آنچه که یک شهردار تدریس پیت Buttigieg

SOUTH BEND, Ind. — اخبار نگران کننده کودکان در برخی از خم جنوب فقیرترین محله های تا به حال یک نرخ بالاتر از مسموميت با سرب نسبت به کودکان در سنگ چخماق, Mich.

در جلسه پدر و مادر مضطرب شد نشان داد که دو شهرستان با سازمان از دست داده بود کمک های مالی برای کمک به مبارزه با مسمومیت. پیت Buttigieg سپس شهردار این شهرستان نیست کنترل سازمان اما پاسخ او در این نشست هنوز زده و برخی به عنوان یک سیاستمدار عبور جفتک انداختن. “ما نمایندگان وزارت امور خارجه. ما یک دولت در بخش بهداشت و درمان. ما یک فرماندار جدید,” او گفت:. “آنها باید شنیدن از جامعه ما است.”

آقای Buttigieg در نهایت در زمان اقدام پس از فشار توسط یک ad hoc جامعه و جنوب خم تریبون که editorialized که آن را “زمان برای دریافت کرک” در سرب. شهردار برنده $2.3 میلیون از واشنگتن به تعمیر مختصر و مفید خانه با رنگ پوست علت مسموميت با سرب.

“اولین غریزه بود به می گویند هی ما پوشش آنچه ما مسئول گفت: کتی Schuth که سازمان جلسه والدین در ماه ژانویه سال 2017 که در آن شهردار صحبت کرد. “و دوم خود را در آن نگاه بود که می گویند این یک مشکل بزرگ است. و وجود دارد راه ما می تواند نقش قوی.”

تجربه آقای Buttigieg به دست آورد به عنوان یک شهردار مرکزی بخشی از زمین خود را به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری, اما آن نیز به تازگی تبدیل به یک گاو-چشم برای برخی از رقبای خود را که در حال تلاش برای تضعیف حرکت خود را در مسابقه با کاشت شک و تردید در مورد اینکه آیا او آماده است برای دفتر بیضی. روز سه شنبه آقای Buttigieg به پایان رسید قوی دوم در نیوهمپشایر اولیه و یک هفته پیش از آن ساخته شده او در تاریخ به عنوان اولین نامزد پیروز در آیووا قفقاز که بالاترین انتخاب موقعیت شد شهردار. در هر دو کشور را مورد ضرب و شتم معاون رئيس جمهور سابق و چند تن دیگر از کهنه سیاستمداران در بخش بزرگی با یک پیام در مورد آنچه او آموخته است که به عنوان پسر یک مبارزه میانه شهر که مشخص شد آن را به نوبه خود در اطراف.

اما رکورد خود را نیز به چالش کشیده شده است توسط برخی از ساکنان شهر و فعالان به ویژه در مشکلات ساکنان سیاه, و او تا به حال برخی از سخت ترین لحظات در مسابقه تلاش برای توضیح رکورد خود در پلیس. در یک بحث در نیوهمپشایر هفته گذشته او فشرده شد در مورد افزایش دستگیری از مردم برای در اختیار داشتن ماری جوانا در طول سال در آن او تلاش برای توضیح به عنوان وثیقه اثر سرکوب و جنایت خشونت آمیز.

معاون رئیس جمهور سابق آمده است. مبارزه برای همان مرکز-چپ رای دهندگان به آقای Buttigieg منتشر شده دیجیتال آگهی جلوتر از نیوهمپشایر رای گیری آشکارا به تمسخر گرفتهاند که آقای Buttigieg مدارک. سناتور ctq از مینه سوتا در مقایسه با او در مناظره به رئیس جمهور تهمت: “ما یک تازه وارد در کاخ سفید و نگاه کنید که در آن آن را به ما,” او گفت:.

در صورت انتخاب آقای Buttigieg خواهد بود 39 در روز افتتاح جوانترین رهبر آمریکا در تاریخ است. او به خوبی آگاه است که اگر او در ادامه به شکاف پیروزی پس از آیووا وجود دارد خواهد بود و رای دهندگان بدونم که اگر یک هزاره بود که شهردار ایندیانا چهارم-بزرگترین شهر این است که واقعا واجد شرایط برای ریاست جمهوری.

یک نگاهی از نزدیک در برخی از قسمت کلید برای آقای Buttigieg روشن او چگونه اداره با تلاش و رشد خود را بیش از هشت سال به ویژه در پاسخ به نیازهای مردم و سرخوردگی. دانشگاه هاروارد تحصیل سابق مک کینزی مشاور کار آمد با یک رویکرد تکنوکرات به رهبری و برخی از اقدامات خود را آشکار در مورد چالش های چهره او امروز — به خصوص خود را پایین پشتیبانی در میان آفریقایی-آمریکایی ها در سراسر کشور و درک است که او بیشتر در خانه با همکار خود نخبگان است.

آقای Buttigieg استدلال می کند که به عنوان شهردار, او تا به حال به تولید نتایج در هر روز است. “اگر یک مشکل وجود دارد شما نمی توانید به آن می گویند جعلی است, اخبار و وانمود کنید که حفره نیست وجود دارد,” او گفت: رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی در پاییز امسال. “شما عاشق رفتن به خارج وجود دارد و مقابله با آن است.”

اگر آقای Buttigieg موفق به کسب بیش از برخی از رای دهندگان با تاکید بر حل مشکل خود تجربه کار با یک دموکرات اکثریت شورای شهر برای مقابله با تعمیر جاده ها است گریه به دور از مذاکره با جمهوری-رهبری سنا در یک مجموعه قانونی در دستور کار است. هیچ شهردار تا کنون صعود مستقیم به دفتر بیضی. South Bend بودجه حدود یک ششم است که از سن آنتونیو بود که آن را به رهبری یکی دیگر از دموکرات که به دنبال نامزدی, Julián Castro.

رام امانوئل شهردار سابق شیکاگو که در خدمت به عنوان رئیس ستاد باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا گفت: رای دهندگان باید اندازه گیری یک نامزد آمادگی برای ریاست جمهوری در سال و یا شغل قبلی.

“هیچ کس پیاده به دفتر در روز 1 با آنچه آنها نیاز به دانستن توقف کامل” آقای امانوئل گفت. “آیا شما از این تجربه به خود انعکاسی به این ظرفیت برای رشد و به قضاوت و شما امن اطراف خود را با دیگر مردم هوشمند؟”

خدمت به امریکا جوانترین شهردار یک شهر بیش از 100,000 آقای Buttigieg رشد در حال تبدیل شدن بیشتر بیمار شنونده و بیشتر احترام از کسانی که با برخورد انداز حامیان و منتقدان توافق در مصاحبه. برای کسی که با طبیعت اجرا می شود از لحاظ عاطفی سرد با توجه به دقیق بالینی, پاسخ زمانی که به چالش کشیده آقای Buttigieg آمد تا در آغوش که یک شهردار اولیه کار بود و نه برای همیشه باید واقع پاسخ صحیح — به رنگ سرب مورد — اما به همدردی و ارائه الهام بخش است.

“این یک چیز برای پیت و برای دولت او را نمی توان از بالا به پایین policymaker اما برای پیدا کردن راه های به دست آوردن معتبر ورودی از گونه های زیادی از مردم گفت:” خانم Schuth مدیر در نزدیکی شمال غربی محله Inc., کمک می کند که کم درآمد ساکنان خرید خانه. “و من کاملا فکر می کنم او را بدست بهتر از آن است.”

به الیور Davis, سابق, South Bend, عضو شورای شهر که اغلب درهم با آقای Buttigieg سابق شهردار است که به سادگی بیش از حد سبز. “او آماده است در روز 2” از یک بحران است که چگونه آقای دیویس که پشتیبانی از آقای بایدن آن قرار داده است.

جیک Teshka تنها جمهوری خواه در جنوب خم شورای شهر گفت که آقای Buttigieg برنده خود را برای حمایت از یک طرح به آدرس مسموميت با سرب — نیاز شهرستان بازرسی از واحد اجاره — بیش از آقای Teshka اولیه اعتراض. “او به ارمغان آورد در املاک و مستغلات سرمایه گذاران انجمن, او به ارمغان آورد مستاجران حقوق گروه های مردمی از سمت راست و سمت چپ او به ارمغان آورد آنها را به جدول” آقای Teshka گفت. “ما باید به پایین و کثیف با آن و شهردار حمایت از همه چیز است.”

آقای Teshka گفت: آقای Buttigieg تا به حال بیشتر مربوط حاکم بر تجربه از هر کدام از گذشته دو رئیس جمهور پس از موفق بیش از 1000 شهر و کارکنان رسیده به مخالفان برای انجام کارها. “عینی صحبت کردن و از بین بردن تعصب من می خواهم بگویم آن را مقیاس پذیر از یک واقعیت تلویزیون ستاره,” او گفت:.

یک روز صبح در سال 2013 در دوره اول آقای Buttigieg وارد کار در شهرستان-شهرستان, ساختمان بدن خود را محکم در برابر صدای صفیر از پنج خط از یک راه ترافیک. “این همیشه زحمت من ما باید این مسیر مسابقه مرکز شهر,” او گفت: کارمندان ارشد.

خیابان های مرکزی شهر طراحی شده بودند به سرعت رانندگان به خانه و خرید در حومه شهر. آقای Buttigieg اعتقاد احیای South Bend که انتخاب کرده بود به نام “مرگ در شهر” باید شروع با هسته شهری.

خود را هوشمند خیابان ابتکار پیشنهاد تبدیل مرکزی معابر به اجازه می دهد دو راه ترافیک و اضافه کردن خطوط دوچرخه, درختان و در خیابان پارکینگ, همه به کاهش سرعت وسایل نقلیه و تشویق پیاده.

پروژه مورد بحث قرار گرفت از طریق 28 جلسات عمومی بیش از دو سال بسیاری از آنها گرم می شود, به عنوان آقای Buttigieg و متحدان تن به تن هوشمند خیابان به عنوان یک سرمایه گذاری است که مشتعل رشد. مخالفان به نام $25 میلیون پروژه گران حماقت.

“زیادی وجود داشت به دلیل مقاومت در برابر او هزینه های زیادی از شهر گفت: علامت نیل سابق شهرستان کنترل. “مردم گفت: خیابان ها کاملا خوب است.”

هوشمند خیابان در نهایت تصویب یک بار-سرکش شورای. بزرگ املاک و مستغلات پروژه های در جریان: تبدیل خالی ساختمان های اداری به مسکونی lofts قبل از رها Studebaker کارخانه جدید ماریوت در بالاترین نقطهء کشتی هتل در بلندترین ساختمان شهر است که ممکن است تبدیل به یک قطره اشک پایین. وجود دارد بیش از 100 میلیون دلار در سرمایه گذاری های خصوصی با توجه به شهر هر چند برخی از آن ممکن است اتفاق افتاده به هر حال به عنوان ساوث بند آمده از رکود بزرگ. امروز حدود 1000 نفر در مرکز شهر زندگی می کنند در مقایسه با تقریبا صفر زمانی که آقای Buttigieg گرفت ،

جف Rea, رئيس جمهور از جنوب خم منطقه ای اتاق بازرگانی گفت: آقای Buttigieg به دست آورده در حمایت از مردم کسب و کار بسیاری از آنها خواهان. “او شده است قادر به گرفتن مردمی که در تئوری باید در مخالفت با او در حزبی ایدئولوژیک زمینه به جدول بیش از اهداف مشترک از نظر پیشرفت اقتصادی و بهبود حس غرور و حرکت” آقای ری گفت.

یک توسعه دهنده فرانک Perri به یاد می آورد که آقای Buttigieg رسیده به او در مورد مرکز شهر بسته متعلق به او در سنت جوزف رودخانه که نشسته بود خالی برای بیش از یک دهه است. “آنچه ما باید انجام دهید برای ایجاد این اتفاق می افتد ؟” شهردار پرسید. آقای Perri تکرار آنچه که او گفته بود زودتر شهرداران بدون موفقیت: او می خواست این شهرستان برای ساخت پارکینگ زیرزمینی در سایت.

آقای Buttigieg به توافق رسیدند. شهر ارائه 5 میلیون انگیزه. آقای Perri هفت طبقه شیشه ای پیچیده ساختمان آبشار قرار است به زودی باز با آپارتمانهای با شروع در $625,000. “آن را خواهد پرداخت در پیک در مالیات” آقای Perri گفت.

“تا آنجا که به من مربوط می شود او دلیل South Bend در حال آمدن است در اطراف او گفت:” آقای Buttigieg.

اما درایو چند بلوک غرب از مرکز شهر به فقیر و عمدتا سیاه و اسپانیایی محله و وجود دارد هیچ $625,000 آپارتمانهای. شما ببینید بسیاری از فرو ریختن خانه ها و مغازه ها به جای. رفاه شده است به اشتراک گذاشته شده به همان اندازه در جنوب خم یک منبع از انتقاد و خشم برخی در جوامع اقلیت.

“این سخت است برای من به این می گویند یک چرخش شهر” رجینا ویلیامز-پرستون یک عضو سابق شورا در مصاحبه ای گفت: در بهار گذشته به عنوان آقای Buttigieg رسما شروع ریاست جمهوری خود را پیشنهاد داد.

آقای Buttigieg عمده ابتکار برای کم درآمد محله بود حمله سوختگی با تخریب خالی و رها شده خانه. Postindustrial South Bend, مانند بسیاری از زنگ کمربند شهرستانها از دست داده بود نزدیک به یک چهارم از جمعیت آن است. سمت غرب به خصوص بود نقطه چین با خانه های خالی که جذب squatters و جرم و جنایت.

تنظیم یک هدف بلند پروازانه به آدرس 1,000 خانه در 1000 روز آقای Buttigieg بود قادر به پاسخگویی به آن دو سال بعد در سپتامبر 2015, جلوتر از برنامه. با توجه به این شهرستان هیچ یک از تخریب خانه ها اشغال شد.

برخی از منتقدان گفت: این شهرستان به آن هدف بیش از حد به شدت صدور کد نقض و هنگامی که فقیر صاحبخانه نمی تواند پرداخت تماس در بولدوزر. “ما سهام مسکن است در حال تخریب است و هیچ برنامه ای برای جایگزینی آن با مسکن مقرون به صرفه” گفت: هنری دیویس جونیور, یک عضو شورای شهر.

استیسی Odom ساکن غرب سمت مشغول به کار بود در یک مختصر و مفید خانه او تا به حال خریداری شده حدود 6000 $در زمانی که او آموخته است که آن را در لیست تخریب شود. خانم Odom که امیدوار به حرکت به خانه بنا کردن شهرستان-ساختمان شهر. هنگامی که او به کشف آقای Buttigieg راه رفتن با دیگر مقامات او شروع به پریدن کرد از ماشین خود را.

“من به او گفتم من با تمام این مشکلات با شهر جنوبی خم مایل به پاره کردن خانه” خانم Odom گفت. “او با یک گروه از مردم و آنها خوشحال بودند که او در زمان زمان برای متوقف کردن و صحبت کردن با من. اما او هنوز هم در آنجا ماند و به گوش همه چیز من تا به حال به می گویند. او گفت: “ما کار می کنند که با هم.'”

خانم Odom کردم خانه اش خاموش تخریب لیست با نشان دادن او به آرامی رفع آن است. او اعتبار آقای Buttigieg با گوش دادن به افرادی مانند او و تنظیم این شهر سیاست از تخریب خانه ها به بازسازی بسیاری از آنها. این شهرستان معرفی یک سری از خانه تعمیر برنامه هایی که در حال حاضر جایزه 1 میلیون دلار به مالکان است.

“او یک فرد مایل به تغییر مایل به گوش دادن مایل به کار با شما و همه چیز را بهتر,” خانم Odom گفت.

این سوال که آیا شهردار بهبود زندگی اقلیت ضعیف ساکنان جنوب خم پیچیده است. برای انتخابات ریاست جمهوری آقای Buttigieg تیم منتشر گسترده برنامه شناخته شده به عنوان داگلاس طرح در تابستان گذشته با هدف پرداختن ساختاری نژاد پرستی در امریکا است. اما آن حلقه توخالی به برخی از در خانه به خاطر او همیشه زنده توسط وعده های خود را وجود دارد.

اطلاعات فدرال نشان می دهد که فقر برای خانوارهای سراسر شهر بود کاهش شش درصد از آقای Buttigieg سال اول در دفتر از طریق 2018 در مقایسه با 2.3 درصد کاهش در سراسر کشور.

در عین حال در حالی که داگلاس طرح خواستار کارگردانی 25 درصد از قراردادهای فدرال به شرکت و صاحبان خم جنوب شهر-سفارش مطالعه نشان داد که بین 2015 و 2017, هیچ شهر قرارداد رفت به سیاه و سفید متعلق به کسب و کار.

حامیان شهردار در جامعه گفت: آفریقایی-آمریکایی در فقر به مدت طولانی ادامه داشت در ساوث بند اما آقای Buttigieg اولین شهردار به پرداخت برای مطالعات به طور کامل در معرض آن که منجر به سیاست در یک راه حل. این “اختلاف مطالعه” از شهرستان پیمانکاری اشاره کرد که 12 درصد از قرارداد رفت و به شرکت های متعلق به زنان و اقلیت های دیگر از آمریکایی های آفریقایی تبار. آن را بکند شهر به تصویب یک فرمان به افزایش عقد قرارداد با اقلیت و زنان متعلق به شرکت تا 15 درصد است.

شارون مک براید سیاه و عضو شورای Buttigieg حامی گفت: شهردار سابق به طرح احیای مرکز شهر پیش از محله های مسکونی مناسب بود تماس بگیرید. “به منظور زنده قلب خود را به عملکرد” او گفت:. “اگر شما کسب و کار در آینده به حفظ درآمد شما نمی توانید رشد. و در حال حاضر ما در یک شهر پر رونق.”

برای همه از آقای Buttigieg تمرکز بر اقتصاد و مسکن خود را در زمان به عنوان شهردار باقی می ماند تعریف شده در چشم ملت توسط مدیریت خود را از پلیس. شاید سوزاننده بحران او به کار گرفته شده در اتاق کار آمد در تابستان گذشته پس از تیراندازی منجر به مرگ اریک لوگان, سیاه, ساکن توسط یک افسر سفید. در یک هرج و مرج جامعه را در جلسه ساکنان به نام روز شهردار را به آتش رئیس پلیس. هنگامی که یک نماینده از Rev. Al Sharpton سعی کردم به صحبت می کنند, جمعیت هو او گفت این بود South Bend امر است.

آقای دیویس, سابق, عضو شورای گفت: طغیان منعکس سال از سرخوردگی برخی از ساکنان بیش از آقای Buttigieg را نظارت پلیس از جمله خود تنزل از یک رئیس و عدم افزایش تنوع در میان افسران.

اما آقای دیویس نیز با تمجید از شهردار به صورت مستقیم درگیر شدن با نگران ساکنان. “در بسیاری از شهرستانها — شما را دیده ام فرگوسن Missouris — شما نمی باید رهبران شهر وجود دارد و در قلب آن,” او گفت:.

روز پس از تیراندازی اعضای جامعه جمع آوری بسکتبال از مارتین لوتر کینگ جونیور مرکز برای به اشتراک گذاشتن داستان در مورد تلفات و خشونت اسلحه در اقلیت محله به عنوان مسئولان شهرستان گوش.

“من از تماشای پیت و او گوش او واقعا نگران مردم به عنوان افراد — در خود را در تجربه خود را از آنچه رفته است” گفت: Tim Scott, رئيس جمهور از شورای شهر. “من فکر می کنم او آن را دیدم احتمالا کمی بیشتر احشایی راه از او تا به حال قبل از.”

“گاهی اوقات شما رو به چند کاهش به درک چه خبر است و او که” او گفت:. “من دیده ام پیت رشد در هشت سال او اینجا بوده است: بهتر است توسعه بهتر ارتباطات درون آفریقایی-آمریکایی جامعه است.”

بسیاری از رهبران سیاه و سفید در جنوب خم گفت: خود شهردار سابق ایستاده در میان اقلیت ساکنان شده است تحریف شده به عنوان او پا بر روی مرحله ملی با یک تعداد انگشت شماری از صدای مخالف از شهر ارائه یک اتاق اکو در اخبار و رسانه های اجتماعی.

در دسامبر هل دادن به سیاه, کون بزرگ, South Bend, رهبران — اعضای شورای کشیشان و رئیس محلی N. A. A. C. P. برگزار شد یک انجمن عمومی به اختلاف آنچه آنها به نام غلط روایت آقای Buttigieg عدم حمایت از اقلیت در خانه.

“من هیچ ایده که در آن این همه من-نمی-خواهم-پیت نگرش از آمد و گفت:” محمد Shabazz دوم یک کارمند شهرستان. آقای Shabazz استفاده می شود به راه اندازی غرفه لیموناد با دیگر فعالان جامعه در صحنه های خونین به ساکنان و قربانیان اعضای خانواده به صحبت کردن با یکدیگر است. “هر بار که ما یکی از این چیزها پیت خواهد به نحوی پیدا کردن راه خود را وجود دارد,” او گفت:.

در یک صحنه عجیب و غریب یک معترض کشف و ضبط میکروفون در سیاه و رهبران فروم و خواستار “چه کسی این را انتخاب سیاه و سفید “کجاست ؟” در حالی که یک زن مسن تر خود را مطرح عصا به چخ او را دور. این تظاهر کنندگان که عینک سیاه و سفید زندگی می کند ماده پیراهن طرفدار سناتور برنی ساندرز.

روز بعد بنیانگذار Black Lives Matter گروه در جنوب خم Jorden Giger برگزار شد تجمع برای آقای ساندرز که در آن آقای Buttigieg شد را محکوم کرد.

با اینحال آقای Giger در مصاحبه ای گفت که اگر آقای Buttigieg می شود نامزد او را برای رای دادن به او.

“او می تواند تحت فشار قرار دادند,” او گفت:. “این او را طول می کشد در حالی که برای به دست آوردن وجود دارد اما او می تواند تحت فشار قرار دادند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>