی که با شرایط از پیش موجود به کار از راه دور.

برخی از شهر نیویورک معلمان در حال تشویق همکاران خود را به درخواست برای معافیت پزشکی که اجازه می دهد آنها را برای تدریس در خانه حتی اگر آنها واجد شرایط و درخواست پدر و مادر به فرزندان خود را به عقب.

هنوز هم مربیان به سختی در حال حاضر یکپارچه نمایش.

“من بنده و من آماده به خدمت در هر کجا که من مورد نیاز” گفت: Carlotta پاپ یک معلم انگلیسی در بروکلین. خانم پاپ گفت که او تا به حال برخی از طولانی سوال در مورد ایمنی بود اما امیدوار بود آنها را حل و فصل قبل از سپتامبر.

“من بسیار هیجان زده برای رفتن به عقب در صورتی که آنچه را تصمیم” او گفت:. “من از دست دانش آموزان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>