“ما ادامه خواهد داشت’: خواندن الیزابت وارن کامل بیانیه در ترک 2020 مسابقهمن می خواهم برای شروع با این خبر. من می خواهم همه شما را به شنیدن آن و من می خواهم شما را به شنیدن آن را مستقیما از من: امروز من تعلیق مبارزه ما برای رئیس جمهور.

من می دانم که چقدر سخت همه شما کار کرده اند. من می دانم چگونه شما را مختل زندگی خود را به بخشی از این. من می دانم شما را به خانواده ها و عزیزان شما می تواند به صرف زمان بیشتری را با. شما از دست رفته آنها و آنها به شما از دست رفته. و من می دانم که شما قربانی به اینجا.

پس از ته قلب من, با تشکر از شما برای همه چیز شما باید ریخت و به این کمپین.

من می دانم که زمانی که ما مجموعه ای از این نمی شد تماس شما همیشه می خواستم به شنیدن. آن است که تماس من همیشه می خواستم به. اما من حاضر به اجازه ناامیدی کور من – یا شما به آنچه که ما انجام داده ایم. ما نمی توانیم به هدف خود برسیم اما آنچه که ما انجام داده اند با هم – آنچه شما انجام داده اند – ساخته شده تفاوت پایدار. این مقیاس تفاوت ما می خواست اما آن مسائل و تغییرات را امواج برای سال آمده است.

آنچه ما انجام داده اند – و ایده های ما راه اندازی به جهان راه ما مبارزه کرده اند این جنگ روابط ما ساخته شده اند انجام خواهد شد از طریق حمل طریق برای بقیه این انتخابات و پس از آن و پس از آن.
بنابراین فکر می کنم در مورد آن:

  • ما نشان داده اند که ممکن است به ایجاد یک جنبش مردمی است که پاسخگو به حامیان و فعالان و نه به اهداکنندگان ثروتمند – و آن را به اندازه کافی سریع برای اولین بار نامزد به ساخت عملی مبارزات انتخاباتی. هرگز دوباره هر کسی می تواند می گویند که این تنها راهی است که یک تازه وارد می تواند یک شانس برای یک نامزد محتمل است به گرفتن پول از مدیران شرکت ها و میلیاردرهای. که انجام می شود.

  • ما نیز نشان داده است که ممکن است برای الهام بخشیدن به مردم با ایده های بزرگ ممکن است به تماس از چه چیزی اشتباه است و به غیر روحانی کردن یک مسیر به این کشور زندگی می کنند تا وعده خود را.

  • ما نیز نشان داده است که نژاد و عدالت اقتصادی عدالت, عدالت اجتماعی, عدالت زیست محیطی عدالت کیفری – نه یک چاره اندیشی موقت است اما در قلب همه چیز را که ما انجام می دهیم.

  • ما نشان داده است که یک زن می تواند ایستاده تا او را نگه دارید زمین و ماندن درست به خودش – بدون توجه به آنچه.

  • ما نشان داده که ما می توانیم ساخت برنامه در همکاری با افرادی که بیشتر تحت تاثیر قرار. شما می دانید فقط یک مثال: ما از کار افتادگی طرح یک مدل برای کشور ما و حتی از همه مهمتر راه ما با تکیه بر ناتوانی جوامع به ما کمک می کند آن را به سمت راست خواهد بود و مهم تر از مدل.

و یک چیز بیشتر: مبارزات را در زندگی و روح خود را و آنها بازتابی از افرادی که در آنها کار می کنند.

این کمپین تبدیل شد به چیزی خاص و نبود به خاطر من. آن را به خاطر شما. من خیلی افتخار می کنم از اینکه چگونه شما تمام جنگیدند این مبارزه در کنار من: شما مبارزه آن با همدلی و مهربانی و سخاوت – و البته با شور و شن.

برخی از شما ممکن است به یاد داشته باشید که قبل از من به سیاست های انتخاباتی من پرسید: اگر من را از مصرف کننده حمایت مالی اداره بود که ضعیف و بی دندان. و من پاسخ داد که انتخاب اول من یک مصرف کننده سازمان است که می تواند چیزهای واقعی انجام می شود و انتخاب دوم من بود و هیچ سازمان و تعداد زیادی از خون و دندان های سمت چپ بر روی زمین است. و در این کمپین ما شده اند حاضر به مبارزه و زمانی که لازم است ما به سمت چپ مقدار زیادی از خون و دندان در طبقه. و من فکر می کنم یک میلیاردر که محروم شده است این شانس را به خرید این انتخابات است.

در حال حاضر مبارزات مردم را تغییر دهید. و من می دانم که شما خواهد شد حمل تجربیات شما تا به حال در اینجا مهارت های شما آموخته ام که دوستی شما ساخته خواهد شد با شما برای بقیه عمر خود را زندگی می کند. من همچنین می خواهم شما بدانید که شما تغییر کرده و من انجام خواهد داد به شما در قلب من برای بقیه زندگی من است.

بنابراین اگر شما با تنها یک چیز شما را ترک با آن باید این را انتخاب کنید برای مبارزه با تنها صالح دعوا چرا که پس از آن زمانی که همه چیز دشوار – و آنها را – شما می دانید که وجود دارد این است که تنها گزینه پیش رو دارید: با این وجود, شما باید باقی بماند.

شما باید تمام شود تا افتخار از آنچه که ما انجام داده ایم با هم – آنچه شما انجام داده اند بیش از سال گذشته.

  • ما ساخته شده یک کمپین مردمی که تا به حال برخی از جاه طلبانه ترین سازماندهی اهداف تا کنون – و پس از آن ما تبدیل به اطراف و پیشی گرفتن آنها.

  • ما کارکنان و داوطلبان بر روی زمین زدم و در بیش از 22m درب در سراسر کشور است.

  • آنها ساخته شده 20m تماس های تلفنی و ارسال بیش از 42m متون به رای دهندگان. که واقعا شگفت آور است. آن است.

  • ما اساسا تغییر ماده ای از این مسابقه است.

شما می دانید که یک سال پیش مردم نیست صحبت کردن در مورد $0.02 مالیات بر ثروت جهانی, مراقبت از کودکان, لغو بدهی وام دانشجویی برای 43 میلیون آمریکایی در حالی که کاهش نژادی شکاف ثروت و یا شکستن بزرگ با تکنولوژی. و یا گسترش امنیت اجتماعی است. و در حال حاضر آنها هستند. و چون ما کار ساختمان پشتیبانی گسترده ای برای تمام کسانی که ایده های سراسر این کشور این تغییرات در واقع می تواند اجرا توسط رئیس جمهور بعدی.

یک سال پیش مردم نیست صحبت کردن در مورد فساد و آنها هنوز در حال صحبت کردن در مورد آن به اندازه کافی – اما ما نقل مکان کرد و سوزن و یک مرد قوی هیکل ما مبارزه با فساد طرح در حال حاضر در حال جاسازی شده در یک خانه بیل که آماده است برای رفتن به زمانی که ما یک دموکرات سنا.

ما همچنین حمایت برای رفع ما تقلب سیستم در یک راه است که آن را به کار بهتر برای همه – صرف نظر از نژاد و یا جنسیت و یا مذهب صرف نظر از این که آیا شما در حال مستقیم و یا تجاوز. و نه یک چاره اندیشی موقت آن ساخته شده بود به همه چیز ما بود.

و ما همه از این بدون فروش دسترسی برای پول است. با هم 1.25 میلیون نفر به بیش از $112m به حمایت از این کمپین. و ما آن را بدون فروش یک دقیقه از وقت من به بالاترین پیشنهاد. مردم گفت که غیر ممکن خواهد بود. اما شما که.

و ما نیز آن را با داشتن سرگرم کننده و با ماندن درست به خودمان. ما فرار از قلب است. ما فرار در ارزش های ما. ما فرار در درمان همه با احترام و ادب. شما می دانید آزادی سبز همه چیز کلیدی در اینجا – مورد علاقه های شخصی من شامل آزادی سبز boas, آزادی, سبز, کفش ورزشی آزادی را سبز تا آزادی سبز و آزادی سبز زرق و برق آزادانه اعمال می شود. اما پس از آن خیلی بیشتر است. چهار ساعت selfie خطوط و انگشت کوچک وعده با دختران کوچک. و یک عروسی در یکی از سالن های شهر. و ما شاد و مثبت از طریق همه آن را. ما فرار یک کمپین نه به مردم قرار داده اما به آنها را بلند کردن و من دوست داشتم تقریبا هر دقیقه از آن را.

بنابراین برخی از زمان با خانواده و دوستان خود را به گرفتن برخی از خواب شاید که مدل موی شما شده است قرار دادن کردن – شما می دانید که من صحبت کردن در مورد. انجام کارهایی برای مراقبت از خودتان جمع آوری انرژی خود را به خاطر من می دانم که شما در حال آمدن به عقب. من می دانم که شما و من می دانم که شما نمی آماده به ترک این مبارزه است.

شما می دانید, من استفاده می شود به نفرت خداحافظی. هر زمان که من آموخت آخرین کلاس و یا هنگامی که ما نقل مکان به یک شهر جدید آن نهایی خداحافظی استفاده می شود به آچار قلب من است. اما پس از آن متوجه شدم که هیچ خداحافظی برای بسیاری از آنچه که ما انجام دهد. هنگامی که من سمت چپ یکی جای من همه چیز من می خواهم قبل آموخته و تمام ایده های خوب که جمع به مغز من و همه دوستان خوبی که جمع در قلب من و من آن همه را رو به جلو با من – و آن را بخشی از آنچه من بعدی. این کمپین متفاوت است. من ممکن است در مسابقه برای رئیس جمهور در سال 2020 اما این مبارزه ما مبارزه است و نه بیش. و جای ما در این مبارزه به پایان نرسیده است.

چرا که برای هر فرد جوان که در حال غرق شدن در بدهی های دانشجویی, برای هر خانواده در تلاش برای پرداخت صورتحساب در دو درآمد برای هر مادر نگران پرداخت پول برای نسخه و یا قرار دادن مواد غذایی بر روی میز این مبارزه می رود. برای هر مهاجر و آمریکایی های آفریقایی تبار و مسلمان و یهودی فرد و Latinx و transwoman که می بیند افزایش حملات بر مردم که نگاه یا صدا و یا عبادت مانند آنها در این مبارزه می رود. و برای هر فرد احساس خطر با سرعت است که با تغییر آب و هوا را تحمل پایین بر ما در این مبارزه می رود. و برای هر آمریکایی که به شدت می خواهد برای دیدن ملت ما شفا و برخی از نجابت و افتخار بازسازی به دولت ما این مبارزه می رود. و مطمئن شوید این مبارزه ممکن است یک فرم جدید اما من خواهد بود که در مبارزه با, و من می خواهم شما را در این مبارزه با من. ما ادامه خواهد داشت.

یکی از آخرین داستان. یکی از آخرین داستان. زمانی که من رای دادند روز گذشته در مدرسه ابتدایی در خیابان یک مادر به من آمد. و او گفت: او دارای دو فرزند کوچک و آنها که شبانه مراسم. پس از بچه ها خار دندان ها و کتاب ها را بخوانید و بدست که آخرین جرعه از آب انجام می شود و دیگر روال قبل از خواب آنها را یکی از آخرین چیزی که قبل از این دو آنهایی که کمی به خواب بروید. مامان خم آنها و زمزمه “رویای بزرگ است.” و فرزندان با هم, پاسخ, “مبارزه سخت است.”

کار ما ادامه مبارزه در می رود و رویاهای بزرگ هرگز نمی میرند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>