چه در ژاپن ممکن است به ما بگویید که در مورد Coronavirus را گسترش

باران در حال سقوط بود در شب Jan. 18 پس پنجره توکیو, پارتی, قایق بسته شدند. داخل شد و در حدود 90 مهمانان از یک تاکسی محلی ارتباط بودند و جشن سال جدید به عنوان کشتی شناور پایین Sumida رودخانه. همچنین در هیئت مدیره نمیدانستند آنها بود coronavirus قادر به گسترش ferociously.

آن را فقط که. یک راننده در 70s به زودی بیمار با تب; او بعد از آزمایش مثبت است. همان روز به تشخیص خود و مادر خود را در قانون درگذشت او نیز آلوده شد. مقامات پس از آن کشف کرد که 10 نفر دیگر از این قایق بودند بیش از حد از جمله یک کارمند که تا به حال در خدمت مسافران از ووهان چین. هنوز هم بیشتر نیست که این حزب حضور گرفتار این ویروس پس از آمدن به تماس با کسانی که.

به عنوان مقامات بهداشت عمومی برای سرنخ نگاه کنید به یکی از بزرگترین ابهامات در مورد جدید بیماری کروناویروس — آیا آن را در نهایت سرعت در حال گسترش فراتر از آن مرکز در چین — آنها از نزدیک به مطالعه خوشه از مواردی که به تازگی ظهور کرده در ژاپن است.

این موضوع گرفته شده بیشتر ضرورت به مسافران را آغاز کرده اند که راه رفتن آلوده کشتی کروز در یوکوهاما که 634 نفر تست مثبت برای این ویروس و دو بعد درگذشت. کارشناسان ترس که برخی که پاک شد به ترک یک پردازنده قرنطینه می تواند بعد از تست مثبت گسترش عفونت بر روی زمین در راه همان است که حزب قایق انجام داده است.

احساس خطر مقامات در حال عجله برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه این ویروس منتقل می شود از جمله چگونه بسیاری از کسانی که آلوده به تجربه علائم خفیف و یا هیچ در تمام, و اینکه آیا می توان آن را گسترش افرادی که علامت رایگان.

Katsunobu کاتو از ژاپن وزیر بهداشت گفت: کشور در حال وارد “فاز” در مبارزه با کروناویروس.

“پزشکان در موسسات پزشکی به اشتراک گذاری این شناخت است که تعداد موارد عفونت در آینده افزایش خواهد یافت و لازم است به شرکت اقدامات او گفت:” در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه. دولت اعلام کرد که $139 میلیون بسته از اقدامات فوری برای جلوگیری از شیوع بیماری از جمله تقویت آن تست و quarantining ظرفیت.

نگرانی در مورد انتقال ویروس از طریق رشد کرده است با خوشه موارد در ژاپن است که گزارش 94 عفونت در خارج از کشتی کروز و همچنین در سنگاپور که در آن 84 عفونت تایید شده است و در کره جنوبی که تا به حال 156. چین گزارش کرده است بیش از 75 ، 000 موارد و بیش از 2,200 مرگ و میر.

این رقم در کره جنوبی تقریبا سه برابر شده در طی سه روز و مقامات وابسته 77 موارد به یک کلیسا در شهر Daegu. در سنگاپور دولت به شناسایی پنج خوشه و بررسی ارتباطات درون آنها. این ویروس شناسایی شده است در حداقل 25 کشورهای دیگر با اکثر عفونت های مربوط به افرادی که تا به حال سفر از چین است.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

“آنچه که ما نگران این است که انتقال پایدار در جامعه در کشورهای خارج از چین” گفت: Raina مک اینتایر رئیس برنامه امنیت زیستی در کربی موسسه از دانشگاه نیو ساوت ولز در سیدنی.

“از آنجا که پس از آن گسترده می شود و وجود دارد انتقال اتفاق می افتد در دو قاره که به معنی آن را یک بیماری همه گیر.”

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند ترین ویروسی خوشه های سخت برای, بررسی, و است که به ویژه با زمان شیوع کروناویروس که در آن بسیاری از افراد آلوده به می گویند که هیچ نشانه ای ندارند. اگر افراد بدون علامت می تواند گسترش ویروس آن خواهد شد بسیار سخت تر به سرعت گسترش آن به عنوان حامل انتقال آن ناخواسته.

“وجود دارد که در حال خاموش انتقالات” از آنجا که از ماهیت ویروس, Shigeru Omi منطقه, مدیر بازنشسته سازمان بهداشت جهانی غربی اقیانوس آرام در منطقه گفت: در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه.

دیوید Heymann متخصص اپیدمیولوژی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری وجود دارد گفت: هیچ شواهد قطعی در عین حال که افرادی که بدون علامت می تواند به انتقال عفونت.

او گفت: کارشناسان که در حال تلاش برای درک این ویروس در حال انتظار برای کسب اطلاعات از کشورهای خارج از چین است که در حال نزدیک مستندسازی موارد است.

“چین چنین قریب به اتفاق تعدادی از بیماران که آنها قادر به انجام آن دقت,” دکتر گفت: Heymann سابق رئیس واگير در سازمان بهداشت جهانی است.

“چگونه به راحتی آن را انتقال از فرد به فرد ؟” او گفت:. “ما نمی دانیم که نشده است.”

Virologists دیدن دو احتمال توضیحات برای گسترش خوشه. در یک “superspreader” — کسی که گرایش به فشار بیشتر میکروب ها بیش از دیگران — انتقال ویروس به یک گروه بزرگی از مردم است. برخی از این superspreaders هیچ علائم و احساس خوبی به اندازه کافی برای بیرون رفتن و یا آنها روبرو می شوند یک گروه از مردم با مقاومت کم.

در طول شیوع بیماری سارس در 2002-03, بزرگترین گزارش superspreader بود 26 ساله در فرودگاه کارگر بستری شاهزاده ولز بیمارستان در هنگ کنگ است. او آلوده 112 نفر از جمله هر دکتر و پرستار که او را درمان کرد.

متناوبا, مردم می توانند به طور مستقل گرفتن ویروس از سطوح آلوده. معلوم نیست چه مدت جدید کروناویروس می توانید زنده ماندن در سطوح اما مطالعات دیگر از جمله ویروس ها را پیدا کرده اند آنها می تواند فعال ماندن برای یک هفته یا بیشتر.

خارج از الماس شاهزاده خانم کروز, کشتی, بزرگترین انسان-به-انسان های خوشه ای در ژاپن شامل توکیو, پارتی, قایق.

چهار روز پس از رودخانه کروز, on Jan. 22 مادر در قانون از راننده تاکسی در 70s گفت که او احساس خسته. شش روز بعد زن بود که در 80s, به دنبال کمک پزشکی اما گفته شد برای نظارت بر وضعیت او. در فوریه. 1 او در بیمارستان بستری شد و پس از اینکه تشخیص ذات الریه.

او بیماری تنفسی رو به وخامت گذاشت و او بود نقل مکان کرد و به بیمارستان دیگری در فوریه. 6. او داده شد coronavirus تست در فوریه. 12. یک روز بعد او درگذشت و نتایج حاصل از آزمون به زودی برگشتم مثبت است. مرگ او برای اولین بار بود از این ویروس در ژاپن است.

پس از مقامات بهداشتی در توکیو کشف کردند که آلوده راننده تاکسی بود در قانون زنی که مرده بود, آنها شروع به ردیابی تماس های خود. آنها کشف کردند که او با حضور در قایق و آزمایش هر کسی که تا به حال شده است وجود دارد. هفت نفر دیگر که مورد تأييد آلوده گفت: آنها تا به حال هیچ نشانه ای ندارند.

دیگران مانند یک کارمند زن از رانندگان تاکسی انجمن که شرکت نکرده پارتی, قرارداد, این ویروس پس از بازی گاه به گاه تعامل با کسانی که. در عین حال یک مورد دیگر یک پزشک در 60s آزمایش مثبت بعد از ناهار خوری را با یک پرستار — همسر یک راننده تاکسی — که در حزب. او هم ندارد علائم.

یکی دیگر از مجموعه ای از موارد در ژاپن رخ داده در استان واکایاما که در آن یک جراح در یک بیمارستان یک همکار از همکار و همسر و فرزند خود را آزمایش مثبت برای این ویروس و همچنین دو نفر که در بازدید از این بیمارستان است. یکی از آنها یک کشاورز در 70s که به بیمارستان رفت بعد از اولین, دکتر, حال, کار متوقف شد.

مادر و برادر کوچکتر از یک بیمار در 60s از همان بیمارستان نیز پایین آمد با کروناویروس آیا به عنوان یک پرستار در 30s خود را که تا به حال به طور موقت مشغول به کار در الماس شاهزاده به عنوان بخشی از واکنش به این فاجعه.

Yoshinobu Nisaka به ریاست فرماندار گفت: او می تواند حکومت نه از احتمال که عفونت رخ داده بود در بیمارستان است. “ما با داشتن مشکل ردیابی کردن این که چگونه این مردم آلوده شدند او گفت:” در یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

در یکی دیگر از خوشه در ژاپن چهار نفر از استان آیچی به ترتيب آلوده: یک زن و شوهر که تا به حال سفر بازگشت از هاوایی و دوستان خود را.

Takaji Wakita سر از ژاپن در موسسه ملی بیماری های عفونی گفت که در حالی که آن را دشوار خواهد بود برای جلوگیری از انتقال این ویروس شیوع بیماری می تواند شامل شود. او از مردم خواست طی یک کنفرانس خبری به در نظر گرفتن راه دور و خودداری از داشتن جلسات که فوری نیست.

دومینیک دوایر پزشکی virologist در دانشگاه سیدنی در استرالیا گفت: آن اطمینان که دولت بودند شناسایی خوشه چرا که این یک نشانه آن است که خود را از نظارت بر بهداشت عمومی مشغول به کار بود.

“گمان می کنم آنچه که نگران است که دیگر خوشه رفتن که آنها را به رسمیت شناخته است ؟” او گفت:. “شناسایی خوشه های یک نشانه خوب آزمایشگاهی بررسی است. اما چقدر خوب است که زمان خواهد شد بگویید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im