چه دانشگاه هاروارد و خود را به محلی رفت و آمد کالج در حال حاضر مشترک

اعتبار…کاساندرا Klos برای نیویورک تایمز

این هفته رکوع به واقعیت مواج همه گیر دانشگاه هاروارد اعلام کرد که “تمام دوره آموزش (کارشناسی و کارشناسی ارشد) برای 2020-21 سال تحصیلی تحویل داده می شود آنلاین.” برخی از دانش آموزان که عمدتا دانشجویان سال اول اجازه خواهد داشت به زندگی در محوطه دانشگاه اما حتی آنها را به یادگیری از راه دور از لحاظ اجتماعی فاصله خوابگاه.

تغییرات در این رویکرد در حال تبدیل شدن به اجماع نخبگان در آموزش عالی است. پرینستون نیز گفت: از آن خواهد شد بیشتر آنلاین در 10 درصد تخفیف شهریه “حتی برای در پردیس دانش آموزان” با بسیاری از فعالیت ها “در دسترس نیست غیر مجاز و یا بسیار کنترل شده” و احزاب ممنوع است. در M. I. T. تنها سالمندان دعوت خواهد شد بازگشت به دانشگاه در این پاییز.

اما اکثر دانش آموزان نباید انتظار درمان مشابه است. این وقایع از آموزش عالی وارد یک پایگاه داده از سقوط بازگشایی برنامه در بیش از 1000 کالج ها و دانشگاه ها. در حالی که اکثریت قریب به اتفاق اکثر دانشگاه های گزینشی را با استفاده از آموزش آنلاین و یا یک “هیبرید” استراتژی است که مخلوط های آنلاین و حضوری, آموزش کامل 60 درصد از تمام دانشگاه های مورد بررسی در نظر گرفتن یک رویکرد متفاوت است. آنها در حال رفتن به برای کسب و کار باز و همه را از دانش آموزان خود را به عقب.

که بدان معنی است که ما درهم و برهم coronavirus جهان آنلاین آموزش عالی به طور ناگهانی رفته از پایین بازار و گاهی اوقات بد به یک امتیاز این سایت متعلق به نخبگان ، در سال 2020 تنها بهترین و درخشان خواهد بود و مجاز به رفتن به کالج.

حداقل در میان سنتی مسکونی دانش آموزان است. این وقایع پایگاه داده را نشان می دهد شدید ترین برنامه برای یادگیری آنلاین در هر دو به پایان می رسد از انتخاب طیف. بسیاری از کالج ها نیز تنها به صورت آنلاین و همراه با رفت و آمد دانشگاه مانند سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا است که اعلام کرد حاضر قصد دارد در ماه مه. ناگهان همه از یک دانشگاه استنفورد است مشترک زیادی با محلی خود را دو سال فنی و حرفه ای ،

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • ایالات متحده مجموعه دیگری ضبط روزانه برای موارد فراتر 59,000.
  • به عنوان موارد افزایش در تولسا منطقه بالا سلامت رسمی می گوید سنبله ممکن است مربوط به تهمت رالی.
  • C. D. C. اعلام کرد صدور دستورالعمل جدید برای بازگشایی مدارس ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن هزینههای توصیه های آن است.

دلایل پایین آمدن به ماموریت و پول است. نزدیک به نیمی از تمام Cal State دانش آموزان زنده در خانه با پدر و مادر خود را اغلب به مطالعه در حالی که پایین نگه داشتن شغل. تنها 14 درصد زندگی در خوابگاه است. بیشتر نیست همهجانبه مسکونی کالج تجربه را مختل کند. کالج بودند پیشگامانی آموزش آنلاین و بسیاری از آنها تبدیل شدن به ماهر در تدریس در یک فاصله. برای آنها 2020-21 سال تحصیلی خواهد بود بیشتر تکامل از انقلاب است.

برنامه اعلام شده توسط دانشگاه هاروارد و همکاران. بسیار گران خواهد شد. خوابگاه اشغال خواهد شد به شدت برش; دانشکده نیاز به فشرده آموزش از راه دور آموزش و کلاس های درس باید به سیمی برای ویدئو و صدا. آموزش آنلاین همچنین بدان معنی است که دانش آموزان نیاز دارند تا به تاریخ رایانه و قابل اعتماد دسترسی پهن باند. این نیست خیلی از یک مشکل بسیار ثروتمند کالج ها که ثبت نام بیشتر ثروتمند دانش آموزان است.

کالج نخبگان نیز قدرت فوق العاده ای در بازار است. آنها می توانند نگه داشتن نرخ شهریه ثابت و اصرار دارند که ثبت نام دانش آموزان در نظر خود را زیرا آنها می دانند که چند خواهد شد و چشم پوشیدن از این فرصت برای فارغ التحصیل با کلاس 2024 و درو یک عمر از وضعیت اجتماعی و ارتباط. اگر کسی تصمیم می گیرد در غیر این صورت وجود دارد بی صبر کنید لیست مشتاق متقاضیان مبارک را به جای خود.

اما برای کالج ها در وسط بسته مالی حساب به نظر می رسد بسیار متفاوت است. دانشگاه های دولتی روبرو هستند بزرگ دولت کاهش بودجه به عنوان درآمد مالیاتی دولت شاقول و کنگره همچنان به بحث حکمت از اعطای کمک مالی جدید صندوق. بسیاری از کالج های خصوصی در حال حاضر teetering در لبه فاجعه مالی قبل از همه گیر است و می تواند تحت فشار قرار دادند به ورشکستگی اگر تعداد زیادی از دانش آموزان را انتخاب کنید برای به تاخیر انداختن ثبت نام یا تقاضا شیب دار قیمت تخفیف برای آموزش آنلاین.

این هفته تصمیم ایالات متحده مهاجرت و گمرک آژانس به لغو روادید دانشجویان خارجی که باقی می ماند به طور کامل ثبت نام در برنامه های آنلاین را بدتر. بسیاری از کالج ها باید papered بیش مزمن کمبود بودجه در سال های اخیر با ثبت نام تعداد زیادی از دانشجویان خارجی که پرداخت کامل شهریه.

دانشگاه هاروارد و M. I. T. در حال حاضر طرح دعوی در دادگاه با استناد به وزارت امنیت داخلی رسمی کن Cuccinelli بیانیه آمده است که مقررات طراحی شده بودند به “تشویق مدارس برای بازگشایی شده است.”

کالج ها نیز در صورت بزرگ کمبود مسکن درآمد. دانش آموزانی که در یادگیری از راه دور پرداخت نمی تخفیف در هزینه خوابگاه — آنها فقط پرداخت نیست. یک دانشگاه سیتون هال پروفسور رابرت Kelchen پیدا کرده که برخی از کالج هنرهای لیبرال دریافت بیش از 30 درصد از درآمد سالانه خود را از مسکن ناهار خوری و سایر منابع کمکی. دانشگاه ایالتی واشنگتن که برنامه ای برای باز کردن کسب و کار و نیاز به دانشجویان سال اول زندگی در خوابگاه اعلام کرده است که هیچ مسکن, بازپرداخت داده خواهد شد حتی اگر این دانشگاه مجبور به بستن midsemester به دلیل Covid-19.

رئیس جمهور تهمت محکوم دانشگاه هاروارد تصمیم این هفته خواستار آن را “مضحک” و “راه آسان” یک روز پس از بیان در توییتر که “مدارس باید باز در پاییز!!!”

دانشگاه هاروارد که رئیس جمهور لارنس Bacow گفت: دانشگاه بودند و تحت فشار بودن از طریق یخ جدید سیاست باز “در دانشگاه کلاس های درس به صورت حضوری آموزش این سقوط بدون توجه به نگرانی برای سلامت و ایمنی دانش آموزان و مربيان و دیگران است.”

کالج در ایالات متحده است که گرفته اند یک رویکرد تهاجمی تر به بازگشایی ممکن است احساس فشار برای جلوگیری از گزینه های آنلاین. و البته چشم انداز آینده فوتبال کالج فصل با هزاران نفر از خالی ورزشگاه صندلی نه تولید درآمد و تبلیغات برای alma mater. چند دلار مربیگری قرارداد را پرداخت نمی برای خود.

بسیاری از دانشگاه ارومیه نگران هستند با چشم انداز بازگشت به دانشگاه به خصوص کسانی که مسن تر هستند و یا پزشکی در خطر است. پس از انتقاد شدید سیستم دانشگاه گرجستان معکوس سیاست که “تشویق” استفاده از ماسک در کلاس های درس به جای الزامی آنها. دانشگاه تصمیم گیری همچنان به تکامل همراه با آخرین بهداشت عمومی و آمار دانش در مورد انتقال بيماري.

تمایز بین “آنلاین” و “فرد” یادگیری می تواند تیره — کوچک و فشرده سمینار انجام شده بیش از زوم بیشتر می شود فردی از استریل سخنرانی “زندگی” در سالن. و دانشجویان در یادگیری یک معامله بزرگ در خارج از کلاس درس. برای دانش آموزانی که نا امنی دسترسی به غذا و مسکن پردیس می تواند امن تر و با ثبات تر به محل.

اما گفتن که دانشگاه با بیشترین پول و اعتبار در حال coalescing در اطراف یک ایمنی و تکنولوژی-محور رویکرد به آموزش عالی است که میلیون ها نفر از دانش آموزان محروم خواهد شد.


کوین کری هدایت سیاست آموزش و پرورش در برنامه جدید امریکا است. شما می توانید او را دنبال کنید در توییتر @kevincarey1.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de