ما رفت و به بازار ملی به درخواست آمریکایی ها در مورد استیضاح

واشنگتن — استیضاح از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بازی های برگزار شده است مانند سوزاننده تصویر لحظهای از حزبی تقسیم دو طرف عمدتا ساکن چمن خیلی متفاوت آنها نیز ممکن است در سیارات مختلف است.

ما خواسته آمریکایی ها بازدید از بازار ملی آخر هفته گذشته برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در استیضاح. هدف این بود برای دیدن اگر مردم اظهارات خراب شد به عنوان منظمی و قابل پیش بینی در خطوط حزبی که اکثریت قریب به اتفاق از دیدگاه های مطرح شده در کنگره است.

یک چیز روشن بود: تقریبا همه توافق کردند که استیضاح شده است مملو روند که بیشتر تقسیم آمریکایی ها ساخته شده و در آنها تجدید نظر که در آن ما به عنوان یک ملت است. افسوس که ممکن است همه ما به توافق برسند.

خانم Morasch یک بازنشسته مددکار اجتماعی در شهرستان فیرفاکس, Va. هر چند او رای دادند هیلاری کلینتون در سال 2016 او ثبت نشده است با یک حزب است. او به واشنگتن در اعتراض به نحوه سنا بود انجام استیضاح محاکمه.

راه همه چیز پیچیده می شود, شما می دانید, هر آنچه اعتقاد شما این است که شما می توانید که حقیقت است. بنابراین من لازم نیست که مقدار زیادی از امید. و این غم انگیز است. این چیزی که ترس و وحشت. من 71 و این غم انگیز نیست که امیدواریم در این سن.

شما می دانید, من فکر کردن در مورد تعهد و وفاداری و سرود ملی زمانی که ما به ballgames. و آخرین خط آمریکا “زمین رایگان و شجاع است.” و من فکر کردم چه اتفاقی افتاده است ؟

و من فکر می کنم او برای رفتن به دوباره انتخاب شود. من فقط نگران نوه من.

آقای Mullis یک بازنشسته مدیریت ورزشی رسمی از هوستون. او یک جمهوری خواه است.

من فکر نمی کنم او هر چیزی اشتباه است. اگر شما طلبه هر رئیس جمهور و هر رئیس جمهور را محکم گره دایره می تواند به شما می گویند چیزی در مورد چیزی که اتفاق افتاده است ؟ وجود دارد می تواند بسیاری از روسای جمهور خواهد بود که مورد بررسی قرار زیر است. در نهایت دموکرات ها در حال رفتن به سود همه است.

من همیشه احساس خوبی در مورد کشور است. من فکر می کنم گاهی اوقات سیاست می شود و در این راه از همه چیز است که واقعا باید انجام شود. همه نمایندگان قرار است به نمایندگی از موکلین خود و آنها واقعا انجام نداده اند که به منظور رسیدن قانون جدید انجام می شود پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شده است. در واقع شهروندان ایالات متحده هستند که صدمه دیده شده است توسط این.

آقای ویلیامز یک کارآفرین بود که در بازدید از واشنگتن از فیلادلفیا. او گفت که او “یک فن از مغلوب ساختن پیشی جستن.”

من فقط احساس بیش از همه این نوع ناقص. آن را ندارد که مردم آمریکا و یا مردم در سراسر جهان ، اعتماد به نفس در مورد جایی که امریکا در راس است.

من فکر نمی کنم آنها در حال دادن محاکمه یک شانس برای بازی کردن اگر آنها نمی آوردن شهود. اگر شما در حال آوردن شاهدان شما باید چیزی برای پنهان کردن. بنابراین آن را بسیار مشکوک و چرا از آنها نمی خواهید به شهود. او نمی آوردن شاهد به جلو بود گفت: شما می توانید آمار کسی را با ماشین اما دور با آن در همان زمان.

خانم فلچر یک دانشجوی سال دوم در دانشگاه بلمونت در نشویل است که تحصیل موسیقی کسب و کار. او از Tulsa, Okla., و ثبت نام جمهوری خواه که گفت که اگر انتخابات شد و امروز او را “رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن.”

من فکر نمی کنم وجود دارد به اندازه کافی برای محکوم کردن او ، اگر آن را یک سوال از شخصیت من فکر نمی کنم آن را به اندازه کافی برای استیضاح. من فکر می کنم آمریکا و بنابراین قطبی در حال حاضر. من فکر نمی کنم جمهوری خواهان در حال رفتن به مایل به استیضاح او.

من احساس می کنم اگر هر چیزی, کمتر, امیدوار, نه بیشتر امیدوار. آن را فقط ناراحت کننده است که ما در آن محل در حال حاضر که در آن ما باید برای رفتن از طریق یک دادگاه در وهله اول. این واقعیت است که ما باید برای رفتن از طریق این به عنوان یک کشور نیست یک چیز مثبت است.

آقای Hadden یک کهنه سرباز جنگ ویتنام از North Augusta, S. C. شد و در واشنگتن برای یک مراسم تشییع جنازه در Arlington National Cemetery. سیاسی او خم خواه. او رای برای آقای ترامپ در سال 2016.

نگاه در اقتصاد, همه چیز عالی است. من فکر می کنم آن است که یک شم. این یک تلفن عمومی تماس بگیرید. ما را بیش از حد پول به کشورهای خارجی به هر حال. حق با او بود به آن را نگه دارید برای فساد. من فکر می کنم او را درست انجام. من فکر نمی کنم آنچه که او فاسد است. نانسی پلوسی و چاک شومر شد فقط اتلاف وقت است.

خانم Hadden نیز رای برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت که او برنامه ریزی شده به انجام این کار دوباره در ماه نوامبر.

من فکر می کنم که استیضاح شده کشور صدمه چرا که اگر شما می توانید استیضاح او, من فقط فکر می کنم این اشتباه است. ما فقط خوشحالم که آن را بیش از. ما امریکا است. ما باید همه به کنار. چرا آنها ؟

خانم ویلیامز بود و بازدید از واشنگتن برای آخر هفته از کلمبوس, اوهایو, که در آن او کار می کند در فناوری اطلاعات. او مستقل است که رای برای خانم کلینتون در سال 2016.

من فکر می کنم G. O. P. آنها تا حد زیادی به از دست دادن آنها واقعا نمی خواهید به صرف زمان برای سرمایه گذاری در یک نامزد جدید. من فکر می کنم آن خواهد شد احتمالا صدمه دیده دموکرات که مایه تاسف است برای گفتن. من فکر می کنم در این مرحله مردم فقط احساس مانند آن را اتلاف وقت و اتلاف پول و آنها احساس او را بدست پس به هر حال.

در این مرحله من فقط آن را دوست دارم احساس ایجاد شده بیشتر در بخش در کشور است. در این مرحله دموکرات ها فقط نیاز به قرار دادن انرژی خود را پشت گرفتن واقعا قوی نامزدها برای سال 2020 انتخابات.

آقای Gately یک مدیر پروژه در فروش تهویه مطبوع در رالی N. C. او گفت که او تمایل به مشاهده خود را به عنوان یک “کمی از متوسط است.”

من فکر نمی کنم رئیس جمهور تهمت چیزی اشتباه است. من فکر می کنم او به دنبال پس از مالیات دهندگان دلار در راه آنها خواهد بود به سر برد; او می خواستم تا مطمئن شوید که به صرف مناسب است. او می خواست به مطمئن شوید که آن را تلف و درگیر در هر فساد است.

آن را در مورد مردم آمریکا دیگر. من فکر می کنم دموکرات ها هستند فقط ساخت آن همه سیاست است. من فقط می خواهم برای دیدن بیشتر برای مردم آمریکا است.

خانم Akins است از نورمن, Okla., و یک حساب کاربری مدیر در یک شرکت نرم افزاری. او یک دموکرات بود که در واشنگتن به تور ایالات متحده کنگره و شاهد استیضاح محاکمه.

من فکر می کنم که هر رئیس جمهور و در واقع هر گونه سیاسی منصوب که با استفاده از دفتر خود را برای به دست آوردن نفع شخصی و با استفاده از منابع خارج از دولت به سعی کنید به اجبار و رشوه یک دولت خارجی به نفع او و یا او را در انتخابات باید برداشته شود و در واقع هرگز اجازه به خدمت دوباره در هر مکان و ظرفیت.

ما در واقع شدند تور کنگره امروز. ما برای رفتن به سنا استیضاح محاکمه به تماشای من ایستاده بود و در خط. تا جایی که ما آمده ایم تا در سیاست ؟ رئیس جمهور تهمت و تمام مقامات منتخب — که به طور معمول جمهوری خواهان — که پشتیبانی و به نوبه خود چشم خود را به رفتار و شخصیت خود را در راه است که او قلدر مردم آن را فقط ما در حال از دست دادن دموکراسی ما بر اساس فساد در قلدری از بالاترین مکان در دفتر. این واقعا غم انگیز به من, و من در واقع پاره شد تا در خط. من مجبور به ترک آنجا که من نمی خواهم شاهد آن است. آن را فقط منزجر کننده است.

آقای ریدل یک شرکت تجهیزات مدیر مستقر در چارلستون W. Va., که شناسایی به عنوان یک جمهوری خواه است.

به نظر می رسد آن را به طور کامل حزبی بیشتر شایعات. و چه شواهد شده است در دسترس عموم بوده است نه قانع کننده من در همه. من باور دارم که همه تلاش شده است که صرف این کار می توانست خیلی بهتر صرف مقدار زیادی از دیگر مسائل این کشور است در رفتن در حال حاضر مانند اقتصاد چین, تجارت, تخفیف, همه چیز جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای کار بر روی.

من فکر می کنم آن است که یک حواس پرتی. من احساس می کنم اگر همه ما با هم و ساخته شده برخی از سازش و ترک دیوارهای ساختمان دیگر در میان ما احتمالا می تواند خیلی بیشتر انجام می شود در این کشور است. به نظر می رسد سخت تر را به انجام است که امروز از آن تا به حال بوده است. و این بخشی از مشکل است.

خانم پیبلس است cabinetmaker از پرینویل سنگ., و شناسایی به عنوان یک جمهوری خواه است. او گفت: اعلام جرم علیه آقای ترامپ — و به طور کلی سیاست های حزبی — ترک کرده بود او را نگران آینده این کشور است.

من واقعا فکر می کنم وجود دارد هر چیزی به استیضاح او را در. هیچ جرم و جنایت. سیاست اما هیچ جرم و جنایت. من فکر می کنم آن را کاملا سیاسی است. و من فکر نمی کنم من واقعا جناح راست اما من فقط فکر نمی کنم آنها آن را ثابت کرد. من فکر می کنم که سیاسی طرفدار اشتباه است اما من فکر می کنم همه می کند که. اما من فکر نمی کنم آن را مطرح نوار اجبار یا رشوه. اما شما نمی خواهید به من بگویید هر دیگر رئیس جمهور نیست گفت: “هی شما این کار را برای من” شما می دانید این ایده است ؟

آن را به من می ترساند اگر ما اجازه دهید بگویم دموکراتیک رئیس جمهور مجلس نمایندگان و سنا و یا چیزی است که آن را فقط به من می ترساند چه می تواند رخ دهد. من فکر می کنم ما خیلی سیاسی در حال حاضر. آن نگرانی که وجود دارد نه به اندازه کافی معقول و منطقی مردم را به سازش. آن را راه خود را و یا بزرگراه ها به تازگی.

زن سبک و جلف بنت کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>