“ما در حال آماده’: coronavirus می تواند ویران کن خانمان جوامعتیوی عدم هماهنگی coronavirus استراتژی برای بی خانمان جوامع می تواند فاجعه بار برای بیمار و افراد مسن در حال حاضر در تلاش برای زنده ماندن در چادر به سر می برند و پناهگاه در کالیفرنیا طرفداران هشدار داد.

بی خانمان سازمان در کالیفرنیا که در حال حاضر دارای بالاترین تعداد گزارش Covid-19 عفونت همراه با نیویورک و واشنگتن می گویند که آنها فاقد منابع و حمایت دولت به طور موثر جلوگیری از ویروس’ گسترش در encampments و پناهگاه که کمبود آزمون و تخت می تواند پیامدهای ویرانگر. کالیفرنیا خانه را به بزرگترین جمعیت بی خانمان در آمریکا با یک بحران مسکن که در حال حاضر اضطراری برای بهداشت عمومی در لس آنجلس منطقه خلیج فارس و دیگر مناطق.

“ما آماده هستند و در عین حال به صورت یک بحران مانند این زمینه گفت:” برگرد اندی عدل اجرا می شود که اتحادیه ماموریت نجات (URM) در Skid Row, کانون بی خانمانی در مرکز شهر LA. “به صورت جداگانه, ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم … اما ما خواهد بود با از دست دادن روح گرانبها را در خیابان اگر ما همین حالا اقدام فوری.”

Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده بود که در 26 روز دوشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز’ ردیاب با بیش از 700 مورد تأیید و قابل توجهی شیوع بیماری در سواحل غرب است. کالیفرنیا اعلام وضعیت اضطراری پس از مقامات موارد گزارش شده در لا به Silicon Valley منطقه و جاهای دیگر و در روز دوشنبه شاهزاده بزرگ کشتی کروز که تا به حال آلوده مسافران در هیئت مدیره همچنین از منوی view در اوکلند که در آن مقامات در حال آماده شدن برای حرکت مردم به قرنطینه.
The Union Rescue Mission, one of the main Skid Row shelters, as it preps for coronavirus.

شده اند وجود دارد هیچ گزارش در عین حال از موارد در میان کالیفرنیا جمعیت بی خانمان. که عدم تایید مواردی است که انتظار می رود با توجه به پراکنده تست شده است اما طرفداران هستند فرح بخش به صورت بالقوه شیوع بیماری به عنوان برخی از کارشناسان هشدار داده اند که آمریکا در گذشته نقطه مهار و باید نگاه به سمت کاهش.

ترس و اضطراب را تشدید کرده در میان برخی بی خانمان جوامع است.

“I ain’t برای مردن آماده و در عین حال گفت:” کوین Wilkerson 52 ساله Skid Row یکی از ساکنان گفت که او نگران دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سبک پاسخ به کروناویروس و این واقعیت است که رئيس جمهور به دنبال کاهش بودجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است. “این ویروس است که هیچ چیز را به بازی با است.”

چالش هایی برای بی خانمان جمعیت شدید و پیچیده است. ساکنان بدون مسکن پایدار نمی تواند به دنبال توصیه اساسی خود quarantining زمانی که مورد نیاز است و آنها نیز می تواند در تلاش برای دسترسی به آب برای شستن دست.

“شما می توانید بگویید که مردم در خانه بمانند اما این پناهگاه ها خانه های مردم را و آن را به یک مکان خطرناک می شود” گفت: حوا Garrow این بی خانمانی تحلیلگر سیاست با آیتالله سیستانی از جنوب کالیفرنیا. Garrow اتحاد تحقیق غیربهداشتی ناامن و شرایط شلوغ در داخل دولت پناهگاه است. “ما بسیاری از افراد مسن با سیستم ایمنی بدن به زندگی در پناهگاه های زندگی فضای, دستشویی, دوش و خوردن مناطق. آن را تقریبا غیر ممکن است به این فکر می کنم نمی ایجاد یک مخزن برای انتقال بسیار عفونی و ویروس ها است.”

در URM در Skid Row که تخت برای حدود 1000 تا مردم عدل گفت: او نصب شده جدید داغ-آب شستن دست ها در ایستگاه ها و دستور داد تجهیزات حفاظتی. نه برای سود است و همچنین آماده به قرنطینه coronavirus بیماران در یک باشگاه ورزشی در ساختمان و قرار دادن علائم گفتن مردم به گزارش ستاد در صورتی که یک تب و سرفه و اطمینان آنها خواهد شد که جایی برای اقامت اگر بیمار. “شما می توانید تصور کنید که مردم رنج می برند در خیابان به تنهایی ؟ ما نمی توانیم تحمل که فکر می کردم.”
The Union Rescue Mission, one of the main Skid Row shelters, as it preps for coronavirus. The gym will be used as a quarantine space.

اما به دلیل وجود یک ملی کمبود coronavirus تست کیت URM انتظار ندارد آن قادر خواهد بود برای تست هر یک از ساکنان در آینده نزدیک. مقامات بهداشتی گفته اند عدل به آماده شدن برای قرنطینه نفر بدون آزمون از کیت برای اولین بار رفتن به بیمارستان و مراقبت از خانه ها و سازمان های دیگر هنگامی که آنها در دسترس هستند: “ما در گذشته در لیست دریافت آزمون حتی اگر ما آسیب پذیر هستند.”

که به معنی URM درمان خواهد شد هر کسی که با تب و سرفه به عنوان یک coronavirus بیمار است. مقامات بهداشت نیز توصیه سازمان به ارسال ساکنان به اتاق اورژانس تنها در اکثر موارد شدید عدل گفت: “ما نمی توانیم کسی را به بیمارستان مگر اینکه آنها در نقطه ای از تلاش برای نفس کشیدن.” مزمن ریه بیماری شایع در میان URM ساکنان.

‘پناهگاه می تواند حکم اعدام’

در شهرستان لا که در آن 44,000 مردم زندگی می کنند unsheltered در اتومبیل چادر و موقت چهارم به طور متوسط نزدیک به سه نفر بی خانمان مرگ در هر روز است. که رای می تواند صعود هشدار داد استفان “نشانه” Jn-ماری Skid Row پاستور: “این پناهگاه می تواند حکم اعدام زیرا مردم خیلی نزدیک در مجاورت.”

روز دوشنبه در سن فرانسیسکو مقامات دلار اعلام 5m اضطراری صندوق برای حمایت از بی خانمان ها از کروناویروس که رفتن به سوی گسترش تمیز کردن در پناهگاه ها و تک اتاق اشغال (SRO) هتل گسترش پناهگاه ساعت و گزینه های غذا و افزایش تحویل مواد غذایی برنامه برای سالمندان SRO از ساکنان که ماندن در داخل برای محافظت از خود.

اما جنیفر Friedenbach مدیر برای ائتلاف در بی خانمانی در سان فرانسیسکو گفت: مردم نیاز فوری مسکن امن – و نه پناهگاه های اضطراری با قرار گرفتن در معرض خطر: “دولت فدرال ایجاد این بحران از هزاران نفر از مردم زندگی در خارج از منزل که اصلا دسترسی به آب است. دهه های غیر اخلاقی انفعال تعیین کرده اند و ما به صورت کامل این فاجعه است.”

Friedenbach نیز گفت: این شهرستان باید توقف همه نوردد بی خانمان encampments به طوری که زندگی مردم در خیابان خود را از دست نمی داروها و سایر وسایل و نمی از دست دادن تماس با توسعه کارگران است که می تواند آن را سخت تر برای آنها را به کمک پزشکی دریافت کنید.

Garrow از آیتالله سیستانی اشاره کرد که پناهگاه های اضطراری هستند تا حد زیادی غیر قابل تنظیم و استدلال کرد که دولت باید به سرعت اتخاذ استانداردهای چگونه آنها پیشگیری و واکنش به شیوع کروناویروس و پیاده سازی یک سیستم برای اطمینان از انطباق. “سیستم وخیم است,” او گفت:, و اضافه کرد که او شنیده از یکی کالیفرنیای جنوبی پناهگاه ساکن است که یک سایت به تازگی خود را ترک soap dispensers خالی است. او اشاره کرد که مردم گاهی اوقات هیچ گزینه های دیگر از پلیس خواهد استناد یا زندان آنها را زمانی که آنها خواب خارج و کاهش به رفتن به پناهگاه است.
The Union Rescue Mission, one of the main Skid Row shelters, as it preps for coronavirus. The gym will be used as a quarantine space.

یک سخنگوی وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی نمی پاسخ به سوالات در مورد ایمنی در پناهگاه های اضطراری گفت: در یک ایمیل که مردم “تجربه بی خانمانی هستند به احتمال زیاد برای هر گونه خطر خاص برای [coronavirus] مربوط به مسافرت های بین المللی و یا قرار گرفتن در معرض اخیر مسافران”. لا مقامات بهداشتی نیست پاسخ به سوالات در مورد پناهگاه است.

وندی Parmet یک دانشگاه استاد حقوق و سیاست های بهداشتی کارشناس گفت که او نگران بود که وجود دارد به نظر می رسد به بحث کمی در سطح ملی مورد بی خانمانی. او گفت: او به ویژه نگران است که پناهگاه را تا پایان اتخاذ بیش از حد گسترده و یا محدود قرنطينه است که می تواند ناخواسته در نتیجه افزایش انتقال است. “افرادی که بی خانمان نرخ بالاتر از همه نوع از چالش های بهداشتی. آن را بسیار ترسناک است.”

در Skid Row در اخیر بعد از ظهر برخی از ساکنان گفت: آنها شروع به گرفتن بیشتر از ترس.

“آنها باید در جایی ما می توانید آزمایش” گفت: Yolanda سبز, 56 است که زندگی در مرکز شهر مرکز زنان برای بیش از یک سال است. او اشاره کرد که برخی از افراد به آنفولانزا یا سرماخوردگی و آن را سخت بدانید که اگر آنها می تواند coronavirus. “من حفظ شستن دست من به مدت 20 ثانیه با استفاده از ضد عفونی کننده دست. من دور ماندن از مردم, اما آن را سخت. من نمی خواهم به آن را گرفتن.”

Rocio مارتینز 51 ساله URM مقیم گفت: او همیشه در شستن دست ها و تغییر نکرده روزمره خود – و که در آن به نظر نمی رسد دیگران بود یا نه. “من نمی بینم کسی پوشش دهان خود را و یا تمیز کردن خود را فوق العاده حتی اگر وجود دارد بسیاری از آگهی های اطراف گفت: برای انجام این کار است.”

او گفت که او شخصا نگران و اشاره کرد که ساکنان زندگی در خیابان ها و در پناهگاه در حال حاضر غلبه بر بسیاری از تهدیدات به سلامت خود: “مردم در اینجا بسیار انعطاف پذیر هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im