Weinstein وکیل دانا Rotunno می گوید او تنها به جرم تقلب در همسر خوددانا Rotunno جنجالی منجر وکیل به نمایندگی Harvey Weinstein در تجاوز به عنف محاکمه در نیویورک داده است بیشتر ستیز سخنان به رسانه ها opining که تنها چیزی که افتاده فیلم مغول به جرم تقلب در همسر خود است.

در یک مصاحبه به پخش در روز یکشنبه در دقیقه 60 استرالیا Rotunno تکرار یک نقطه است که او ساخته شده است در دادگاه که داستان عامهپسند تولید گناهکار است اما نه یک مجرم.

“توسط Harvey جرم ارتکاب گناه است. اما که شما را ندارد جنایی,” او گفت: در اوایل کلیپ از مصاحبه منتشر شده در روز پنج شنبه. “یک گناه است تقلب در همسر خود است.”

جدید از 60 دقیقه مصاحبه آمد و در روز سوم از مذاکرات توسط هیئت منصفه در نیویورک دولت در دیوان عالی کشور است. پنج زن و پنج مرد هستند و با توجه به اینکه برای پیدا کردن Weinstein به جرم پنج فقره از جمله دو نفر از درنده تجاوز جنسی از, تجاوز به عنف و یکی از جنایی عمل جنسی.

مدت کوتاهی قبل از رسیدگی به پایان رسید در روز پنج شنبه هیات داوران خواسته به بازخوانی متن شهادت Sopranos بازیگر Annabella Sciorra که مدعی او قرارگرفته Weinstein در 1993-94. Sciorra شواهد مرکزی به اتهام درنده تجاوز جنسی است که نشان میدهد فیلم جنایات انجام شده در بیش از یک زن است.

هیئت داوران درخواست برای شنیدن متن در Sciorra نشان می دهد که پنل است که هنوز هم در گیر این موضوع که آیا این بازیگر حساب بودن raped در Gramercy Park آپارتمان در زمستان سال 1993-1994 معتبر بود. که می تواند با فشار یک حکم نهایی – یا mistrial اگر داوران قادر به توافق برسند – به هفته آینده.

اما آن را نیز نشان می دهد که Weinstein است که هنوز هم در مواجهه با احتمال محکومیت به جدی ترین اتهام. درنده تجاوز جنسی به حمل حداقل حکم 10 سال و بالای حکم زندگی در زندان است.

Rotunno مصاحبه خواهد شد در یک زمان است که او قرار داده شده است در حکم دادگاه توسط قاضی James Burke نه به هر گونه ارتباطی با هیچ رسانه ای. اما متهم در دفاع تیم اصرار آن ثبت شده بود با 60 دقیقه در روز جمعه قبل از محدودیت آمد.

شیکاگو مبتنی بر وکیل است که متخصص در نمایندگی مظنون به جنایات جنسی بود berated توسط دادگاه روز سه شنبه با انتشار یک نیوزویک نظر قطعه که در آن او به طور مستقیم التماس منصفه برای پیدا کردن مشتری او بی گناه است.

در 60 دقیقه مصاحبه Rotunno اشاره به قدمت برنامه Tinder به عنوان یک راه از تکرار او بحث برانگیز است که زنان به اشتراک گذاری مسئولیت تجاوزات جنسی علیه آنها. او می گوید: “زمانی که شما با کسی که بعد از کشیدن درست عمل مانند شما هیچ ایده چه چیزی شما ممکن است رضایت به مضحک به نظر می رسد.”

Sciorra بدخشان است که بیش از حد قدیمی به شارژ خود به خود به دلیل قانون محدودیت, اما آن است که یک جزء کلیدی از جدی ترین اتهامات که هیئت منصفه وزن در نزدیک تماشا #MeToo مورد.

دادند 67 متهم به پنج فقره ناشی از اتهامات Sciorra و دو زن دیگر – یک بازیگر مشتاق که می گوید او تجاوز او در مارس 2013 و سابق سینما و تلویزیون دستیار تولید میریام هیلی که می گوید او به زور انجام می شود دهان او را در مارس 2006.

Weinstein را حفظ کرده است که هر گونه تماس جنسی رضایت طرفین بود.

به محکوم کردن Weinstein درنده تجاوز جنسی مسئول هیئت منصفه باید به توافق برسند در دو چیز است: که Weinstein raped Sciorra و که او مرتکب یکی از دیگر اتهام جرائم.

در روز سه شنبه نشان می دهد مورد علاقه خود را در Sciorra, منصفه ارسال یک توجه داشته باشید به دنبال روشن شدن چرا Weinstein نبود به اتهام جنایات دیگر ناشی از اتهام تنها به گفته قاضی که آنها “نباید گمان کنیم که به هر اتهامات دیگر که قبل از شما”.

پانل از هفت مرد و پنج زن از پایان چهار دور از مذاکرات با بازبینی بازیگر Rosie Perez را شهادت در مورد آنچه که او می گوید Sciorra به او گفت که به زودی پس از اتهام تجاوز به عنف.

پرز گفت که او دوست Sciorra به او گفته بود در برخی از نقطه در سال 1993 او را صدا دادن در تلفن که چیزی اتفاق افتاده بود به او: “من فکر می کنم این تجاوز است.” پرز شهادت دادند که ماه بعد در یک تماس تلفنی از لندن Sciorra گفت: Weinstein شد اذیت و آزار او و او ترسیده بود.

“من گفتم:” او که raped شما” ” و هر دو آنها شروع به گریه پرز شهادت دادند.

“لطفا به پلیس” پرز گفت: او گفت: Sciorra.

او گفت: Sciorra پاسخ داد: “من نمی توانم – او می خواهم نابود کردن من است.”

آسوشیتد پرس یک سیاست از انتشار اسامی افرادی که ادعا می کنند تجاوز جنسی بدون رضایت خود را. آن است خودداری نام تجاوز به عنف متهم به دلیل آن روشن نیست که آیا او مایل به شناسایی publicly.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im