Weinstein را توانمندسازها: چگونه همکاران به او کمک کرد تا سکوت شاکیان برای سالیکs گرد و غبار حل و فصل بیش از Harvey Weinstein دادگاه پس خوار فیلم مغول اعتقاد در نیویورک برای تجاوز و جنایی عمل جنسی است که می تواند او را پشت میله ها قرار داده تا 29 سال یک بلندی سوال باقی می ماند: چگونه او فرار از عدالت ،

میریام هیلی سپس پروژه باند دستیار تولید در آنها Weinstein, 67, مجبور, زیر کلیک در دهان خود سوهو آپارتمان مورد حمله قرار گرفت در سال 2006. سحر Dunning, یک بازیگر مشتاق که Weinstein اغوا به هتل بین قاره ای در منهتن ارائه شده و سپس نقش فیلم او در شرایط او تا به حال با او و زن دیگری را تحمل کردند که تحقیر در سال 2004.

بازیگر اشلی جاد بود که نه درگیر در دادگاه مدعی تولید فیلم از نظر جنسی مورد آزار و اذیت او در سال 1996 در حالی که همکار او ستاره Rose McGowan می گوید: او تجاوز جنسی توسط او سال بعد.

Weinstein همچنان به اصرار دارند که تمام برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین. اما با 105 زنان در حال حاضر با داشتن وارد اتهامات علیه او و با صدور حکم برای 11 مارس چگونه او موفق به جلوگیری از مشکل برای چندین دهه است در حال حاضر یک مسئله سوزاندن.

خیلی از جواب به نظر می رسد به دروغ در ارتش از یاران او مستقر منحرف و سکوت خود شاکیان. نگاه اجمالی که گروه ترکان و مغولان از کمکی – کلمه “توانمندسازها” استفاده شده است – دیدم تا در این دوره از هفت هفته از محاکمه.

آنها محدوده از پست کرایه تاکسی رانندگان شاغل به حمل و نقل زنان با احتیاط به “جلسات کسب و کار” در اتاق های هتل بین المللی مشهور وکلا و حقوقدانان را به خود جلب کرد عق زدن عدم افشای توافق (NDAs). دادگاه همچنین شنیده می شود سیاه و سفید, مکعب, شرکت از شرکت کارآگاه خصوصی تاسیس سابق اطلاعاتی اسرائیل عوامل است.

یک عنصر کلیدی از استادانه درست شده از شبکه Weinstein یاران بودند زن دستیاران. در دادگاه هیئت منصفه شنیده چند که استفاده می شود به ترتیب “قرار ملاقات” با قربانیان بالقوه برگشتاندن آنها را با ارائه می دهد از امتحانات ابتدائی و یا تولید شغل و سپس آنها را ناپدید می شوند زمانی که همه انجام شد.

برخی از دستیاران نظر می رسد که خود مورد آزار قرار گرفته شده است. زن دیگر در Weinstein در نظر گرفته شده را با Dunning دستیار او بود که در حال حاضر در اتاق هتل او پیشنهاد.

دستیار وکیل گفت: نگهبان است که او هنوز هم دچار آسیب های روانی از زمان کوتاه او برای این فیلم تهیه کننده است و “یک قربانی Weinstein خودش”.

دیگر Weinstein آشنایان شهادت در دادگاه را تکذیب کرد و نقش آنها گفته که باید بازی را قادر می سازد Weinstein به تجاوز زنان جوان است. کلودیا سالیناس مکزیکی, مدل, مورد مناقشه در مقابل هیئت منصفه حساب داده شده توسط یکی از شش شاکیان لورن جوان, که گفت که او به دام افتاده بود با Weinstein داخل حمام, هتل بورلی هیلز در سال 2013 پس از سالیناس درب بسته بر روی آنها.

Weinstein سپس به اتوبوس جوان و در مقابل او, او گفت:.

“من هرگز از کسی که همیشه” سالیناس مقابله.

هنگامی که روزنامه نگاران از نیویورک تایمز و نیویورکر شروع به تحقیق هالیوود titan سابقه با زنان Weinstein در زمان خود را در شبکه به سطح دیگری. در طول این سالها او اختیار داشت NDAs مانند سلاح به چند شهرک با زنان که در آنها بزرگ دریافت پرداخت در ازای سکوت مطلق.

بسیاری از وکلا انتخاب شدند در تلاش است. هنگامی که نام خود را ظهور در سراسیمگی از آیات است که باعث #MeToo حرکت ابرو به شدت مطرح شده است.

آنها شامل دیوید Boies یک غول در میان لیبرال وکلا در امریکا که تا کار خود را برای Weinstein شد دانش عمومی بهترین و شناخته شده برای داشتن نمایندگی ال گور در, حماسه, مبارزه با جورج بوش در سال 2000 انتخابات ریاست جمهوری و تلاش خود را به نمایندگی از ازدواج هم جنس گرایان.

یکی از فک انداختن آشکار شد که Boies قرارداد کارآگاه خصوصی به سعی کنید به فویل نیویورک تایمز از افشای Weinstein در زمانی که وکیل بود و همچنین به عنوان یک مشاور حقوقی به روزنامه. این بار بی درنگ قطع روابط با او.
Attorney Lisa Bloom’s reputation as a champion for survivors imploded when it emerged she had been retained by Weinstein in 2016 to help him beat back his detractors.

Farrow نشان داد که این Boies امضای قرارداد با سیاه و سفید, مکعب, کارآگاه ساز و برگ پر از بسیاری از سابق موساد عوامل است. در دادگاه در دادگاه عالی نیویورک همان قرارداد مورد بحث در استدلال حقوقی با دادستان اشاره کرد که سیاه و سفید, مکعب بود در انتظار به پرداخت $300,000 اگر آنها موفق به scuppering نیویورک تایمز بررسی است.

یکی دیگر از کمکی که ابرو مطرح شده بود لیزا شکوفه های مستقر در لس آنجلس وکیل ساخته شده است که نام او به نمایندگی از قربانیان سوء استفاده جنسی از جمله چند تن از زنان قاچاق شده توسط جفری اپستاین. او شهرت به عنوان یک قهرمان برای بازماندگان درون منفجر هنگامی که آن را ظهور او تا به حال حفظ شده است توسط Weinstein در سال 2016 برای کمک به او را ضرب و شتم مخالفان خود.

در یک ویرانگر ایمیل از شکوفه به فیلم مغول او گفت که او احساس مجهز به کمک او “در برابر گل سرخ جهان” – اشاره به Rose McGowan. “آنها شروع به عنوان موثر پررنگ زنان اما بیشتر یک پرس برای شواهد و ضعف نهفته است نشان داد … به وضوح او باید متوقف شود در او را مسخره توهین آمیز حمله به شما است.”

در مصاحبه اخیر خود با نگهبان شکوفه کاهش یافته است به اعتراف او نوشته بود این یادداشت با استناد به اقدام قانونی. “همه چیز در این یادداشت اگر من آن را می گویند من قطعا باور نمی کنم در حال حاضر,” او گفت:.

لایه نهایی که باید مورد بررسی قرار در هر پست-محاکمه فرضی شامل سیستم عدالت کیفری خود را. بیش از چند دهه اجرای قانون و دادستان موفق به تعامل با Weinstein با وجود برخی از سیگنال های روشن.

این است به خصوص حساس موضوع در پی نیویورک محاکمه بود که تحت تعقیب قرار سایرس ونس نیویورک دادستان منطقه. در سال 2015 همان سایرس ونس تصمیم به تحت تعقیب قانونی قرار دادند و پس از یک فیلیپینی-ایتالیایی مدل Ambra گوتیرز اتهام او groped او حتی اگر او تا به حال به دست آمده ضبط ضبط صدا که در آن فیلم مغول ساخته شده چه صدا مانند یک اعتراف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im