اگر چه مهم ترین انتخابات طول عمر ما گذشته است ؟

سیاست قابل اجرا بر روی عالی: بهترین طرح بزرگترین تجمع بیشترین آرا.

و یک استعاره ثابت شده است که پایدار ترین از همه تکرار هر کمپین فصل به خوبی تمرین محکومیت.

“این مهم ترین انتخابات طول عمر ما,” برنی ساندرز گفت: از سال 2020 در ماه گذشته.

“مهم ترین انتخاب زندگی ما” پیت Buttigieg توافق در ماه فوریه است.

“شاید مهم ترین انتخابات” جو بایدن حکومت در سال گذشته مصون سازی کمی, “مهم نیست که چگونه جوان یا پیر هستید.”

شاید. اما اگر آنها در اشتباه هستید این زمان ؟ اگر چه دیگر کلیشه — تاس ریخته و Rubicons عبور — در نهایت رونویسی این یکی ؟

اگر چه مهم ترین انتخابات طول عمر ما اتفاق افتاده است در حال حاضر ؟

“در واقع” گفت: نماینده روبن Gallego دموکرات از ایالت آریزونا و بایدن حامی “این یکی از آخرین.”

این گریم تشخیص در حال حاضر در میان برخی از مخالفان رئیس جمهور تهمت که دیدن هر امیدوار پیش بینی های گذشته — که این کار ممکن است تغییر او که یک مدت نه چندان طولانی که شاید رئیس جمهور مهم نیست که بسیار به هر حال فروپاشی زیر وزن از یک بحران که هزینه های بیش از حد تلخ به خرس.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است در شارژ در طول یک نسل اورژانس توجیهی ملت در مرگ و زندگی با یک چشم به سمت رتبه های تلویزیون و درمان های معجزه آسا. این می تواند احساس بعید است که هر گونه انتخاب در سال 2020 خواهد بود به عنوان مهم به عنوان این واقعیت است که او به دست آورد در وهله اول.

یکی دیگر از دموکراتیک اولیه روز به روز سه شنبه این یکی در ویسکانسین و با آن یکی دیگر از یادآوری حاضر با محدودیت های ریاست جمهوری, سیاست, چگونه بزرگ آخرین تصمیم بافندگی و چگونه از راه دور یک بعدی به نظر می رسد.

اگر دولت انتخابات روشن ساخته شده است طول آن برخی از مردم می خواهد به تغییر دوره با پوشیدن ماسک های خانگی در اجتماعی فاصله خطوط برای رای بود که اوراق و سپس سازمان ملل متحد اوراق در 11 ساعت آن را نیز تقویت شده تا چه حد این کشور سفر کرده است در چهار سال و چند بی امان هفته.

در سال 2016 هیچ کس به نظر می رسد خطر سلامت خود را برای رفتن به پای صندوق های رای در ویسکانسین که در آن شکست رونق در بازار اولیه: تد کروز ضرب و شتم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. آقای ساندرز را شکست داد و هیلاری کلینتون. او از دست رفته دوباره در پاییز هنگامی که آقای تهمت پیروزی دولت کمک کرد تا او را حمل به کاخ سفید است.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • E. U. بالا دانشمند یونان و وزیران دارایی تقسیم بر ‘coronabonds.’
  • ووهان به پایان می رسد خود را مستند اما نکات نگرانی در سایه بازیابی.
  • بریتانیا را فلج کرده است نگرانی برای بوریس جانسون و پرسش از پی.

“آن را رد کسب و کار به طور معمول” گفت: ربکا Kirszner کاتز مترقی دموکراتیک استراتژیست. “و این شامل هر شکل صالح حاکم است.”

هفته های اخیر را در هنگامی که در معرض messiness فدرال ویروس پاسخ و قوام آقای تهمت مهاجم رهبری غرایز ارائه یک لحظه است که در گذشته بسته شده و فاصله بین هرج و مرج دائمی از خود در کاخ سفید یک بار از راه دور استقلالی برای بسیاری از آمریکایی ها و روزانه های تحول در زندگی خود را.

“چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟” آقای ترامپ معروف خواسته رای دهندگان سیاه در سال 2016 نشان می دهد او یک خطر ارزش مصرف است. او تکرار این سوال اخیرا در یک زمینه جدید: برای تشویق زده شهروندان در جلب نظر کارشناس به سعی کنید یک ضد مالاریا مواد مخدر برای مبارزه با کروناویروس.

البته پاسخ به آقای تهمت اولیه سریع همواره مشهود به بسیاری از دموکرات ها. در خطر بودند برنامه های مراقبت های بهداشتی و مهاجرت و سیاست های یک نسل از دادگاه صندلی و در حال حاضر آنها می گویند بسیاری از زندگی است که نمی خواهد از دست داده اند به coronavirus تحت قادر به اجرایی نظارت.

در حالی که این میزان در سال 2020 انتخابات بدون ابهام است — برای دموکرات ها که دیدن نوامبر را به عنوان ضروری برای بازگرداندن ملت آنها را تشخیص; برای جمهوری خواهان بر این باورند که آقای ترامپ انجام شد فقط خوب قبل از بیماری خارج از کنترل مداخله — بحران نیز پیچیده یکی از موثر ترین استدلال در برابر رئیس جمهور به تاریخ.

آقای بایدن که وارد ویسکانسین اولیه در یک موقعیت غالب به ادعای نامزدی حزب دموکرات است بنا پیشنهاد خود را ارائه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک تاریخی ناهنجاری و برگشت بر روی صفحه رادار یک رئیس جمهور حذف که به تنهایی خواهد بازگرداندن برخی از حس ملی تعادلی در نامزد گفتن.

“من اعتقاد دارم که تاریخ به عقب نگاه را در چهار سال از این رئیس جمهور و همه او را در آغوش می کشد به عنوان یک نابجا لحظه در زمان” آقای بایدن گفت: در اطلاعیه خود تصویری سال گذشته است. “اما اگر ما به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشت سال در کاخ سفید او را برای همیشه لطفا برای و اساسا تغییر شخصیت این ملت است.”

آقای بایدن نشان داده است هرگز به این کار ریاضی هرگز توضیح داد که چگونه این تهدید می تواند هر دو وجودی و به سرعت ابطال.

اما با وظیفه اجتماعی و اقتصادی تعمیر در حال حاضر در انتظار هر کس طول می کشد سوگند در نه ماه دو چیز می تواند درست در یک بار: بازگشت به حالت عادی برای تلفن های موبایل فوق العاده برای بسیاری از رای دهندگان. و وجود دارد به سادگی هیچ نرمال برای بازگشت به, اگر تا کنون بود.

“نکته قابل توجه در مورد دوره اول است که چقدر آسیب او قادر به تحمیل گفت:” رابرت رایش سابق کار, منشی, زیر بیل کلینتون که تایید آقای ساندرز در اصلی. “در حاشیه, او احتمالا می تواند انجام دهد بیشتر با شرایط دو و من آرزو می کنم که در این کشور است. اما او در حال حاضر انجام می شود یک مقدار زیادی است.”

کسانی که با تجربه در برگرداندن به حالت عادی مبارزات نیز احتیاط در برابر هر گونه افکار واهی و پوچ.

تیم Pawlenty سابق فرماندار جمهوری خواه از مینه سوتا — که در سال 2003 پس از جسی ونتورا بازنشسته کشتی گیر حرفه ای — پیشنهاد کرد که سیاست های “عقب مانده بازتابی از فرهنگ ما” که در آن “عظیم جمعیتی ، اقتصادی و تکنولوژیکی تغییر” در سال های اخیر اغلب سازی رای دهندگان در هر دو طرف نسبت به پوپولیستی رسولان.

“همه گیر خواهد شد و تغییر فرهنگ ما به طور موقت اما آن را نمی خواهد تغییر چه بوده است سوخت رسانی ما دراز مدت سیاسی, مسیر,” او گفت:. آقای Pawlenty که گفت رای برای آقای ترامپ اما او را به نام “unhinged” در سال 2016 پیش بینی شده است که ترکیبی از پوپولیسم و “فرهنگ ما ترکیب سیاست و سرگرمی احتمال بازدهی بیشتر تر از زندگی” نامزد انتخاب می شوند.”

چه این بدان معناست که برای سرنوشت این انتخابات ریاست جمهوری نامشخص است. آقای Gallego, آریزونا, کنگره گفت که این انتخابات به مبلغ “پاکسازی” حتی اگر 2016 نتیجه هرگز نمی تواند حذف.

بیش از بسیاری از ایالت ویسکانسین به خوبی می داند که سیاست است که به ندرت خشک-پاک کردن هیئت مدیره. آخرین جمهوریخواه فرماندار اسکات واکر جان سالم به در برد یک به خاطر انتخابات. آن زمان فرماندار دموکرات تونی Evers که قبلا گفت که او فاقد اختیارات قانونی به تاخیر روز سه شنبه اولیه به دنبال معکوس خود را روز دوشنبه به طور یک جانبه تغییر تاریخ انتخابات — تنها به خود برگشت معکوس توسط دولت در دیوان عالی کشور است.

در نتیجه در روز سه شنبه (در صورت عدم وجود نتایج واقعی که گفته خواهد آمد) یک نوع نورد مدنی اذعان که تمام شد به خوبی و خواهد شد به زودی.

“این چیزی است که آنها نباید بازی سیاسی با” گفت: Brian چسب 49 از اشکوش, Wis., که گفت که او قبلا رای دادند در هر انتخابات از او 18. “من نمی دانم چرا ما نمی تواند به تعویق انداختن امن نگه داشتن مردم.”

تنش در روابط سیاسی ریتم و بهداشت عمومی تولید یکی دیگر از سورئال مسابقه بین آقای ساندرز و آقای بایدن که حفظ زیادی نماینده رهبری در این مسابقه به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. هنوز هم وجود دارد هیچ تظاهرات یا دست به لرزش. حتی استاندارد کمپین تماس به اقدام در رسانه های اجتماعی ترغیب هواداران برای فشار به رای گیری سایت های رفت و گم شده در میان احکام دادگاه ساخته شده است که این اولیه ممکن است ارائه شده است در امتداد خطوط ایدئولوژیک.

آن مهم است برای رای دادن ؟ شد و حتی آن را عاقلانه است ؟

در کمتر بار تلاش آقای بایدن رکورد در مورد این موضوع شده بود سازگار است.

“مهم ترین انتخابات شما تا کنون شده است بخشی از” او گفت: رای دهندگان در 2018, محوری برای یک دورۀ دو نامزد.

“مهم ترین انتخابات گفت:” در سال 2016 جوش برای خانم کلینتون “در هر یک از زندگی خود را.”

استفانی Saul کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>