“ما در اشتباه بودند’: Goodell اذعان NFL باید گوش به بازیکنان در تظاهراتNFL کمیسر راجر Goodell گفت: لیگ اشتباهات در گوش دادن به بازیکنان در روز جمعه با محکوم کردن نژادپرستی در ایالات متحده آمریکا در میان اعتراضهای گسترده بیش از خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید.

“ما لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و مسالمت آمیز اعتراض گفت:” Goodell. “ما لیگ ملی فوتبال, باور, سیاه زندگی مهم است.”

Goodell که ارائه تسلیت خود را به خانواده جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و تمام خانواده هایی که تحمل خشونت پلیس گفت که او خواهد بود در تماس با فردی بازیکنان بود که ابراز نگرانی در مورد لیگ.

هیچ اشاره ای ساخته شده از khezri سابق San Francisco 49ers کارفرمایی که تصمیم به زانو زدن در طول سرود ملی در طول یک فصل بازی در ماه آگوست 2016 ضربه آغاز جنبش اعتراضی.

کمیسر پیام آمد پس از یک هفته و نیم از سراسر کشور تظاهرات برانگیخته با قتل مرد مینیاپولیس جورج فلوید توسط چهار افسر پلیس.

در روز پنج شنبه بیش از یک دوجین از NFL بزرگترین ستاره از جمله پاتریک Mahomes, Saquon Barkley, Michael Thomas, Odell بکهام Jr و Deshaun واتسون تحویل پرشور پیام نژادی و نابرابری بود که بازتوییت شده توسط لیگ حساب رسمی توییتر در روز جمعه تنها لحظاتی قبل از Goodell است.


پاتریک Mahomes دوم
(@PatrickMahomes)

#StrongerTogether pic.twitter.com/sfwF9Uvgaa

5 ژوئن 2020

توماس پرستاران نیواورلئان گیرنده گسترده ای که رهبری در لیگ پذیرایی دو فصل گذشته باز می شود با این عبارت: “آن بوده است 10 روز پس از جورج فلوید بود به طرز وحشیانه ای به قتل رساندند.” بازیکنان پس از آن نوبت پرسیدن سوال “چه می شود اگر من جورج فلوید?”

بازیکنان سپس نام چند تن از مردان و زنانی که به تازگی کشته شده اند از جمله فلوید Arbery, Breonna تیلور و اریک گارنر.

“من جورج فلوید” هاپکینز می گوید.

آدامز را دنبال میکند: “من Breonna تیلور.”

ویدیو بسته با بازیکنان اصرار آنها “نمی خواهد سکوت می شود.” آنها همچنین تقاضا NFL دولت است که آن را محکوم کرد “نژاد پرستی و سیستماتیک سرکوب مردم سیاه و سفید. … ما لیگ ملی فوتبال اعتراف به اشتباه در خاموش کردن بازیکنان ما از اعتراض مسالمت آمیز. … ما لیگ ملی فوتبال, باور, سیاه زندگی مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>