ما خواهید بود با پوشیدن ماسک در حالی که برای. چرا که نه آنها را خوب ؟

توکیو — Rieko کونیشی اولین بار است که به اعتراف است که مروارید-لادن ماسک او طراحی شده است موثر ترین دفاع در برابر coronavirus. “آن را پر از سوراخ,” او گفت: با خنده.

اما او دست ساز صورت پوشش است که او توصیه می کند با ماندگاری بیش از یک به طور منظم ماسک نشان دهنده یک انفجار ناگهانی خلاق توجه در دنیای مد و تکنولوژی به فروتن محصول بود که تا حد زیادی بدون تغییر برای چند دهه.

“پس از همه گیر وجود دارد بنابراین بسیاری از مکان های که در آن برای اولین بار شما کاملا به حال به پوشیدن ماسک” گفت: خانم کونیشی یک طراح طلا و جواهر در توکیو. “من فقط فکر کردم من می خواهم به چیزی زیبا.”

به عنوان ویروس همچنان بی وقفه گسترش با قوانین ماسک-پوشیدن سخت تر در بسیاری از مکان ها در سراسر جهان مصرف کنندگان شروع به تقاضا بیشتر از پوشش است که گارد عمومی خود را تنفس برای آینده قابل پیش بینی.

در پاسخ شرکت ها و طراحان باید آب گرفتگی بازار با جایگزین رایج اتفاقی فولاد ماسک که موجب خانم کونیشی به عمل است.

اعتبار…Noriko هایاشی برای نیویورک تایمز

مخترعان خواب ماسک با موتوری تصفیه کننده هوا, بلوتوث بلندگو و حتی عفونی است که کشتن میکروب ها توسط حرارت به صورت پوشش (اما امیدوارم نه چهره) به بیش از 200 درجه است. در کره جنوبی الکترونیک غول ال جی به ایجاد یک ماسک طراحی شده با طرفداران است که آن را آسان تر برای نفس کشیدن.

در بوتیک الگو ماسک ها بر روی مانکن کاملأ پیچیده زوج با طراح لباس. یک تاجر گفت: او صرف $4,000 در یک ماسک سفارشی ساخته شده از طلا. و یک طراح صحنه و لباس پر کرده است, Instagram با شبح وار طرح شامل همه چیز از pterodactyls به عروسک ،

Coronavirus “رانده است سریع تکامل ماسک تکنولوژی” گفت: یوکیکو ایدا یک کارشناس ماسک در محیط زیست مرکز کنترل یک شرکت مشاوره در توکیو.

“وقتی تقاضای بازار به سرعت واکنش نشان می دهد,” او گفت:. “مردم در حال پوشیدن آنها در تمام طول روز هر روز به ما شاهد پیشرفت در همه چیز مانند سهولت پوشیدن و سهولت ارتباطات” او افزود: با استناد به یک ماسک با روشن جلو است که اجازه می دهد تا مردم به دیدن پوشنده لباس را به صورت.

اعتبار…Noriko هایاشی برای نیویورک تایمز

نیاز به نوآوری بوده است در ژاپن که در آن ماسک گسترده بود و حتی قبل از همه گیر مورد استفاده قرار گیرد برای گرم چهره و یا محافظت در برابر گرده آنفلوانزا یا ناخواسته زل زل نگاه کردن از غریبه ها.

در حالی که اکثر مردم در این کشور هنوز هم با پوشیدن ارزان سفید فولاد ماسک مصرف کنندگان شروع به حرکت به دور از مشاهده چهره و پوشش به عنوان یکی-و-کالا انجام می شود, چیزی برداشت در فروشگاه فرسوده چند بار و پرتاب در سطل زباله.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

1ساعت پیش
اقتصاد آلمان نشان می دهد نشانه هایی از بازگشت.
3h پیش
گوگل به شما اجازه کارکنان کار از خانه تا ژوئیه 2021.
5h پیش
Elon Musk دادگاه بیشتر بحث.

Taisuke اونو مدیر اجرایی و فناوری, راه اندازی, شیرینی بی شیرینی, رباتیک, گفت که او پیش بینی یک جهان که در آن مردم می تواند با پوشیدن ماسک در سفرهای خارج از کشور برای 10 سال آینده یا بیشتر. اگر اتفاق می افتد که آنها خواهد شد و تقاضا است که ماسک خود را انجام بیش از فقط محافظت از آنها را از ویروس ها ،

شرکت او در حال ساخت یک ماسک است که در خدمت به عنوان یک ترکیب دستگاه مخابره ترانزیستوری, منشی شخصی و مترجم. آن را می توانید ضبط کاربران آن’ voice, طرح ریزی آن را به شخص دیگری گوشی های هوشمند — همه بهتر اجتماعی فاصله — یا استحاله آن از ژاپنی به زبانهای مختلف.

اعتبار…Noriko هایاشی برای نیویورک تایمز

“همه گیر ساخته شده این امکان پذیر است,” او گفت که او تا به حال نمونه های تولید شده توجه رسانه ها و علاقه بسیار زیادی از سرمایه گذاران در Makuake یک نسخه ژاپنی Kickstarter. قبل از او گفت: “حتی اگر شما چیزی مانند این را هیچ کس نمی خواهد سرمایه گذاری در آن را و شما نمی تواند آن را به فروش برساند. در حال حاضر بازار جهانی افزایش یافته است چند بار.”

اگر چه این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید و در برخی از نقطه, او اضافه کرد: “مردم هنوز هم می شود با استفاده از ماسک به دلیل آنها می ترسند.”

در حالی که معلوم نیست چگونه به خوبی برخی از این بلند پروازانه تر ماسک را کرایه با مصرف کنندگان, یکی از نوآوری بوده است روشن آمار: پوشش صورت با تکنولوژی بالا پارچه است که گفت: برای ارائه حداکثر راحتی و یا حفاظت.

به عنوان درجه حرارت در تابستان افزایش ماسک ساخته شده از مواد در نظر گرفته شده برای نگه داشتن استفاده کنندگان سرد در تقاضا. افرادی که پوشیده شده اند قابل استفاده مجدد پارچه ماسک — از جمله کسانی که فرستاده شده توسط این دولت به هر خانوار در کشور — در حال پیدا کردن آنها بیمار مناسب برای گرما و رطوبت تابستان در ژاپن بسیار کمتر از سنگاپور یا هنگ کنگ.

اعتبار…Noriko هایاشی برای نیویورک تایمز

Toyoshima یک ناگویا مبتنی بر تجارت شرکت شروع به جمع آوری پول برای یک ماسک جدید ساخته شده با درجه نظامی, نایلون, در اواسط ماه آوریل است. آن مطرح شده بیش از 1.2 میلیون دلار — بیش از 13000 درصد از هدف خود را.

مشتریان گفت: این شرکت است که آنها می خواستند بسیار موثر ماسک که هم شیک و گفت: Koki Yamagata که منجر شرکت crowdfunding طرح.

“بسیاری از مردم گفت که آنها می خواستند بیشتر رنگ,” او گفت: او به عنوان مدل یک نسخه از این ماسک که retails برای حدود $50 در زوم تماس بگیرید. محصولات را تولید نمی مقدار سود, او گفت:, و اضافه کرد که این شرکت شروع به ساخت آنها را تا حدودی از حس مسئولیت اجتماعی است.

دیگر شرکت های ژاپنی به دنبال کت و شلوار. Tadashi یعنی بنیانگذار Uniqlo غول خرده فروش لباس و اصرار داشت که شرکت خود را نمی خواهد به فروش ماسک, اما تغییر ذهن خود را پس از مشتریان clamored برای یک محصول ساخته شده از نام تجاری با عملکرد بالا و سریع خشک کردن پارچه.

این ماسک به فروش می رسد بلافاصله و این شرکت متعهد به ساخت 500,000 بسته یک هفته به گفته یک سخنگوی آلدو Liguori که گفت که این شرکت در حال حاضر برنامه ریزی برای فروش آنها در خارج از کشور نیز هست.

اعتبار…Noriko هایاشی برای نیویورک تایمز

برای برخی از لباس سازندگان تولید ماسک شده است یک ضرورت با خرده فروشی کاهش قابل ملاحظه ای به عنوان مصرف کنندگان در خانه بمانند.

بسیاری از “کارخانه ها و نداشته های زیادی را برای دو یا سه ماه پس از آنها گفت:” چرا ما را پارچه ماسک?'” گفت: Kensuke کوجیما یک محصول مشاور صنعت مد.

این ژاپنی تولید کرده و وارد بازار است که تا به حال دیده می شود تنها افزایشی تغییرات در طول این دهه مانند ماسک که در رنگ های مختلف و یا ارائه بدون لام پوشش برای محافظت از آرایش.

در حالی که پزشکان فرسوده ماسک از یک نوع و یا دیگری برای صدها اگر نه هزاران سال ماسک فرسوده امروز توسعه یافته بودند در اواخر قرن 19 برای استفاده در طول عمل جراحی.

آنها برای اولین بار به کار گرفته شده برای مبارزه با همه گیری در اوایل قرن 20 وقتی وو رهن-teh, دکتر چینی تبار شروع به ترویج ساده ماسک گاز به عنوان یک روش موثر برای مبارزه با شیوع pneumonic طاعون در بخشی از شمال شرقی چین و سپس به عنوان شناخته شده منچوری.

اعتبار…Noriko هایاشی برای نیویورک تایمز

زمانی که آنفلوآنزای اسپانیایی در سال 1918 عمل رفت و جهانی برای اولین بار.

در حالی که ماسک به زودی سقوط کرد در بسیاری از کشورها دولت همچنان تشویق به استفاده از آنها برای مبارزه با بیماری های مشترک مانند آنفولانزا گفت: Christos Lynteris یک انسان شناس پزشکی در دانشگاه سنت اندروز در اسکاتلند است.

از همه جا از فولاد ماسک در ژاپن که به طور معمول ساخته شده از منسوجات نبافته مواد مصنوعی افزایش یافته است و کاهش در طول سال به عنوان کشور مواجه های مختلف مسائل مربوط به سلامت و بحران.

در 1990s آنها شد محبوب دفاع در برابر ابر فصلی گرده ایجاد شده توسط رشد سریع درختان سرو کاشته شده در سراسر کشور به ارائه یک منبع ارزان چوب.

در سال 2011 پس از بحران هسته ای در فوکوشیما, ماسک سهام زد کم به عنوان مصرف کنندگان می ترسید رادیواکتیو خرید اینترنتی. و در سال های بعد شدید افزایش آلودگی هوا از چین سوار بیشتر تقاضا به خصوص در زمستان.

اما حتی در آن زمان یک بیماری همه گیر به فشار فروش ماسک به استراتوسفر با پوشش صورت در چنین کوتاه عرضه در اوایل که مردم کشیده بودند تا در سپیده دم به خرید یک جعبه.

ماه بعد ماسک های فراوان و مغازه ها در Harajuku جوانان مد مکه به طور فزاینده ای قرار دادن آنها بر روی صفحه نمایش برجسته. در Takeshita خیابان مغازه اندود شده با ماسک اعم از اهل تفریح و بازی (اسباب بازی مخمل خواب دار چهره حیوانات) به پانک-الهام (تسمه چرمی با نوک خوشه ها و پین های ایمنی).

اعتبار…Noriko هایاشی برای نیویورک تایمز

اگر چه این ماسک ممکن است شیک خریداران باید مراقب باشید گفت: Kazunari Onishi, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشکده بهداشت عمومی در سنت لوک دانشگاه بین المللی در توکیو.

“شما باید انتخاب کنید یک ماسک است که مطابق با استانداردهای ملی,” او گفت:, و اضافه کرد که “دیگر انواع ماسک ها در نظر گرفته نمی شود استفاده می شود در برابر عفونت است.”

“اگر اولویت شما است قابل اعتماد پیشگیری از عفونت این ماسک را محافظت نمی کند زندگی خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که حتی اگر شما به پوشیدن یک ماسک “شما باید حفظ یک محیط امن اجتماعی فاصله است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>