چه اتفاقی می افتد به مردم ریه ها زمانی که آنها دریافت coronavirus?آنچه شناخته شده به عنوان Covid-19 یا coronavirus آغاز شده و در اواخر سال 2019 به عنوان یک خوشه از پنومونی موارد با علت ناشناخته. علت ذات الریه شد یک ویروس جدید – سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2 یا Sars-CoV-2. بیماری ناشی از ویروس است Covid-19.

در حال حاضر اعلام شده به عنوان یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) اکثر افرادی که قرارداد Covid-19 رنج می برند تنها خفیف, علائم سرد مانند.

که می گوید: حدود 80 درصد از مردم با Covid-19 بازیابی و بدون نیاز به هیچ متخصص درمان است. تنها در مورد یک نفر در شش می شود به طور جدی بیمار “و توسعه دشواری تنفس”.

پس چگونه می تواند Covid-19 توسعه به بیماری های جدی تر شامل پنومونی و چه می کند که به ریه های ما و بقیه از ما بدن ؟

چگونه است که این ویروس موثر مردم ؟

نگهبان استرالیا صحبت با پروفسور جان ویلسون رئیس جمهور منتخب سلطنتی استرالیا کالج پزشکان و تنفسی پزشک.

او می گوید: تقریبا تمام عواقب جدی از Covid-19 ویژگی و ذات الریه.

ویلسون می گوید: افرادی که گرفتن Covid-19 را می توان به چهار دسته گسترده ای.

حداقل جدی هستند کسانی که “sub-بالینی” و چه کسی باید این ویروس اما هیچ نشانه ای ندارند.

بعدی کسانی هستند که یک عفونت در دستگاه تنفسی فوقانی است که ویلسون می گوید: “به معنی یک فرد تب دارد و سرفه و شاید علائم خفیف مانند سردرد و یا ورم ملتحمه”.

او می گوید: “این افراد با علائم جزئی هنوز هم قادر به انتقال ویروس اما ممکن است از آن آگاه است.”

بزرگترین گروه از کسانی که می تواند مثبت برای Covid-19 و مردم به احتمال زیاد در حال حاضر به بیمارستان و عمل جراحی کسانی هستند که دچار همان علائم شبه آنفولانزا که معمولا نگه داشتن آنها را خاموش کار می کنند.

گروه چهارم ویلسون می گوید: توسعه بیماری شدید است که ویژگی های ذات الریه.

او می گوید: “در ووهان آن کار می کرد که از کسانی که تا به حال آزمایش مثبت بود و به دنبال کمک پزشکی تقریبا 6% تا به حال یک بیماری شدید.”

این که می گوید افراد مسن و افراد با مشکلات زمینه ای مانند فشار خون بالا و مشکلات ریوی و یا دیابت هستند بیشتر احتمال ابتلا به بیماری های جدی.


چگونه ذات الریه توسعه ؟

هنگامی که مردم با Covid-19 توسعه سرفه و تب ویلسون می گوید: این یک نتیجه از رسیدن به عفونت تنفسی درخت – درجه معابر که انجام هوا بین ریه ها و خارج است.

او می گوید: “مخاط تنفسی درخت مجروح می شود و باعث التهاب. این به نوبه خود موجب تحریک اعصاب در پوشش هوایی. فقط یک ذره گرد و غبار می تواند باعث تحریک سرفه.

“اما اگر این بدتر می شود, آن می رود گذشته فقط پوشش هوایی می رود و به تبادل گاز واحد که در پایان مسیر هوایی.

“اگر آنها آلوده آنها پاسخ با ریختن مواد التهابی به هوا کیسه های که در پایین از ریه های ما.”

اگر هوا کیسه و سپس ملتهب ویلسون می گوید: این باعث می شود یک “غلیان احساسات التهابی مواد [مایع و سلول های التهابی] به ریه ها و ما تا پایان با ذات الریه.”

او می گوید ریه ها که تبدیل به پر التهابی مواد قادر به دریافت اکسیژن کافی به خون کاهش توانایی بدن را به اکسیژن و حذف دی اکسید کربن.

“که معمول علت مرگ مبتلا به ذات الریه,” او می گوید.

چگونه می تواند ذات الریه درمان می شود ؟

پروفسور کریستین جنکینز صندلی ریه بنیاد استرالیا و پیشرو تنفسی پزشک گفت: نگهبان استرالیا: “متاسفانه تا کنون ما لازم نیست که هر چیزی که می تواند به توقف مردم Covid-19 ذات الریه.

“مردم در حال حاضر trialling همه انواع داروها و ما امیدواریم که ما ممکن است کشف کنند که وجود ترکیبات مختلف ویروسی و ضد ویروسی داروها است که می تواند موثر باشد. در این لحظه وجود ندارد درمان تاسیس به غیر از درمان حمایتی است که آنچه ما به مردم در بخش مراقبت های ویژه.

“ما در دفع آنها و حفظ سطح اکسیژن تا ریه های خود را قادر به عملکرد در یک راه طبیعی دوباره به عنوان آنها بهبود می یابند.”

ویلسون می گوید: بیماران مبتلا به ذات الریه ویروسی نیز هستند در معرض خطر ابتلا به عفونت های ثانویه به طوری که آنها نیز می تواند تحت درمان با داروی ضد ویروسی و آنتی بیوتیک ها.

“در برخی از مواقع که کافی نیست,” او می گوید: از زمان شیوع. “ذات الریه رفت دارد و بیماران زنده ماندن نیست.”

است Covid-19 پنومونی متفاوت است ؟

جنکینز می گوید Covid-19 پنومونی متفاوت است و از شایع ترین مواردی است که افراد بستری در بیمارستان ها ،

“بسیاری از انواع ذات الریه که ما می دانیم و اعتراف است که ما مردم به بیمارستان برای باکتریایی و پاسخ آنها به یک آنتی بیوتیک.

ویلسون می گوید شواهدی وجود دارد که پنومونی ناشی از Covid-19 ممکن است به خصوص شدید. ویلسون می گوید موارد coronavirus پنومونی تمایل به تحت تاثیر قرار همه از ریه ها به جای فقط قطعات کوچک است.

او می گوید: “هنگامی که ما یک عفونت در ریه و اگر آن را شامل کیسه هوا و سپس پاسخ بدن است که برای اولین بار به تلاش و از بین بردن [ویروس] و محدود کردن آن تکرار است.”

اما ویلسون می گوید این “اولین پاسخ مکانیسم” می تواند اختلال در برخی از گروه ها از جمله افراد با زمینه ای قلبی و ریوی در شرایط دیابت و افراد مسن.

جنکینز می گوید که عموما افراد با سن 65 سال و بیش در خطر ابتلا به ذات الریه و همچنین افراد با شرایط پزشکی مانند دیابت و سرطان و یا بیماری های مزمن موثر بر ریه ها و قلب و کلیه و یا کبد افراد سیگاری بومی استرالیایی و نوزادان با سن 12 سال و زیر.

“سن است و عمده پیش بینی خطر مرگ ناشی از پنومونی. پنومونی است که همیشه جدی برای یک فرد مسن تر و در واقع از آن استفاده می شود یکی از علل اصلی مرگ در سالمندان است. در حال حاضر ما بسیار خوب برای درمان ذات الریه.

“این مهم است به یاد داشته باشید که مهم نیست که چقدر سالم و فعال شما هستند خطر خود را برای گرفتن ذات الریه را افزایش می دهد با سن. دلیل این است که سیستم ایمنی بدن ما به طور طبیعی ضعیف با سن ساخت آن را سخت تر برای بدن ما برای مبارزه با عفونت و بیماری است.”

  • با توجه به بی سابقه و مستمر طبیعت coronavirus شیوع این مقاله است که به طور منظم به روز شده برای اطمینان حاصل شود که این نشان دهنده وضعیت فعلی در حوزه تاریخ انتشار. هر گونه اصلاحات مهم ساخته شده به این یا نسخه های قبلی این مقاله را ادامه خواهد داد به footnoted در خط با نگهبان سرمقاله سیاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>