وندی هولدن چگونه کاخ برش مرده ملکه مربی


چگونه کاخ برش مرده ملکه مربی: برای 17 سال ماریون کرافورد بود پادشاه محبوب حاکم آموخته است که او را بسیار تنها به محو از تاریخ را در یک هیولا بی عدالتی

عید پاک سال 1932. سفر از اسکاتلند گرفته بود در تمام طول روز. این اواخر وقتی ماریون وارد شده است.

از ماشین که ملاقات کرده بود او را در ویندزور ایستگاه خسته 23 ساله نگاه کردن در رویال, تسلیم, خانه دوک و دوشس یورک و خود را شاهزاده خانم دختران الیزابت و مارگارت.

این معلم جوان را در قلب غرق شد. او متقاعد شده است که توسط دوشس و نه در برابر او را به می آیند برای یک محاکمه در ماه ‘به ببینید که چگونه شما می خواهم ما و ما مثل شما’. اما سفر طولانی جنوبی تبدیل شده بود ماریون شک و تردید به یقین است.

او نمی خواهد مانند آنها او مطمئن بود. شاهزاده خانم الیزابت در خاص محدود بود برای خراب شود.

Devoted: Crawfie is pictured above with Elizabeth and Margaret in a miniature car. The trial month became 17 years and the bond between ‘Crawfie’, as the princess dubbed her teacher, and ‘Lilibet’, as the governess called her pupil, came to redefine royal history

اختصاص داده شده: Crawfie که در تصویر بالا با الیزابت و مارگارت در یک مینیاتور ماشین. محاکمه ماه شد 17 سال و پیوند میان ‘Crawfie’ به عنوان شاهزاده دوبله معلم او و ‘Lilibet’ به عنوان حاکم به نام دانش آموز خود را به دوباره تعریف سلطنتی تاریخچه

او تنها شش اما معروف جهان در حال حاضر با مجسمه مادام Tussaud و همه چیز را از بيمارستان به استانهای کانادا پس از او به نام.

مردم از Antipodes به او داده بود سه تن از اسباب بازی در حالی که فرانسه ارائه کرده بود عروسک با مدل کمد. نه به outdone مردم ولز به تولید کل یک خانه کوچک برای یک دختر شش ساله.

چگونه می تواند گیرنده از همه این بود هر چیزی دیگر غیر قابل تحمل? ماریون wearily از ماشین. ساقی در tailcoat ایستاده در ورودی سالن.

‘خانم کرافورد? او رویال حضرت شاهزاده خانم الیزابت اصرار در انتظار برای شما.’

ماریون تشکر. او امیدوار بود برای رفتن مستقیم به رختخواب. اما در حال حاضر او باید اطاعت از هوی و هوس از این هیچ شک رنگ پریده کودک است.

مبارزه برای نگه داشتن چشم خود را باز و او به دنبال باتلر به عنوان او glided در امتداد معابر و تا پرواز از پله ها قبل از توقف در سیاه و سفید و رنگ درب. در داخل یک شکل با یک mop از فر نشسته در رختخواب. که هیچ زواید و ابریشم تعجب بود.

شاهزاده خانم الیزابت عینک های معمولی لباس شب الگو با گل رز. تخت بیش از حد بود معمولی با قاب برنجی که به آن بسته بود و دو لباس کابل. کودک, زود کشیدن آنها را با شور و نشاط. ‘صدای یورتمه رفتن اسب ، او فرمان در بالا و صدای کم.

“چه شما انجام شده است؟’ ماریون خندان شد با وجود خودش است. آن را به طور غیر منتظره خنده دار نزد.

“من رانندگی من اسب’ شاهزاده خانم درخشان توضیح داد. ‘آیا شما معمولا در درایو تخت؟’ “آه بله.” کودک پیمایش خطرناک گوشه. “همیشه یک یا دو بار دور پارک قبل از اینکه من به خواب رفتن. این تمرینات اسب من.’

در حال حاضر او کاهش یافته و کابل و نگاه ماریون برای اولین بار. او تا به حال او و مادرش مشتاق, نه, سوراخ کردن بدن, چشم های آبی. ‘شما در حال رفتن به ماندن با ما ؟” او پرسید.

بله جواب میده. آن عشق در نگاه اول برای هر دو آنها را.

محاکمه ماه شد 17 سال و پیوند میان ‘Crawfie’ به عنوان شاهزاده دوبله معلم او و ‘Lilibet’ به عنوان حاکم به نام دانش آموز خود را به دوباره تعریف سلطنتی تاریخ است.

The Tube trip was almost over before it started, thanks to the Clouseau-esque royal detective exaggeratedly peering about and attracting the attention of other travellers. Nor did Lilibet help with her bright princessy chatter to fellow passengers. ‘You’re a charlady? How marvellous!’ Princesses Elizabeth and Margaret are seen above on the London Underground in May 1939

لوله سفر بود و تقریبا بیش از قبل از آن آغاز شده به لطف Clouseau-esque سلطنتی کارآگاه ترجمهای مشابه مورد و جلب توجه مسافران دیگر. نه Lilibet کمک به او را روشن princessy پچ پچ به مسافران همکار. ‘شما یک charlady? چه جالب!’ شاهزاده خانم الیزابت و مارگارت در حال بالا دیده می شود در مترو لندن در ماه مه 1939

این کمک به شکل ملکه ما می دانیم که امروز جهان را طولانی خدمت موفق ترین پادشاه. اما آن را نیز درهم شکست یک درک خیانت و Crawfie هرگز بازیابی از عواقب.

به این دلیل بود که یک کتاب Crawfie حساب زمان خود به عنوان سلطنتی حاکم. کمی شاهزاده خانم (1950) بی ضرر است خاطرات. اما آن را به دست آورده Windsors’ ماندگار خشم. او را قطع كردند و هرگز نمی دیدم و یا به او صحبت کرد دوباره.

به عنوان یک نتیجه, Marion, Crawford ناپدید شده از تاریخ است. چند حساب از دوره او بیش از یک پاورقی.

در درون خانواده سلطنتی (که پس از استخدام جاسوسی آنتونی بلانت به عنوان هنر مشاور) نام او باقی مانده است یک ضرب المثل برای خیانت. ‘به انجام Crawfie’ به مقصر بودن یک عمل شنیع ابوحنیفه.

به طوری که در یک دست دوم کتابفروشی یک کپی از شاهزاده خانم کمی به معنای واقعی کلمه کاهش یافت و در پای من, من واقعا نمی دانم آنچه در آن بود.

اما هنگامی که من شروع به تلنگر از طریق کتک حجم من داغی شور و هیجان. در اینجا بود که داستان دوران کودکی از ملکه. چه یک موضوع برای یک رمان!

به عنوان یک کودک من, کتاب های مورد علاقه بود نه Malory برج یا فقط ویلیام. این یک سوغات حجم مادربزرگم را بیرون آورده و به علامت 1937 تاجگذاری جرج ششم.

من می توانید ببینید حتی پس از آن که Windsors شد همه شخصیت های بزرگ — بد خلق جورج V, صاعقه وار کوئین مری ابوالهول-مانند خانم سیمپسون achingly فریبنده achingly حوصله شاهزاده ولز.

بیشتر از همه کمی شاهزاده خانم الیزابت و مارگارت در coronets, سفید, لباس, کفش نقره ای و مخملی پوشاند. آنها به نظر می رسید مانند مردم در یک رمان است.

زمان گذشت. من در واقع تبدیل به یک رمان نویس است. برای دو دهه نوشتم بسیار موفق طنز داستان. اما این ایده از یک روز نوشتن یک داستان در مورد Windsors هرگز دور شده اند.

و در حال حاضر آن روز آمده بود. کمی شاهزاده خانم تبدیل شد الهام بخش برای آخرین کتاب یک رمان تاریخی به نام حاکم که fictionalises ماریون کرافورد زمان با خانواده سلطنتی.

من تو را دیدم این افراد آشنا از یک کاملا جدید نقطه نظر — که از پر جنب و جوش زن جوان اسکاتلندی که تاریخ را نادیده گرفته است.

و کسی که شگفتی هرگز کار در نظر گرفته شده برای خانواده سلطنتی در وهله اول. به عنوان یک دانشجو, معلم, Crawfie علاقه درست بود در پایان مقابل از مقیاس در بدنام محله های فقیرنشین ادینبورگ.

او تا به حال دیده می شود در طول معلم آموزش چگونه فقر و غفلت توقف توانایی کودک برای یادگیری و می خواستم برای کمک به بستن شکاف بین دارا و ندار.

Crawfie بود که به تازگی قدرت نسل از زنانی که تا به حال رای دادن و می تواند وارد یک حرفه ای است. او به طور کامل در نظر گرفته شده را بیشتر از همه این آزادیها اما سرنوشت مقرر در غیر این صورت.

آن را انداخت و او را در مسیر دوشس یورک که خواهر بانو رز Leveson-Gower بود به دریاسالار در ادینبورگ رسیته کشتی سازی.

Crawfie حال تعطیلات کار خود آموزش و بازدید از دوشس احساس او خواهد بود مناسب برای دختران کوچک. عطف معروف او جذابیت تا به حداکثر او آب Crawfie در نقطه.

آموزش آخرین روش های تدریس با مقدار زیادی از تعامل و خارج از بازی او وحشت زده به او در پیدا کردن جدید رویال دانش آموزان می دانستند هیچ چیزی در مورد باغ های.

آنها گفته شده بود به ماندن در مسیر و نگه داشتن لباس های خود را تمیز می کند. Crawfie آنها را تشویق به چمن لی لی و به بوته برای مخفی کردن و به دنبال.

او با خوشحالی ملبس به کمر و زنگ به یک تحویل و اسب و مماشات دور باغ توسط Lilibet و توقف به دست خیالی بسته. برای منزوی کمی شاهزاده خانم اینها همه تجربیات جادویی. اما وجود دارد و حتی بیشتر فوق العاده ای آنهایی که می آیند.

Crawfie آنها را در خارج از کاخ دروازه نشان داد و آنها را به زندگی عادی. او آنها را در انجمن خرید در Woolworth است شنا کردن در حمام های عمومی و حتی راه اندازی یک کاخ باکینگهام راهنمای بسته است. در انجام این کار, او تا به حال بیش از سرگرم کننده داشته باشید.

Marion Crawford is seen above on the royal yacht in 1937 with the princesses and their mother. Her story ended sadly, but during her glory years she lived as few people have ever lived

ماریون کرافورد است که در بالا دیده می شود در کشتی سلطنتی در سال 1937 با شاهزاده خانم و مادر خود را. داستان او به پایان رسید اما در طول شکوه سال او زندگی می کردند به عنوان تعداد کمی از مردم که تا کنون زندگی می کردند

نه بر خلاف امروز بریتانیا از دهه 1930 عصبانی بود و فرار. فقر و بیکاری به حال منجر به گرسنگی راهپیمایی ها و تظاهرات سیاسی و افراط گرایی است.

اگر سلطنت بود برای زنده ماندن باید آن را بیشتر در تماس با مردم رایج است.

نه دهه بعد ملکه توانایی برای پروژه یک تصویر از اطمینان معمولی همچنان به گران او به افراد خود را. این است Crawfie میراث, اما آن را آسان نبود ، وجود دارد پرشکوه دادگاه پروتکل برای غلبه بر, و آنچه که شما ممکن است تماس با بنده مشکل است.

لوله سفر بود و تقریبا بیش از قبل از آن آغاز شده به لطف Clouseau-esque سلطنتی کارآگاه ترجمهای مشابه مورد و جلب توجه مسافران دیگر. نه Lilibet کمک به او را روشن princessy پچ پچ به مسافران همکار. ‘شما یک charlady? چه جالب!’

شنا سفر تا به حال دندان درآوردن مشکلات بیش از حد. به Crawfie سرخوردگی ارضی سلطنتی پرستار بچه, Mrs, شوالیه, اصرار بر کمپینگ در کنار استخر با حوله تالک, hairbrushes و شکلات به عنوان شاهزاده خانم پخش بالا و پایین.

دختر راهنماهای تقریبا اتفاق نمی افتد یا نه. رئیس کمیساریای خانم بنفش Synge احساس راهنماهای بودند برای دختران فقیر نمی ممتاز هستند و تا به حال به التماس توسط Crawfie و Lilibet.

“آه اما دست Synge! مارگارت را دوست دارد به خوردن سوسیس در چوب شما نمی مارگارت? و او مانند پیاده روی خوب ، او نشان می دهد پاهای خود را مارگارت!’

آن را خوش شانس بود که از دست Synge بود در اولین کاخ راهنماهای’ جلسه که در آن او بدترین ترس بيشتر متوجه باشند. Crawfie سازماندهی یک بازی که در آن هر کس انباشته کفش های خود را در یک پشته. ایده این بود برای شرکت کنندگان به عجله به شمع پیدا کردن کفش خود را و با عجله برگشت. اما اشرافی کودکان ساخت تا بقیه کاخ بسته به حال هیچ ایده چگونه برای قرار دادن کفش های خود در داشتن شده است منتظر دست و (به معنای واقعی کلمه) تمام زندگی خود را.

اما به عنوان Crawfie شد گسترش دانش آموزان خود را’ افق های جهان شد تیره. او سال خدمات همزمان با برخی از مهمترین رویدادهای لرزه ای مدرن انگلیسی تاریخ: سه پادشاهان کناره گیری یک تاجگذاری و فاجعه بار جنگ جهانی. اولین دومینو به سقوط ‘Grandpapa انگلستان’ (George V) که در ژانویه سال 1936. ‘عمو دیوید” (Edward VIII) اکراه در زمان بیش از.

به عنوان بحران کناره گیری ساخته شده از آن کاهش یافت و به Crawfie به راحتی و منحرف کردن اتهامات عنوان شده علیه. این او بود که روحیه آنها را به جنگل هنگامی که پادشاه جدید به نظر می رسد با شیک آمریکایی در ماشین های ورزشی خود را. ‘Crawfie!’ gasped a wide-eyed Lilibet تبدیل به gawp به عنوان او با عجله پایین مسیر. ‘او چه کسی است؟’

هنگامی که جورج ششم موفق به برادر خود خانواده نقل مکان به کاخ باکینگهام. این بود که به هیچ وجه نزدیک به عنوان بزرگ به عنوان آن را برای تلفن های موبایل.

این ساختمان پس از ویران که Crawfie را پرده سقوط دیوار قطب دقت از دست رفته ، او متوجه شد یک موش بزرگ در bathtowel, occasioning احضار حداقل پر زرق و برق کاخ flunkey به ‘حشرات موذی” است.

در سراسر Crawfie صبر و از خود گذشتگی هرگز پرچم. و آن را برای دیدار با آن sternest آزمون و در عین حال زمانی که جنگ آغاز شد در سال 1939. شروع جنگ آغاز پنج سال حبس با دختران در ویندزور.

نه چندان دور از جایی که جواهرات تاج و تخت به خاک سپرده شد در یک بیسکویت قلع Crawfie را با دختران در قلعه باستانی زندان ها به عنوان هیتلر Heinkels پرواز سربار.

اما حتی در اینجا با چراغ در سراسر اروپا و او موفق به چیزهای سرگرم کننده است.

او سازمان یافته pantomimes مانند ‘سیندرلا’ که در آن Lilibet بازی اصلی پسر مارگارت قهرمان eponymous. چنین نشاط حواس او را پرت نمی تواند جلوگیری از حوادث مؤثر بر کودکان حساس Lilibet در خاص است.

در شب او را به جای کفش های او دقیقا راست سازماندهی لباس های خود را با یک بالينی پاکیزگی و قرار دادن هر یک از 30 ابزار جنسی اسب ،

این نشان می دهد چیزی تقریبا وسواسی و یک نگاه اجمالی نادر ما اغلب پولادین-ظاهری پادشاه به عنوان یک آسیب پذیر انسان است. Crawfie, آموزش, روانشناسی کودک, درک این همه. اما کمی درک متقابل تمدید شد به او.

او ارادت به او اتهامات به معنای قرار دادن زندگی شخصی او در خود نگه دارد. بیست و سه زمانی که او پیوست سلطنتی او 40 زمانی که او بازنشسته شد; بیش از حد در اواخر برای یک خانواده خود را. او تا به حال چندین بار تلاش به ترک و ازدواج اما رد شد.

هنگامی که در سال 1949 آنها در نهایت اجازه دهید او برود ازدواج او به شدت به یک مدیر بانک به نام جورج Buthlay. آنها نقل مکان کرد و به ناتینگهام کلبه کاخ کنزینگتون, بعد از هری و مگان.

Buthlay بود نه محتوا با این ، او احساس وجود دارد جدی پول می شود ساخته شده از Crawfie نزدیک سلطنتی اتصالات. زمانی که فرصت به وجود آمد به انجام این کار, او افتاده بر روی آن.

نظریه های مختلف وجود دارد که چگونه این شاهزاده خانم کوچک آمد. آنچه به نظر می رسد نسخه قطعی نشان می دهد جای تعجب است که این کتاب که تا خشم Windsors در اصل ملکه الیزابت ایده.

او فکر آن را با سود پس از جنگ آتلانتیک اگر روابط, مقالات در مورد او فرزند ارشد دختر زد در آمریکا مجله بانوان خانه مجله.

کاخ درباری انتخاب شد برای نوشتن آنها و Crawfie که شاهزاده خانم الیزابت می دانست که بهتر از هر کسی دستور داد به او بگویید همه چیز را به او می دانستند.

او نه او را فرعی و پرداخت می شود توسط مجله.

Buthlay احساس همسر خود را باید قلم خود او حساب و فرستاده او را به ملکه الیزابت به درخواست اجازه. ملکه dithered ماه قبل از امتناع و گفتن سابق حاکم او باید کاملا صدف’.

اما پس از آن Buthlay تا به حال بوی پول است. او را متقاعد همسر خود را برای امضای قرارداد با بانوان خانه مجله ویراستاران شوهر و همسر تیم بروس و بئاتریس گولد و نوشتن داستان خودش است. Crawfie بود تا باور است که ملکه الیزابت تصویب در نهایت می تواند به دست آمده.

این آینده بود اما گولدس منتشر مقاله به هر حال در خانم ها صفحه اصلی مجله که گردش سر به فلک کشید به عنوان یک نتیجه. خانواده سلطنتی بود خشمگین با توجه به آن هولناک نقض اعتماد. Crawfie بود به تاریکی بازیگران خارجی, برای همیشه.

او فرار به آبردین, جایی که او خریداری یک خانه در مسیر Windsors زمان برای Balmoral. او امید که خانواده ممکن است یک روز توقف و بخشش او ثابت بیهوده یکی. پس از درگذشت شوهرش در سال 1977 او به طور فزاینده تنهایی ساخت حداقل یک خودکشی پیشنهاد.

اما سلطنتی طرد ادامه داد. در Crawfie را 1988 تشییع جنازه نزدیک به چهار دهه پس از کتاب او منتشر شد نه تنها سلطنتی گل فرستاده شد.

Nine decades later, the Queen’s ability to project an image of reassuring ordinariness continues to endear her to her subjects. This is Crawfie’s legacy, but it wasn’t easy, even so

نه دهه بعد ملکه توانایی برای پروژه یک تصویر از اطمینان معمولی همچنان به گران او به افراد خود را. این است Crawfie میراث, اما آن را آسان نبود حتی تا

داستان او به پایان رسید اما در طول شکوه سال او زندگی می کردند به عنوان تعداد کمی از مردم که تا کنون زندگی می کردند. او تا به حال بیرون رینگ یک صندلی در بزرگترین نمایش روی زمین و شخصا می دانستند هر کس که بود و هر کسی در یک بسیار مهم دوره در تاریخ بریتانیا.

به عنوان پادشاه جورج ششم به او گفت: در طول جنگ: ‘Crawfie ما می تواند آن را بدون شما.’

بدون آنها نمی توانستم آن را انجام داده اند و بدون او. و شاید نشانه هایی وجود دارد که حتی در این اواخر مرحله از برخی از مرتب کردن بر اساس به رسمیت شناختن.

مواد منتشر شده به علامت گذاری ملکه 94 تولد در مارس شامل چند ثانیه از فیلم که در آن Crawfie و دو شاهزاده خانم در حال رقص Lambeth راه رفتن.

نزدیک به نه دهه پس از آن اولین جلسه در شب مهد کودک تا عظمت در نهایت او را ببخشند اختصاص داده شده حاکم? بنابراین من امیدوارم. آن است که حداقل او سزاوار. من امیدوارم که بیش از حد است که من رمان rekindles علاقه به خاک سپرده شد داستان این زن فوق العاده ای. و اگر چنین چیزی دیگری طولانی پنهان ممکن است در نهایت نور روز را مشاهده کنید.

در قلب سلطنتی archives در اين دور از عموم مردم مشاهده چیزی است که به نظر می رسد مانند یک چوبی کوچک دزدان دریایی قفسه سینه.

بسیار جلا آن را به یک منحنی درب و اتصالات برنجی. داخل در عکس های سیاه و سفید دست کشیده و کارت زردی بسته نرم افزاری حروف در کودکانه دست گره خورده با کم رنگ روبان.

جعبه Crawfie و حروف عبارتند از Lilibet و مارگارت. ماریون می تواند به فروش می رسد که قفسه سینه برای ثروت, در هر زمان.

اما او آن را نگه داشته تمام زندگی خود را و سمت چپ آن را به مورد علاقه خود را Lilibet در او خواهد شد. نهایی کردن یادآوری لایزال وفاداری.

وندی هولدن را حاکم منتشر شده است توسط ولبک در 20 اوت در £12.99.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de