مهمان عروسی را آشکار ساز و برگ جرقه خشم آنلاین به عنوان منتقدان اسلم خود را برای upstaging عروس


‘بیش از حد گرم برای عروسی’: مهمان بسیار با نشاط لباس جرقه بحث که برخی او را متهم upstaging عروس – بنابراین آیا شما موافق هستید ؟

  • یک زن شده است ناودان برای پوشیدن کاملا لباس زیر زنانه برای عروسی
  • خشم زمانی شروع شد که یک عکس نوشته شده بود به صورت ناشناس در ق
  • او چادری در یک ballgown با بستر بالا و توری دامن
  • در حالی که او غیر قابل انکار است جذاب منتقدان احساس او توجه از عروس

یک زن که عینک ‘xxx’ red لباس برای عروسی دوست شده است ناودان برای upstaging عروس با نشاط ساز و برگ است که منتقدان می گویند ساخته شده او را نگاه ‘بیش از حد’.

بحث از آنجا آغاز شد که یک ق حساب ارسال تحت pinacolada12345′ مشترک یک عکس جذاب زن و شوهر جوان نما در کنار یک دریاچه در لهستان.

‘داغ عروسی مهمانان اما بحث در مورد سرقت توجه از عروس با لباس محلی!’ به عنوان خوانده شده.

این مرد به نظر می رسد هوشمند در نیروی دریایی کت و شلوار با پیراهن سفید و سیاه و سفید گوچی کفش راحتی اما چشم فورا کشیده به ریزه اندام ورزش ها زیر بازوی او را که ملبس در لباس زیر زنانه-الهام ballgown با یک بستر سبک بالا و یک توری دامن.

در حالی که مهمان زیبا به نظر می رسد بسیاری از احساس و برگ می کشیده اند توجه و دور از عروس که باید تمرکز اصلی در روز عروسی خود را.

‘کسی است که بیانیه ای که با لباس! اگر من تا به حال یک [بدن] مانند است که من می خواهم که لباس هر روز لعنتی. اما من احساس می کنم مثل او باید برخی از گوشت گاو با عروس که لباس راه بیش از حد برای یک عروسی’ یک زن گفت.

در پایین حرکت به صورت تصویری

The attractive couple pose at their friend's wedding beside a lake in Poland, where the woman wore a racy red gown with a bustier style top and sheer lace skirt

جذاب زن و شوهر مطرح در عروسی دوست در کنار دریاچه ای در لهستان است که در آن زن عینک نشاط لباس شب قرمز با یک بستر سبک بالا و توری دامن

دیگران اذعان لباس شیک بود اما مارک آن را نامناسب برای این مناسبت است.

اگر قسمت بالا نبود محض این امر می تواند خوب برای عروسی. این لباس نه تنها این رویداد یک زن گفت.

نظرسنجی

آیا شما فکر می کنم لباس نامناسب است برای یک عروسی ؟

  • بله 61 رای
  • هیچ 80 رای
  • بستگی به کد لباس 14 رای

در حال حاضر به اشتراک گذاری نظر شما

دوم موافقت کرد و گفت: “این به نظر می رسد کمی نامناسب برای یک جمع خانواده. شما باید به لباس برای این رویداد. این لباس زیبا اما نه جای مناسب به آن را می پوشند.’

یک زن گفت که او می خواهم برای دیدن مهمان در زمینه عروسی قبل از مصاحبه قضاوت به این دلیل که عروس و دیگران می شود به همان اندازه آشکار گروه.

‘من می خواهم علاقه مند به دانستن آنچه که عروس, لباس عروس و مهمانان دیگر در حال پوشیدن. در حالی که این مقدار بیش از حد risqué از یک لباس برای من و, دایره, من می توانید ببینید این که عرف برخی از محافل به ویژه, زرق و برق, شیوه زندگی تاثیر گذار آنهایی که ” او گفت:.

دومین عکس از مهمان نما با عروس نشان می دهد که تازه داماد در بلند آستین V-گردن لباس عروس با گوش ماهی جزئیات و پر embellishments در بالا و سست دامن جریان در پایین.

کلاسیک در سبک و شبح او لباس است قطعا محافظه کارانه تر از او مهمان شرجی قرمز فراک.

The divisive guest poses with the bride (left), who wears a long sleeved, V-neck bridal gown with scallop detailing, feather embellishments and a loose flowing skirt

این تفرقه مهمان شمار با عروس (سمت چپ) که می پوشد بلند آستین V-گردن لباس عروس با گوش ماهی با شرح پر embellishments و سست دامن جریان

با این حال بسیاری از بسیج پشت مهمان گفت: آنها که هیچ مشکلی با یک دوست و حضور در مراسم عروسی خود را در یک طراحی مشابه.

‘آن بستگی دارد آنچه در دایره خود را از دوستان و خانواده شما داشته باشد. اگر آن را در عروسی من, من نمی خواهد یک مشکل است. او خوب به نظر می رسد گفت: یک زن.

اگر کسی نشان داد تا به [عروسی من] در این من فکر نمی کنم من می خواهم به آن نگاه دوم. آن را متناسب با او خوب است و هیچ چیز بیرون میریزد بنابراین برای آن’ یک دوم گفت.

یک سوم گفت که او نمی توانست درک کنند که چرا مردم عصبانی بودند و گفت: “او به نظر می رسد خیره کننده. بسته به کد لباس این قطعا می تواند مناسب برای یک عروسی.’

ایمیل های روزانه استرالیا تماس مهمان عروسی برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im