چه Covid پا’? شاید عجیب و غریب نشانه ای از عفونت کروناویروس

قبل از شیوع کروناویروس دکتر Lindy Fox, یک متخصص پوست در سان فرانسیسکو استفاده می شود برای دیدن چهار یا پنج نفر در سال با chilblains — دردناک قرمز یا بنفش ضایعات است که به طور معمول ظهور در انگشتان دست یا پا در زمستان.

بیش از چند هفته گذشته او دیده می ده.

“ناگهان همه از یک, ما در حال هولناک با, انگشتان پا,” دکتر گفت: فاکس شیوه در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. “من درمانگاه با مردم در آینده با پا ضایعات. و آن را به افرادی که تا به حال chilblains قبل از آنها تا به حال هرگز هر چیزی شبیه به این.”

همچنین این زمان از سال برای chilblains که ناشی از التهاب در عروق خونی کوچک در واکنش به سرما یا رطوبت هوا. “معمولا ما آن را در مرده زمستان” روباه گفت.

روباه نه تنها deluged با موارد. در بوستون, دکتر استر Freeman, مدیر جهانی بهداشت پوست در بیمارستان عمومی ماساچوست می گوید: “پزشکی از راه دور درمانگاه نیز “به طور کامل پر از انگشتان پا. من تا به حال برای اضافه کردن اضافی بالینی جلسات فقط به مراقبت از پا مشورت. مردم بسیار نگران هستند.”

ضايعات در حال ظهور به عنوان یکی دیگر از ثبتشده نشانه ای از عفونت با کوروناویروس. برجسته ترین نشانه های یک سرفه های خشک و تنگی نفس اما این ویروس شده است مربوط به رشته های غیر معمول و متنوع اثرات مانند گیجی و کاهش حس بویایی.

مقامات بهداشت فدرال را شامل نمی شود پا ضایعات در فهرست علائم کروناویروس, اما برخی از متخصصین پوست در حال هل دادن برای تغییر و گفت به اصطلاح Covid پا باید دلایل کافی برای تست. (Covid-19 نام بیماری ناشی از کوروناویروس.)

چندین پزشکی مقالات از اسپانیا و بلژیک و ایتالیا توضیح داده شده افزایش شکایات در مورد ضايعه دردناک در بیماران انگشتان پا, آشیل پاشنه و کف پا; آیا از بيماران آلوده بود همیشه روشن نیست چرا که آنها در غیر این صورت سالم و تست محدود بود.

اکثر موارد گزارش شده در کودکان, نوجوانان و بزرگسالان جوان و برخی از کارشناسان می گویند که آنها ممکن است منعکس کننده سالم پاسخ ایمنی به ویروس.

“مهم ترین پیام را به عموم است نه وحشت — بسیاری از بیماران ما در حال دیدن با این ضایعات انجام می دهند بسیار خوب” فریمن گفت.

“آنها با داشتن آنچه ما تماس بگیرید خوش خیم بالینی ، آنها در حال اقامت در خانه آنها در حال گرفتن بهتر و پا ضايعات در حال رفتن به دور است.”

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • به عنوان بسیاری از کسب و کار باز کردن درهای خود را در سراسر کشور برخی از فرمانداران در صورت رشد مقاومت است.
  • این کالج پذیرش روز. اما بسیاری از دانش آموزان به نظر می رسد اجتناب از تصمیم بزرگ.
  • بیش از 4000 کارگران در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان باید coronavirus C. D. C. می گوید.

دانشمندان شروع به مطالعه این پدیده اما تا کنون chilblain مانند ضایعات به نظر می رسد سیگنال جالب به اندازه کافی خفیف و یا حتی بدون علامت عفونت است. آنها نیز ممکن است چند هفته پس از فاز حاد عفونت است.

بیمارانی که دچار ورم پا و قرمز و بنفش ضایعات باید خود مشورت پزشک مراقبت های اولیه و یا یک متخصص پوست برای رد کردن علل دیگر ممکن است. اما به گفته کارشناسان آنها نباید اجرا به اتاق اورژانس, جایی که آنها در معرض خطر و در معرض coronavirus یا افشای دیگران اگر آنها آلوده هستند.

“خبر خوب این است که chilblain مانند ضایعات معمولا به معنی شما در حال رفتن به خوب” روباه گفت. “معمولا این نشانه خوبی بدن خود را دیده است Covid و ساخت خوب سیستم ایمنی بدن در واکنش به آن.”

بیمارانی که دریافت ضايعه دردناک اغلب احساس خطر. آنها به نظر می رسد اغلب در انگشتان پا اغلب بر چند پا در یک یا هر دو پا و زخم می تواند بسیار دردناک و باعث سوزش و یا احساس خارش است.

در ابتدا انگشتان پا نگاه متورم و در یک مایل به قرمز رنگ; گاهی اوقات بخشی از پا که ورم کرده و فرد زخم یا برجستگی دیده می شود. در طول زمان به ضایعات تبدیل بنفش رنگ است.

هانا Spitzer, 20 دانشجوی سال دوم در کالج لافایت است که در پایان سال تحصیلی از راه دور در خانه اش در شهرستان Westchester دارای ضایعات در تمام 10 از انگشتان خود را به طوری ناراحت کننده و دردناک در طول روز و خارش در شب — که او نمی تواند هر چیزی را بر روی پای او نیست ،

راه رفتن دشوار است و او مشکل خواب. “در ابتدا من فکر کردم آن بود که کفش من اما از آن بدتر و بدتر” خانم اسپیتزر گفت. “بسیاری از انگشتان پا قرمز و متورم و تقریبا براق است. به نظر می رسد مانند سرمازدگی.”

او با استفاده از هیدروکورتیزون و Benadryl برای کاهش ناراحتی و گفت: یخ نیز مفید است. پزشکان می گویند ضايعات ناپدید می شوند خود به خود در عرض چند هفته.

اضافه کردن به رمز و راز است که برخی از نوجوانان و جوانان مبتلا به ضايعات آزمایش منفی برای coronavirus.

دکتر امی Paller صندلی وزارت پوست در دانشگاه نورث وسترن فینبرگ دانشکده پزشکی گفت: یک توضیح احتمالی این است که این بیماران تا به حال چنین بیماری خفیف و ویروسی تکرار شد محدود ساخت ویروس غیر قابل کشف.

احتمال دیگر, او گفت:, این است که این ضایعات به آنچه که به نام یک پدیده ثانویه — یک نشانه ممکن است همراه با یک بیماری بدون اینکه causally مرتبط است. برای مثال شاید بیشتر مردم در حال توسعه این ضایعات به دلیل اقامت آنها در داخل و پابرهنه راه رفتن در اطراف بیش از حد معمول است.

اما او نیز رد کرد که ایده بسیار بعید است. “من فکر نمی کنم که آن را — من فکر می کنم آن را یک روند التهابی خفیف تجلی در این راه” دکتر Paller گفت. “این یک پدیده واقعی است. ما واقعا آن را درک. همه در همه،”

خانم اسپیتزر حال آزمون در مدت کوتاهی پس از در حال توسعه ضايعات و نتیجه منفی بود اما او متقاعد شده است پا ضايعات یک تاخیر در پاسخ به اوایل عفونت بود که خیلی خفیف او به سختی متوجه آن است.

“من هرگز چیزی شبیه به این,” او گفت:. “این کاملا جدید است.”

مقاله اخیر توسط پزشکان در اسپانیا منتشر شده در مجله بین المللی پوست توصیف شش مورد از بیماران مبتلا به پا ضایعات و شامل تصاویری از chilblain مانند برجستگی که بیماران ارسال آن به ایمیل خود پزشکان است.

بسیاری از بیماران و یا افراد جوان از جمله یکی 15 ساله که متوجه او Covid-19 پنومونی زمانی که او رفت به اتاق اورژانس به دنبال مراقبت های پزشکی برای انگشتان خود را.

یکی دیگر از بيمار 91 ساله که در بیمارستان بستری شده بود با کروناویروس سه هفته قبل و تا به حال بهبود و به خانه بازگشت.

در حالی که متخصصین پوست می گویند, آن را غیر معمول نیست برای خارش به نظر می رسد همراه با عفونت های ویروسی مانند سرخک یا آبله مرغان — پا ضايعات آنها را شگفت زده.

مشکلات دیگر مانند کهیر نیز مرتبط شده است به coronavirus اما Covid پا شده است رایج ترین و قابل توجه پوست تظاهر.

بیماران با عفونت های ویروسی اغلب صورتی پر از دست انداز راش به نام morbilliform یا کهیر روباه گفت: اما افزود که پا ضایعات بودند “غیر منتظره.”

[مانند علم بار صفحه را در Facebook. | ثبت نام برای بار علم عضویت در خبرنامه.]

پا موارد را تشکیل می دهند نیمی از گزارش های ثبت شده توسط پزشکان پوست در سراسر جهان به یک جدید بین المللی رجیستری آغاز شده توسط آکادمی آمریکایی پوست است که پیگیری این عوارض است.

هیچ کس دقیقا نمی داند که چرا این کروناویروس جدید ممکن است باعث chilblain مانند ضایعات. یک فرضیه این است که آنها با التهاب ایجاد می شود یکی از ویژگی های برجسته از Covid-19. التهاب همچنین باعث می شود یکی از جدی ترین سندرم های مرتبط با coronavirus سندرم زجر تنفسی حاد.

دیگر فرضیه هستند که ضایعات ناشی از التهاب در دیواره رگ های خونی و یا با میکرو لخته در خون است. (لخته شده است یکی دیگر از ویژگی های این بیماری است.)

این ضایعات دیده می شود در غیر این صورت افراد سالم به نظر می رسد متمایز از کسانی است که پزشکان در حال دیدن در برخی بدحال Covid-19 بيمار در بخش مراقبت های ویژه که مستعد ابتلا به توسعه لخته شدن خون.

برخی از این لخته ممکن است بسیار کوچک می توانید بلوک های کوچک در عروق اندام ها باعث خارش در پا, انگشتان پا, دکتر گفت: Humberto Choi های ریه و مراقبت های ویژه پزشک در کلینیک کلیولند.

برخی از کارشناسان معتقدند که در حال حاضر Covid پا باید به رسمیت شناخته شده به عنوان دلایل کافی برای تست حتی در صورت عدم وجود علائم دیگر.

“این باید یک معیار برای تست درست مثل از دست دادن بویایی و تنگی نفس و درد قفسه سینه” روباه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>