آنچه در نیویورک را از دست ندهید: ملاقات مترو, جمعیت, ‘فقط همه چیز

به هاپ در قطار, قطار, از earbuds, دست نخورده, تنها در میان جمعیت در راه در جایی دیگر. به راه رفتن از شهری موزه هنر و خسته که اگر از مارس. شیرین-سیب زمینی سیب زمینی سرخ کرده و یک آبجو در Tubby قلاب میخانه در اینوود; قهوه-سبد خرید در غرب 40th خیابان که به خاطر شما آن را سیاه و سفید.

یکشنبه جرم و نانوایی پس از. دیدن دوستان قدیمی در کنیسه. تاریخ بازی. بالا خط. آغوش.

درخواست نیویورک آنچه آنها را از دست ندهید بیشتر نزدیک به دو ماه به انزوا. برای شنیدن پاسخ های خود را است شاهد یک نسخه کامل از این شهر ساخته شده است از زمین تا محل شکسته را از طریق یک لنز از دست دادن که در آن بهترین قطعات بزرگ و نارضایتی تبدیل شده اما نامرئی است. صندلی های ارزان قیمت در بیرون از محیط این فریاد شنیده می شود در یک ساعت یک مبارک. جلسه عموزاده با یک توپ فوتبال در پل بروکلین پارک. الدین از تئاتر به عنوان شما اسکن Playbill قبل از چراغ به پایین.

“من دلم تجهیزات سالن های بدنسازی” گفت: باربارا جیمز بروکلین هایتس.

“بره بیش برنج را از سبد غذایی توسط دفتر هفتم و 49” گفت: Chris مردیت شرق هارلم.

“فقط همه چیز آهی کشید:” یک افسر پلیس نشسته در پشت چرخ از وسیله نقلیه خود را در ویلیامزبرگ بروکلین هفته گذشته است. “من از دست همه چیز است.”

اعتبار…اندرو Seng برای نیویورک تایمز

در حالت عادی بار در اپل بزرگ شهر-که-هرگز-خواب مردم پرواز از سراسر جهان برای دیدن و انجام کارهای مردم محلی می تواند در هر جمعه. که این دسترسی قطع برای مدت طولانی با خود بازگشت و در عین حال پیش بینی نشده است به تبدیل آنچه در آن به معنی یک نیویورکر.

این مستند ساخته شده است که هر کس به گردشگران به دنبال در عکس های قدیمی و Instagram و Facebook برای پیدا کردن شهر است که یک بار در خارج از درب.

“بیش از هر چیز دیگری من از دست انواع نیویورک گفت:” ادی Antar, 58, از اینوود بخش از منهتن.

او و همسرش در تعطیلات آخر هفته استفاده می شود به یک قطار در مرکز شهر مقصد ناشناخته است. شاید هاپ خاموش در 125 خیابان و راه رفتن را از طریق پارک مرکزی به Columbus Circle و جنوب دورتر پایان در پایین منهتن و گرسنه برای شام — یک سفر است که در حال حاضر احساس می کند به عنوان عجیب و غریب به عنوان یک سیاحت اکتشافی در افریقا.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

  • سه فرزند فوت کرده اند مرموز سندرم مربوط به کوروناویروس.
  • موارد جدید مرگ و میر در ادامه به رها کردن در نیوجرسی.
  • ایالت هنر موزه ها در حال آماده سازی یک-اجتماعی فاصله بازگشت برای بازدید کنندگان.

“همه چیز ما در حال حاضر است تا موضعی به عنوان مخالف به داشتن نوعی از انواع” آقای Antar گفت. “حتی در یک سطح تکاملی ما در حال مهاجرت موجودات; ما بولتون. آن را بخشی از DNA ما را از خواب بیدار حواس با چیزی جدید است.”

اعتبار…اندرو Seng برای نیویورک تایمز

تامی o’neil, 24 یک مدرسه ابتدایی معلم علوم از بدفورد-Stuyvesant در بروکلین گفت که او مدت زمان طولانی تر برای کسانی که انواع روز — بی جنبه هر محله در سطح جهان زمینه به افکار درونی. “تا آنجا که ما شکایت در تمام طول روز هر روز در مورد چگونه بسیاری از مردم در اینجا زندگی می کنند, من از دست مشغول پیاده رو در شرق روستای” او گفت:. “مشغول پیاده روی در اطراف پارک مرکزی. من از دست موسیقی است.”

در سراسر کشور و جهان, مردم برای چه گرفته شده توسط pandemic — برخی از آن جهانی برخی از آن خاص به آن محل که شهر و آن شهر. اما از دست دادن می تواند احساس تقریبا غیرممکن قوی در نیویورک که در آنچه رفته است به دلایل بسیار بسیاری وارد شده است. برای مسابقه رانندگی به سمت بالا از یک حرفه ای است. برای جمعیت. اینها چیزهایی است که بقیه را به ارزش آن — دیوانه کننده اجاره مترو به تاخیر می اندازد. و بله, جمعیت.

به آرزوی دوران گذشته بود که پر جنب و جوش به تازگی به عنوان 10 هفته پیش هنوز بسته های یک روانی شلاق زدن. “آن را به طور ناگهانی شده است پاره پاره از زیر همه ما جمعی بدون حتی فرصتی برای خداحافظی” نوشته کاترین قطبی, 26, نیویورکر از هفت سال در پاسخ به callout به نیویورک تایمز خوانندگان در مورد دولت خود را از ذهن است. “این فوق العاده احساس عجیب و غریب به شدت از دست محل شما هستند.”

او به دنبال چیزی خاص: “خستگی از گذراندن یک روز کامل در یک موزه و پس از آن سقوط یک بشقاب از غذای خوشمزه در یک رستوران محلی.”

اعتبار…اندرو Seng برای نیویورک تایمز

دیگر ضرر و زیان بسیار بیشتر شخصی است. در استاتن آیلند لری اسمیت, 57, سپری کرده است در ماه گذشته از دست رفته او را برادر تامی اسمیت III که در آوریل 10 از coronavirus. آنها رشد بازدید از منهتن برای آن ثبت فروشگاه ها و موسیقی آن کاشته شده در یک ارتباط عمیق به شهرستان.

“من همیشه لذت می برد من رفت و آمد است. من تو را دیدم هرگز آن را به عنوان یک خرحمالی گفت:” خانم اسمیت که در زمان استاتن آیلند کشتی به کار در باشگاه لانه قرار دادن آمریکا در نزدیکی ترمینال بزرگ مرکزی. “من عاشق شهر — من آن را دوست دارم من آن را دوست دارم. حتی در خواب زمستانی فرو رفته می بینم کمی اشعه های نور درخشان کردن آب است. من لذت بردن از آن 22 دقیقه است. آنها می گویند 25, اما آن را در واقع 22.”

او شاد سطح خیابان سفیر خوشحال به جهت به یک توریست. “وجود دارد مردم در این جهان است که صرفه جویی در همه پول خود را به اینجا می آیند در تعطیلات,” او گفت:. “برای دیدن شهر ما.”

چیزهایی وجود دارد که مردم نمی طولانی برای. ترافیک سنگین در لانگ آیلند بزرگراه. یا در بروکلین و کوئینز بزرگراه. و یا در هر نقطه — ترافیک همه اما رفته ساخت یک درایو در شهرستان احساس می کنید مانند چیزی از یک فیلم و یا یک بازی ویدیویی.

مردم لذت می بردند شرایطی دیگر لحظه از زندگی است. آقای مردیت با دفتر در نزدیکی سبد غذایی به سرعت قرار دادن یک نام به آنچه او می کند را از دست ندهید: به خوبی به معنی غریبه.

اعتبار…اندرو Seng برای نیویورک تایمز

“من به طور کامل نابینا,” او نوشت. “یکی از مشکلات من هنگام صبح و شام رفت و آمد است این مجموعه از افرادی که تصور می شود ‘کمک’ من با گرفتن من توسط هر اندام مفید است” و یا حتی عصا “و کشیدن من جایی که آنها فکر می کنم من نیاز به رفتن.” عدم است که طراوت.

“من از دست, نیویورک, چند,” او گفت:.

به دست نیویورک است که به آرزوی بزرگ-بلیط فیلم های پرفروش بودند که فقط یک مترو سوار دور — یانکی ها که متس فصل بلیط شده اند که در خانواده های دیگر از شما. باغ میدان مدیسون در این خیمه ها در برادوی است. اما آن را نیز به دست کمی از گوشه و مردم آن را پیدا کنید و نگه دارید ،

برای لیز Maggiotto, 41, این نان و یوگا علاقه استودیو در اینوود. برای Cydney accenture strategy, 26 در Greenpoint, بروکلین, این صبحانه را با دوستان در هر کجا و هفتگی جمع آوری به بازی بازی های هیئت مدیره خیانت میراث.

برای یان ژنگ, 52, اجرا می شود که این خانواده خوش شانس مواد غذایی در بروکلین سانست پارک, آن, آبی, رنگ مو در سالن دو درب پایین. “شما بروید و شما نمی فکر می کنم در مورد هر چیز دیگری,” او گفت: زبان ماندارین. “شما فقط استراحت.” در بودیسم او گفت: مو به نام “سه هزار و مشکلات” و یا “مشکل ابریشم” و پس از کوتاه کردن مو “مانند پرتاب دور مشکلات خود را.”

اعتبار…اندرو Seng برای نیویورک تایمز

برای الیزابت Curtis Bergin, 31 در منهتن در روستای گرینویچ آن را در تعاملات روزانه, “کمی مبادلات با غریبه ها وقتی کسی قطره چیزی است که در خیابان و یا شما را به صندلی خود را در قطار و احساس می کنید, اما, به طور خلاصه, متصل,” او نوشت.

خانم Maggiotto بیش از او نتواند او یوگا استودیو مشتاق برای روز زمانی که او 4 ساله, دختر, Livia عمل می کنند مانند یک کودک دوباره.

“دیروز بهترین دوست او آمد به بازدید و سلام می گویند در مقابل ساختمان ما اما هر دو بچه ها شد نه فقط علاقه مند,” او گفت: هفته گذشته است. “که در آن معمولا ما می گویند برو بازی” یا “بگو سلام” و در حال حاضر ما می گویند, ‘ماندن’ — آن را فقط به طور کامل غیر طبیعی است.”

و نه تنها برای کودکان است. بسیاری از مردم به گذشته این شهر لهستانی و درخشش و گفت: آنچه که آنها واقعا می خواستم چیزی بود که شما یک بار می تواند تقریبا در هر نقطه.

“من شده اند در آغوش گرفت در ماه” گفت: میشل Velasquez, 33, یک مربی شخصی در فورت لی, N. J., “من فکر می کنم در مورد افرادی که در حال از دست دادن هر کس و من نمی توانم تصور از دست دادن عزیزان و هیچ کس را برای رفتن به آغوش شما. یا شما در بیمارستان و شما بیمار هستید و هیچ کس در حال رفتن به آغوش شما. تولد من آمد و رفت و در قرنطینه من یک آغوش. سپس من تا به حال برای قرار دادن گربه من از 15 سال به خواب من در آغوش بگیرید و سپس. بیشتر و بیشتر متوجه شدم, ‘Oh my God, من درهم.'”

خوردن Colasanti, 47, یک جوانان-بزرگسالان رمان نویس در Gramercy Park, منهتن بهتر از هر کسی می داند آنچه که او آرزوی دیدن دوباره.

“خودم” او نوشت. “من از دست من به طور معمول نگرش مثبت من, انعطاف پذیری, تصمیم من برای موفقیت است.”

خانم اسمیت, عزاداری برادر خود را در جزیره استاتن طول می کشد راحتی در فکر بازگشت او به کشتی و شهر او را دوست دارد — یک تجربه او سپاسگزار به چشیده طولانی قبل از آن از بین رفت.

“من از آن لذت می برد وقتی که من تا به حال آن را,” او گفت:. “من می دانستم که آن را خاص كرده است.

گزارش شد کمک توسط Jo, تاج, لورن, سخت, Derek M. نورمن, Nate Schweber و جفری E. خواننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net