چه CHS? طرفداران ماری جوانا هشدار می دهند کمی شناخته شده بیماری مؤثر سنگین کاربران

به عنوان بیشتر و بیشتر در ایالات متحده گسترش ماری جوانا قانونی و با علف های هرز استفاده در افزایش پزشکان و طرفداران هشدار در مورد یک کمی شناخته شده بیماری مؤثر سنگین کاربران از مواد مخدر است.

کانابینوئید تهوع و استفراغ سندرم یا CHS باعث درد شدید شکمی و تهوع و “cyclic vomiting” به طور منظم در میان کاربران ماری جوانا — و می تواند منجر به کم آبی بدن و در موارد نادر مرگ است.

“این بسیار underdiagnosed گفت:” دکتر یوسف Habboushe استادیار طب اورژانس در دانشگاه نیویورک Langone/Bellevue مرکز پزشکی که با همکاری یک 2018 مطالعه در CHS. “پزشکان نیست فکر کردن در مورد آن است. بیماران نشان می دهد تا به استروژن در به طور متوسط هفت بار قبل از آنها تشخیص داده و آن را برای بسیاری از سال قبل از آن تشخیص داده شد.”

“همچنین بسیاری از بیماران در یک بیت از انکار” Habboushe ادامه داد. “این مردمی که مصرف حشیش برای بسیاری از سال و سپس آنها دچار این علائم است. بنابراین آن را سخت را برای آنها به این باور است که این علائم در واقع با توجه به شاهدانه خود را.”

که برای برایان اسمیت جونیور که مادر رجینا دنی با عجله او را به اتاق اورژانس در ایندیاناپولیس در مارس 2018 زمانی که او 17 پس از او به او گفت که او تا به حال شده است استفراغ به مدت سه روز.

“ما در راه ما را به ER — من فکر می کنم من تا به حال برای جلوگیری از هفت بار در راه به طوری که او می تواند استفراغ” دنی گفت.

در بیمارستان پزشکان به او گفت که کلیه ها شکست شد. از آنها خواسته برایان اگر او دودی ماری جوانا, و او گفت که او. سپس دکتر خواسته غیر معمول سوال: آیا دوش آب گرم و حمام کمک کند ؟ برایان گفت: بله.

“شما CHS,” دکتر به او گفت.

رجینا Denny, مادر یک قربانی CHS. (Yahoo News)

“بیماران به طور معمول کشف کنند که زمانی که آنها را به یک حمام داغ علائم از بین برود” Habboushe توضیح داد. “آنها می توانند صرف چهار یا پنج شش ساعت در روز در حمام داغ. بنابراین اگر شما بخواهید یک بیمار می دود ماری جوانا است ؟ بله من انجام دهد. آیا شما را به دوش می کند که آن را بهتر است ؟ و اگر آنها این کار چشمان خود را روشن خواهد شد. آنها ‘هی doc, شما می دانید آنچه که من شما باید بدانید که چه چیزی من.'”

معلوم نیست دقیقا چرا دوش آب گرم ارائه تسکین موقت برای بیماران مبتلا به CHS. Habboushe گفت که یک گیرنده خاص در بدن endocannabinoid سیستم — TRPV1 گیرنده بر روی پوست است فعال با دوش آب گرم و فلفل.

“برای برخی از این دلیل روشن که گیرنده کمک می کند تا این بیماران احساس بهتر” Habboushe گفت. “ما مطمئن نیستیم که چرا.”

دنی اگر چه شک CHS تشخیص است. او تا به حال هرگز شنیده از ماری جوانا باعث تهوع یا استفراغ و آشنا بود تنها با آن فواید مختلف از جمله به عنوان یک دارو است که کمک می کند تا جلوگیری از آن علائم است. و برایان به او گفت که او تا به حال شده برای سال بدون تهوع یا درد شکم.

هنوز برایان توافق برای پرهیز از سیگار کشیدن برای 45 روز. پس از آن او شروع به دود دوباره تجربه نمی کنند CHS-نوع علائم به مدت شش ماه. سپس آنها بازگشت.

دنی به نام برایان پزشکان پس از او با تجربه تقلا یکی دیگر از استفراغ و کم آبی است. او گفت که او از دست داده بود 40 پوند در هر ماه.

“او شروع به گرفتن پشت او” دنی گفت: “و فورا من فکر می کردم خود را از کلیه ها. بنابراین من به نام 911.”

برایان تنفس متوقف. دنی انجام CPR تا آمبولانس وارد شدند اما امدادگران قادر به احیای او.

کالبد شکافی بعد نشان داد علت مرگ به عنوان “کم آبی با توجه به کانابینوئید تهوع و استفراغ سندرم است.”

دنی گفت: او برطرف شد.

“من یک جواب در حال حاضر,” او گفت:.

سیگار کشیدن حشیش vape قلم در یک مهمانی در لس آنجلس. (ریچارد وگل/AP)

با توجه به Habboushe مطالعه که بر اساس مصاحبه با 2,127 بالغ اورژانس بیماران حدود یک سوم از کسانی که دودی ماری جوانا حداقل 20 روز یک ماه گفت: آنها با تجربه تهوع و استفراغ است که به طور خاص رها با دوش.

اگر شما اعمال می شود که نسبت به 11 میلیون آمریکایی که مصرف ماری جوانا حداقل 20 روز یک ماه حدود 2.75 میلیون نفر ممکن است رنج می برند از نوعی از CHS.

“من می خواهم برای روشن است که معنا نیست که یک سوم از آنها را که افراطی نسخه CHS,” Habboushe گفت. “اما یک سوم ممکن است برخی از سطح از CHS.”

برخی از طرفداران قانونی استدلال کرده اند که CHS نادر است و تنها “درصد کمی از مردم است.”

اما آلیس ماه یک روزنامه نگار برای شاهدانه صنعت آن را تجربه دست اول.

ماه گفت: او برای اولین بار متوجه سطح پایین علائم در سال 2016. دو سال بعد او اولین قسمت عمده.

“برای 14 روز هر روز من انداخت تا nonstop” ماه گفت:. او تشخیص داده شد با CHS و دیگر با استفاده از ماری جوانا با وجود ترویج آن در کار او.

“من نمی خواهم هر کسی برای جلوگیری از استفاده از حشیش,” او گفت:. “من می خواهم آنها را به آگاهی از علائم است.”

همان می رود برای دنی می خواهد که ماری جوانا را قانونی می شود به طوری که CHS می توان مورد مطالعه و بدون انگ.

“امید من این است که ما می توانیم پزشکان به توجه و برای انجام مطالعات” او گفت:. “بنابراین ما می توانید مطمئن شوید برایان گذشته است که از دست می دهد زندگی خود را به CHS.”

یک مزرعه شاهدانه در آگورا هیلز کالیفرنیا. (ریچارد وگل/AP)

___

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • ساندرز اعلام پیروزی در آیوا, تماس, شمارش مشکلات ‘خشم’

  • Buttigieg تازه خود خود اعلام کرد پیروزی در آیوا طوفان به نیوهمپشایر

  • بایدن پس از یک فروشي’ در آیووا بر رقبای خود در نیوهمپشایر

  • نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن انتخاباتی می تواند ضربه دیوار

  • وارن کمپین در تقاطع در N. H. باعث می شود زمین به سمت چپ و مرکز

  • پس از آیووا, شکست, New Hampshire مهم تر از همیشه

  • هیلاری کلینتون: دنبال میت رامنی منجر شود’ و رای مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر

  • مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب امتیاز افزایش به 49% خود به بالاترین سطح خود در دفتر

  • چگونه تهمت استیضاح جان سالم به در برد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>