‘ما در کانون آن را ترسناک’: زندگی در شهر در مرکز ما شیوع کروناویروستعداد موارد تایید شده از coronavirus بالن در سراسر ایالت واشنگتن ساکنان در کرکلند در حال مرور روزانه زندگی در یک شهر در مرکز شیوع. آنها پشت برش در وقت خود را صرف در فضاهای عمومی, جوراب زنانه ساقه بلند در مواد غذایی و مواد ضد عفونی کننده و سخت کوش در مورد شستن دست ها.

این شهر در شرق سیاتل فرود در خطوط مقدم پس از مقیم و کارکنان عضو در خانه سالمندان محلی آزمایش مثبت برای این ویروس در آخر هفته گذشته. از آن پس بسیاری از موارد تایید شده اند و هفت ساکنان درگذشت پس از ابتلا به ویروس.

“در این مرحله ما فرض کنیم که اگر کسی که تسهیلات آنها به احتمال زیاد آسیب دیده اند و یا در معرض خطر ابتلا به عفونت و آنها موفق بودن به عنوان اگر آنها در حال” دکتر جف Duchin افسر برای بهداشت عمومی در سیاتل و پادشاه شهرستان گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

به عنوان چهارشنبه دولت تا به حال گزارش شده 39 مورد از این ویروس با مجموع 10 مرگ و میر; اکثر موارد در شهرستان کینگ که شامل کرکلند و سیاتل.

زندگی مرکز مراقبت های که در مورد 108 ساکنان و 180 کارکنان قرار داده نگه دارید در پذیرش و محدود کردن ملاقاتها.

Ellie Basham مدیر اجرایی در بیانیه ای گفت که مقامات بهداشت عمومی سیاتل و پادشاه شهرستان در بخش بهداشت و درمان به این مرکز روز چهارشنبه برای کمک به بررسی و ارزیابی ساکنان. همه ساکنان را نیز با یک جفت بالینی نماینده ای که فراهم می کند به روز رسانی برای اعضای خانواده هر روز او گفت:.

“در حالی که ما می خواهم به درک چگونه این ویروس وارد مرکز ما در حال حاضر تمرکز ما بر روی کار برای اطمینان از یک محیط امن برای ساکنان ما خانواده ها و همکاران” گفت: Basham.

اما فراتر از محدوده خانه سالمندان ترکیبی از نگرانی و ترس را در سراسر کرکلند.

در این شهر منطقه مرکز شهر در روز چهارشنبه ساکنان گزارش کمتری از مردم راه رفتن در اطراف در حالی که برخی از مغازه ها تبدیل شده است به کاهش در نیروی انسانی در پاسخ به آهسته کسب و کار.

فروشگاه های مواد غذایی محلی دیده می شود برخی از قفسه های خود را خالی به عنوان ساکنان نگاه به سهام تا در ملزومات است. در یک QFC (کیفیت مواد غذایی و مراکز) در مرکز شهر کرکلند چند قفسه که در آن مواد ضد عفونی کننده بطری آب و نان به طور معمول خواهد بود تقریبا لخت.

جنیفر Ohayon, 42, یک کرکلند مقیم گفت: او دستور داد مواد غذایی از یک محلی غذاهای کل در روز جمعه. اما هنگامی که آن را وارد بیش از آخر هفته از نیمی از محصولات او دستور داده بود گم شد به این دلیل که فروشگاه در حال اجرا از آنها.

تیلور Andreozzi, 24, که با این نسخهها کار در بانوی یام محلی macaron, فروشگاه گفت: نگهبان او متوجه شده بود کمتر از نصف معمول تعدادی از مشتریان سفر کرده بود طی دو روز گذشته. او گفت: این فروشگاه دارای قطع چگونه بسیاری از دسرها آنها مجموعه ای از پس از به پرتاب برخی از دور در پایان روز. او همچنین با این نسخهها کار در یک محلی رستوران سوشی و گفت: او در حال حاضر یکی از تغییرات این هفته قطع به دلیل آهسته کسب و کار.

Thruline قهوه شرکت در مرکز شهر کرکلند هم ساکت تر بیش از دو روز گذشته. اگر چه چندین نفر پخش شده در جداول سراسر کافی شاپ در بعد از ظهر چهارشنبه مالک آدم اولسن گفت که او تا به حال متوجه شده است که حدود یک سوم از پایگاه مشتری عادی تا به حال نشان داده شده است.
The shelves at a QFC grocery store in Kirkland, Washington, are running low on disinfectants.

اکثر coronavirus باعث عفونت علائم خفیف اما برای برخی از در معرض خطر از جمله افراد مسن و کسانی که با بیماری های مزمن می تواند باعث شدیدتر مسائل. مقامات فکر می کنم گسترش ویروس عمدتا از طریق سرفه یا عطسه.

کرکلند مقامات گزارش داده اند که بیش از دو دوجین آتش نشانان و افسران پلیس در کرکلند که در پاسخ به تماس در زندگی مرکز مراقبت در طول چند هفته گذشته که قرار است تحت قرنطینه. گفت: در بیانیه ای که 12 نفر آنها دارای علائم شبه آنفولانزا.

دریاچه واشنگتن مدرسه منطقه مدرسه منطقه به صورت کامل نگه داشته است آن مدارس باز است. مقامات گفت: در بیانیه منتشر شده در این منطقه را به سایت روز سه شنبه: “تمام مدارس و فعالیت های خود را به کار گیرند به عنوان برنامه ریزی شده.” آنها همچنین بر این واقعیت است که هر روز همه “فرکانس بالا نقاط لمسی” در مدارس تمیز هستند و تمام “نقاط لمسی” بر روی اتوبوس ها تمیز هستند.

Patty هیز مدیر بهداشت عمومی برای سیاتل و پادشاه شهرستان گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه که مقامات نمی شد توصیه تعطیلی مدارس و مگر تا به حال شده است یک مورد از coronavirus در مدرسه.

علی Sanders, 37, زندگی در کرکلند و گفت: اگر چه او شش ساله بود و هنوز هم از رفتن به مدرسه خانواده اش اجتناب از عمومی داخلی اماکن از جمله YMCA و فروشگاه های مواد غذایی. نشسته بر روی نیمکت در حالی که او چهار سال در یک کرکلند پارک او گفت: خانواده نمی خواهم به عقده روحی ترس اما آنها در تلاش بودند به بسیار مراقب باشید به ویژه هنگامی که آن را به بهداشت شخصی.

“ما تقریبا در مرکز آن در کشور در حال حاضر است که بسیار ترسناک,” او گفت:. “ما فقط نمی خواهید به بیش از حد بسیاری از مکان است.”

Eda Gok, 34, یک محقق در Facebook و گفت: او را از خانه کار می کرد پس از شنبه و قصد دارد برای ادامه کار از خانه برای استراحت در هفته و به بعدی. او گفت: شیوع حال بود به خصوص تاثیر قابل توجهی در فرزندان او. او توضیح داد که نقشه او هشت سال ساخته شده و روز شنبه از فرار برنامه ریزی برای خانواده که شامل سوار دوچرخه خود را در خارج از شهر اما توقف در یک رستوران در طول راه.

“آن را استرس زا به نمی دانم چه مدت این است که رفتن به ادامه است و آن رفتن به بدتر” گفت: Gok. “من خواهد بود در معرض و یا من در حال حاضر در معرض و یا هر یک از بچه های من یا شوهر من? من فکر می کنم ناشناخته وضعیت پر استرس ترین یکی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>