چه آریزونا شکننده ویروس فلات می تواند به ما آموزش

به عنوان ایالات متحده فراتر از 4 میلیون شناخته شده coronavirus موارد به مراتب بیشتر از هر کشور دیگری شیوع بیماری های جدید در حال ارسال هزاران جدی مردم بیمار به بیمارستان و رانندگی موج جدیدی از مجالس ترحیم. اما نیز وجود دارد که نشانه های اولیه که عفونت های جدید ممکن است درست در بعضی از نقاط از جمله در برخی از بدترین نقاط داغ.

که ممکن است قابل رویت ترین در آریزونا.

تنها چند هفته پیش, آریزونا بود که منجر ملت در coronavirus عفونت سرانه به عنوان ویروس در سراسر بسیاری از خورشید کمربند متحده که باز کرده بود به سرعت در اواخر بهار. رو نصب بحران در ژوئن Gov. mlb یک جمهوری خواه معکوس خود را و اجازه شهرها و استان ها به منظور ساکنان به پوشیدن ماسک. او همچنین نورد برخی زودتر reopenings و کارگردانی میله داخل ورزشگاه پارک آب و سینما را تعطیل دوباره.

حدود یک ماه بعد تعداد بيماران بستری شده با ویروس شروع به کاهش است. از بعد از ظهر جمعه آریزونا بود و تنها کشوری که در آن شناخته شده جدید روزانه شاهد کاهش یک نقطه عطف است که منعکس شده در بخش چقدر شرایط وخیم شده بود.

“ممکن است در این دوره از یک ماه به شروع به واقعا به نوبه خود چیزهایی در اطراف. ما دیدیم که در ماه مارس و آوریل گفت:” دکتر تام Inglesby مدیر مرکز بهداشت امنیت Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health.

حال سؤال این است که آیا ممکن است به انجام این کار در حالی که اجتناب از دیگری کامل مستند و ایالات آریزونا در حال ارائه زمان واقعی آزمایش.

“در برخی از راه های آن این است که مانند یک مقیاس نسخه از یک کارآزمایی بالینی” دکتر Inglesby گفت. “آریزونا یکی از کشورهای درگیر و رفتن را از طریق بحران و در حال حاضر در نظر گرفتن مجموعه ای از مداخلات و ما در حال دیدن اگر آن مداخلات کار می کنند.”

اعتبار…استخر عکس توسط مت نیویورک

آریزونا است که اغلب ذکر شده است در همان نفس به عنوان فلوریدا و تگزاس پس از هر سه متحده هشدار دهنده با تجربه نرخ رشد این تابستان رانندگی بدترین شیوع در خورشید کمربند. ایالات متحده هر یک led توسط فرمانداران جمهوریخواه که صادر stay-at-home سفارشات در بهار و کسی که در برابر بستن به پایین به طور کامل زمانی که این ویروس بعد وارد در نیروی کامل است. در عوض متحده در زمان هدفمند رویکرد جفت شدن محدودیت ها بر روی میله با ماسک مورد نیاز هر دو به صورت محلی و یا در سطح ایالت.

تگزاس و فلوریدا نیز با دیدن اندک نشانه ای از بهبود هر چند هر است که به طور متوسط بیش از 9000 جدید تایید موارد در روز و هر دو دارای نقاط داغ که نرخ بالایی از بستری شدن در بیمارستان.

آریزونا است که در حال حاضر به طور متوسط 2,600 موارد جدید یک روز از 3,800 در اوایل این ماه. تعداد موارد جدید بستگی دارد می توانید تست یک مسئله آریزونا تلاش کرده است اما تعداد افراد بستری شده با ویروس — زمان واقعی اندازه گیری است که به طور جدی بیمار — نیز شروع به کاهش است. آریزونا بود 2,844 افرادی که آزمایش مثبت یا که مشکوک به داشتن Covid-19 بستری شده در روز پنج شنبه حدود 11 درصد کاهش از اواسط ماه جولای. (دولت نیست و انتشار داده های محلی در بستری شدن در بیمارستان پس از آن بود که معلوم نیست چگونه تاکید بیمارستان بودند در مناطق مترو مانند Phoenix.)

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • Pelosi دوباره قوانین کوتاه فرمت 600 $مزایای بیکاری فشار برای گسترده تر کمک.
  • جدید C. D. C. بیانیه ای در مدارس خواستار بازگشایی و کم اهمیت جلوه خطرات بالقوه بهداشتی.
  • تعدادی از ویروس خوشه در ایران بوده است ترسیم به مدرسه مربوط به حوادث و یا تجمعات از نوجوانان است.

آریزونا است که هنوز هم پیشرو کشور در مرگ و میر سرانه که دیده می شود به عنوان یک عقب مانده شاخص از وضعیت فعلی این ویروس اما با این وجود ارائه یک استارک یادآور ویرانی به ارمغان آورد در دولت پس از یک سویفت بازگشایی. موارد در حال حاضر plateauing در یک سطح بسیار بالاتر از زمانی که آریزونا در ابتدا تعطیل در ماه مارس و تعداد زیادی از مردم در هواکش در پنجشنبه 575 بود پایین از بالا از 687 یک هفته قبل است.

“ما تثبیت شده در 95 مایل در ساعت است که این سرعت که ما می خواهیم به رفتن,” دکتر گفت: Joshua LaBaer مدیر Biodesign موسسه در دانشگاه ایالتی آریزونا. “در حالت ایده آل ما نمی خواهیم این ماشین در حال حرکت در همه.”

اعتبار…مت نیویورک/آسوشیتد پرس

مشکلات بزرگ باقی بماند برای محققان در تلاش برای قطعه با هم بیشتر دقیقا چگونه این ویروس در حال گسترش است در آریزونا از جمله زمان تاخیر در گزارش از coronavirus موارد و در تایید نتایج آزمون. Sonora تلاش, یکی از دولت بزرگترین آزمایشگاه فاش روز پنج شنبه است که آن را تا به حال در مورد 55,000 آزمون که تا به حال پردازش شده است و کسانی که به این بین نه و 12 روز برای به دست آوردن بیشترین نتایج به مراتب طولانی تر از 24 ساعت زمان چرخش کارشناسان بهداشت عمومی توصیه می کنند.

آریزونا نسبتا بالا تست مثبت رای دادن یک کلید اندازه گیری از هر دو گسترش ویروس و اثربخشی دولت در پاسخ. بالا تست مثبت نرخ می تواند نشان دهد کافی تست کارشناسان می گویند.

حتی پس از, بیماری متخصصان می گویند آریزونا است به گرفتن برخی از چیزهایی که درست است. دکتر LaBaer اشاره کرد که فرماندار Ducey خود را تغییر تن در پيشگيري و شروع به پوشیدن ماسک ،

جغرافیا نیز ممکن است نقش بازی کند. حدود 5.5 میلیون نفر از آریزونا هفت میلیون نفر — حدود سه در چهار نفر زندگی می کنند در Maricopa شهرستان که شامل ققنوس و Pima County, که شامل توسان. هر دو دستور نیاز به ماسک صورت کمی بیش از یک ماه پیش و در اواسط ماه ژوئن.

ملت ناواهو ضربه شدید شیوع بیماری در ماه مارس و آوریل نیز با شور و نشاط معرفی اقدامات مانند ماسک, ماموریت بازرسی و حکومت. رزرو است که گسترش بیش از قطعات از آریزونا و نیومکزیکو و یوتا گزارش شده کمتر از 50 نفر در روز طی هفته گذشته در مقایسه با بیش از 170 روز چند هفته پیش.

با تلاش های پیشگیری در افزایش اکثریت قریب به اتفاق Arizonans شده اند و زندگی را با ماسک حکم و بیشتر خاموش شدن ناگهانی برای حدود یک ماه در مورد زمان کارشناسان می گویند در آن طول می کشد برای شروع به دیدن این اثر سیاست های جدید است.

در مقابل بسیاری از فلوریدا 21 میلیون نفر در حال گسترش در سراسر بزرگ و متوسط شهرستانها با هم تداخل دارند شهر و شهرستان دولت. با ماسک سفارشات در محل در بسیاری از بزرگترین شهرستانهای استان و با ایالت حد در میله از اواخر ماه ژوئن دولت نشان داده است برخی از کاهش در موارد جدید در روزهای اخیر به طور متوسط از 10 ، 000 مورد یک روز از 11,800 هفته گذشته است.

در تگزاس که 29 میلیون نفر در حال گسترش در سراسر 254 شهرستانهای رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت تعطیل میله در اواخر ماه ژوئن و با صدور ایالت ماسک مورد نیاز حدود سه هفته پیش. دولت در حال حاضر به طور متوسط بیش از 9000 نفر در روز از بیش از 10,000 چند روز پیش. در هوستون مقامات در حال دیدن دلیل برای امید در میان اندکی کاهش بستری شدن در بیمارستان و حتی به عنوان ویروس به ضعف بیمارستانها در بخش دیگر از تگزاس از جمله منطقه مرزی معروف به دره ریو گراند.

“ما با احتیاط خوش بینانه است که ما در حال دیدن یک سیما خاموش” گفت: کاترین ترویسی های عفونی-بیماری اپیدمیولوژی در UTHealth دانشکده بهداشت عمومی در هوستون گفت که ترکیبی از اقدامات به نظر می رسید به کار می شود.

اما او هشدار داد که ممکن است خیلی زود به بگویید که چگونه به طور قابل توجهی متوسط اقدامات متوقف شده بود گسترش یافته است. “بهترین ما می توانیم انجام plateauing و یا می توانید از ما در واقع شروع به دیدن یک کاهش?” او گفت:. بسیاری از این است که وابسته به رفتار فردی است.”

اعتبار…کسیدی Araiza برای نیویورک تایمز

تریش رایلی مدیر اجرایی آکادمی ملی برای دولت سیاستگذاری سلامت گفت: او تا به حال دیده می شود برخی از آفتاب کمربند متحده با استفاده از درس های آموخته شده از غرب که به طور کلی تعطیل به سرعت در بهار و در زمان های آهسته و هدفمند به روش بازگشایی. در بسیاری از مکان ها در کمربند آفتاب است و در مقابل: آهسته به تعطیل سریع برای بازگشایی و در حال حاضر یک رویکرد هدفمند به پوسته پوسته شدن دوباره.

یکی از قابل توجه پرت کالیفرنیا است که برای اولین بار دولت به موضوع اقامت در خانه نظم و که در آن بهار مستند به طول انجامید بیش از آن در بسیاری از کشورهای دیگر. اما پس از نگه داشتن دولت بسته از طریق اواخر ماه مه Gov. گاوین Newsom یک دموکرات مواجه شده افزایش فشار و واگذار بسیاری از تصمیم گیری به مقامات محلی منجر به ramped تا بازگشایی. دولت در حال حاضر دچار یک افزایش عفونت های جدید و به تازگی با پیشی گرفتن نیویورک در اکثر موارد هر دولت است.

“این بیماری است بنابراین عمیقا به چالش کشیدن برای پیش بینی” خانم رایلی گفت: با استناد به کالیفرنیا به عنوان مثال. “این واقعا چالش برانگیز است.”

برای آریزونا به فراتر از درست کردن موارد جدید به این ویروس را تحت کنترل اقدامات کسب و کار مانند گرین دم در مرکز شهر فینیکس و مراجعان خود باقی می ماند مهم است. روز جمعه نشانه در هر ورودی به آبجوسازی دستور داد مردم را به پوشیدن ماسک در انطباق با فونیکس سراسر شهر بود دستور.

مگان Greenwood, آبجوسازی بنیانگذار گفت که کارکنان خود را تا به حال ماسک در پشت نوار را به افرادی که در راه می رفت بدون اما تا کنون آنها نشده لازم است.

“ما نمی در واقع تا به حال به هر کسی یک ماسک” خانم گرین وود گفت. “ما حتی تا به حال مردم از رفتن به حمام بدون ماسک. آنها می دانند که ماسک مورد نیاز هستند.”

لورن Messman کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de