اگر چه مبارزه با تروریسم در اروپا کار می کند ؟

لندن — بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا در روز جمعه به خود جلب کرد ماتمزده واکنش از بسیاری از افرادی که به مدت طولانی مشاهده Brexit به عنوان consigning کشور خود را یک بار پیشتاز اروپا به آینده اقتصادی حد وسط و جغرافیای سیاسی ربطی.

اما وجود دارد بسیاری از دیگران که مشاهده Brexit به عنوان یک بعد از ظهر زمانی که بریتانیا unshackled از بوروکراسی بروکسل را گشاد گشاد راه رفتن به آینده اقتصادی نوآوری و شدید clear-eyed سیاست — یک “لحظه واقعی ملی نوسازی” در سخنان نخست وزیر بوریس جانسون.

که مورد مثبت برای مبارزه با تروریسم در اروپا خواهد شد در حال حاضر تست شده است و باعث شد حتی کسانی که از بالا به مخالفت با آن به مبارزه با یک سوال آنها تا به حال بیشتر را رد کرد و در طول سه سال و نیم از بحث: اگر چه کار می کند ؟

“مخل تغییر می تواند مفید باشد برای یک کشور” گفت: تونی از طریق یک استاد سیاست در مدرسه اقتصاد لندن. “است که در یک معنا آنچه مبارزه با تروریسم در اروپا انجام شده است.”

بریتانیا هیچ غریبه ای به مخل تغییر ، پس از پایان جنگ جهانی دوم آن را تنظیم به پایان امپراتوری توسط تعبیه خود را در اقیانوس اطلس داد و ساختمان به سبک اروپایی دولت رفاه. در اوایل 1980s, مارگارت تاچر led رایگان-بازار انقلاب که برچیده شده است که بخشهایی از دولت و پرورش یک ناسیونالیسم است که به طور کامل گلدار در غم انگیز بحث بر سر مبارزه با تروریسم در اروپا.

در حال حاضر بریتانیا در حال بازسازی خود را دوباره بازیگران در خارج از اروپا و در مواجهه با آینده نامشخص است که در آن شکل از آن جامعه و اقتصاد و جایگاه آن در جهان هنوز هم بسیار برای grabs.

با دادن Brexiteers یک شانس برای قرار دادن ایده های خود را به عمل استاد گفت: Travers, انگلیسی, سیاست می تواند reinvigorated. با این کشور بین بردن آن لینک کلیک کنید برای اتحادیه اروپا آقای جانسون و دستیاران خود را نمی خواهد بود قادر به سرزنش بریتانیا کاستی در هر کس دیگری. بریتانیا رای دهندگان را وادار به نگه داشتن رهبران خود پاسخگو باشد.

اقتصادی مورد برای مبارزه با تروریسم در اروپا سخت تر است را. اکثر کارشناسان گفت: انگلیس تصمیم به ترک این بلوک به احتمال زیاد محروم کشور از اضافی قابل توجهی رشد بیش از ده سال آینده یا بیشتر. اما هشدارهای فاجعه احتمالا بیش از حد و آن سخت است برای به دست مردم آنچه را که آنها تا به حال هرگز.

بریتانیا گفته کارشناسان است به احتمال زیاد به رشد در خط با بقیه اروپا طی چند سال آینده — رشد نرخ است که به سختی درخشان اما به احتمال زیاد یک سایه بیشتر از کسانی که از آلمان یا فرانسه.

اگر که اتفاق می افتد و بریتانیا قادر به ایجاد ثبات رابطه تجاری با اتحادیه اروپا Brexit قهرمانان ممکن است ادعا می کنند اندازه گیری vindication. که حتی بیشتر احتمال دارد اگر به عنوان بسیاری از کارشناسان پیش بینی بلوک وارد یک پر کشش اقتصادی است.

“بوریس جانسون استدلال است که 10 15 یا 20 سال از ما عقب نگاه و بگو گرفتن در منافع ملی ما,'” گفت: مجتبی رحمان یک مدیر عامل در خطر سیاسی مشاوره گروه اوراسیا. “هيات داوران از این, اما اگر او می تواند این کشش وجود دارد دلیل به فکر بریتانیا رستگار خواهد شد.”

این Brexiteers به مراتب کمتر محافظت شده است. آنها صحبت از یک “جهانی بریتانیا” سرشار از نوآوری های تکنولوژیک سبکبار توسط مقررات — یک چالاک عامل رایگان و آماده برای انجام کسب و کار با جهان است. بریتانیا گفتند که اعتصاب پر سود معاملات تجاری و تبدیل شدن به یک آهنربای خارجی برای سرمایه گذاری است.

“این شروع می شود با تجارت آزاد” گفت: Patrick Minford یک اقتصاددان در دانشگاه کاردیف. “هر کس مذاکرات در مورد E. U. به عنوان اگر آن است که یک سنگر و استحکامات از تجارت آزاد, اما آن را نمی. ما می خواهیم به تجارت آزادانه با همه به خصوص ایالات متحده است.”

استاد Minford معتقد است که بریتانیا می تواند اضافه کردن 8 درصد به تولید ناخالص داخلی خود را در دهه آینده اگر آن را قادر به حمله کردن همه موانع تجاری و 4 درصد آن است که اگر تنها قادر به از بین بردن بخشی از آنها. وجود دارد می تواند بیشتر سود از نوآوری های تکنولوژیک در صنایع مانند هوش مصنوعی ،

اصلی ترین مطالعات هر چند پیش بینی Brexit را تحمیل ضرر و زیان در بریتانیا تولید ناخالص داخلی از بین 1.2 درصد و 4.5 درصد بسته به شرایط خروج آن از اتحادیه اروپا است.

داشتن کنترل امور خود را از غیرمنتخب بوروکرات در بروکسل مردم قادر خواهد بود به تصویب قوانین است که با توجه به آنها نه 27 کشورهای دیگر است. آنها را قانون گذاران نه حکومت کنندگان در یک عبارت محبوب اغلب توسط Brexiteers. که گفتند تکان دهنده پیروزی برای حاکمیت.

“عنصری مورد برای مبارزه با تروریسم در اروپا است دموکراتیک” گفت pellerin که فقط پا را به عنوان یک عضو محافظه کار پارلمان اروپا. “داشتن قدرت بازگشت از بروکسل و ما نباید اجازه دهید آن چرک در کلمبوس. این نیاز نه تنها ترک E. U. اما احیای داخلی ما دموکراسی است.”

حتی برخی از کسانی که لابی برای ماندن در اتحادیه اروپا اذعان کرد که در پست Brexit دوران بحث در مجلس می تواند تبدیل به بیشتر منطقی — تمرکز بر روی چه نوع از جامعه و اقتصاد بریتانیا در حال حاضر می خواهد به.

آنها همچنین بپذیریم که بریتانیا عضویت در اتحادیه اروپا عمیقا قانع. به خاطر آن حاضر به پیوستن به اتحادیه پولی بریتانیا بود که همیشه رفتن به سمت چپ از احساس از اروپا درونی شوراها. پس از تصویب پیمان ماستریخت در سال 1993 — که به طور رسمی تاسیس اتحادیه اروپا — اروپا تبدیل شد به یک مقدار یک اتحادیه سیاسی و اقتصادی به عنوان یک باشگاه چیزی است که بسیاری در بریتانیا هرگز پذیرفته شده است.

“ما تصمیم گرفتند از بیت ها و قطعه از آن, بنابراین ما هرگز در صدر جدول گفت:” جاناتان پاول بود که یک رئیس ستاد نخست وزیر سابق تونی بلر. “اگر شما در حال رفتن به یک شریک کنند و سپس وجود دارد هیچ نقطه ای به بودن در آن را در همه.”

هنوز هم آقای پاول گفت: آن را خیالی فرض کنیم که با خروج از اتحادیه اروپا انگلیس قادر خواهد بود به دور بلوک قوانین و مقررات. دیگر nonmembers مانند نروژ یا سوئیس پایبند به استانداردهای اروپایی به عنوان یک بیماری از تجارت با آن است. که خواهد بود به ویژه در ایرلند شمالی که به ماندن نزدیک تراز وسط قرار دارد با یک پیچ و خم های اروپایی قوانین و مقررات.

بریتانیا منتقدان می گویند ادامه خواهد داد به یک حکومت یادداشت برداری. آن را دیگر باید یک صندلی در پشت میز که در آن کسانی که قوانین پیش نویس.

با وجود لغزش پیروزی در انتخابات ماه دسامبر گذشته آقای جانسون واقعا بیان pro-Brexit مورد. او صحبت کرده است و در شرایط کلی در مورد reunifying و احیای کشور است اما در عین حال برای ذخیره کردن یک دستور کار برای چگونه بریتانیا قصد دارد برای بهره برداری از آن استقلال اقتصادی و یا سیاسی به دست آورید.

تا حدی که ممکن است منعکس کننده آقای جانسون را تعیین نمی شود triumphalist پس از یک بحث است که تقسیم این کشور است. بخشی از منتقدان می گویند که این نشان دهنده نخست وزیر فقدان ثابت اعتقادات. او با استفاده از Brexit بیشتر به عنوان وسیله ای برای متراکم کردن قدرت آنها گفت: نسبت به تحمیل یک جهان بینی خاص.

آقای جانسون همچنین باید تعادل بخش های مختلف از ائتلاف مبارزه با تروریسم در اروپا.

رای دهندگان در لندن و جنوب انگلستان که در آن بسیاری از مناطق رها حزب کارگر را در آغوش آقای جانسون قول به “مبارزه با تروریسم در اروپا انجام می شود” باید یک چشم انداز بسیار متفاوت از آنچه مبارزه با تروریسم در اروپا به معنی از بازار آزاد مبلغان انجیلی در لندن که می خواهند به بازسازی بریتانیا به عنوان یک نوع از سنگاپور-on-Thames — محاصره با کمی تنظیم و مالیات کم است.

“درد احساس خواهد شد differentially گفت:” آقای پاول سابق رئیس ستاد آقای بلر. “ساندرلند و سایر مکان هایی که رای دادند برای مبارزه با تروریسم در اروپا خواهد بود سخت ترین ضربه او گفت:” با اشاره به شهر صنعتی در شمال انگلستان که در آن زود بازده از ژوئن 2016 رفراندوم پیشگویی که این کشور رای خواهند به ترک اتحادیه.

با بریتانیا به احتمال زیاد به چکش برخی از مرتب کردن بر اساس موافقتنامه تجارت آزاد با اتحادیه اروپا, ترین جنجال آفرینی پیش بینی در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا — کمبود مواد غذایی و کامیون ها به انتظارنشسته بودند تا به صورت مایل در بنادر — به احتمال زیاد به رخ می دهد. به جای یک پیروزی یا یک فاجعه برای کشور و مبارزه با تروریسم در اروپا ممکن است در نهایت به یک گرگ و میش.

“ما قصد داریم برای رفتن از یک صخره” آقای پاول گفت. “این خواهد بود که بیشتر از یک مسیر سر خوردن. بریتانیا در حال رفتن به مجبور به آمدن به شرایط با اینکه یک کشور کوچک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>