چه اتفاقی می افتد زمانی که QAnon تراوش از وب به صورت آفلاین در جهان

یک عضو شورای شهر در کالیفرنیا در زمان افتا و به نقل از QAnon, a pro-مغلوب ساختن پیشی جستن تئوری توطئه در مورد “دولت عمیق” خائن توطئه علیه رئیس جمهور انعقاد اظهارات او “خدا برکت Q.”

یک مرد spouting QAnon اعتقادات در مورد قاچاق جنسی کودکان در چرخش دیلم در داخل تاریخی کاتولیک کلیسای کوچک در آریزونا آسیب رساندن به محراب و سپس فرار قبل از اینکه دستگیر شد.

و در خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع در فلوریدا مردم در “س” T-پیراهن متوقف چادر به شنیدن قصه های عجیب و غریب از دموکراتها مخفیانه شکنجه و قتل کودکان به عصاره یک عمر شیمیایی از خون خود را.

چه شروع آنلاین بیش از دو سال پیش به عنوان پیچیده اگر بی پایه و اساس توطئه تئوری است که به سرعت جذب هزاران نفر از پیروان آنجا یافت footholds در جهان نیست. QAnon ظاهر در مبارزات سیاسی جنایی موارد تجارت و حداقل یک کلاس کالج. ماه گذشته صدها نفر از QAnon علاقه مندان جمع آوری شده در تمپا, فلوریدا,., پارک به گوش دادن به سخنرانان و انتخاب کنید تا ادبیات و در انگلستان طرفدار رئیس جمهور تهمت و Brexit رهبر Nigel Farage مطرح “س” پرچم بیش از یک Cornish قلعه.

اخیرا botched آیووا دموکرات قفقاز و شیوع کروناویروس را ارائه علوفه برای توطئه طلبی: QAnon طرفداران به اشتراک گذاشته پایه و اساس تئوری های آنلاین ارتباط لیبرال جورج سوروس میلیاردر به مشکلات تکنولوژیکی که hobbled به قفقاز و گذشت در سراسر ساختگی و به طور بالقوه خطرناک “درمان” برای ویروس.

حدود ده نامزد برای اداره عمومی در ایالات متحده به ترویج و یا تفننی در QAnon و پیروان آن دستگیر شده اند حداقل در هفت قسمت از جمله قتل در نیویورک و مسلحانه ” با پلیس در نزدیکی سد هوور. F. B. I. ذکر QAnon در هوش بولتن در ماه مه گذشته در مورد پتانسیل برای خشونت با انگیزه های “حاشیه های سیاسی و تئوری های توطئه است.”

متی Lusk که در حال اجرا است unopposed در جمهوریخواه اولیه برای یک فلوریدا در کنگره صندلی و آشکارا پذیرای QAnon گفت: در یک ایمیل که آن ناشناس خالق بود و یک وطن پرست که “به ارمغان می آورد چه خبر جعلی را لمس کنید بدون اریب.” به عنوان برای این نظریه را بیشتر شدید عناصر آقای Lusk گفت: او نامشخص است که آیا واقعا یک پدوفیلیا حلقه مرتبط با دولت است.

“که گفت:” او افزود: “من معتقدم که این گروه در بروکسل بلژیک است که آیا خوردن سقط بچه ها.”

این نشت از توطئه پردازی از دیجیتال تب مرداب به زندگی آفلاین است یکی از تحولات نگران کننده از مغلوب ساختن پیشی جستن عصر که در آن رئیس جمهور خستگی ناپذیر تحت فشار قرار دادند و اساس توطئه برای تغییر شکل سیاسی روایات به میل خود. در ترویج حاشیه ایده های در مورد دولت طرح آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و بالا و تشویق QAnon پیروان — تیراژ پست های خود را در توییتر نما با یکی به صورت یک عکس در دفتر بیضی, دعوت به کاخ سفید “رسانه های اجتماعی نشست.” به تازگی در طی یک daylong توییتر شراب خواری آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد بیش از 20 پست از حساب های که تا به حال قاچاق در QAnon مواد.

QAnon آغاز شد و در اکتبر سال 2017, هنگامی که یک pseudonymous کاربر از هیئت مدیره پیام آنلاین 4chan شروع به نوشتن مرموز نوشته ها تحت نام Q ترخیص وطن پرست. این فرد ادعا می شود یک مقام عالی رتبه ضروری به بالا-اطلاعات محرمانه از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی. بیش از دو سال و بیش از 3500 پست های Q — که هویت هرگز مشخص شده است — دارای unspooled وسیع توطئه روایت است که ادعا می کند, در میان چیزهای دیگر که آقای ترامپ استخدام شد توسط ارتش به اجرا برای دفتر به منظور شکستن جهانی دوز و کلک از پدوفیل و مشاور ویژه Robert S. مولر سوم بررسی خواهد شد و با برجسته دموکرات بودن زندانی در گوانتانامو بای.

ناشناس نوشته های پس از آن به 8chan جایی که آنها باقی مانده تا ماه اوت زمانی که سایت در نظر گرفته شد offline پس از, El Paso, تیراندازی توده. آنها در حال حاضر زندگی می کنند در 8kun یک وب سایت جدید ساخته شده توسط 8chan صاحب.

برخی از QAnon طرفداران سخت توطئه علاقمندان که قبلا اعتقاد بر این جنبی دیگر نظریه ها مانند ساختگی ادعا می کنند که سپتامبر. 11 حملات تروریستی بودند “داخل است.” اما بسیاری از QAnon پیروان هستند و روزمره آمریکایی که در بر داشت در س را, پیام های یک منبع حزبی انرژی تاکید سوء ظن خود را در مورد نهادهای قدرتمند یا یک احساس داشتن دانش خاص. برخی از افراد مسن که به کشف نظریه از طریق حزبی Facebook گروه و یا توییتر موضوعات شده بودند توسط این جنبش وعده های داخل اطلاعات از کاخ سفید (برخی از QAnon جانبازان حتی بر این باورند که آقای ترامپ پست های خود را تحت نام کد “س+”). دیگران اغوا شده توسط جنبش وحشی اغلب توهمات خشونت از جمله ادعا می کند که مشاهیر هالیوود بخشی از یک شیطانی کودک-قاچاق حلقه.

در اتاق های چت آنلاین Facebook گروه و توییتر موضوعات QAnon پیروان در مورد پیام های مخفی و نمادهای آنها باور دارند که می شود در معرض در س پست ها و یا “قطره” — برای مثال به دلیل Q 17 نامه از الفبای, مرجع توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به شماره 17 است دیده می شود به عنوان یک ممکن است سیگنال های خود را برای حمایت از آنها.

آنها به تماشای “میهن پرستان’ Soapbox,” یوتیوب تماس نشان می دهد اختصاص داده شده به پوشش QAnon و تو رفتگی در دیوار دیگر پروژه های رسانه ای است که ظهور کرده اند برای پر کردن تقاضا برای Q-مطالب مرتبط. ق منع خوشه QAnon گروه از پلت فرم آن در سال 2018 پس از موجی از خشونت و تهدید از اعضا و اپل کشیده محبوب QAnon برنامه از فروشگاه app. اما دیگر سیستم عامل های اجتماعی از جمله Facebook, Twitter و YouTube هنوز میزبان مقادیر زیادی از QAnon محتوا. در کل این سیستم عامل منع نمی تئوری های توطئه مگر اینکه خود را پیروان شکستن قوانین دیگر مانند سیاست در برابر سخنان نفرت آمیز و یا هدف آزار و اذیت.

مکرر معرفی نمادهای جدید و محرمانه طرح امتیاز به تشریح و کشف داده است QAnon احساس دینی مطالعه گروهی و یا یک بازی چند نفره آنلاین عظیم. در مصاحبه های متعدد پیروان توصیف QAnon به عنوان یک “شیوه زندگی” و یا یک “دین” و گفت: آن را به حال تبدیل شدن به منبع اولیه خود را از اخبار سیاسی و تجزیه و تحلیل.

“این بیشتر از یک فرقه از دیگر تئوری های توطئه” گفت: یوسف Uscinski سیاسی-استاد علوم در دانشگاه میامی که مطالعات جنبی اعتقادات. “QAnon است و نه فقط یک ایده آن را در حال انجام چیزی است که مردم می توانید مرتب کردن بر اساس و به دنبال همراه با آن نگه می دارد و آنها را سرگرم.”

با هسته آن باور است که رئیس جمهور قهرمانانه مبارزه سنگر ستمگران QAnon ممکن است نهایی جلوه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن-الهام گرفته از توطئه طلبی. از شروع آن به طور اجتنابناپذیری محدود با “امریکا بزرگ دوباره” جوامع آنلاین: نیویورک تایمز در سال گذشته که برخی از 23,000 از آقای تهمت پیروان توییتر تا به حال QAnon مراجع در پروفایل خود.

اما QAnon به طور پیوسته مهاجرت آفلاین برای مغلوب ساختن پیشی جستن تجمعات انتخاباتی که در آن ده ها تن از هواداران را می توان با پرسش متعلقات حمل علائم و commiserating در مورد تئوری. در ماه های اخیر QAnon پیروان شکایت کرده اند که مقامات امنیتی نگه داشتن مردم از آوردن دنده خود را به تظاهرات; کمپین گفت: آن مجاز تنها نشانه تایید و دارای مجوز کالا در وقایع آن است.

هری گذاری به 65 سال بازنشسته که با حضور آقای تهمت فلوریدا تجمع در ماه نوامبر با پوشیدن QAnon, T-shirt, گفت که او یاد گرفته در مورد نظریه پس از شنیدن اتهامات که بالا دموکرات ها در حال اجرا بودند یک کودک-جنس حلقه از واشنگتن pizza parlor — جعل شناخته شده به عنوان “Pizzagate” که چیزی از پیشرو به QAnon. در حال حاضر او گفت: او صرف حدود یک ساعت و یک روز در QAnon-وب سایت های مرتبط و معتقد است در میان چیزهای دیگر که آقای ترامپ سیگنال های پشتیبانی خود را با Q-شکل حرکات دست در ظاهر عمومی.

“دوستان من فکر می کنم من دیوانه هستم” آقای گذاری به گفت. “منظورم این اثبات فقط غیر قابل انکار است.”

با آن رشد در محبوبیت QAnon را ملموس حضور است نه محدود به لباس و سپر تابلوچسبها و کمپین نشانه هایی که می توان برای فروش در آمازون و دیگر خرده فروشان. این تئوری همچنین نشان داد تا در مسا کالج در ایالت آریزونا که در آن یک استاد کمکی در زبان انگلیسی, Douglas Belmore شروع به کار آن را به کلاس درس و سخنرانی ها. او از کار اخراج شد در تابستان گذشته پس از دانشجویان شکایت کرده است.

آقای Belmore اعلام کرد اخراج خود در توییتر گفت: “چرا بیشتر اساتید, معلمان, پلیس, شبان و بیدار آمریکایی ها همه جا صحبت کردن در این مورد؟” او در توئیتر خود نوشت: “من دعا می کنم که شما حقیقت را در مورد POTUS و س و جنگ خود را در برابر قاچاق کودکان” نوشته شده و یک ویدئو کلیپ از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تجمع با اشاره به یک کودک با پوشیدن س onesie.

در کمپین بلیزرز در طول دو سال گذشته حداقل شش جمهوریخواه کنگره نامزدها و همچنین چندین دولت و سیاستمداران محلی را نشانه برخی از سطح از علاقه QAnon. دانیل استلا یک جمهوری خواه کنگره نامزد در مینه سوتا که کمپین توییتر حساب “ترجمه” QAnon مواد و با استفاده از یک QAnon مربوط به برچسب به حالت تعلیق شد از پلت فرم در ماه نوامبر پس از نشان می دهد که دموکرات مناظره Ilhan عمر بود به دار آویخته برای خیانت است.

در ایمیلی در پاسخ به سوال در مورد موقعیت خود را در QAnon خانم استلا گفت: از طریق یک کمپین دستیار: “این تصمیم به سمت با توییتر در مورد تعلیق برای دفاع از اجرای فدرال کد ثابت می کند که نیویورک تایمز و توییتر را همیشه در کنار و مبارزه برای محافظت از تروریست های خائن و پدوفیل و تجاوزگران.”

در سان جوان کاپیسترانو کالیفرنیا پم Patterson, یک عضو شورای شهرستان استناد QAnon در وداع گفتار به بدن در ماه دسامبر 2018 خواندن Q ارسال اگر آن را به عنوان کتاب مقدس.

“به قول Q شماره 2436,” او گفت: “برای بیش از حد طولانی شده اند سکوت کرده و اجازه ما باندهای قدرت است که ما پس از تشکیل به دفاع از آزادی و آزادی به وخامت است. ما تقسیم شد. ما ضعیف شد. ما انتخاب خائن به حکومت ما است.”

Lin بنت دولت قانونگذار در کارولینای جنوبی صحبت کرد approvingly از QAnon در رسانه های اجتماعی اما بعد از حمایت دور از آن گفتن چارلستون پست و پیک روزنامه در مه “من خسته شدم از نگاه کردن به چیزهای که.”

و در مونتانا انتخاب عدالت از صلح مایکل Swingley شد مواخذه در ماه نوامبر توسط دولت قضایی هیئت مدیره به صورت رسمی خود را با استفاده از حساب ایمیل برای ارسال عصبانی پیام به یک روزنامه نگار که تا به حال یک مقاله نوشته شده تردید از QAnon. آقای Swingley نوشت که بدون در نظر گرفتن “پرسش که آیا واقعی است” میهن پرستان بودند متحد به دلیل آن است و “جهان خود را از اخبار جعلی و لیبرال دستور کار است که به دور کشور ما به خارجی ها و محافظت از کلینتون و اوباما در حال آمدن است به پایان است.”

فراتر از نقش QAnon در برخی محافل جمهوریخواه یک نگرانی بزرگتر برای محققان که پیگیری تئوری های توطئه است و پتانسیل خشونت ناپایدار افرادی که تحت آن نوسان به خصوص در مملو سیاسی از سال 2020 انتخابات. در آن هوش بولتن شناسایی QAnon به عنوان یک پتانسیل داخلی ترور تهدید F. B. I. هشدار داد که حزبی توطئه اذهان عمومی در ایالات متحده بود و در حال تشدید “کشف توطئه واقعی و یا پوشش یو پی اس” توسط رهبران سیاسی. رسانه های اجتماعی بود که در خدمت به عنوان یک انکوباتور برای پایه و اساس نظریه و الهام بخش پیروان را به عمل به آن هستیم.

“اگر چه توطئه محور جنایت و خشونت است نه یک پدیده جدید” بولتن گفت: “اطلاعات امروز محیط زیست تغییر کرده است راه تئوری های توطئه و توسعه و گسترش و تکامل است.”

آقای Uscinski گفت که به دلیل برخی از مردم با یک توطئه ذهن-مجموعه در حال حاضر برای سرگرم کردن خشونت سیاسی آن بود که شاید اجتناب ناپذیر است که به عنوان QAnon جذب بزرگتر زیر این امر در نهایت به شامل یک خطرناک اگر کوچک زیر مجموعه ای از پیروان.

“هنگامی که شما در رسیدن به یک آستانه از مردم,” او گفت:, “خاص که اپل در حال رفتن به نشان می دهد تا در هر بشکه رسید.”

F. B. I. بولتن ذکر دو قسمت از آن گفت: درگیر QAnon پیروان. در یکی 30 ساله نوادا مرد متی رایت مسلح خود را با یک AR-15-سبک, تفنگ, تفنگ دستی و مهمات اضافی و سوار یک کامیون زرهی بر روی یک پل در نزدیکی سد هوور در ژوئن 2018. او درگیر در 90 دقیقه ” با افسران پلیس در حالی که خواستار آزادی یک بازرس کل گزارش در دولت بررسی هیلاری کلینتون شیوه های ارسال ایمیل.

پس از دستگیری آقای رایت نامه نوشت به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات تماس خود را یک “فروتن پاتریوت” و ساخت منابع به QAnon شعار “بیداری بزرگ” و “که در آن ما به یک, ما همه است.”

“من به سادگی می خواستم حقیقت را به نمایندگی از همه آمریکایی” آقای رایت نوشت:, و اضافه کرد که او امیدوار است کسانی که “مسئول عمد برای صدمه زدن به کشور عزیزمان و باید پاسخگو باشد و به عدالت به ارمغان آورد.”

در آریزونا رهبر محلی جانبازان-کمک در توسان مایکل لوئیس آرتور مایر 39 دستگیر شد در جولای سال 2018 پس از اشغال یک برج در یک کارخانه سیمان است که او اصرار بود و پناه فرزند-رابطه-قاچاق حلقه. آقای مایر “اتهام اجرای قانون پوشش و اشاره QAnon تئوری توطئه به عنوان او و مسلح اعضای گروه جستجو” برای مدتی حلقه با توجه به F. B. I. بولتن.

پس از بولتن تهیه شده بود وجود داشت اضافی حوادث در آریزونا و کلرادو است. تیموتی Larson, 41 متهم شد, در ماه سپتامبر از دیلم به محراب داخل کلیسای صلیب مقدس در سدونا در حالی که فریاد در مورد کلیسای کاتولیک و قاچاق جنسی. آقای لارسون رسانه های اجتماعی پست های پر شده با QAnon منابع و نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن memes.

و در دسامبر پلیس در پارکر Colo., شارژ سینتیا Abcug 50 و با همدستی با همکار QAnon مؤمنان به ربودن یکی از فرزندان او که حذف شده بود از او بازداشت. خانم Abcug معتقد بود فرزند او برگزار می شد توسط شیطان نمازگزاران و پدوفیل به گفته او حکم بازداشت.

همچنین به تازگی آنتونی Comello, 25 گفت: در شهر نیویورک در دادگاه در ماه دسامبر است که اعتقاد خود را در QAnon منجر شده بود او را به قتل اراذل و اوباش, رئیس, فرانچسکو کالی که وی تصریح کرد: بخشی از دولت دوز و کلک کار در برابر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. آقای Comello دفاع وکیل Robert C. Gottlieb گفت: در یک دادگاه پرونده که پس از سال 2016 انتخابات مشتری خود را خانواده “شروع به متوجه تغییرات به شخصیت او” که بدتر در طول زمان است.

“آقای Comello حمایت QAnon فراتر رفت و صرف شرکت در یک رادیکال سیاسی سازمان” آقای Gottlieb نوشت. “این تکامل را به یک توهم وسواس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im