اگر وجود دارد هیچ جورج فلوید ،

تصور کنید که هیچ کس تا به حال شات تصویری از جورج فلوید کشته شدن توسط پلیس در مینیاپولیس. وجود داشته اند مطلوب بیانیه بودند كه مقاومت در برابر دستگیری و هیچ یک از ما شنیده بود از او.

به جای وحشت از تصویری که مشتعل است تظاهرات در سراسر جهان است. نژاد پرستی در آن تصویری است که به عنوان احشایی به عنوان یک مجازات.

هنوز هیچ ویروسی تصویری برای آبکاری ما در مورد دیگر نژادی و نابرابری:

  • هیچ تصویری نشان می دهد که یک پسر متولد امروز در واشنگتن, d. C., میسوری, آلاباما, لوئیزیانا, می سی سی پی و یا تعدادی از کشورهای دیگر است و کوتاه امید به زندگی از یک پسر متولد شده در بنگلادش یا هند است.

  • هیچ تصویری نشان می دهد که کودکان هنوز هم اغلب به طور سیستماتیک shunted به نرخ دوم مدارس و آتی فقط به عنوان آنها در Jim Crow عصر. حدود 15 درصد از سیاه و سفید و یا دانش آموزان اسپانیایی حضور در اصطلاح آپارتاید مدارس است که کمتر از 1 درصد سفید.

  • هیچ تصویری نشان می دهد که سیاه پوستان در حال مرگ هستند از coronavirus در بیش از دو برابر نرخ سفیده یا این که در نتیجه اخیر اخراج های دسته جمعی است که از ماه گذشته کمتر از نیمی از بزرگسالان آمریکایی در حال حاضر باید یک کار.

“وجود دارد نوع دیگری از خشونت کندتر اما فقط به عنوان کشنده مخرب به عنوان گلوله و یا بمب در شب” رابرت اف کندی گفت: در سال 1968 در مدت کوتاهی قبل از ترور او. “این است که خشونت از نهادهای; بی تفاوتی و انفعال و فروپاشی آهسته. این خشونت است که رنجور و فقیر که سموم روابط بین مردان چرا که پوست خود را به رنگ های مختلف است. این یک تخریب کند از یک کودک توسط گرسنگی و مدارس بدون کتاب و خانه های بدون گرما.”

آمار سلامت خرس که از. یک نوزاد تازه متولد شده در ایالات متحده آمریکا است که دو بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ در مراحل ابتدایی به عنوان یک نوزاد و یک زن سیاه و سفید دو و نیم بار به احتمال زیاد به مرگ در دوران بارداری یا هنگام زایمان به عنوان یک زن.

“نژادپرستی هیچ چیز کوتاه از بحران بهداشت عمومی” میشل A. Williams, ریاست دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد به من گفت. “که واقعیت قابل لمس است و نه فقط در معضل خشونت پلیس که به طور نامتناسبی می کشد سیاه و سفید آمریکایی ها اما در این آثار از برده داری و تبعیض نژادی است که نفوذ عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت.

“نژاد پرستی به سرقت آمریکایی های سیاه و سفید از بهره گیری از پیشرفت آنها مبارزه, برای, بلد, برای درگذشت, در طول تاریخ. که واقعیت آشکار در شمار راه — از کمبود بودجه روبرو مدارس به برش از مراقبت های بهداشتی و برنامه های اجتماعی به مالی redlining به جرم حبس به رای دهندگان سرکوب به خشونت پلیس ، و آن را غیر قابل انکار آسیب رساندن به سلامت و زودتر از موعد پایان سیاه زندگی می کند.”

اطفال بیماری های عفونی جامعه در بیانیه ای گفت: چند روز پیش “نژادپرستی ساختاری است مضر به سلامت و رفاه کودکان از بیماری های عفونی از جمله Covid-19.”

جامعه شناسان مانند اورلاندو پترسون باید اشاره کرد که در حالی که سفید پوستان به طور فزاینده ای داشته و نظراتش در مورد مسابقه به طور کلی آنها اغلب هنوز هم به نفع سیاست های عمومی که نقطه ضعف آفریقایی-آمریکایی است. برای مثال آنها ممکن است مخالفت چند سکونت خود را مرفه حومه کاهش مسکن مقرون به صرفه و تداوم تبعیض نژادی است. و یا آنها ممکن است حمایت شکسته محلی بودجه سیستم برای آموزش و پرورش است که نتایج آپارتاید در مدارس.

“سلول به تفکیک ضعیف بودجه مدارس تداخل با کودکان شانس زندگی” گفت: Rucker جانسون استاد سیاست عمومی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و نویسنده کتاب “کودکان از رویا” در مورد ادغام. جانسون متوجه شد که آمریکا مدارس زمانی اوج ادغام در سال 1988 و پس از تبدیل شدن به بیشتر نواخته تفکیک شود.

ساختاری نژاد پرستی نیست و به راحتی ویروسی اما از آن است که کشنده است. یک مطالعه اخیر از بیمه سوابق متوجه شد که زمانی که سیاه پوستان و سفید پوستان با Covid-19 علائم مانند تب و سرفه به دنبال کمک پزشکی بین نژادهای شد کمتر احتمال دارد به یک coronavirus آزمون.

من تعجب می کنم که در مورد پزشکان که نمی توانید سیاه بیماران تست شده — و یا مقامات که نمی تخصیص آزمون برای درمانگاه ها در محله. من مطمئن هستم که بسیاری از آنها به خوبی معنا و تا به حال هیچ ایده که آنها تبعیض آمیز. اما ناخودآگاه تعصب نژادی گسترده است و در نتیجه چه محقق ادواردو Bonilla-سیلوا به نام “نژادپرستی بدون نژادپرستان.”

دانشمندان دریافته اند که حرفه ای بیس بال داوران هستند احتمال بیشتری برای تماس اعتصاب زمانی که آنها از همان نژاد به عنوان پارچ (هر مسابقه اگر چه این بیشتر منافع سفید کوزه). نیز, بسکتبال حرفه ای داوران به احتمال زیاد به تماس های شخصی خطا را در برابر یک بازیکن از یک نژاد متفاوت.

بسیاری از تحقیقات به نظر می رسد تلخ اما سه چیز به من امید دادی. برای اولین بار بسیاری از معیارهای نشان می دهد بهبود است. دوم قوی شواهد نشان می دهد که سیاست کمک خواهد کرد. برای مثال یک مطالعه دقیق توسط آکادمی ملی علوم و مهندسی و پزشکی در سال گذشته نشان داد که چگونه ما می تواند به کاهش فقر نیمه شدیدا کاهش نابرابری نژادی. آنچه که ما در فقدان نیست ابزار و یا منابع آن را سیاسی خواهد شد.

سوم من دلیلی برای امیدواری است که با کسانی که مغرضانه داوران بسکتبال. که تحقیقات خشم N. B. A. و باعث دردناک بحث — که گذاشته و زمینه را برای پیشرفت. پیگیری و مطالعه در بر داشت که پس از اولین پژوهش جذب کسانی که مغرضانه تماس ناپدید شد. آن را به نظر می رسد که هنگامی که مردم مجبور شدند به نگران بحث در مورد تعصب نژادی آنها قادر به غلبه بر آن.

این بار متعهد به انتشار یک تنوع از نامه به سردبیر. ما می خواهم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این و یا هر یک از مقالات ما است. در اینجا برخی از راهنمایی. و در اینجا ما ایمیل: [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>