چه زندگی بدون بیس بال به نظر می رسد مانند

مایک Vavalle, 37 دوست دارد به شوخی که clubhouse مدیر برای بینگهمتون رامبل اسبان کلاس AA وابسته به متس در بینگهمتون n. y. واقعا فقط “جلال نگهداری از کودکان.” در بهار و تابستان او را نگه می دارد NYSEG ورزشگاه محل باشگاه وانجمن تمیز و مجهز به وعده های غذایی و میان وعده. او شستشو بازیکنان لباس. او حتی اجرا errands برای رامبل اسبان بازیکنان که اغلب در ورزشگاه از midmorning تا اواخر شب و وقت ندارم برای گفتن رها کردن یک چک اجاره.

روز بلند هستند اما قدرت پردازش: گاهی اوقات آقای Vavalle می شود به “بچهداری” آینده مشاهیر و یا آنهایی که در حال حاضر. معروف ترین مسئول است ؟ Tim Tebow سابق N. F. L. کارفرمایی است که بازی جزئی-لیگ توپ با متس سازمان پس از سال 2016.

این بهار اما آقای Vavalle تغذیه و پوشاک و به طور کلی caretaking وظایف متفاوت است. همیشه از coronavirus متوقف 2020 فصل بیس بال در اواسط ماه مارس آقای Vavalle شده است و با دو دختر خود را در سنین 3 و 8 صفحه اصلی تحصیل در یکی بزرگتر و جمع آوری مزایای بیکاری در حالی که همسر او با این نسخهها کار.

“در حال حاضر ما در حال, خوب,” او گفت:. اما اگر هیچ بیس بال برای بقیه سال “از آن می تواند در پاییز و زمستان کمی سخت تر است. من عصبی کمی.”

بسیار گفته شده است در مورد چگونگی Covid-19 همه گیر و اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش بیماری می تواند داد و بیداد ملی و اقتصاد جهانی است. در حال حاضر اعداد متناوب: نرخ بیکاری ایالات متحده در ماه مه بود 13.3 درصد بالاتر از هر رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم است. اما ما همچنین نیاز به درک چگونه coronavirus تحت تاثیر اقتصادهای کوچکتر — آنهایی که محلی که در آن یک وقفه به یک کسب و کار می تواند هر کسی که بر روی آن بستگی دارد برای پول به طور ناگهانی دست خالی.

هر بهار و تابستان, کسب و کار, بیس بال, استخدام انبوه. دهها هزار نفر از مردم جمع آوری حقوق کار به صورت جزئی-لیگ بیس بال تیم ها و استادیوم. در این سال بسیاری از این کارگران هستند که بدون برخی یا همه از درآمد معمول خود را. در شهرها مانند نیویورک — که در آن در یک فصل عادی صدها نفر از مردم محلی خواهد بود در رامبل اسبان’ حقوق و دستمزد — پایین اقتصادی اثرات فصل از خط خارج توسط Covid-19 به سرعت در حال تبدیل شدن آشکار است.

شاید بدیهی ترین محروم احزاب هنگامی که یک توپ بیس بال فصل ناپدید بازیکنان است. و در واقع زندگی یک جزئی-لیگ ballplayer بود که نه پر زرق و برق آغاز خواهد شد. چون فصل متوقف شد قبل از بهار آموزش به پایان رسید بینگهمتون رامبل اسبان هرگز تا به حال یک مقام رسمی 2020 فهرست. اما استفان Sabol, 28, بازی های برگزار شده در پنج فصل با متس جزئی سازمان لیگ گذشته بود که در بینگهمتون در سال 2016. پول تنگ است که تابستان. او حقوق او به یاد آورد شد جایی بین $1500 $1,700 یک ماه قبل از نیویورک معروف نرخ مالیات بالا در لگد.

“ما تا به حال برای قرار دادن پنج یا شش بچه به یک آپارتمان به طوری که همه ما می توانیم آن را” آقای Sabol که در حال حاضر زندگی در نیویورک و تمام وقت از یاد برد. آقای Sabol پسر متولد شد و در سال 2017, و به زودی پس از آن او را ترک بیس بال و مدرک لیسانس خود را در کسب و کار. (بازیکنان که در حال برداشت در اوایل دور از پیش نویس و کسب درآمد بیشتر سودآور امضای پاداش تمایل دارند که زمان آسان تر از نظر مالی آقای Sabol اشاره کرد و آمد 2021, Major League Baseball متعهد شده است برای افزایش حداقل حقوق و جزئی-بازیکنان لیگ برتر.)

اعتبار…جسیکا Swartz این سر و صدا اسبان’ مدیر کالا و خرده فروشی می گوید: پیاده روی در خرید در فروشگاه تیم معمولا حدود 80 درصد از این درآمد برای وزارت او.

کردن, مانند چند در دیگر لیگ اصلی بیس بال, سازمان گذاشته است و برخی جزئی leaguers; بازیکنان باقی مانده را گزارش پرداخت می شود حداقل 400 دلار در هفته از طریق ژوئن. به عنوان آقای Sabol اشاره کرد این بازیکن به احتمال زیاد هنوز هم مجبور به پرداخت اجاره و صورتحساب در هر کجا که هستید زندگی — و در صورت عدم وجود محل باشگاه وانجمن وعده های غذایی آنها را مجبور به صرف بیشتر در مواد غذایی از آنها را در طول یک فصل عادی.

اما در حالی که لیگ اصلی بیس بال می پردازد بازیکنان و مربیان بقیه جزئی-لیگ حق رای دادن است که تا حد زیادی محلی و خود کفا; آن را شناور نگه داشته و در درجه اول توسط خرده فروشی, حمایت های مالی و فروش بلیط. در بینگهمتون اول گرفته شده است یک ضربه بزرگ است. دو نفر دیگر را اساسا از بین میره. جسیکا Swartz این سر و صدا اسبان’ مدیر کالا و خرده فروشی گفت: وزارت او توانسته است به را در “حداقل 60 درصد” از آنچه در آنها خواهد بود (در حالت عادی سال در حال اجرا تبلیغات آنلاین. اما کلی Hust, مدیر عملیات کسب و کار گفت که اساسا تنها پول در آینده است.

“ما نمی توانیم کار” خانم Hust گفت. “ما هیچ بازی.”

در حالت عادی بیس بال فصل برخی از 300 کارکنان در رامبل اسبان’ حقوق و دستمزد و این نقطه در سال نجومی خواهد بود در نوسان کامل است. به جای حقوق و دستمزد کاهش یافته به فقط نه یا 10 full-تایمر توسط خانم Hust را برآورد. این کارگران فصلی او گفت: “احتمالا همه در تلاش برای رسیدن بیکاری است.”

Stephen من امیدوارم که, 69 گذرانده شش تابستان کار در NYSEG ورزشگاه به عنوان یک usher — کار او را دوست دارد به دلیل آن اجازه می دهد تا او را به تماشای بیس بال در حالی که مردم نشست و کمی تمرین. در بهار امسال بوده است “نه به عنوان جالب” را به عنوان او بیشتر شده است و در خانه اش با همسرش “تماشای بیش از حد بسیاری از جرم و جنایت درام.”

آقای من امیدوارم که بازنشسته شده است و درآمد او باعث می شود از مباحث مانند طلوع نیست انگیزه بسیار به کار خود است, او گفت:. هنوز هم آن را به خوبی به کمی پول اضافی در دست است.

برای کالین Perney اما — که حدود یک هفته بیشتر از نهفته به کلاس های قبل از سال دوم دبیرستان به طور رسمی به پایان می رسد — از دست دادن یک فصل بیس بال می تواند به طور موثر به معنی از دست دادن درآمد در تمام طول سال. آقای Perney, 16, گذشته صرف دو کار به عنوان یک batboy. در سال 2019 او ساخته شده نزدیک به $1,700.وجود دارد چند فرصت برای او به پول در حال حاضر. بسیاری از مکان او می خواهم به کار علاوه بر ورزشگاه گفت: به او گفت که او تا به حال به 18.

هنوز هم اشخاص دیگر در بینگهمتون در حال صدمه زدن به دلیل از دست نجومی. هتل ها محلی و نمی توانید در درآمد آنها را در غیر این صورت از جریان ثابت از بازدید تیم است. موسسات خیریه که برای این تیم دارای صندوق-raisers در طول فصل در حال حاضر نمی توانید خود را کمک کند.

استعماری — یک نوار در نزدیکی استادیوم که در آن منتظر یک جدول می تواند به سمت بالا از 45 دقیقه در بازی شب نیز احساس اثرات بیس نبود. اردن Rindgen, 31, یک شرکت صاحب بار بود که امید به انجام کسب و کار در اواسط ماه جولای زمانی که بینگهمتون قرار بود به میزبانی شرق لیگ All-Star Game.

“چنین هجوم عظیمی از افرادی که در خارج از شهر که همیشه کمک می کند تا” آقای Rindgen گفت.

او خود را صرف اوایل بهار تخمگذار کردن کل جبهه-از-کارکنان خانه. (آقای Rindgen شد در نهایت قادر به آوردن بسیاری از کارکنان پشت: Takeout و تحویل شده اند در آوردن برخی از درآمد و او و صاحبان شرکت آغاز شده سرخ شده-مرغ pop-up رستوران با استفاده از نوار را چک برنامه حفاظت از پول rehiring چندین کارکنان به کار در آن است.)

تیم Szczesny, 28, شده است یک رامبل اسبان فصل-بلیط دارنده پنج سال در حال حاضر. هر تابستان او حضور 30 یا 40 بازی در خانه در بینگهمتون در علاوه بر این به جزئی و عمده-بازی های لیگ در جای دیگر. معمولا بخش NYSEG ورزشگاه جایی است که آقای Szczesny می رود برای باز کردن پس از روز طولانی کار به عنوان یک مدیر مراسم تشییع جنازه. برخی از مردم یوگا, اما او تا به سر و صدا اسبان: “بیس بال است که در آن من تفکر” او گفت:.

در این سال بوده است به خصوص استرس زا در مراسم تشییع جنازه به عنوان محدودیت های جدید در تجمعات و در کار بهداشت قرار داده شده است در محل به دلیل coronavirus. آقای Szczesny شده است خواندن کتاب در مورد تاریخ این بازی و مشاهده کره بیس بال, سازمان, های, ولی برای کسانی که ناچیز جایگزین برای بیس بال زندگی می کنند.

“من از دست رفته آن را مانند دیوانه,” او گفت:.

آقای Szczesny خود را شک و تردید که آیا NYSEG ورزشگاه و یا هر گونه آمریکای شمالی ورزشگاه برگزار خواهد شد بیس بال بازی های این سال است. شایعاتی وجود دارد که حتی اگر عمده-بازی های لیگ دوباره وجود خواهد داشت یک جزئی-لیگ فصل است. اما بسیاری از بینگهمتون بیس بال جامعه باقی می ماند خوش بین است که یک سال 2020 فصل اتفاق خواهد افتاد به نحوی. آقای من امیدوارم که چک آنلاین برای به روز رسانی در مذاکرات به راه اندازی مجدد فصل حداقل دو بار در هفته; او می تواند در آماده روز به پارک باز می شود تا او گفت:. آقای Vavalle در ضمن چک برای به روز رسانی هر روز.

توجه داشته باشید: این تصاویر ساخته شده بودند با ترکیب عکس ها از افراد و صحنه ها.

این بار متعهد به انتشار یک تنوع از نامه به سردبیر. ما می خواهم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این و یا هر یک از مقالات ما است. در اینجا برخی از راهنمایی. و در اینجا ما ایمیل: [email protected].

دنبال نیویورک تایمز نظر بخش در Facebook, Twitter (@NYTopinion) و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>