آنچه در سه شنبه نشان داد در مورد سیاه و سفید رای دهندگان: آنها یکپارچهجو بایدن تعجب بسیاری از صاحب نظران سیاسی تامین اکثریت هيئت دولت برنده در 14-حالت مسابقه شناخته شده به عنوان فوق العاده روز سه شنبه.

معاون سابق رئیس جمهور در حال حاضر آگهی مترقی برنی ساندرز توسط بیش از 70 نماینده در تنگی مسابقه به امن نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری. بایدن را باز گشت تحویل داده شد در برخی از اندازه گیری با پشتیبانی قوی از سیاه رای دهندگان در درجه اول در جنوب.

نظر سنجی خروج از شنبه نشان می دهد او موفق به کسب 63 درصد از رای دهندگان دموکرات مصاحبه برگه های رای خود در ویرجینیا 72 درصد در آلاباما و حدود 60% در تگزاس و کارولینای شمالی است.

اما آنچه در سه شنبه نیز تحویل مهم است که تایید آنچه تحلیلگران گفته اند در مورد سیاه و سفید رای دهندگان در تمام طول: آنها یکپارچه.

آمریکایی های آفریقایی تبار هستند اغلب به تصویر کشیده شده به عنوان یک واحد یکپارچه رای گیری بلوک وفادار به حزب دموکرات است. اما این خصوصیات پتو پنهان می تواند تنوع رای خود را در عادات و ترجیحات.

تحلیلگران می گویند درک این تفاوت های ظریف می تواند کمک به دموکرات ها بهتر شناسایی مسیر برای پیروزی در ماه نوامبر و همچنین foreshadow چالش به امید برای “موج آبی”.

در اینجا چیزی است که فوق العاده روز شنبه نشان داد در مورد سیاه رای دهندگان که شرکت کردند:

منطقه نقش

سیاه رای دهندگان در ایالت های شمالی متفاوت از کسانی که از جنوب. جنوب نژادهای متوسط بیشتر از شمال همتایان اکثریت حمایت بایدن.

بایدن برنده در مورد هفت نفر از 10 رای در آلاباما و ویرجینیا و نزدیک به نیمی از تمام سیاه آرا در ایالت تنسی و کارولینای شمالی است.

بایدن قدرت در میان جوامع سیاه نیز ساخته شده تفاوت در دقت برنده شدن در تگزاس که در آن آمریکایی های آفریقایی تبار را تا حدود یک پنجم از مقدماتی حزب دموکرات رای دهندگان و بایدن برنده حداقل سه برابر بیشتر از رای خود را از ساندرز انجام داد.

تئودور R. Johnson
(@DrTedJ)

در دیگر نقاط کشور رای دهندگان سیاه ساخته شده انتخاب های مختلف

در علاوه بر این به میهن بایدن تنها موفق به کسب 38 درصد از رای دهندگان در CA (مهر 20, Sanders, 18, Warren, 12). در کارشناسی ارشد بایدن تنها 36 درصد (ساندرز 29, مهر 16, Warren, 14). در MN, نزدیکی کراوات w/ بایدن در 47% & Sanders 43% pic.twitter.com/J8DyqPeXQp

4 مارس سال 2020

آنچه آمار مشرف است که چگونه این مسابقه بودند رقابتی در کشورهای که در آن رای دهندگان سیاه از شمال در حال مهاجرت مانند تگزاس و کارولینای شمالی و ویرجینیا است.

هجوم جدید بیشتر لیبرال رای دهندگان سیاه از شمال در حال حاضر در حال شکل گیری دموکراتیک نژادها. اما حتی در کشورهای که دیده می شود از جمله جهش بزرگ در ساکنان جدید خود را تاسیس جامعه متوسط سیاه همتایان موفق به مهر و موم معامله برای بایدن.

“آن جوان ترقی خواهان ممکن است انگیزه برای حرکت اما قدیمی تر خود را معتدل aunties و عمه که نشان می دهد تا به رای گفت:” Antjuan Seawright در کارولینای جنوبی بر اساس دموکراتیک استراتژیست جلوتر از بایدن پیروزی وجود دارد.

در جنوب نمایش برای رای دادن دقیقا همان چیزی است همسر آمریکایی های آفریقایی تبار را, و آن را ممکن است متوسط حرکت مورد نیاز برای دفع مترقی شورش.

وجود دارد در حال رشد نسل تقسیم

با سابق, South Bend, شهردار پیت Buttigieg خروج از ریاست جمهوری بایدن شد انتخابات چرخه جوانترین نامزد مرد در سن رسیده 77 یک سال پشت ساندرز و تا زمانی که او کاهش یافته است در روز چهارشنبه, Mike Bloomberg, هر دو 78.

اما صدای جوانان است بصورتی پایدار و محکم پشت Sanders, 2016 و 2020 قدیمی ترین نامزد است.

ساندرز’ پلت فرم دموکراتیک سوسیالیسم به نظر می رسد به طنین انداز با رای دهندگان کمتر از 30. هنگامی که آن را به جوان مردم سناتور ورمونت به راحتی ضرب و شتم بایدن در هر دولت خروج نظرسنجی.

همان صادق است در میان جوان, سیاه رای دهندگان. اگر چه بایدن را اوباما-عصر میراث پایدار و وفاداری خود را در درجه اول در میان سیاه, بزرگان, سیاه دموکرات ها کمتر از 30 اکثریت حمایت Sanders.

Ibram X. Kendi
(@DrIbram)

من تأمل در چگونه ظاهر تقسیم سیاه سیاستمداران از روشنفکران و فعالان است. به نظر می رسد اگر به عنوان سیاه ترین سیاستمداران باید تایید بایدن یا بلومبرگ. به نظر می رسد اگر به عنوان سیاه ترین روشنفکران و فعالان را تایید ساندرز یا وارن.

4 مارس سال 2020

خیلی از ساندرز’ محبوبیت ناشی از موضع مترقی در مسائلی مانند توزیع مجدد ثروت و پایان دادن به جرم زندانی که تا به حال به دست آورد حمایت از فعالان جوان و مشهور از جمله Killer Mike و Cardi, B.

در مقابل بایدن نقش در بحث 1994 جرم بیل و infamously سست خاطراتی از حقوق مدنی تاریخچه جوان آفریقایی آمریکایی آماده برای تغییر است. تحلیلگر ون جونز, هشدار دموکرات ها به “از دست دادن آهنگ از این جوان سیاه رای دهندگان” توضیح داد که “آنها هیجان زده در مورد” چیزی است و “آنها نمی بینیم آن را در بایدن”.

“وجود دارد یک ضرورت است که او” او گفت:. “[این] یک حس است که این نظام تقلب علیه ما و هیچ کس می خواهد به مبارزه با برای ما”.

“آنها یک جنگنده در برنی,” او اضافه شده است.

همه اقلیت ها و گروه های رای همان

سیاه رای دهندگان ممکن است برای تحویل بایدن اما Latino رای دهندگان پدیده “احساس برن”. در حالی که تحقیقات پیو تأکید می کند که همه رای دهندگان از رنگ حمایت قاطع دموکرات ها با برنامه های که آنها را به عقب و به همین دلیل است که به عنوان متنوع به عنوان حزب خود را.

Latinos رای دهندگان برخی از ساندرز ” ترین حامیان وفادار و در حال حاضر تحویل نمایندگان در اوایل مسابقه در آیووا و نوادا. این روند ادامه داشت در یک مسابقه نزدیک در کالیفرنیا که ساندرز برنده است با تقریبا حدود 50 درصد از رای لاتین.

و با وجود از دست دادن دولت به طور کلی ساندرز برنده 41% درصد از رای لاتین در تگزاس است.

چاک Rocha
(@ChuckRocha)

تگزاس خروج نتایج نظرسنجی. با تشکر از شما برای اعتقاد من زمانی که من گفت ما می تواند #Latinos به رای @BernieSanders در راه است! آن را تقریبا تک به آسانی تحویل دولت است. #txprimary #NotMeUs #UnidosConBernie pic.twitter.com/eHM4ZEVsDf

4 مارس سال 2020

بایدن به عنوان معاون رئیس جمهور در دولت اوباما که raked در یک رکورد تعداد اخراج ها و مواجه انتقاد بیش از یک شکست به تصویب اصلاح قانون مهاجرت تضمین دائمی برای حمایت از خیال.

یک شطرنجی گذشته در لاتین مسائل می تواند طلسم مشکل برای دموکراتیک استقرار به انتخابات نزدیکتر. اگر چه سیاه و سفید رای دهندگان باقی می ماند ستون فقرات دموکراتیک پایه Latinos پیشی آمریکایی های آفریقایی تبار به عنوان بزرگترین گروه اقلیت در سال 2003.

این سال را به زمان Latinos نمایندگی بزرگترین اقلیت رای گیری ، در حالی که سیاه و رای دهندگان مهم بلوک امن این چرخه که دموکرات ها انتخاب کنید به سقوط در خط پشت می تواند عواقب طولانی مدت در آن جمعیتی پشتیبانی در آینده است.

یکی از اشتراکات: رای دهندگان سرکوب

جوان یا پیر و سیاه و سفید یا قهوه ای, رای دهندگان سرکوب می ایستد به تاثیر هر جامعه اگر چه متفاوت است. در سراسر کشور نظرسنجی در سه شنبه گزارش فوق العاده خطوط طولانی با برخی انتظار بیش از هفت ساعت به رای دادن.

در سراسر ایالت آمریکا انتخابات تابلوهای عمدتا تحت فرمانداران جمهوریخواه را محدود کرده اند دسترسی به, رای گیری که به طور نامتناسبی اهداف جوامع رنگ و افراد جوان است.

این گروه ها در میان اکثر همواره دموکراتیک رای دهندگان.

در تگزاس بیش از 750 ایستگاه های رای گیری بسته شده اند پس از دادگاه عالی ایالات متحده باطل مولفه های کلیدی از قانون حق رای در سال 2013. این ایستگاه شدند هدفمند و تقریبا به طور کامل در مناطق که در آن لاتین تبار و آمریکایی های آفریقایی تبار در حال رای گیری اکثریت.

اد lavandera
(@edlavaCNN)

آخرین رای دهندگان در دانشگاه جنوبی تگزاس رفته از غرفه رای گیری. آن زمان Hervis راجرز نزدیک به 7 ساعت به رای امشب. #supertuesday2020 pic.twitter.com/kEQ0HgPZHg

4 مارس سال 2020

برخی از رای گیری طرفداران اشاره کرد که نا امید تشکیل داد و رای دادن نیست پس از نشان دادن به اشتباه رأی و یا در انتظار در خط برای ساعت.

دموکرات ها صدا زنگ که موانع ممکن است در ادامه به انتخابات عمومی.

در انتخابات مقدماتی در ادامه زمانی که شش ایالت میسوری, میشیگان, آیداهو, می سی سی پی آمریکا, داکوتای شمالی – سر به پای صندوق های رای 10 مارس.

از این بعد متحده تنها میسوری و می سی سی پی قابل توجهی سیاه, جمعیت, نمایندگی نزدیک به یک پنجم و سه چهارم از رای دهندگان دموکرات بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>