چه سیاه و سفید زندگی می کند توجه نشان داده است: در مورد شهر های کوچک آمریکا

خودگردان. — نیکی Wilkerson استفاده شد به فکر خودش را به عنوان “کوچک قهوه ای دختر” در حال رشد در مناطق روستایی پنسیلوانیا است.

او شده است به چشم skeptically در حالی که خرید و سوال توسط پلیس بدون هیچ دلیل روشن و در همه. اما او استعفا داد و خودش را به نگه داشتن آرام در مورد نژاد پرستی که خود دوستان به نظر می رسید هرگز به توجه و حتی زمانی که آن اتفاق افتاد درست در مقابل آنها. هیچ کس در اطراف در اینجا همیشه صحبت در مورد هر یک از این. آن را فقط به آنچه در آن بود.

و در عین حال وجود یک بعد از ظهر در اوایل ماه ژوئن درست در وسط بخشداری او اتفاق افتاده است بر آن: یک جمعیت از مردم سفید خواستار عدالت برای سیاه و سفید زندگی می کند. آنها خواهد بود پیوست, سیاه, دبیرستان, دانش آموزان, کودکان لاتینی, farmworkers, “همجنس باز, لزبین, عجیب و غریب, transgender, هر,” خانم Wilkerson, 34, گفت:. “این بود که چمبرسبورگ من در. من تا به حال هیچ ایده. همه این افراد فقط بیرون آمدن از چوب است.”

چشم الهام بخش بود, او گفت:. بلکه خسته کننده است. “اگر ما انجام این کار مدت زمان طولانی پیش است؟”

سیاه زندگی مهم می تواند مسئول بزرگترین جنبش اعتراضی در تاریخ ایالات متحده است که بر خاست تا در تعداد بی شماری از شهرستانها و شهرهای کوچک پس از جورج فلوید کشته شد توسط پلیس در ماه مه. در حالی که تظاهرات خیابانی اند مخروطی کردن در بسیاری از مکان های تازه ضرب فعالان در شهرهای کوچک هنوز هم بحث در مورد برنامه های جدید برای حوادث و یا ایستاده در پشت در غیر این صورت خالی شورای شهر جلسات به خواسته های خود را برای پلیس اصلاحات.

اما فراتر از هر گونه تغییر سیاست است که می تواند در آینده قابل توجهی از نتایج هفته های اخیر می تواند تحقق برای بسیاری از آمریکایی ها در شهرهای کوچک که همسایگان خود هستند, چند نژادی بیشتر و کمتر مایل به آرام در مورد چیزهایی که از اکثر مردم را بر عهده داشتند.

اعتبار…والری Plesch برای نیویورک تایمز
اعتبار…والری Plesch برای نیویورک تایمز

در سراسر کشور در Lehighton Pa. یک شهر است که 95 درصد سفید Montreo Thompson, 26 کشیده روی یک صندلی به جلوی خانه خود را در اوایل ماه ژوئن برگزار شد و تا یک زندگی ماده پوستر. در روز او کمک سرب راهپیمایی در شهرهای سراسر این منطقه و همچنین اعتراض در کنار مردم سیاه و سفید او تا به حال هرگز قبل از دیده می شود — که برخی از آنها زندگی می کردند پایین خیابان. “آنها به معنای واقعی کلمه راه رفتن فاصله از خانه ما و من می دانستم که هرگز آنها وجود دارد.”

شهر های کوچک آمریکا هرگز نژادی یا سیاسی یکپارچه. پس از سال 2016 انتخابات و به خصوص در مکان های که در آن رئیس جمهور تهمت روسی, هزاران نفر از زنان بودند که مبهوت در نتیجه شد فعال سیاسی برای اولین بار در زندگی خود جلسه در کتابخانه زیرزمین و سازماندهی کوچک اما منظم تظاهرات. هنوز که جنبش طراحی شده عمدتا توسط میانسال زنان طبقه متوسط در حومه شهر و exurbs شد و در بسیاری از فقط یک مقدمه به جرم موج اعتراضات پس آقای فلوید مرگ است.

برای مخالفان در چمبرسبورگ جمع شده در پیاده رو در مقابل مرکزی کلیسای پروتستان و یک برنز-steepled نقطه عطفی اختصاص داده شده در سال 1871 فقط هفت سال پس از این شهر به زمین سوخته توسط مؤتلفه سربازان. برگرد. اسکات Bowerman شده است که کشیش کلیسا برای هشت سال به نام آقای تهمت انتخابات “آخرالزمانی لحظه.” آن را عمدی کلمه انتخاب او گفت: بر اساس ریشه و معنای آخرالزمان: وحی است.

2016, انتخابات, آقای Bowerman گفت: نشان داد که فرانکلین کانتی که در چمبرسبورگ نشسته بود که نه تنها محافظه کار اما شیفته یک نام تجاری امریکا-اول سیاست که واقعا هیجانی, بسیاری از رای دهندگان که افراشتند پرچم برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در راه آنها هرگز تا به حال برای هر نامزد دیگری. آقای ترامپ برنده این شهرستان با بیش از 45 امتیاز 71 به 25 درصد است.

اما این انتخابات همچنین نشان داد سکوت اقلیت طولانی آرام خود را در مورد سیاست. بسیاری از در حال حاضر می دانستم که یکی از دیگری (“the usual suspects” آقای Bowerman گفت) اما آنها شروع به تشکیل آشکارا لیبرال — Franklin County ائتلاف برای پیشرفت جامعه متحد شهروندان نگران از فرانکلین کانتی — برنامه ریزی برای جشن غرور ماه و برای مثال حفر به مسائل مانند redistricting اصلاحات. یک سازمان جدید به نام آشتی نژادی آغاز شد برگزاری گروه های بحث در کلیسای پروتستان با بیشتر سفید شرکت کنندگان.

اما پس از آن جورج فلوید تظاهرات آغاز شد. این معترضان بودند مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار و نه آنها از اعضای به اصطلاح مقاومت است. در ابتدا هیچ کس به رسمیت شناخته شده آنها در همه.

“من می توانم آن را باور نمی کند گفت:” لیندا توماس شایسته بنیانگذار نژادی آشتی و یکی از شهرستان صریح ترین چهره ها در مسائل نژادی. او را به درایو را از طریق مرکز شهر در هفته اول اعتراضات به سعی کنید به درک که همه مردم از آمدن به محکوم کردن نژادپرستی شد. “من می خواستم برای دیدن چگونه این گستراند.”

اعتبار…والری Plesch برای نیویورک تایمز

آن آغاز شده و با شیله هرشی 24 که هرگز تا به حال انجام هر چیزی شبیه به این و کاهش یافته است به مصاحبه. او سفید است. اما گفت: Amy استوارت مادر او خانم هرشی می داند چیزی در مورد اینکه به حاشیه رانده شده داشتن بیرون می آیند به عنوان فراجنسیتی چند سال پیش. “من می دانم آنچه در آن است به کودکی که می تواند منفور برای آنها چه کسانی هستند,” خانم استوارت گفت.

در آخرین بعد از ظهر در مه, خانم هرشی و مادرش راه می رفت مرکز شهر پس از جمع آوری تا نشانگر پوستر هیئت مدیره و ترکیب جوش شیرین و آب به ریختن در چشم خود را اگر آنها با گاز کشته اشک. اعتراض به زودی یک جایگاه قرار ملاقات در حال رشد بزرگتر و بیشتر التقاطی روز به روز پر عمدتا توسط افرادی که نمی دانند و هرگز اعتراض قبل از.

معترضان اکثرا سفید اما نه منحصرا بنابراین نه در یک شهر که در آن بیش از یک سوم از دانش آموزان در مدارس محلی اقلیت هستند. Lexi لیدیگ و 23 ساله که از نژاد مخلوط و مطرح شد یک گواتمالا ناپدری شد و در آنجا بود Environment Cabrera, 26 مکزیکی-آمریکایی که منتظر جداول پایین خیابان در فلافل زیستن.

اعتبار…والری Plesch برای نیویورک تایمز

تظاهرات پس تقریبا در هر شهر در فرانکلین کانتی: Shippensburg تا جاده کمی Greencastle و Mercersburg و Waynesboro که در آن بزرگ اژدها از Ku Klux Klan نشان داد تا به هو کردن.

سیاست از معترضان بودند عمیقا التقاطی. بسیاری از کسانی که در تظاهرات در چمبرسبورگ شد آشکارا غیر سیاسی با ایمان کمی در هر دو حزب عمده و یا سیاست های انتخاباتی در همه. در Shippensburg یک جوان سیاه دستیار پرستاری اعلام کرد که این تجمع وجود دارد پیوست یک جمهوری خواه یک آزادیخواه دموکرات و یک مرد جوان که در توصیف خود را به عنوان یک “رادیکال مسیحی” همه متعهد به defunding پلیس.

غیر منتظره ترین قهرمان, شاید, شده, Franklin County district attorney مت Fogal یک جمهوری خواه است. برای هفته او شده بود کله پاچه ناراضی در مورد چگونه حزبی که پاسخ همه گیر تبدیل شده بود و در مورد رئیس جمهور تحریکات. سپس یک بعد از ظهر او شنیده اعتراض خود را به دفتر پنجره.

“من با گوش دادن به آنها وجود دارد و مردم فقط بوق در حمایت از کاملا صلح آمیز و در مقابل به برخی از تصاویر که ما تا به حال شاهد بوده است,” او گفت:. او با ارسال بیانیه ای به رسانه های محلی. “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. دوره” آن گفت: به اصرار مردم برای قرار دادن کشور در ماه نوامبر. رئیس سابق حزب جمهوری خواه محلی به نام بیانیه “کاملا منزجر کننده است.”

اعتبار…والری Plesch برای نیویورک تایمز

چند درگیر در این اعتراضات بر این باورند که سیاست از شهرستان بود و به نوعی تبدیل شده به مدت یک شب. مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم هنوز آویزان از جلو ایوان در سراسر شهرستان و در محلی Facebook pages بسیاری از نظر مسخره معترضان به عنوان نادان و هدر رفتن وقت خود را. بسیاری از افراد جوان شک بسیار خواهد آمد از این همه. “هنگامی که همه چیز را کند می کند” به گفته خانم لیدیگ “مردم را فقط به بازگشت به راه خود را.”

هنوز هم وجود دارد برخی از پیشرفت. دادستان منطقه است و تشکیل یک گروه مشورتی در مسائل نژادی. جلسات نژادی آشتی که برگزار شد یک تظاهرات بزرگ در اواخر ماه ژوئن به طور قابل توجهی بزرگتر از آنها بودند. لیبرال گروه را آغاز کرده اند که نامه نوشتن مبارزات به مرکز شهر و کسب و کار و ترغیب آنها به عموم پشتیبانی سیاه زندگی مهم است.

اعتراضات خود سوخت جوان و اغلب طبقه کارگر شده اند سخت به نگه داشتن رفتن. یک زن جوان که تا به حال گرفته شده بیش از سازماندهی در چمبرسبورگ به زودی متوجه شد او روز در حال رشد بیش از حد پیچیده به خصوص پس از مادر او به طور ناگهانی اخراج از مسکن عمومی است.

وظیفه سازماندهی انتقال به محلی دانشجوی کارشناسی کریستی Rines, 30 که تلاش می کند به نگه داشتن یک ملاقات منظم در مقابل کلیسا در نظر گرفتن دقیق یادداشت در مورد نسبت honks به این jeers (“3 p. m. — 4 p. m.; 9 حوادث واکنش 77 حوادث از حمایت”) اما اغلب جایگاه خودش را در گرمای سوزان.

خانم Wilkerson در تلاش است تا نشان دهد اما این سخت است که با کودکان و یک کار تمام وقت است. او می آموزد نوجوانان در خصوصی نوجوان بازداشتگاه در شهرستان و به عنوان یکی از چند سیاه کارکنان شده است در میان چند که صحبت خواهد شد با پسران وجود دارد در مورد آنچه اتفاق می افتد شده است در خارج.

“آنها شنیده ام که چگونه آنها در حال تغییر نام شربت بطری و آنها لغو تلویزیون را نشان می دهد” خانم Wilkerson گفت. دانش آموزان خود را به او بگویید که آنها تا به حال هرگز خواسته برای هر یک از کسانی که همه چیز به جای مایل “پایان دادن به تماشای دوستان من ضرب و شتم و عموهای من و پدران و برادران بازداشت بیش از مقدار کمی از ماری جوانا است.”

“آنها اصلا ایمان بسیار در سیستم تغییر” خانم Wilkerson گفت. او به آنها می گوید او امیدوار است آن را. “این همه من می توانم واقعا بگویم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im